Andrius Švarplys. Ir BBC laukia CNN likimas

BBC netenka pasitikėjimo ir žiūrovų. Po to kai britų transliuotojas priėmė vadinamąjį progresyvistinės politikos kursą, t.y. rasizmas, diskriminacija, įvairovė, white environment ir pan. Po kelių mėnesių BLM plėšikavimo Amerikoje BBC rugpjūtį rasizmą ir įvairovę paskelbė savo „absoliučiu prioritetu“. Dar prieš tai pareiškė, kad skiria 100 mln. svarų „įvairovės“ turiniui skatinti savo programose (daugiau apie tai skaitykite ČIA).

Žodžiu, senojo gerojo patikimo BBC jau nebėra. Su dogmatizmo įsigalėjimu BBC laukia CNN likimas.

Reikia geros mokslinės teorijos, norint paaiškinti socializmo suvešėjimą Vakaruose.
Vienas ideologijos veiksnys to nepaaiškina.
”The figures also revealed a drop in viewership or confidence amongst 16- to 35-year-olds, ethnic minorities, the middle classes, the working classes, and women, according to The Times, suggesting that not only is it losing core audiences, but failing to increase its share of amongst the youth and BAME communities that it is eagerly seeking to attract.”

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
23 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Žiniasklaida

Kas gali pateikti DEMOKRATINĖS ir „demokratinės” žiniasklaidos sąrašus.

V. Leninas

„… užimti banką, paštą, telefoną, telegrafą…”

Moterys už lygias teises

Pamiršo pasirūpinti savo vaikų, ir ypač dukterų, tinkamu auklėjimu, švietimu…
Jų dukrelės savo vaikus patikėjo „savieigai”…
Ir taip per kelias kartas turime išsigimusią visuomenę.
Tegyvuoja „lygios” teisės!

Moterys

Rusės karštai myli.
Žydės geriausiai rūpinasi vaikais ir namais.
Lietuvės atsidavusiai tvarko kapus (ko ne soc. lenktyniavimas).

Lietuvos atgimimas prasidės tada, kai „Vargo mokykla” grįš į moters – motinos rankas.
Tai yra, kai visapusišku mergaičiu auklėjimu fanatiškai (jei taip norite), užsiims mamos ir močiutės. Užuot tuščiai plepėjusios apie vakarykštį „muilo operos” skiedalą, rūpinkitės savo dukromis ir anūkėmis… ir tuo pačiu sveikų klasikinių vertybių visuomene.

Skaitykite ir mąstykite

Google >>
Vizualinis europiečių sąmonės performatavimas.

Prasidejo

judejimas raginantis atsisakyti sios TV licenziju(kartu su mokesciu).Naujai paskirtas kanalo galva zadejo ivesti tolygesni kaires-desines nuomoniu atstovavima,tarsi grazint BBC i laikus,kai buvo pranesami faktai,o ne liejamos is ekranu zurnalistu nuomones.Kol kas vaisiu nesimato,gal jam nepasiseks pasiekt savo tikslo.Na o FOX nusipirko Disnejaus kompanija JAV,todel ju kryptis pasikeite i kaire.Zodziu stambiausios masinio informavimo kampanijos visos tu paciu rankose.Bet FOX atrodo palieka buve ju ziurovai masiskai…

stasys

Autorius čia kaip iš medžio iškritęs .Atsiverskite tamstele delfi ir raskime kartu koki įdomu str. ? Pliurpalai ,skiedalai apie viską (įvairovė) o ta publicistinė tiktai mokama .Be abejo ar gaila ten kokio euro ? Negaila va čia ir aplanko mintis keistoka , reikia gražinti į senas pareigas ‘panele’ Garbačiauskaite , anu laiku delfis buvo kitoks .

>>  Žiniasklaida

Klausyk tu dūręs nykščiu žemyn,
tu nepavykusio aborto auka,
tu suknistas degenerate,
tu šetono išpera,
tu suskių suski,
tu myžalo puta,
tu šūdo gabale,
tu nuopisa…,
tu b..č..
tu m…
tu k…
tu …
Ir visa tavo padermė (skaityk nuo pradžių)…

Tvankstas

Autorius – „Reikia geros mokslinės teorijos, norint paaiškinti socializmo suvešėjimą Vakaruose.”
Gerbiamasai, tai dar 1892 m. paaiškino lietuvis genijus J. Pranaitis savo ‘The Talmud Unmasked’, skaitykite, studijuokite ir puikiai suprasite cnn, bbc ar panašių melo krioklių prigimtį.

Reikia lietuviško varianto !!!

J. Pranaitis ‘The Talmud Unmasked’.
Įtariu, kad čia be dievo pateptųjų neapsieita.
Tvankstai, gal galima trumpą apibendrinimą…

Tvankstas

10:27 – J. Pranaitis genijus tuo, kad kiekviena jo duota citata yra tiesiog instrukcija, pagal kurią dirba MIP šiandien, gojams gyvenimą aiškina pagal talmudines tiesas, kur melas gyvuliams gojams yra tiesa gojams.
Demonokratų pergalė būtų Kahalo galutinė pergalė prieš gojus ir žmoniškumą.
Kažin, kiek žmonių Lietuvoje suvokia tokioje šviesoje Trump pergalės svarbą ?

>>  Tvankstas   10:35

„Etatinis” neigėjas budi.
Šaunuolis!!!
Tik kada pragersi tuos savo sidabrinius, kai ištisai čia prilipęs?

