Andrius Macas. Kalbėtis, kol gali. Reikia susitarti

Lietuvoje užvirė aistros dėl skiepijimo. Principine skiepijimo nauda ir reikalingumu niekada neabejojau – pakako to, ką iš labai arti mačiau praėjusių metų lapkričio–kovo mėnesiais, tačiau visą laiką maniau, manau ir manysiu, kad tai turi būti suprastas sąmoningo žmogaus pasirinkimas, sprendimas ir žingsnis. Ne prievarta, o pasirinkimas.

Ne tik todėl, kad visų pirma žmogus sutvertas laisvas priimti sprendimą, ką labai svarbu suprasti bendraujant su bet kuriuo žmogumi, tačiau ir todėl, kad egzistuoja labai daug objektyvių priežasčių ir motyvų, kodėl taip žmogus elgiasi. Prievartinė komunikacija rezultatų neduos. Priešingai – gilins mūsų susipriešinimą, o juk esame to paties kraujo, iš to paties lizdo.

Dar daugiau – tarp vienos ir kitos stovyklos yra labai konkretus, mokslo tyrimais grįstas vidurys, kuris tikrai nesako skiepams „ne“, bet nesako ir „taip“ kaip viename sename animaciniame filme: „Nemoki – išmokinsime, nenori – priversime“, tačiau įvertina ir pasveria daugelį dalykų: fizinę žmogaus būklę, įvairius periodus, gretutines ligas ir daug kitų dedamųjų. Taip gimsta sprendimas.

Čia reikia mikliai ataušti nuo karštos retorikos. Ji vienareikšmiai neš tik didelę žalą. Dalis žmonių vienoje ir kitoje pusėse užkietins širdis taip, kad skiepų problema toli gražu nebebus pagrindinė. Matau daug žmonių, kurie skiepijasi lėtesniu tempu, ne kaip „ferariai“, bet mąsto, dėlioja ir daro.

Kiti svarsto dar lėčiau. Tebūnie. Žmogus stebėdamas save ir aplinką dažniausiai prieina prie vienokio ar kitokio, tačiau teisingo sprendimo.

Prisimenu ir tai, ką yra pasakoję mūsų Mokytojai apie tarybinių laikų medicininius sprendimus. Paguldo artimieji žmogelį, kuris vis alpsta. Gydytojai mikliai nustato, kad reikia širdies stimuliatoriaus. Tačiau šis veiksmas vyksta prieš beveik penkiasdešimt metų, tada kai dar stimuliatoriai buvo netobuli – „nemokėjo“ klausytis žmogaus širdies veiklos. Pacientą greitai bendru sutarimu nukreipia į operacinę įdėti stimuliatorių. Pacientas šaukia: „Gelbėkit, milicija!“. Visi supranta, kad reikia. Per porą valandų aparatas įdėtas. Veikia. Lyg ir puiku.

Tačiau po paros jį eina aplankyti anesteziologas, o paciento jau nėra. Mirė. Kodėl? Todėl, kad jo paties širdies veikla interferavo (susidėjo) su stimuliatoriaus veikla, kilo gyvybei grėsmingas ritmo sutrikimas ir ligonis mirė. O gal dar vis alpdamas būtų „pratempęs“ dienas ar net mėnesius. Juolab, kad taip norėjo būti su tuo savo ritmu ir sava negalia. Tačiau buvo nuspręsta kitaip. Lyg ir norint gero.

Štai kodėl dabar atsiklausiame visų pacientų ir nieko „ponevaliai“ į operacines ar net ir kitaip gydyti neimame.

Kad ir kaip norisi paprotinti su bizūnu, bet bizūno kelias čia neveiks. O jei ir veiks – taikos neatneš.

Reikia susitarti.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
44 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
123.

dėl ko susitarti? su kuo susitarti? su šėtonu,suski?

