Andrius Švarplys. Apie žiniasklaidos tuštumą

Dalijamės sociologo dr. Andriaus Švarplio veidaknygėje paskelbta replika apie LRT televizijos laidos „Dėmesio centre“ vedėjo Edmundo Jakilaičio taikomus dvigubus standartus ir Lietuvos viešosios erdvės tuštumą.

Po šio vakaro E.Jakilaičio laidos (žr. įrašą ČIATiesos.lt) galima suprasti, kodėl D.Trumpas pasiunčia CNN žurnalistus tolyn be teisės užduoti klausimą.

Koks žurnalisto uolumas! „Kiek nuoma kainuoja?“, „Tai juk įmonės kyšis Seimo nariui!?!“, „Privati įmonė perka Seimo narį!!!“.

Palyginkite šią žurnalisto laidą su pagautu Eligijumi Masiuliu. MG Baltic už milijardus laiminėjo Susisiekimo ministerijos kontraktus, kai E.Masiulis buvo jos vadovu, dabar buvo pagautas su 100 000 eurų tiesiog rankose – ir jokio žurnalisto uolumo, tiesiog labai mandagus pokalbis. Dabar, anot E.Jakilaičio, Seimo narės G.Kildišienės automobilio nuomos byla yra aukščiausio valstybinio lygio korupcija…

Dar žurnalistas sako: „Uždenkite privačius duomenis ir pateikite sutartį!“

O kodėl jis tokio teisinio ir technologinio išmanymo nepademonstravo, kai Seimo narės N.Venckienės imunitetas buvo generalinio prokuroro grindžiamas įrodymu, kurio jis negalėjo pateikti dėl to, kad ten yra nepilnamečio atvaizdas? Kodėl nė necyptelėjo apie veido uždengimą-užtušavimą? Juk čia buvo Seimo nario imuniteto instituto klausimas. Imunitetas buvo panaikintas remiantis nepateiktu įrodymu. Nes nemokėjo užtušuoti.

Šiaip niekas neparodo lietuviškos žiniasklaidos tuštumo ir politinio angažuotumo kaip situacija, kai Seimo narės automobilio nuomos epizodas tampa pagrindine valstybės politine naujiena.

Ei, Jakilaiti, tik laiko klausimas, kada tave ir tavo co. ištiks toks likimas:

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
31 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
nieko šlykštesnio niekada nemačiau, tai tikras Lie

ir baisiausia, kad niekas jo negali pastatyti į vietą. Ar jis save matė kada nors iš šalies. Tampėsi konvulsijose kaip bjauriausias Šikšnosparnis iš Pragaro gelmių. plasnojo savo griaučiais. Vertas savo šefo iš elektros skydinės.

nieko šlykštesnio niekada nemačiau,

tai tikras Lietuvos FANTOMASAS. ir baisiausia, kad niekas jo negali pastatyti į vietą. Ar jis save matė kada nors iš šalies. Tampėsi konvulsijose kaip bjauriausias Šikšnosparnis iš Pragaro gelmių. plasnojo savo griaučiais. Vertas savo šefo iš elektros skydinės.

Paste

Manyciau,jog reikia kaip nors jai sutrukdyti nusipirkti automobili, isigyti diploma ir isvaziuoti i NY. Nes jei to neivyks,visi lietuviski filadelfijai ( zr. nuotrauka virsuje) panirs i kurybine koma ir niekados is jos neisplauks. Be to vyr. filadelfijui Džakilaičiui gali vel pradeti augti plaukai ne tik is ausu,nosies ir šiknos,bet ir ant jo durnos makaules. O tai ivaizdzio krachas.

Pikc

->”Paste” – ten ne Jakilaičio nuotrauka. 😉

"Šventųjų karvių" žiniasklaida

„mato” tik tai, kas dvasiškai naikina atskirus žmones (puolimai prieš Paksą,Venckienę, a.a.Patacką,Garliavos mergaitės gynėjus… Tai ne žurnalistai,tai tik ruporai.Manau, kad Lietuvoje dar yra su neapnuodytom smegenėlėm žmonių, kurie moka matyti ir galvoti,kodėl vieniems leidžiami
žymiai didesni nusižengimai ( įdomi statistika būtų, kiek seimo vyrų pakeitė žmonas, Bilotaitės kelionės sesijos metu, teisuolio Anusausko žmonos įdarbinimo Panevėžyje, pono Razmos meilės istorija…) o kitiems už nereikšmingus – purvas ir patyčios. Kol iš ekranų liejasi tokie neva aktualūs pokalbiai – patyčios mokyklose tik gausės. Stiprybės ir sveikatos visiems, kuriuos kalbina ruporai.