Tvankstai

Mane vis graužia… Kaip taip istoriškai susiklostė, kad gojai vistiek yra gojai, ir to gojiškumo iš jų neišmuši. Teko girdėti kaip senais laikais, žmogus ilgą kelią važiavo sėdėdamas atbulas. Ir kažkas galvoje „persivertė”, tarsi žino kur atsidūrė, tarsi pažystama vieta, bet „kažkas ne taip”. Ar čia kartais kažkas panašaus nėra su kai kurių* genais… Kaip galima nematyti akivaizdžių dalykų. Kad ir jau religinis landsbergistų vertinimas. Arba, tokia patriotė, o jai pavardė su -ė yra „šventa”. Genderizme ir … nemato jokių problemų – viskas vietoj… —- Kita vertus, toks masiškas* jaunimo žavėjimasis rasių maišymu, kol kas apitylis pritarimas baltų naikinimui,… na tiktai, čia be tamsiųjų jėgų neapsieita… —- Kad ir šio tinklapio siaura info tematika… Amžinas klausimas – kas mūsų laukia,… Skaityti daugiau »

Tvankstas

11:05 – man aišku, kaip per 3500 metų susiklostė dabartinė padėtis, bendras vaizdas aiškus, smulkmenos irgi aiškios, tiesiog nei noro, nei tikslo pasakoti, retkarčiais trumpais pasisakymais paaiškinu esmę. Keo daugiau kalbų perskaitai istorijos, tuo mažiau norisi kalbėti (tai perskaičiau gal prieš 40-45 metus, tikroviška dabartiniame žinojime).
Įsivaizduokime, kokia švinkiena (fake iš švinkus) dabar varoma MIP, ypač dėl Trump, tokiais pat būdais parašyta istorija – užtrinti, užtrypti Tiesą.

Tvankstas

Labai gerai gilumines Trump visuotinio puolimo priežastis paaiškina rež. Vytautas Mikalauskas, Komentaras TV, pagal dėstomas mintis iki jo toli visiems TSPMI, VDU politologams, kurie galėtų pas jį pradžiai kavutę padaryti rytais.
Baisu, kai Lietuva neturi NEI VIENO POLITOLOGO AMERIKANISTO jokioje aukštojoje mokykloje, išmanančio tikrovę JAV.

Tvankstas

ht tps://www.youtube.com/watch?v=fc2AZX-nu_c -pasiklausyti Vytauto Mikalausko

Kis

o man tai aktualu?Turiu dziauktis,ar verkti?

Socializmo

jau ėmėsi covid virusas.Kai visi nori gyventi viename mieste,vienoje gatvėje,viename name,valgyti iš bendros lėkštės su tuo pačiu šaukštu ir šaukti „duokit dar”,nedirbant, tik imant ir reikalaujant.Čia įsipainiojusi ir klimato kaita,kai ekologinės pusiausvyros dėlei niekas nenori gyventi provincijoje.O tai yra būtina,nes toks žmonių tankis,koks yra miestuose,yra nesveikas.Todėl ekonomikos, nekiln. turto ir kitokie politiniai vystytojai yra stabdomi keisti planus ir prisiminti,kaip gyveno mūsų proiseneliai,kai dar nebuvo gerų kelių,daktarų prekybos centrtų ir t.t…Jie nebijojo dvarus statyti atokiai ir netgi, gal instinktyviai, tai darė.Jau nekalbant apie tai,kad į žemę ,kad ir per turtą,įleistos šaknys yra tautos išlikimo sąlyga .

Tvankstas

Autoriui – “Reikia geros mokslinės teorijos, norint paaiškinti socializmo suvešėjimą Vakaruose.”
Tą teoriją labai gerai išaiškino dar 1872 m. F. Dostojevskis romane ‘Velniai’ (Besy), įeinančiame į Penkiaknygę, kuri paaiškina ir dab. psichiatriją, nekalbant apie psichoanaliktiką, bet šios abi nepajėgia paaiškinti Penkiaknygės.
Gerb. autoriau, kaip supratote iš dviejų pavyzdžių, seniai jau viskas išaiškinta, dar iki mudviejų senelių gimimo.
Šiandieniniai įvykiai tėra seni anekdotai iš naujų laikraščių.

Kritau po stalu žvengdamas

9:51 idiotas sąsys, oponuodamas Švarpliui, iki kurio batraiščio sąsikui dar labai toli, pasiūlė autoriui atsiversti kaip tiesos būtovę, ką? – ugi delpę…

komentatoriui >Reikia lietuviško varianto !!!

htt ps://lt.wikipedia.org/wiki/Justinas_Bonaventūra_Pranaitis – skaitykite lietuviškai apie autorių. Vietas, kur „wikipediškai teisingai” jam prikergia antisemitizmą, tiesiog suvokite priešingai.

wikipedia ...

Dėkui, bet ten rašo apie patį autorių…
Mane domina jo darbas „The Talmud Unmasked” lietuvių kalba ! Iš bėdos tiktų rusų kalba.

>>  svetainės lodoriams !!!

>> Tvankstas 10:35 2020-11-27 10:48
“Etatinis” neigėjas budi.
Šaunuolis!!!
Tik kada pragersi tuos savo sidabrinius, kai ištisai čia prilipęs?
——
Jūs bent skaityti mokate, lodoriai.
Pašiepimas adresuotas Tvanksto neigėjui, kuris blogai vertina Tvanksto mintį. O jūs ką suvokiate?
Koks suvokimo lygis. Šakės…

23
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top