Andrius Švarplys apie I.Vėgėlės kalbą ir jos kritikus: „Negali taip būti, žmonės, negali“

A.Armonaitė: „Pagal tokią logiką, būtų galima nesilaikyti kelių eismo taisyklių“.
A.Dulkys: „Tai – nesuvokimo problema“.

Žmonės, čia net ne blogus sprendimus priimanti valdžia, ne biurokratinė valdžia, ne nutolusi nuo visuomenės valdžia ar dar koks nors konvencijos rėmuose išliekantis disbalansas. Čia yra elementarių analfabetų ir kvailių koalicija. Tai yra savo solipsistiniame teisume užsidariusi, aplinkos adekvačiai nesugebanti suvokti valdžia.

Ji nepajėgi kontaktuoti su visuomene, palaikyti su ja dialogą, suprasti piliečių nerimą. Ji net gerbiamą ir kompetentingą Lietuvos advokatų lyderį sugeba išvolioti pamazgose. Prieš tai tą patį padarė su kunigais, šeimos likimu valstybėje susirūpinusiais žmonėmis, net su Prezidentu.

Kiek dar reikės įrodymų, kad ši valdžia laikosi tik ant monopolinės žiniasklaidos, tarptautinių pinigų ir konservatorių partijos elito verslų. Kaip socialinė grupė, ją palaiko tik plonas Vilniaus „užingridiškas“ tech-glamūrinis sluoksnelis. Ir apgautas tremtinių-rezistencijos elektoratas, kurio parama nėra tikra, nes kyla iš apgavystės.

Dabartinė Vyriausybė – tai ne valdžia, tai yra atsitiktinių žmonių grupė, surinktų gražiai atrodyti prieš Europos lyčių lygybės korektiškumą ir Europos Komisiją.

Atleiskit už griežtą toną, bet man taip atrodo.

Gali dar suprasti biurokratinės valdžios negebėjimą suvokti konstitucinius reikalus (nors tai neleistina valdžiai), tačiau valdžios atstovai turi turėti bent minimalius loginius mąstymo ar aplinkos suvokimo pagrindus.

Na, negali eilinis biurokratas (ir dar nuolat viešai nusišnekantis) mokyti suvokimo Oxfordo universitete stažavusį Lietuvos advokatų asociacijos vadovą, kuris įgarsina daugelio lietuvių nuogąstavimus.

Negali taip būti, žmonės, negali.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
ačiū

už drąsą,Andriau

1
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top