Ale

Dėkui autoriui, visada jūsų mintys aiškios ir tikros.

gailesta

įdomu šitas operos fantomas kvies Bilotaitę į savo bagadielnią pasidalint safario įspūdžiais.

čia turėta omeny ne operos fantomas

per daug garbės būtų jakilai, o prancūzų filmas su Lui de fiunesu, ten tas baisusis blogio įsikūnijimas FANTOMASAS, vienas prie vieno galva kaip jakilos

Vilnietis

AČŪ AUTORIUI ir PORTALUI.

Iki kokio lygio nukrito LRT vadovaujama tarybos ir elektros skydinės
girtuoklio.Ir tai vyksta už Lietuvos žmonių pinigus.
Nemunu plaukdami pramogaujadami 20 žmonių 14 dienų-Jakelaitis nesako kiek
tai kainavo, kiek jie uždirbo.Šlyštus padarai pradėjo totalinį puolimą
pajute kad jiems ateina galas.

Kaunietis

Pirmą kartą žiūrint televiziją išsigandau: pasirodė, kad LRT studijoje skeryčiojasi beproptis. Buvo matomi aiškūs vedėjo isterijos požymiai: pykčio protrūkiai, elgesio sutrikimas, haliucinacijos, nesugebėjimas susivaldyti. Nesuprantu, kodėl visi Lietuvos gyventojai turi išlaikyti tokį ANTIVISUOMENINĮ transliuotoją?

Pagaliau,

nors vienas straipsnis normaliai įvertinantis tokias klapčiukų laidas. Dėl vaikų patyčių jaudinamasi – o kas jiems duoda toną? Ar ne tokia patyčių televizija? laikraščiai? Dabar geras tonas tyčiotis iš Karbauskio, ir Trampo. Ak, mat tie, kurie jautėsi esą padėties šeimininkai – staiga pralaimėjo. Tai tokie jakilaičiai – klapčiukai ir amsi, ir vizgina uodegėlę, žiūrėdami į šeimininką po savo laidelių, laukia užmokesčio….

a č i ū

autoriui ačiū

Jei apie meilės

skandalą seime,tai čia tokie tokius tvarko,o mums klausimas tik toks,kuriuos melagius rinktis ir kurie meluoja mažiau?

Pranešė,kad Trampas prieks,

padėjęs ranką ant dviejų Biblijų.

mama iš kaimo

Jau seniai negaliu be bejėgiško įsiūčio klausyti jakilaičio, bet šita laida „perspjovė viską. Tai ne žmogus, o stačiai Viešpaties Dievo klaida. Negirdėti pašnekovo atsakymų, nepaisyti jokios logikos, o tik pulti kaip šuniui, kartojant tą pačią vieną frazę „Jūs privalot pasakyt”, neturint supratimo, kad niekas ir nieko jam neprivalo, neturint jokio padorumo…
Kažkada internete buvo renkami parašai reikalaujantys įertinti tokį jakilaičio ir visos skydinės televizijos stilių, gal kas nors žinote, koks jų likimas? Ar jie buvo kam nors pateikti, bet į šią televiziją iųlaikančių nuomonę nusispjauta, ar parašų rinkimas tebuvo farsas?

O.G

Aš vietoj Ramūno būčiau atsistojusi ir išėjusi, o šis pasiutęs pitbulis galėtu sau tuos popierius kaišioti sau panosėj ir uostyti ką yra pasirašęs. Nuo kada žurnalistai tapo tardytojais. Policijoje jų trūksta, tai gal Jakilaičio vieta už minimumą butu ten, o ne televizijoje, kurią išlaiko mokėtojai.Pas mus žurnalistika dabar kaip parsidavusi prostitutė. Kiekvieną dieną šmeižtas, nekaltų žmonių puolimas.

Tarabilda

Nusibodo piktintis ir piktintis Jakilaičiu ir co. Ne personalijose reikalo esmė, o tam tikru veikimu, ne paties Jakilaičio sugalvotu. Jei stebėjote pvz. CNN ar BBC laikyseną Trampo adžvilgiu, turėjote pamatyti beveik sinchroną su mūsų žiniasklaidos nuostatomis ir veikimu prieš Karbauskį. Ne prieš jų siūlymus ir idėjas, o prieš asmenis.
Pirmoji tema ir kasama vilkduobė asmeniui Trumpui buvo jo simpatijos ir menami ryšiai su Rusija. Pas mus lygiai tas pats.
Subliuškus rusiškajam scenarijui, nes nieks neįrodė tų ryšių, imtasi kasti kitą vilkduobę. Vėl asmenims, pamėginant juos paimti per intymiąją vietą, vienam prisiuvant Maskvos prostitutes, kitam – slaptą partinę meilužę. Taikyta į geltonosios literatūros skaitytojų segmentą. Kam tas neįdomu, kur tokie reikalai?..
Tai va. Kokia užsakyta tema, toks ir lygis.