Ayn Rand

Gydytojui gerokai dar reikia pasidomėti, ir nesimaitinti dulkio pranešimais. Visiškai pro šalį apie „skiepus”, ir nereikia šiuo atveju ieškoti „vidurio”, išradinėjant dviratį. Nes gaunasi taip, kad prievarta skiepes beprasmiu preparatu per „vidurį” – na, po pusmečio, o ne dabar kaip Piš’ai nori. Paviršius ir neišmanymas.

ah1

apie ką tartis? Pandemijos nėra : testai klaidingi, statistika klaidinga, gripo nėra – iš čia ir pandemijos kojos dygsta,net neabejoju; vakcinų nėra : antikūniai išgaruoja po trijų mėn, nuo užkrėtimo neapsaugoja, laiko nepatikrintos, liekamieji padariniai neištirti, o medicininiai eksperimentai draudžiami pagal LR Konstituciją net neabejoju.
Tartis dėl medicininio eksperimento su visa lietuvių tauta ?

abc.

kol gali ,nusikaltėli baltu chalatu sustok. ar pakils ranka vakcinuot beginklį,nieko nesuprantantį vaikelį neištirta ,ar kelių tyrimo stadijų nepraėjusia vakcina ? kiek gavai šekelių daktariūkšti už petys už laisvę?

atodangos

anksčiau skaitydavau šį mediką, kaip gražią išimtį iš tos gildijos, betgi šįkart labai jau neskaniai Trojos arkliu pakvipo…

kazys

Na vis kažkoks blaivesnis gydytojo balsas.Bet aš manau šitaip- Virusas egzistuoja ,niekas to neneigia bet tikrai jis nėra toks pavojingas kad reiktu visus skiepyti priverstinai. Pavyzdžiui aš per tuos jau beveik porą ;pandemijos; metų pažinojau tris žmones mirusius nuo covido, visų amžius nuo 65 ir daugiau metų. Vienas sirgo vėžių ketvirta stadija .Kita moteris alshaimerių visiškai išsekusi .(dalyvavau ir laidotuvėse) Trečia cukrinis diabetas ir širdies ligos. Visiems jiems buvo oficiali mirties priežastis COVIDAS. o NUO KITŲ PRIEŽASČIŲ MANO GYVENAMOJ APLINKOJ MIRĖ APIE 14 ŽMONIŲ. Jų mirties priežastys tai INFARKTAI ,INSULTAI IR BESAIKIO ALHOHOLIO VARTOJIMO SUKELTOS LIGOS.

ah1

jei nėra vakcinų nėra ir skiepijimo.

Taip,įmonėje

darbinininkai susimokę ir nesiskiepina,nors darbdavys įkalbinėja.Darbdavį vadina „išdaviku”.Ir geriau neversti.Nes čia nusistatymas ne tiek prieš skiepus,kiek galimybė reikšti protestą prieš valdžią,kuri tiek metų nesitarė su žmonėmis.Pagaliau galima „atkeršyti”?

Teko sirgti

pasiskiepijus.Nelengva liga,tik lengvino padėtį žinojimas,kad skiepai veikia ir pavyks nemirti.Pastebėjimas,kad tikrai yra priemonių,arbatų,preparatų,kurie gerokai palengvina,tik iš gydojų to nesužinosi.Didžiausia baimė buvo patekti į ligoninę.Atrodė,kad iš ten jau negryši.O namuose skiriant gydymą,daug daugiau būtų likę gyvi,o gydytojai neperkrauti.

kazys

papildau savo ankstesnį komentarą. Taip pat pažinojau du žmones (du vyrus) kurie mirė kitą diena po skiepo.

Al.

Taip, susitarti – dabar arba po minutės. Gal dar ir dėl Didžiojo Perkrovimo susitarti? Ne visi gi ferariai, nesupranta bėdžiai, kad šviesioj komunosatanistinėj ateity nieko neturėsim, bet būsim laimingi (kol eutanazija mus išskirs).

Jules

Ne taip seniai šitie politikos šarlatanai mums aiškino, kad virusas natūralus. Medikai neturėtų užsiiminėti juodąja politika, o gydyti žmones ir nepolitikuoti. Aiškinti ir rodyti mums, ne medikams, kaip tas virusas iš tikro atrodo ir kaip jie skiria ir skiriasi viena nuo kitos jo atmainos – mutacijos, o ne rodyti nuspalvintus vaikų piešinėlius. Nelaikyti mus idiotais. Turi mums rodyti, kaip jis atrodo per elektroninį mikroskopą ir kaip viena mutacija skiriasi nuo kitos konkrečiai, o ne skleisdami tipišką, jokia logika nepagrįstą, pliurpalogiją ir nuspalvintus piešinėlius. Medikai neturėtų užmiršti, kad pirmiausia jiems teks prisiimti atsakomybė laiko tėkmėje. Tai nėra juokinga, o gresia rimta atsakomybe. Na, ir žinoma, politikams, be jokios abejonės. Vieną dieną pseudo mokslas gi bus sustabdytas vienaip ar kitaip, nesvarbu, kiek… Skaityti daugiau »

