Andrius Navickas. Apie paranojišką policinės valstybės tikrovę

Simboliška, kad prieš pat įstatymo pataisos, dosniai (švelniai tariant) didinančios atlyginimus prokurorams, svarstymą plenariniame posėdyje Seime įvyko spaudos konferencija, kurioje dr. Vytautas Rubavičius, lydimas bičiulių, papasakojo apie patirtus, sveiku protu sunkiai įsivaizduojamus persekiojimus ir bauginimus. Tai žmogaus, kritikavusio valdžią, persekiojimas klaikiomis priemonėmis, įsiveržiant į privačią erdvę, naudojantis komunikacijos priemonėmis. Labai ciniškas persekiojimas marginalizuojant kritiškus intelektualus, parodantis, kad yra KAŽKAS, kas nuolat kaupia įvairaus pobūdžio galią ir nori visus paversti marionetėmis. Skamba paranojiškai, bet šiuo atveju pati tikrovė paverčiama psichoze.

Viskas atrodo tiek absurdiška, kad norisi numoti ranka kaip į košmarą. Tačiau tiesa ta, kad Nepriklausomoje Lietuvoje terorizuojamas intelektualas, pasinaudojant toli gražu ne visiems prieinamomis techninėmis priemonėmis. Situacija neeilinė ir dėl to, kad visiškai neaišku, kaip pasitelkti teisines kovos už žmogaus teises priemones.

Kas galėtų paneigti, kad po to, kai dabartinė valdančioji dauguma „nusipirko“ prokurorus, paskelbdama, kad jie išskirtinė visuomenės grupė, kuri su mažesniais atlyginimais dirbs prastai, policinės valstybės įtvirtinimas įgis naują pagreitį. Bet kuriuo atveju, žinia visuomenei pasiųsta labai aiški: medikams, dėstytojams ir panašioms profesijoms pinigų nėra, o prokurorams atlyginimai keliami labai dosniai. Nepatinka? Negi norite, kad prokurorai jumis „užsiimtų“?

Nelinksmos prieškalėdinės nuotaikos? Na, bet nėra tokios tamsos, griuvėsių, kuriose negalėtų gimti Kūdikis Išganytojas. Mums lieka tikėjimas, viltis ir meilė, kurių niekas atimti negali. Tačiau nepamirškime, kad tai dalykai, kuriuos privalome praktikuoti. Šiandien visi turime solidarizuotis su Vytautu Rubavičiumi, nes, kad ir kokie skirtumai mus skirtų, yra pamatiniai dalykai, kuriuos privalome ginti vieningai. Net jei kai kurie valdančiosios daugumos atstovai drįsta iš Seimo tribūnos mestelti: „Nedaug jums liko“.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
18 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Vis dėlto kas jie (pavardės), kurie iš

iš Seimo tribūnos gąsdina sakydami: „Nedaug jums liko“?
Mums? – O gal jums, drąsūs, tik kol gaujoje?

Lavonas

Intelektualusis krikščionis PIARinasi ir daugiau nieko. Pats priklauso tai gaujai, kuri užsako.

Policinės valstybės įtvirtinimas

Andrius Navickas: „dabartinė valdančioji dauguma „nusipirko“ prokurorus, paskelbdama, kad jie išskirtinė visuomenės grupė, kuri su mažesniais atlyginimais dirbs prastai, policinės valstybės įtvirtinimas įgis naują pagreitį. Bet kuriuo atveju, žinia visuomenei pasiųsta labai aiški: medikams, dėstytojams ir panašioms profesijoms pinigų nėra,
o prokurorams atlyginimai keliami labai dosniai.
Nepatinka? Negi norite, kad prokurorai jumis „užsiimtų“?”
Mokyklų, ypač aukštųjų, sunaikinimas jas paverčiant verslo įmonėmis
ir daugelio dėstytojų visiškas nuskurdinimas,
yra ir modernios valstybės sunaikinimas, ją paverčiant teritorija, ruošiančia ir prekiaujančia pačiais „žmogiškaisiais ištekliais”,
kuriuos, savaime suprantama, susipirks keliskart turtingesnės valstybės.
Vadinasi, jei norime išlikti, paradigmos keitimas yra būtinas.
Kiti (Lenkija, Vengrija, Trumpo JAV) tai jau suprato ir daro.

