0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
28 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kita gera naujiena

Donald Trump says virus will ‘go away without a vaccine’.

Kaimo runkelis

Tai nei vatnykų nei py….ų paradų nebus?

Al.

Taigi, iš to ir trečia – kad Dievas vis dėlto yra.

Taiklus

„Al” pastebejimas.Tiems, kurie tai pamirso, arba apsimeta, kad Jo niera.

stasys

autorius aiškiai depresijoje . 🙂 Mielasis Tamstai laikas į lauką ..ir kuo skubiau .

Prašalietis

Andrius Švarplys. Dvi žinios. Abi geros…. Trečioji, geriausia pseudovalstybinių darinių čiabuviams skirta žinia, kurią Švarplys gerai žino, bet droviai nutyli, kurią jis iš visų jėgų įgyvendina „mokydamas”, „ruošdamas ateičiai”, kurios nebus, jaunąją kartą yra, kad netolimoje ar tolimesnėje ateityje neišvengiamai nugalėjus pažangiai provakarietiškai post modernizmo teorijai, čiabuvių „tautiškai patriotinės” smegenys bus visiškai atlaisvintos nuo sveiko proto ir tautos išgyventų lenkiškos ir rusiškos „okupacijose kančių”, iškovotų pergalių ir pralaimėjimų kovose už laisvę ir nepriklausomybę, nuo džiaugsmingai prisimenamų Baltijos kelių, vasario 16 ir kovo 11 nepriklausomybės aktų”prasmių”, malonaus ir „nepriklausomo” pabuvimo eurokolūkio sudėtyje ir …. A. Švarplys gerai žino, kad su pagalba „tautinių mokslinių” žodžių: scientizmas, eseistika, relevantiškas, nerelevantiškas, euristika ir t.t., į šiandienos ar rytojaus „tautinius aukštus mokslus” besimokančių galvas bus… Skaityti daugiau »

stasys

Prašaliečiui . Panašu kad Jus šiandiena aiškiai turite daug ka pasakyti . 🙂

Nėra to blogo...

Tikėkimės, kad be neįvykusio iškrypėlių propagandinio festivalio, tokių gerų žinių bus ir daugiau, kad iškrypėlių paradai nežygiuos ir miestų gatvėmis.

Kinziulis

O galėtų būti ir trečia – nevykti mišios.

Dzeikas

Apie eurovizija kaip apie lavona – gerai, arba nieko.
Del parado gi…as nesu tikras ar turime dekoti Apvaizdai uz tai. Kad jie ten ant dumijanciu tanku pavazines tai nera dedele beda. Taciau mes praradome akistata su tiesa.Pagal tai, kas vaziuotu i svecius butume pamate kas yra kas.
Dabar gi…

Leonas

O gal kas nors jau žino, kas įvyks?

į taupyklę

gerbiamas Andrius nepaminėjo dar vieno parado, šiandien LRT portale pirmojo 2010 metų parado vienas iš „karžygių” dalijosi koviniais atsiminimais kaip Madalovo zonderiai Gražulį nešiojo kaip kokią roko žvaigždę 🙂

To Leonas
Tas virusas gali

būti,kad išnyks,dar neišradus vaistus ir vakciną.Išnyks ir niekada negrįš.Jo misija kita?Kol kas geriau pasisaugoti.

G.P.

Malonūs pastebėjimai. Tikrai malonūs 🙂

sdey

Vadinamieji „Baltic Pride“ paradai – tai ištvirkavimo (beje, ne įprastinio, bet iškrypusio ištvirkavimo) propagavimo viršūnė. Jeigu pripažįstame ne tik teisę, bet ir atsakomybę prieš visuomenę, tokie paradai kitokiais kaip kriminaliniais paradais negali būti vertinami. Po šių paradų, kas toliau seks? Kurvininkų ir kurvų paradai? O gal zoofilų paradai? Panašu, kad kadaise buvęs krikščioniškas pasaulis palaipsniui ritasi į visišką beprotybę.

dezeen

https://www.dezeen.com/2020/05/09/this-week-on-dezeen-post-coronavirus-design/?utm_medium=email&utm_campaign=Daily Dezeen&utm_content=Daily Dezeen+CID_c41a2014f4283dbf32aa2b09f2c1ba58&utm_source=Dezeen Mail&utm_term=This week designers imagined ways to socialise in a post-coronavirus world

Jei nepatinka Eurovizija

darykit toliau geju paradus,o siaip kiekvienas renginys turi savo adresata,ka viskas trikdo,reiketu valerijono lasu

T0mas J.

Gyvenimas yra tikra jausmų kartuselė tam, kurio nuotaika priklauso nuo prastos muzikos festivalio ar karinės technikos parado kažkur toli nieko mums nelemiančioje Maskvoje.. Dėl manęs Eurovizija ir paradai Maskvoje gali vykti bet kokiu dažnumu – mano gyvenimo tai absoliučiai neliečia.

dar tikintiems "holokausto" kliedesiais

sunaikinta-tiesa taškas jimdofree taškas com/blog

tiek>Jei nepatinka Eurovizija

bet tie iškrypėlių paradai ir Eurovizija (na ta barzdota „dešra”su aids finale – geriausias pavyzdys) – tai vienas ir tas pats ,praktiškai .

Šiandien plinta antikultūra ...

Eurovizija, homoseksualistų paradai, suplyšę džinsai, auskarai lūpose, bambose ir dar žemiau yra glaudžiai tarpusavyje susiję dalykai.

-> Jei nepatinka Eurovizija

Dvasine prasme – tai sveikas piktinimasis, o valerijono lašų (ir žymiai stipresnių psichotropinių vaistų) dažniausiai reikia ne tiems, kurie piktinasi gėjų paradais ir Eurovizija, bet tiems, kuriems patinka tokie renginiai.

Taip, susiję,

nes tatuiruotės mažina žmogaus imunitetą, o tai leidžia Koronei juos nušienauti. O kas reklamuoja tatuiravimąsi, nežinote?

Beje,

Kriminalistai yra seniai pastebėję, kad tatuiruotes yra pamėgęs kriminalinis pasaulis.

Vadinasi,

zona sparčiai perkeliama į civilinį gyvenimą – jos tradicijos. Ypač mergos pamėgo tatuiruotis visą kūną ir gelžgaliuotis, gal taip nusprendė pamažinti žmoniją, mažindamos savo imunitetą?

Tomui J.

Esmė tame, ar rusai svajoja ar nesvajoja kada nors vėl okupuoti savo silpnąsias kaimynines. Deja, deja, apklausų statistika nuolat skelbia, kad praktiškai absoliuti dauguma rusų vis dar ilgisi Sovietų sąjungos imperijos laikų su aukščiausia valdžia iš Maskvos, todėl nėra didelės garantijos, kad ir jų kariniai paradai kada nors nepalies ir mus.

to Tomui J. 2020-05-10 18:14

O kada kas nors nors kartą klausė tos absoliučios daugumos rusų nuomonės? Putinas, Medvedevas, Jelcinas, Gorbačiovas, Chruščiovas, Stalinas, Leninas, Jekaterina II, ar kuris nors kitas caras ar carienė, Petras I, Ivanas Rūstusis? Ar kuris nors vienas klausė rusų daugumos, ar pradėti kurį nors karą, ar jį baigti, dėl baudžiavos, dėl nors vieno dalyko? Ne? Tai apie ką jūs kalbate? Net po II-ojo pasaulinio karo, milijonai grįžę iš fronto, kaip rašo istorikas Markas Soloninas, klusniai pridavė vintovkes ir nuolankiai grįžo į kolchozus arba GULAG’us…

28
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top