Andrius Švarplys. Dar ne Bing Bang, bet link to

Čia jau ne bum, čia yra didelis, didžiulis bum. Dar ne Bing Bang, bet link to.

17 valstijų duoda Pensilvaniją, Džordžiją, Mičiganą ir Wiskonsiną į Aukščiausiąjį Teismą už šalies Konstitucijos pažeidimus prezidento rinkimuose (daugiau skaityti ČIA).

Ką tai reiškia savaime dar iki Aukščiausiojo Teismo?

1) visas didžiosios žiniasklaidos melas pasiunčiamas į šiukšlių dėžę. Pasirodo, įtarimai dėl rinkimų klastojimo nėra vien tiktai „Trumpo melai“, „alternatyvi visata“ ir „sąmokslo teorija“. Šitos kalbos pačios buvo sąmokslo teorija – nuslėpti informaciją.

2) visi valstybės aukščiausių pareigūnų, tokių kaip generalinio prokuroro William Barr, FBI ar Cybersecurity and Infrastructure Security Agency vadovo, žodžiai apie įrodymų nebuvimą ir „saugiausius rinkimus istorijoje“ eina į šiukšlių dėžę. Valstijos mano kitaip nei šios institucijos ir tai savaime nurodo į Deep State bei Washington Swamp.

3) vykstantis pilietinis karas iš informacinio ir užkulisinio įgauna geografines formas. Nori nenori galvon lenda naujosios konfederacijos metafora. Pats kaltinimas yra stulbinamas ir liečiantis valstybės esmę, valstybės vientisumą: negalima vogti valstybės Prezidento rinkimų. Jeigu taip darote, mes jau nebe valstybė. Šitas ieškinys savaime yra istorinis.

4) siunčia visus politikos apžvalgininkus ir mokslininkus į susikompromitavimo pensiją. Visus tuos ekspertus, kurie sąmoningai nekritiškai skelbė „Joe Biden President-elect“ ir taip politikos mokslų kvalifikaciją paskandino politinių pažiūrų šališkume (nebūtų nieko blogo, jei tai būtų daroma privačios nuomonės pagrindu, tačiau dažniausiai tokie yra mėgėjai naudotis mokslo autoritetu). Pas mus tokie buvo Linas Kojala ir Mažvydas Jastramskis. Jastr(e)mskio pasityčiojimas „tai, žinoma, kad kažkas negerai yra su balsavimu paštu“ įeis į Lietuvos politikos mokslų istoriją.

Tai visi šitie 4 punktai tik savaime plaukia iš 17 valstijų protesto. Aukščiausias Teismas iki šiandien, ketvirtadienio (Teksasas padavė pirmadienį), davė laiko toms 4 valstijoms atsakyti į priekaištus.

Lauksim sprendimo.
Kad jis bus neišvengiamai politinis – jau aišku. Reik tikėtis, kad jis bus daugiau konstitucinis.

Kariuomenė, spėju, ruošiasi įvairiems scenarijams.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
23 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Andriui

nu baikit, niągaly buti. Elertė ir delpė gi nieko nesakė apie jokį ieškinį. O vertėjas iš enkavede čia tiesos portale po kitu straipsniu jau sakė, kad kaži koks ten ieškinys jau atmestas.
***
Sąsys ir vertėjas kol kas nepasisako. Užtruko rytinis instruktažas naujomis aplinkybėmis.

Autoriau

Prie pavadinimo būtinas prierašas – „Prieš miegą ir nervingiems neskaityti”. 🙂

Al.

,,Visus tuos ekspertus, kurie sąmoningai nekritiškai skelbė”. Būkim ir patys kritiški – sakykim tiesiai: dalyvavo antikonstituciniame marksistiniame perversme prieš mūsų strateginės sąjungininkės konstitucinę santvarką.

štaziau?

Alio, kremlius? Смольный? stazele, ko tyli? Užsikimšai faloimitatoriais? Tik tiek trūksta? Gerai, malačius, klaviatūros nebeliesk, nieko nerašyk, mėgaukis industriniu burzgesiu visose angose.

Svarpliui

Gaila jusu durneliu….

> 2020-12-11 19:25

snargliau, gydytis net nesiūlau. Snarglius nuo klaviatūros nurink, atgal į tuščią kaukuolę vietoje smegenų susidėk ir marš atgal į gimtąją Kolymą. Dainuodamas apie „sunkią burlioko dalią”.

ka dabar Svarplys pasakys

Bing Bang !!!!
Jav AT vel atmete Trumpo mela …

Bing Bang !!!

Jau laikas nauju Melu iskoti…
Bing Bang !!!!

Svarplys pasiunčiamas į šiukšlių dėžę

kaip ironiska…

Big Bang !!!!!

Svarpli siunčiu visus politikos apžvalgininkus ir
mokslininkus į susikompromitavimo pensiją !!!
arba i Maskva kvalifikacijos kelti…

Elementaru...

Kai nėra argumentų atremti teiginius,tada lieka tik užgaulioti ir pasityčioti iš pavardės,elementaru,pyktis atima protą.

StasysG

Buvo aišku, kad ir p. Švarplio rašinys greitai atsidurs šiukšlių dėžėje. JAV AT atmetė gėdingą nusamdyto ir įtartino prokuroro Paxtono skundą.

niekas nieko neatmetė, suski

ilgai maskavaisi tokiu „mąstančiu” pensininku… Stokis šalia sąsio.
https://www.supremecourt.gov/orders/ordersofthecourt/20
Vakar nutartį rasite patys.
Jau sakiau, – komentarą po Rusteikos straipsniu nukirto 5 kartus iš eilės.
Tiesos portalas užsileidžia komitetiniais stasiais „vertėjais” savo noru? Ar jau privertė?