Tarabilda

Navicko tekstukas labai dvilypis. Net trilypis. 1. Jis piktinasi valdžia ir palaiko Vytautą Rubavičių. Viskas tvarkoj. To ir pakaktų katalikui. 2. Bet po to prasideda politika, kuri girdėta iš Gabrieliaus Landsbergio šokčiojimo prieš valdančiųjų susidraugavimą su teisėsauga ir policinės valstybės grėsmę. Navickas Rubavičiaus terorizavimą mėgina susieti su tendencijom, dėl kurių atsakingi valdantieji. Tai jau gryno plauko politikavimas. Ir trečia – socialinė partinė-konservinė propaganda: – kodėl vieniems pakėlė, o kitiems nepakėlė, – nes toks priekaištas absoliučiai visados teisingas ir demagogiškas.

tikram elitui priklauso

didžiausi atlyginimai bei nebaudžiamumas (korupcijoje, pedofilijoje ir t.t.)
Nes jie tikras elitas – geriausi iš stribvaikių ir KGB mokinių.
Jie nusipelnė gyventi geriau (ir geriau smaugti Lietuvą).
—–
(o pakėlė atlyginimus tie patys stribvaikiai („valstiečiai”))

problemą viešinti iš Seimo tribūnos ėmėsi  E. Jova

Žinomas Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos seime narys.

Už tai kitai politinei srovei atstovaujantis dr. A. Navickas kritikuoja valdančiuosius?

Taip elgiantis dviprasmiškai skamba A. N. raginimas kitiems „praktikuoti” krikščioniškas vertybes.

Agnė

Per tokius navickus emigracija niekada nesustos. Ką gero padarėte seime be erzelio? Triūbinat ir triūbinat kaip čia blogai…

sunkoka

sunku patikėti nuoširdumu žmogaus kuris yra partinės koncervų gaujos narys.
jeigu dabar navickas būtų su savo sėbrais valdančiojoje gaujoje, arba tylėtų, arba kalbėtų priešingai.

saugumo ubliudkas

Kadangi, nežiūrint Navicko politinio suinteresuotumo Rubavičiaus istorijai, įtarimai vis tik krenta Skverneliui, aš jo vietojoe priimčiau V.Rubavičių ir reikalaučiau prokurorų ataskaitų dėl tyrimo eigos. Skverneliui praktiškai beliko vos kelios dienos tą padaryti. Vėliau jau tegul kaltina pats save.
Lygiagrečiai vyksta keistenybės ir baikerio Obliaus byloje. Nežinia kas ten kaltas, bet kad jo žmona buvo suimta tik tam, kad paspausti jį, yra visiškai akivaizdu. Ir dar šiandien per TV mačiau vėl akivaizdžiai, akiplėšiškai meluojantį mentą. Tik šįkart tai buvo Vilniaus policijos vadas Saulius Gagas. Skvernelio žmogus taip pat.

Ringys

Nusikaltimas, įvykdytas prieš V.Rubavičių, per daug rimtas, kad tuo privalėtų rūpintis tik vienos politinės krypties atstovai. Šiuo atveju A.Navickas elgiasi solidariai ir patriotiškai. Ačiū jam.

Navickui

Navickai, paklausk savo gaujos sėbro Adomėno, ar kartais neužsakė Rubavičiaus. Ar nebus, kaip buvo su pasišaipymais „Mėsos”. Nuo vieno pasišaipymo iki kito pagąsdinimo tik vienas mažas žinksnelis.

PVZ

Čia Navicko išauginto Barnardinai.lt simptomatinio straipsnelio pavadinimas: „Ar katalikiškas tavo požiūris į imigraciją?”. Taip ir slepiasi velnias arba Sorošas po tokiais straipsneliais. Todėl tokio „mainstrymo” atstovo pasapaliojimai apie disidentų skriaudimą yra apsimestiniai ir tiesiog yra gera proga pasivėžinti į savo pagrindinį tikslą – „būti perrinktam”:)

Ale

PRITARIAME: – ƒŠiandien visi turime solidarizuotis su Vytautu Rubavičiumi, nes, kad ir kokie skirtumai mus skirtų, yra pamatiniai dalykai, kuriuos privalome ginti vieningai.

Tiesiog negaliu

Prokurorai visada buvo tie patys. Ir juos visada buvo nusipirkę konservai-socdemai-liberastai. Jų net pirkti nereikėjo. Jie tos pačios kilmės. Todėl nereikia čia lia, lia, lia…

Navickui

Ką čia rašinėji, tai geriau būtum pasirašęs kreipimąsi į Pašilį dėl Rubavičiaus. Nei vienas konservas nepasirašė.

Pikc

Navickas, tyčia ar netyčia, per daug optimistiškai vertina „valdančiosios daugumos” įtaką, nes realiai ji nė velnio ne „valdančioji” – ir dar klausimas, ar „dauguma”. Aišku, jei jis turi omenyje Skvernelį su jo „profesionalų vyriausybe” bei sąjungininkais iš „opozicijos” – tada kitas dalykas (tik kad jis pats su ta šutve į vieną dūdą pučia). 😉
P.S. Iš vienos pusės, vis dėlto, neblogai, kad net „sistemai” ištikimi „liberal-krikščioniško” sparno atstovai pradėjo neramiai muistytis kėdėse, o iš kitos – labai taiklus Tarabildos komentaras. 😉

Al.

Navickas,manau, persistengia vaizduodamas naivicką. Redaktorė galėtų jo paklausinėti apie Genzelio rašinį.

18
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top