stasys

Pritariu , reikia susitarti ir kiekvienam leisti apsispresti su derama pagarba .Šios vyriausybės bėda jog ji nustojo vertinti žmogaus gyvybe ir pasikliauja daugiau statistika bei propaganda savo o ji atstumia . Negali būti paprastu sprendimu ten kur reikia sprendimo liečiančio tavo sveikata , vienok tokiu manau liko mažuma, 10- 15 proc. likusi visuomenės dalis yra ta kuri aplamai niekur nedalyvauja ,neina į rinkimus apatiški visuomenei ir jos problemoms . Sprendimą , dėl skiepo, daro visi tik jo rezultatais galiausiai ne visi bus patenkinti . Manau ir čia galima rasti sprendimą , reikia kad žmogus atsisakytu skiepo oficialiai tuo patvirtindamas savo sprendimą . Reikia pratinti ‘usurinius šunis’ jog visuomenėje atsakomybe pasidalina visi ..kartais tas sprendimas reikalauja kailio .

Reiktų paklausti

ir ne apie virusą?Ar čia ne gydymo parodija,jei žmogus laukia mėnesį ir daugiau pas dakarą,paskui mėnesį ,du tyrimų,paskui dar dvi savaites atsakymų.Tai ar čia gydymas,jei žmogus turi gyventi kančiose?Ar taip atrodo tikra medicina.Ne,ne,ne.

Ar tas Stasys čia

ne įjungtas automatinis dirbtinis intelektas su tam tikra programa,nes mala kažką tokio kaip robotas.Ir čia taip atrodys ta išgirtoji technologinė pažanga,proveržis?

O chinino

koronei gydyti yra? Vakcinų pripirko po keletą kiekvienai galvai, o vaistais kas nors pasirūpino? Dėl to ir reikia tartis. Kas svarbiau: vakcinos ar vaistai? Ir kas pigiau kainuoja… jei neturėsime omenyje kai kurių kišenių.

Laikas konstatuoti,kad

tuoj garsėsim,kaip prastos Sveikatos apsaugos šalis.Per 30 metų ji buvo tobulai sugriauta,žmogui tapo sunkiai prieinama,o priėjus su pacientu elgiamasi nemandagiai,gydymas tik turtingiems?

Ubagams

valdiškas, nekokybiškas gydymas, o oligarchams ir jų aptarnaujančiam personalui privatus ir kokybiškas. Žmonės suskirstyti į kilmingus ir nekilmingus – taikomi dvejopų standartų principai mūsų atžvilgiu. Diskriminacija ir patyčios per dezi LRT ir kitas geltonąsias televizijas, ir radiją, žodžiu, per dezinfosklaidą.

tiek

Šį kart stasį palaikyčiau – tikrai , reiktų ,kad pareiškęs nenorą skiepytis nuo Covid tai padarytų oficialiai patvirtindamas savo parašu.O pasiskiepijusiems būtina išduoti dokumentą ir ,galbūt, net gražų medalioną ar ženklelį ,kurį turėtų teisę viešai nešiot (vis tik tai žmonės, kuriems rūpi ne tik savo „kailis ” ,bet ir visuomenės bendras interesas pasiekti tą kolektyvinį imunitetą prieš virusą.(prisipažinsiu,kad nesu medikas , nelabai nutuokiu vakcinose ,jų teigiamam ,o galbūt ir neigiamame poveikyje).

Partijos naris nuo 1971m.