>Svarpliui       2020-12-11 19:25

samdinys. Smegenų be.

s.m.

po komentaru Elementaru lygiai keturi bolševiko (marksisto,demokrato -vadink kaip nori) vėmalai

s.m.

dėl Stasio G – nesikartosiu. Tai stasys, tai StasysG…
Sumarum-dezistų samdinys.

StasysG----s.m.

Atsiprašau, dėl laiko stokos pasikartosiu ką parašiau prie p. Rusteikos straipsnio ta pačia tema – Jav AT atmetė Teksaso skundą. ATMETĖ, tšk.: ———————————— Žiūrim CNN – penktadienį JAV AT ATMETĖ Trampo draugelio įtariamą machinacijomis Paxtono skundą. …Pirmadienį rinkikai jau nubalsuos už NS nekenčiamą Bideną ir niekas nesustabdys: ————————- CNN: The Supreme Court on Friday r e j e c t e d a bid from Texas’ attorney general—supported by President Donald Trump—to block the ballots of millions of voters in battleground states that went in favor of President-elect Joe Biden. The court’s order, issued with no public dissents, to dismiss the challenge is the strongest indication yet that Trump has no chance of overturning election results in court, and that… Skaityti daugiau »

 Right Side Broadcasting Network

Dabar: Jerichono žygis Vašingtone:
https://www.youtube.com/watch?v=7OG_1sb-rjY

PrezidentasTrampas nepasiduos

Žmonės vienijasi, ne taip lengva atimti pasirinkimo teisę iš 75 milijonų žmonių. Žiniasklaida ignoruoja jų mitingus, prie Trampo pasisakymų tviteryje neleidžia palikti įvertinimų. Bet visuomenė kunkuliuoja, alyvos į ugnį šliūkštelėjo Baideno jaunesniojo paimti pinigai iš Kinijos ir Ukrainos. Trampą palaiko dirbantys Amerikos žmonės ir ne tik baltieji. Dar vyksta nagrinėjimai valstijų teismuose dėl sukčiavimo. Pagaliau jis gali pasitelkti ir karo tribunolo teismus. Kalbama ir apie nepaprastosios padėties įvedimą. Viltingai nuteikia tai, kad žmonės kovoja už tiesą ir tiki pergale.

s.m.>StasiuiG.

Taip, tavarišč S(s?)tasy, – atmetė. Pakūda vaša vziala. Mea Culpa. Tiesiog sakiau, ką mašaiau nutartyje Nr. 592. Tokio teisinės minties „šedevro” ant nepilno lapo pusantros eilutės intervalu nenupaišo net mūsų lietuviškieji rajonų teismai. Bėda ta, kad mėginau penkis kartus įkelti tos trumpos realiai sunkiai suvopkiamos nutarties maksimaliai tikslų vertimą, bet jūsų draugai iš komiteto, neršiantys tiesos portalo serveryje, visus penksi kartus nukirto. Matyt ir jie dar vakar dieną nebuvo tikri, kaip reikia tą „išmintį” suprasti, todėl tiesiog u0oliai tarnybiškai trynė dėl viso pikto. Pamėginsiu šeštą ir paskutinį kartą įdėti tos nutarties tekstą. Turint omenyje, kad draugai marksistai tik šitame mažame etapėlyje „laimėjo”, dedu vilties, kad jau nenukirs. *** Alternatyviai, prašau Andriaus Švarplio tiesiog įkelti nutarties Nr. 592 faksimilę, kuri kalba… Skaityti daugiau »

JAV aukščiausiojo teismo nutartis 592

(ORDER LIST: 592 U.S.) FRIDAY, DECEMBER 11, 2020 ORDER IN PENDING CASE 155, ORIG. TEXAS V. PENNSYLVANIA, ET AL. The State of Texas’s motion for leave to file a bill of complaint is denied for lack of standing under Article III of the Constitution. Texas has not demonstrated a judicially cognizable interest in the manner in which another State conducts its elections. All other pending motions are dismissed as moot. Statement of Justice Alito, with whom Justice Thomas joins: In my view, we do not have discretion to deny the filing of a bill of complaint in a case that falls within our original jurisdiction. See Arizona v. California, 589 U. S. (Feb. 24, 2020) (Thomas, J., dissenting). I would… Skaityti daugiau »

analogas palyginimui

LT Konstitucija sako – vienas rinkėjas, vienas balsas. Teoriškai tą patį sako rinkimų įstatymas. Nors realiai žinome, kad taip nėra, ir p. Jonas Ramanauskas tą įrodinėja jau daug metų. Pakeisti tai,kas nustatyta Seimo priimtame įstatyme turiteisę tik Seimas, įstatymų leidžiamoji valdžia. AKSIOMA. Visur pasulyje tas pats. Įstatymą keičia tik įstatymo leidėjas. Eikime arčiau amerikinio pavyzdžio. Tarkime Durnaropiškių kaimo tarybos rinkėjų komitetas (arba tiesiog kaimo seniūnas)nutarė, kad artėjant rinkimams dėl kosmonautų invazijos/pandemijos/skėrių antskrydžio grėsmės ypačiai saugant gyventojus reikia leisti balsuoti ir apykinkėse, ir po to paštu, o užvis geriausiai,kad balsuotų keletas tūkstančių nabašnykų, nes jiems jau niekas negręsia. Porą savaičių bruzdantis Vilnius per garsiakalbius ūžauja, – Konstitucija sako vienas rinkėjas, vienas balsas, -nesutinkam su Durnaropiškių rinkimais, kur Seimo nustatytą įstatymą pakeitė… Skaityti daugiau »

ką tuo klausimu

sako sania vo floride (tikrai razumnas vaikis) kol kas dar kognityvinių „teisinguolių” neišjungtoje tūbėje, rasite patys.

23
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top