„Amnesty International“ – LGBT ideologiją propaguojanti organizacija, teisinanti Rusijos smurtą Ukrainoje

laikmetis.lt

Tarptautinė organizacija „Amnesty International“, anksčiau gynusi politinius kalinius visame pasaulyje, šiomis dienomis liūdnai pagarsėjo savo ataskaita dėl karo Ukrainoje.

Organizacijos ataskaitoje teigiama, kad Ukraina, kovodama su Rusijos invazija, kelia pavojų civiliams gyventojams, nes dislokuoja savo karius gyvenamuosiuose rajonuose. Ukrainos Vyriausybė griežtai atmetė šią ataskaitą, teigdama, kad „Amnesty International“ veikia išvien su Kremliaus propagandistais.

Visgi, minėta organizacija jau ne pirmą kartą pagarsėja savo skandalingais pareiškimais. Vienas jų – dar 2013 m. Lietuvai pareikšti grasinimai dėl bandymų uždrausti LGBT pasididžiavimo eitynes Gedimino prospektu. Tarptautinė nevyriausybinė organizacija „Amnesty International“ pasmerkė Vilniaus valdžios institucijų sprendimą uždrausti gėjų eitynes Lietuvos sostinės Gedimino prospektu ir pažadėjo toliau daryti spaudimą šalies vyriausybei.

„,Amnesty International’ yra labai nusivylusi šiandieniniu miesto tarybos sprendimu“, – tada žurnalistams sakė „Amnesty International“ atstovė Helle Jacobsen (Hel Jakobsen). Po anksčiau dieną Vilniaus savivaldybėje vykusio susitikimo ji sakė, kad planuojamos eitynės „Už lygybę“ yra organizuojamos siekiant pareikalauti lygių teisių.

Atstovė tuomet pabrėžė, kad bus renkami parašai, kad eitynės įvyktų.

„Mes ketiname rinkti parašus. Juos ketiname įteikti merui ir Lietuvos prezidentei. Ketiname ir toliau daryti spaudimą valdžiai, taip pat norime užtikrinti, kad visa Europa stebi. Ketiname žygiuoti patys „Baltic Pride“ eitynėse. Tai ne vietinis renginys Vilniuje – tai tarptautinis renginys, vykstantis tuo pačiu metu, kai pirmininkaujame ES. Taigi mes tikimės, kad Vyriausybė ir Vilniaus miesto taryba laikysis tarptautinių įsipareigojimų“, – tuomet sakė H. Jacobsen.

Vilniaus valdžia, vadovaujama A. Zuoko tada bandė neleisti Lietuvos gėjų lygai surengti eitynių Gedimino prospektu. Savivaldybės pareiškime buvo teigiama, kad „yra didelė tikimybė, jog incidentai gali pasikartoti, nepaisant policijos dalyvavimo, taip pat gali kilti grėsmė viešajai tvarkai, dorovei ir visuomenės saugumui“.

„Lietuva yra ES narė, ir tai yra problema, nes vien tam, kad gautum leidimą gėjų paradui, reikia imtis tiek daug teisminių procesų ir tai sukuria tiek daug problemų“, – sakė ji. Ji pažymėjo, kad į eitynes atvyks politikai iš ES valstybių narių. „Mes ketiname dalyvauti parade su 40 delegatų iš ES šalių. Taip pat ketiname atsivežti politikų“, – sakė ji.

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) 2013 m. įpareigojo Vilniaus valdžią peržiūrėti savo sprendimą leisti gėjų eitynes kiek toliau nuo Vilniaus centro esančioje gatvėje. Išnagrinėjęs organizatorių skundą, teismas nusprendė, kad Vilniaus miesto savivaldybė priėmė nepagrįstą sprendimą perkelti renginį į Upės gatvę.

Pirmosios gėjų eitynės Lietuvoje įvyko 2010 m. Prieš tai taip pat vyko teismo posėdžiai dėl eitynių vietos ir leidimo jas rengti. Pačios eitynės galiausiai įvyko, keli šimtai žmonių žygiavo per griežtai saugomą teritoriją, dalyvaujant maždaug tūkstančiui protestuotojų.