Kolūkio „Lenino keliu” visuotiniame susirinkime buvo aptarinėjama padėtis dėl beviltiško atsilikimo nuo kitų respublikų vakcinacijos fronte, stebuklingo serumo platinimo normų nevykdymo, visasąjunginių planų žlugdymo. Po pirmininko ir partijos sekretoriaus kalbos, ir vienbalsiai priimto įsipareigojimo paskiepyti 99,8 % kolūkiečių ir 70 % respublikos populiacijos, savo nuomonę išreiškė ir eiliniai ūkio darbuotojai. Buvęs liaudies gynėjas ir kovotojas su buržuaziniu pogrindžiu Skvernelis, prisiminė kad prie Stalino taip nebuvo, visi 100 % vykdė partijos ir vyriausybės nutarimus, bei pasiūlė antivakserius auklėti kaip seniau auklėjo nenorinčius stoti į kolūkį. Pririšus už kojų virve prie arklio, patūsyt vieškeliu kelis kilometrus, kad kaulai pliki liktų, kitiems nenorintiems skiepytis, tai būtų labai veiksminga paskata. Veterinaras Veryga pasiūlė netikinčius kovidu, suvakcinuot eteriu, po 30 kubų – ištrūčyt kaip nereikalingus… Skaityti daugiau »

grumstas

Palaikydamas autoriaus mintis ,, noriu įmesti akmenėlį į jo daržą. kaip „neprisiminti” sovietmečio, kai viskas buvo blogai ir netobula. O dabar kai tobula , kai medikai tapo verslininkais , nuo kurių verslumo ir pats esu nukentėjęs- pvz.; vienas negerbiamas šeimos gydytojas prigąsdina , kad su tyrimo rodikliais kažkas negerai , neatitinka normų, siunčia pas kitą „draugą” specialistą, turintį savo privačią kliniką , ir šis rimtu veidu įtikinėja , kad tau taip blogai , kad 99 proceęntų tikimybės – vėžys. Štai kokių „puikių gydytojų priviso dabar , kai technika ir technologijos pažengė aukštyn, o sąžinė ir atsakomybė už žmogaus pacieneto sveikatą degradavo ir nužengė žemyn į pragaro tamsą. Tarp kitko lyginant tarpusavyje , reiktų lyginti adekvačiu , panašius dalykus, vakcinas to… Skaityti daugiau »

,,Tiekai",

gal paaiškintum suprantamai, kam tau reikalingas tas ,,kolektyvinis imunitetas”, jeigu tu jau turi asmeninį? Juk ,,kolektyvinio kūno” kol kas lyg ir neturim, kiekvienas naudojamės tik savuoju? Ar tai jau uždrausta? Man rodos, kad ,,kolektyvinis kūnas” įmanomas nebent kolektyviniame kape. O kol gyvi, kiekvienas naudojamės ne tik savo kūnu, bet ir savo protu. Todėl, brangusis, gal tu verčiau rūpinkis savo kailiu, o aš savo, ir abu būsime ir saugūs, ir laimingi. Sako, kad pati sunkiausia liga – svetima liga, nes nuo jos sunkiausia pasveikti. Vis dėlto gal pabandom?

grumstas >

Jules 2021-07-30 6:05

per elektroninį mikroskopą intendifikuoti , kad stebimas objektas yra Covid ligą sukeliantis virusas tikrai nepavyks. Koks virusas ir kokią ligą jis sukelia gali nustatyti tik atlikdamas tyrimus pagal R. Kocho postulatų reikalavimus.Tai moksliškai įrodytas ir praktikoje nepaneigtas užkrečiamų ligų nustatymo būdas. Bijau , kad bent Lietuvoje tokie nustatymai nevykdomi, nes tam reikaliga praktika , įgūdžiai ir specialistai virusologai talikinėję tyrimus su kitais virusais ir įgyję atatinkamos praktikos . Ir visų svarbiausia tam reikia turėti politinės valdžios valios ir noro.

