Amsterdamas uždraudžia kanapes

Amsterdamas uždraudžia rūkyti kanapes viešosiose vietose miesto centre, mėgindamas kontroliuoti turistaujančių liberalų antplūdį, rašo The Guardian.

Draudimas galios De Valeno rajone, labiausiai žinomame dėl taip vadinamų raudonųjų žibintų kvartalų, kur plačiai vykdoma viešnamių veikla.

Restoranai ir barai taip pat turės užsidaryti anksčiau.

Vietiniai gyventojai daugelį metų skundėsi dėl girtuoklių, viešai besišlapinančių asmenų, hašišo rūkytojų bei nesveikos nuotaikos toje miesto dalyje. Dėl kanapių rūkymo ten ėmė cirkuliuoti ir kiti narkotikai.

Šiaip Nyderlandai laikomi liberalių pokyčių pradininkais. Jau 2006 metais jie įregistravo savo pirmąją pedofilų partiją, o 2019 metais pralenkė Kanadą savižudybių klausimu ir leido valstybinę eutanaziją 17 metų merginai po to, kai ją išprievartavo grupė imigrantų.

Draudimas įsigalios gegužės viduryje.

Šaltinis: friatider.se

4.3 4 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
15 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
stasys

na matote , viskas sukasi ratu , laisvės laisvėmis o tvarka irgi svarbu . Kaip tu gali pasiūlyti demokratiniu laisviu paketa šaliai kuria užplūdo tos demokratijos ir liberalizmo nematę emigrantai. Na kuri laika teks palukėti su tomis laisvėmis , bent tol kol naujai įsikraustę tose šalyse nauji gyventojai bus pasiruošę nemišti viešoje vietoje kai tik to užsinori .

Paskutinį kartą redagavo 9 mėnesių prieš stasys
Narkomane tu

Sakai raudonų žibintų apšviestos nuogos olandų prostitutės stovinčios vitrinose ir hašišo prekeiviai gatvėse,tai demokratijos ir liberalizmo viršūnė?Tokio Olandijos moralinės degradacijos likimo gali linkėti tik Lietuvos priešas

stasys

suprantu , kai nestovi ar nedrėksta sunku ‘toki groži ir tokia pasirinkimo laive’ įvertinti . Va subinė xuilo nuoga tai jau meno šedevras ..tamstai :))

Sifilitikų partija

Stasys ar į jūsų „demokratiniu laisviu paketa” įtraukta ir 2006 Nyderlanduose įregistruota pedofilų partija?Gal jūs čia,kaip didelis politikos apžvalgininkas ir liberalizmo demokratinių meilių apologetas ten pas olandus stažavotės,praėjote praktiką ir įnešite čia mus Lietuvoje demokratinių liberalizmo naujovių?Jei,taip tai mes tamstos laukiame sifilitikų partijoje Vilniaus mieste po ” konservatorių ir liberalų” iškaba

stasys

jei dar nepamiršote , Lietuvoje jau yra viena tokia ‘antipedofilu partija’ ., buvo ir valdžioje ir šiknas Seime trynė , bet tai nepadėjo pagauti nors viena pedofila valdžioje :))) Jei jau esi garliavinis ir žvairas , tai likusiam gyvenimui .

Diedas

Vatnykų portalas apdergė Olandiją, kurioje labiausiai pavyzdinga tvarka visoje Europoje, o gal ir Pasaulyje.
Rado mažą šūdelį ir vazosis dabar juo staugdami kad visi olandai smirda.
Čia lygiai tas pats, kur Amerikai visko pavydintys vatynkos siūlo pagoglint kažkokį sulėtintai penkis kartus nufilmuotą Filadelfijos skersgatvį su keliais apdriskėliais.

stasys

už tai xuilososijoje viskas tvarkinga , ten ir lauko tualetuose auksiniai unitazai pakabinti o jau popierio švelnumas . ..

Prašalietis

Amsterdamas uždraudžia rūkyti kanapes viešosiose vietose miesto centre…”
Pasižymintys Europoje ir visame pasaulyje „išskirtiniu verslingumu”(Kinijos, Baltarusijos trašų ir t.t. bizniai), Lietuvos „verslininkai, liberalai…” su Armonaite priešakyje turėtų pamatyti, kad „atsiranda Europoje nauja niša verslui”… Armonaitei belieka pranešti Šimonytei apie atsiveriančias naujas Lietuvai „verslo galimybes”(nepalyginamas su Taivanio žadėtais milijardais ir faktinėmis 12 milijonų „investicijomis” puslaidininkių dirbtuvėlėms Lietuvoje), ir su valdančia koalicija priimti Seime reikiamus įstatymus kanapių „verslo plėtojimui”… Po Kinijos ir Baltarusijos trašų… „tautinių” nesėkmingų biznių, Lietuvos perėmimas iš Amsterdamo Europos klijentūros tikrai šiandieniniam lansberginiui durnių laivui ir jo biudžetui antneštų šimtus milijonų pajamų…

ruskiai džiaugiasi

dar labiau suklestės jų narko biznis
Klaipėdoje daug metų jie vos ne atvirai jį daro – policija žino visus taškus, bet nieko nedaro
(kaip darysi, jei narkobiznį valdo ir kontroliuoja KGB)

T0mas J.

Svaigintis viešose vietose galima visur išskyrus 1 Amsterdamo mikrorajoną? Laukinių šalis Olandija.
Lietuvoje, pvz., viešose vietose svaigintis negalima.

Diedas

Tame ir skirtumas. Ten svaigintis galima, bet apsvaigusį retai pamatysi. Pas mus svaigintis negalima, bet šlitinėjančių pilna.

stasys

galima ir pas mus tik reikia žinoti vietas tinkamas .

Pamastymas

..regis,tu ir dabar apsineses…

T0mas J.

Narkomanija, prostitucija ir narkoliberalų partijos palaikymas yra degradacija
moralinės, fizinės ir dvasinės sveikatos
prasmėmis.

BryanAdams

Matau, kad daugumoje šalių kanapės uždraustos, jas leidžiama naudoti tik medicinoje, bet šiam augalui užsodintas plotas vis tiek labai didelis, nes žmonės jas vis dar augina. Tai panašu į tokį „flappy bird“ žaidimą, kurį nužudė jo kūrėjas, tačiau tai vis tiek patinka daugeliui žmonių.

15
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top