ruta

..na , jakilaiciai , miliutes , pumpreckaites ir kita sistemos ‘sobla’ TIK aptarnauja siaurus grupinius interesus .. , prakutusi runkelina / kuris pats save ivardijo ‘elitu’ / ir senosios nomenklaturos liekanas / vaikus , anukus , marcias ../.Kodel tiek metu nepajudinimai tupi sitie subjektai televizijoje ,ka , nera jaunu gabiu , tik sitos liekanos su neobjektyvia , nekulturinga retorika , bet taikoma TIK selektyviai / ar pagal skambuti , ar , kaip iprasta susitinka kavinese , kad duoti nurodimus , ka galima dergti , ka ne ../ ? Sistemai patogu tureti tokius savo interesu patarnautojus , bet kodel tada juos islaikome mes , tegul sliauzia i privacias televizijas ir ziuresime po kiek laiko juos is ten ismes ..

Manyčiau,

kad reikia kalbėti ne tik apie žiniasklaidos tuštumą, bet ir apie jos daromą žalą visuomenei. Jokių idėjų (jas pakeitė užpakalio malonumai ir skanių ėdalų receptai), ištisinės užsakytos melagystės formuojant reikalingą sukčiams, globalistams ir bedvasiams enciklopedistams vergų kaimenę, smulkios juoko vertos temelės, astrologija, ypač horoskopai, kurie veikia pasąmoningai ir t.t. Baisi žiniasklaida, ne tik tuščia, bet ir žalinga.

Vitutis

Graudu dėl tų kurie išrinko tituluočiausiu vedėju.Man ,jau gerai pagyvenusiam,šiurpai eina per nugarą rytais klausant ,,girdėjote Rimvydo Valatkos komentarą”.Kaip patyčias galima vadinti komentaru ir dar per valstybinį radiją?Koks psichologas galėtų bepaaiškinti kas darosi mūsų mažūjų galvelėse?Kam ta beprasmė kova su patyčiomis mokyklose?Tas pats Rimvydas Valatka yra citavęs Freudą,kad gėdos praradimas veda į nukvailėjimą.Tad gėdikimės nors vaikų.

...

Superinis straipsnelis.Nepykime ant jakilaicio,nes jis nelabai zino ka daro.Nepavyksta zmogeliui bent trumpam isvesti gerb.Karbauski is kantrybes.Mokykis zurnaliste,mokykis.Tenka daug su kuo pasikalbeti,tai po sito juokingai slykstaus ispuolio,Karbauskio reitingai smarkiai kyla i virsu.Jeigu jo nesues gyvo,tai ateinanciais rinkimais vietos kitoms partijoms mazai liks,o del to jie ir draskosi,negali susitaikyti su pralaimejimu.Pagaliau dauguma zmoniu pradejo atskirti mela,puolima nuo tiesos.Kad ir kaip butu Karbauskas smeiziamas,mes nepatikesim,nors tai ir tiesa butu,nes zmones nebenorejo matyti konservatoriu,liberiu ir t.t.

kaip visada

myzelis uz tuos, kurie panasus i pasiutlige serganciuosius. gal ir jis pats ligonis- juk pedofilijos byla dar nebaigta, gal darsubine svyla, tad iesko bendraminciu!!!

Mazeli

esi bato aulas.

StasysG

Straipsnis Jakilaičiui į paširdžius. Kada ateis eilė Siaurusevičiui ir jo išlaikytiniams?

puikus straipsnis

manau greitai ir Jakilaičiai su miliutėm ir pumpricjkaitėm(wsio zakono) siaurusevičiais ,pasikeis ,…negi lietuva neturi išsilavinuysių ir dorų žurnalistų….man dabar taip primena solovjovą ir kisieliovą………

siūlau

vienos daktarės,paskaityti straipsnį apie VALat-ką,jis rašytas prieš kokius 5 metus…..

Nepasirašysiu

Retas Lietuvoje straipsnis – kaip pirštu į akį.

siūlui

nuorodą, budj laska (malonėkite)

Pritariu autoriui

Taiklu!!!

Ona

Gera skaityti tiesos.lt. Nėra reklamos, nei „garsenybių”, nei klaidinančių antraščių.

31
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top