Nėra ko lyginti

sovietmečio ir dabartinių laikų. Tada buvo vieni privalumai ir trūkumai, dabar kiti, ir iki tobulybės toliau negu iki mėnulio. Bet anuos ir šiuos laikus vienija vienas dalykas – tai žmogaus proto ,,lesimas”. Tada sakydavo: nemoki – išmokysim, nenori – priversim. Dabar jau atsiranda vienas kitas balsas, kuris sako: prievartos nereikia, tu gali rinktis pats, bet aš tave įtikinsiu, kad tu pasirinktum taip, kaip aš noriu. Tai koks čia skirtumas? Absoliučiai jokio. Tik šalia stalininės kalbėsenos ir elgsenos atsiranda ir gebelsinė. Nieko keisto – juk iš ,,vakarų”…

Jules

Tik pagal R. Kocho postulatų reikalavimus? – tada tai labai abejotinas reikaliukas. Mes turime teisę tokiais postulatais abejoti ir netikėti – tai ne religija, o mokslo žinias, kaip visuotinai žinoma, reikia tikrinti. Jei negali patikrinti – tada reikia patylėti arba aiškiai ir logiškai grįsti savo abejojimą, ir gaudyti pseudo moksliukus meluojant. Mokslas ne vien gėriui ir ne jam pirmiausia tarnauja, o karinei pramonei ir pasaulio imperijoms. Mums lieka tik trupiniai ir pseudo moksliukų kadrilis pagal užsakymą. Mokslas už geras babkes lengvai pasitarnauja ir blogiui, jo plėtrai, jei kas dar šito nežino.

Apie mokslą

Beveik kiekviena mokslo sritis per dešimtmetį pasensta beviltiškai. Todėl aklai tikėti kokiu nors mokslu gali nebent nemokantis skaityti ir apskritai neadekvatus žmogus. Juk kažkada net gydytis gyvsidabriu buvo pats naujausias mokslo išradimas. Todėl siūlyti naudotis naujausiais mokslo išradimais ar atradimais galima tik informuojant, kad patikimumas – nebent 50 procentų. O tada jau galima kalbėti apie kiekvieno žmogaus pasirinkimą. Antraip tai nesąžininga propaganda, ir reikia klausti, kam ji naudinga.

Jules

Kodėl logiškai ir kritiškai mąstantys žmonės nenori vakcinuotis nuo Covid-19? Kodėl jie nebepasitiki niekuo? Žmonės nebeklauso ir nebepasitiki tik mažumas ir Farmą atstovaujančiais politikieriais ir nebetiki medikais todėl, kad jie ne kartą buvo apgauti, kad medikai nuo pat pradžių su dezinfosklaida ir pseudo politikieriais, apsišaukėliais demokratais, skleidė prieštaringą ir nepatikrintą informaciją – melavo ir klydo. Žemino ir tyčiojosi, ypač dabar. Mums, runkeliams, melavo, kad tai natūralus virusas, o ne specialiai laboratorijoje sukurtas virusas. Tyčia aiškino mums, kad virusas iš turgaus, o ne iš labaratorijos ir ne Trumpui nušalinti nuo pergalės prezidento rinkimuose, ne žmonijos pamažinimui, kaip pasaulio viešpačiai, lordai, apie tai jau rašinėjo nuo 1981 metų savo veikaluose – apie dabartinį gyvenimą, apie ateitį (L‘avenir de la vie). Taigi dauguma… Skaityti daugiau »

Kis

kaip zmogus turintis stimuliatoriu galiu patvirtinti visus zpdzius.Atsiguliau keletas dienu pries N.Metus,po ritmo neatstate,pasiule detis stimuliatoriu.As sveikas zmogus iki tol issigandau ir pasakiau ne.Po n laikoviska apmastes isnarse interneta isklausinejes turincius.Reikejo jau palaukti eileje,tad esu dekingas tiems zmonems,kurie ir po sia diena priziuri,o as dziaugiuos gyvenimu.Sakau nuosirdziausia ACIU!Nevardinsiu,gal neetiska.

Dovanokit,

turėjo būti „Todėl mažai žmonių ir betiki”, o ne nebetiki.

to tiek

Ką čia paisai? Mes ne prieš vakcinas, ne prieš skiepus, bet prieš juodąją politiką, ar supratai? Mes esame nuo daug ko paskiepyti. Mes prieš segregaciją ir nesaugias, laiko nepatikrintas vakcinas. Mes ne Amerika, todėl mums segregacijos nereik. Smerkiate tarpukario vokiečius dėl „iubermenšizmo“, o patys ką darote arba norite daryti? Norite viršyti ir tapti super „iubermenšeriais”? Mes prieš nešvarų biznį kitų nelaimės sąskaita. Nemokamos vakcinos yra ateities kartų sąskaita. Kodėl norima gyventi skolon? Skolas gi teks kažkam grąžinti, o iš ko nepagalvojate, tiesa? Skolas ne pseudo politikieriai, ne apsišaukėliai grąžina, o konkretūs, paprasti žmonės. Matyt, palaikote Stambulo konvenciją, bet patys norite smurtauti ir taikyti segregaciją, diskriminaciją, pozityvesnę diskriminaciją ar kaip dar kitaip jūs visą tai vadinate?