Viešojoje erdvėje Lietuvoje nuskambėjo raginimai atsiriboti nuo „Amnesty International“ veiklos, ištirti organizacijos finansavimo šaltinius bei apie juos informuoti visuomenę.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
sąžiningas lietuvis

Koks siaubas!!! Už LGBT pasisako!!! Ir dar pareiškė priekaištą Šventajai Ukrainai už tai kad savo kariuomenę slepia mokyklose, darželiuose ir prekybos centruose!!! Ką gi autoriau, linkiu, kad kai rusai bombarduos Lietuvą, Lietuvos kariuomenė savo techniką slėptų šalia jūsų namų, mokykloje.

bijūnėlis

Vargas kai smegenyse tik vienas vingis.Taip „Amnesty International” pasisakė užgėjų eitynes ir tai yra vertinama žmonių, skaitančių kad tokios eitynės daro žalą ,neigiamai. Tačiau dėl to nėra jokio pagrindo teigti, kad ir visi kiti šios organizacijos pasisakymai yra neigiami. Jei Ukrainos kariai slepiasi gyvenamuosiuose rajonuose ir iš jų šaudo į rusus, tai jie pakišdinėja gyventojus, o, rusams šiuos nušovus, kaltina rusus genocidu.Šiuo atveju jei taip yra „Am.International” yra teisus.Lietuviška liga – jei jau teigiamas,tai teigiamas iki grabo lentos,o jei neigiamas tai visada.Klysti yra žmoniška,o neklysta tas , kuris nieko nedaro.Todėl vienu atveju reikia sutikti su pareiškėju,o kitu atveju ne.

bijūnėliui

Tikrai, taip. Lietuvoje yra arba juoda, arba balta. Turime užsimerkti ir nematyti Ukrainos klaidų, o kas suabejos Ukraina, tas dirba Kremliui.

Dzeikas

Apatiniams rusu minjetinikams:
Isikalkite savo kvailosna boshkese – uzpuolimo auka gindamasi gali naudoti BET KOKIUS ginklus.
Ukrainai tai tevynes karas, ji uzpuolimo auka ir jei situacija reikalaus – ginsis Sventosios Sofijos sobore, Kijeve.
Ir visos gyventoju zutys Rusijos kaip agresoriaus kalte.
Jus dar Lietuvos partizanus apkaltinkite pazeidus misku ekologija, minjetininkai.

realistas Džeikui

Tavo komentaras yra tipiško lietuviško klumpakojo megztaberečio mąstymas. Neišmanėli, kai Ukraina nebepaiso karo teises ji tampa lygiai tokia pat kaip Rusija. Ir tavo šventieji miškiniai nužudė daugiau lietuvių civilių nei kombatantų, todėl jie buvo padugnės ir degeneratai. Na o kai padugnės ir degeneratai ima kovoti už valstybės nepriklausomybę žudydami savo gyventojus, pakišinėdami po rusų ugnimi, tai tie patys civiliai susimąsto o kam ta nepriklausomybė jei savi žudo? Todėl ir skundė miškinius. Ukraina panašu kad nori eiti tokiu pačiu keliu.

to realistas Džeikui

Tik pamiršai parašyt, kas buvo Stalino Rusijos pagrindine sąjungininke, gelbėtoja, elektrifikuotoja ir industrializuotoja, kodėl?

Dzeikas

realistui:
Durneli, eik p. prota savo zampolitui, ne man.
Kartoju ypac tupiems: AGRESIJOS AUKA GALI GINTIS BET KURIOMIS PRIEMONEMIS IR NEPAISYTI ZENEVOS KONVENCIJU. Nesakau, kad tai gerai , bet tai nera nusokaltimas.
Pirmine kalte krinta agresoriui.
Del Lietuvos partozanu:
Kokia partizanu atsiradimo priezastis?
Maskvos agresija ir spvietine okupacija.
Nebutu okupacijos – nebutu ir partizanu.
O Ukrainai pasakysiu: dusinkite rusu nacius visomis imanomomis priemonemis.
Jeigu situacija pareikalaus – iki cheminio ir bakteriologinio ginklo panaudojimo Maskvos metropolitene.
Karas,prievarta, smurtas – tai blogai.
Bet ne jus pradejote.

7
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top