Pritariu

Susitarkite ką renkatės fašizmą ar demokratiją.

to Pritariu

Renkamės Maria Asghar. She’s great.

open democracy-open conspiracy?

isties nelengva tarptautinei mafijai itikint zmones, kad ji jiems linki tik gero, vaisindama narkotikais ir kitais „dziaugsmais”, kad ji jais rupinas…
isvien su naciais atiminejes zydu turta diktatorus „fillantropas” matyt pasimoke is ju ir kaip praturtet „be karo”.. mazinant zmoniu skaiciu…
Tad jei tokie atakuoja „antivakseriu” „samokslo teorijas” reiktu rimtai suklusti
https://www.opendemocracy.net/en/we-have-grasp-how-conspiracy-theories-work/

Jo, jo,

turčiai, oligarchai, bilijonieriai, visokios gražuolės misės ir vergvaldžiai nei iš šio, nei iš to pradėjo rūpintis varguoliais, o ne karais. Tikrai, kad labai keista. O, duoda, konspiratoriai, ane?

Pavyzdys

Vienoje, mums dydžiu artimoje šalyje, nuo kovido mirė apie 3000 gyventojų, o skiepų komplikacijų atvejų skaičius siekia apie 50000, santykis tarp mirusiųjų ir sužalotųjų daugiau nei 16 kartų. Būkim optimistai ir sakykim, kad iš tų 50000 bent 2/3 pasveiks, tai vis tiek dar lieka 12500 su sugadinta sveikata, iš kurių irgi, tikėtina, kažkas mirs. Dalijam tuos 12500 iš 3000, ir gaunam, kad skiepų komplikacijų atsiranda mažiausiai 4 kartus dažniau negu gyventojai miršta nuo kovido. Ir čia tik ūmios fazės duomenys, o kas dar bus laikui bėgant po metų, penkerių, dešimties? Mirčių nuo kovido toje šalyje nuo liepos pradžios kaip ir nėra, bet komplikacijų nuo skiepų skaičius ir toliau didėja. Skiepijam gi sveikus arba kad ir lėtinėmis ligomis sergančius, bet stabilios… Skaityti daugiau »

Info

Ar firma „Pfizer“ išprievartavo tik Argentiną? O Lietuvą ar ES prievartavo, ekspertai.eu

Štai dar vienas Autorius,

norintis įtikinti, kad vadinamosios „vakcinos” nuo Covid-19 – gėris, tik reikia tai suprasti. Tačiau juk jau seniai aišku, kad jos yra globalistų-satanistų išrasta, „labdarių” Soroso ir Geico aršiai propaguojama priemonė žmonijai naikinti, kurią privalai sutikti „susileisti į petį”. Ir dar dažnas vadina tai „gailestingumo darbu”, rūpinimusi kitais, tiesiog patyčių patyčios – saugokime save ir kitus. Tikrai ne ačiū Autoriui. Taip kasdien klausantis kartojamo melo, tikriausiai daugelis ir įtikėjo…

Stiklo valytuvas

Esminė problema. Mažos apimties komentarai, dėl informacinio skurdumo, nepasako esminio dalyko. Ilgi komentarai nebūtinai ‘kabina giliai’. Jeigu rašai nuoširdžiai, reiškia esi „minkštas“, ir tokie niekam neidomūs. Tad kaip rašyti, kad kas nors, nors kas nors išgirstų? Ar išklausys, ar gausi atsakymą, bent kokį atsakymą… Gal pirma riebiai iškeikti, paskui dar subaladoti snukį…, gal tada supras kad visgi „juokai menki“, ir išklos „visą kalvio Ignoto teisybę“. Taigi,autoriau Macai, kiek kartų tau vožti į tavo nuosavą snukį kad ne šūdą maltum, o atsakytum iš esmės, a?!! —- Du klausimai, TIK du klausimai. 1) Kiek tas koronavirusas išgyvena ant įvairių paviršių?! Jau 1,5 metų, ir niekas aiškiai, išsamiai, su (suprantama) galimomis paklaidomis nepasako. Negi tai „valstybinė paslaptis“ (globalistinė paslaptis!). Ar šis klausimas toks… Skaityti daugiau »

123.

Macas yra farmos padlaižys, ne už dyka.

Paklusnumas

Tas eksperimentinis skiepas, kuriuo dabar skiepija vardu „Paklusnumas”. Niekam nerūpi nei ar tu gali skiepytis dėl savo sveikatos stovio nei kas bus pasiskiepijus :nori nenori, rizikuok savo sveikata(o gal gyvybe)nes taip liepia valdžia ir dar žinok, kad pats savo noru palindai po adata, nes niekas už pasėkmes tvirtai appsisprendę neprisiimt atsakomybės nei skiepų gamintojas nei medicina nei valdžia. Spaudžiamas žmogus visom galimom priemonėm, atėmė bet kokius malonumus, kiną, teatrą, kavinę, restoraną, poilsį prie jūros; gerai , pasprinkit vis tiek nesiskiepysiu. Dabar jau sumanė išvaryt iš darbo, algos nemokėt, nepriimt gydyt ligoninėj, o jei atsigulsi į ligoninę tai pats turėsi tūkstantines sumas mokėt, tartum žmogus per savo gyvenimą nemokėjo visokių mokesčių valdžiai.Vergovė. Nebegalioja net PSO 2361/2021 2021.01.27d rezoliucija : prievartos negali… Skaityti daugiau »

stasys

KRITIKA ; Graudu skaityti komentarus , pasirodo Lietuvoje mes užveisėme tiek ‘mižniu ir plaksnu’ ! Kaip man tai blogiau maro ir to covit-o19 su visomis jos atmainomis .. Pragyvenus tiek metu celofano pasaulyje valgius visoki sintetinį amala su ligomis kuriu medicina negydo nes neturi vaistu tokie čia atsistoję susirūpinusių rimtu veidu klausia ar kenksmingas skiepas jo celofaniniam pilvui . Baikit maivitis besarmačiai , rąskite drąsos tai pasakyti jog visa tai ne dėl sveikatos savo kunui ..

Stasiuk,

o jūs nesigraudinkit, o klokit Tiesą. Nebijokite sakyti Tiesą ir gėdinti „biesą”. Prastuomenė šiandien labai ne kokį maistą valgo ir tai visuotinai žinoma, kaip ir Niurnbergo farsas – Kovidistų revoliucija, pakeitusi Proletariato revoliuciją.

s.m.>tiek       2021-07-30 9:21

likome nesupratę, tamysta „stasio palaikytojau”, ar esate jo bendradarbis iš vienos trolių pamainos, ar turite problemų su elementariausia logika. Jei skaitote šį portalą ir, panašu, kad dar ir delpius bei kitus propagandos ruporus, turėtumėte žinoti, kad visi asmenys, sutikę būti laboratorinėmis žiurkėmis beprecedentiniame eksperimentinės medžiagos in vivo (gyvai) tyrime, privalomai pasirašo „sutikimus”, neva atlieką tai savo noru. Tie, kas neateina pabūti laboratorinėmis žiurkėmis, ir, suprantama, nepasirašo tokių „sutikimų”, vien jau neatėjimu išreiškia savo valią dėl (a) nesutikimo būti laboratorinėmis žiurkėmis, nes yra ir jaučiasi ŽMONĖMIS su visomis prigimtinėmis Dievo duotomis teisėmis ir laisvėmis, arba dėl (b) negalėjimo rizikuoti sveikata dėl turimų ligų, kurioms esant, patys eutanazuotojai nerekomenduoja priimt eksperimentinį trutą. Aha, – anot tamstos ir medinio stasio, visiems nesiskiepyjantiems reikėtų… Skaityti daugiau »

Jo, jo,

auka turi su budeliu susitarti, kur jau ne.

44
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top