Andrius Švarplys. Jeigu ateityje nenorime „turėti galimybių išgirsti įvairių nuomonių“, turime pasakyti „God bless America“

Visa pažangioji, globalioji NBA pradėjo mekenti kaip prasikaltęs mažas mokinukas (daugiau skaityti ČIA). „Aš nežinau. Išsiunčiau laišką Kinijos profesoriui, kad jis man pasakytų, ką turėčiau žinoti. Aš bandau išmokti, kaip ir visi“.

„Mes atsiprašome. Mes mylime Kiniją“ (J.Hardenas).

Kur gi ne. O gal tiesiog pinigus?

Net pats Morey deda į kelnes ir atsiprašinėja: Honkongo laisvė virsta „viena mintimi, viena interpretacija apie vieną komplikuotą įvykį“. „Turėjau daug galimybių išgirsti įvairių nuomonių“…

——————————————–

Viena Twiterio žinutė. Du trumpi sakiniai. Ir koks monolitinis režimo atsakas. Manau, šis epizodas galutinai įrodo, kad žlugo ankstesnė JAV liberali idėja „įtraukim Kiniją į prekybą ir, pajutusi naudą iš tarptautinės laisvos prekybos, ši atsisakys agresyvių pretenzijų keisti pasaulio tvarką“.

Režimas tik stiprėja ir cementuojasi iš laisvos prekybos tvarkos.

Kapitalas (Google, Holivudas ir dabar NBA) nusilenkia režimui. Kas gali nenusilenkti? Akivaizdu, kad ateityje reikės valios pasipriešinti. Obamiški leftistai turi valios tik atsiprašinėti įvairiausių žmonių grupių, kurias nuskriaudė tas baltasis amerikietiškas rasizmas.

Trumpo Amerika – tai kone natūralus šalies apsivalymas nuo destruktyvios savinaikos. „America first“ yra tiesioginis anti-virusas, gelbėjimasis nuo leftizmo paskelbto karo JAV per identity politics. Leftizmo karo esmė: niekada nesibaigianti diskriminacija, tad ir amerikietiškas kapitalizmas – nesustojanti diskriminacijos mašina.

Jeigu ateityje nenorime „turėti galimybių išgirsti įvairių nuomonių“, turime pasakyti „God bless America“. Dabar jai atstovauja D.Trumpas.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Dzeikas

Sloganas „Dievas laimina Amerika!” tinkamas ,kai JAV elgiasi kaip Laisvojo Pasaulio lyderis ir krikscioniskuju vertybiu gynejos.
Tai nereiskia, kad Dievas visada laimina Amerika ir visoms jos poelgiams.Tai reiskia pritarima jos KONKRECIAM poelgiui sia linkme.

Kas vyksta

su kurdais?Ar Amerika elgiasi gerai,aukodama kurdus?

Šiaip,

nieko nesupratau ką norėjo autorius pasakyti. Matyt straipsnis skirtas „ne eiliniam protui”.

Šiaip,

pasaulis, visas pasaulis, tarnauja tik mamonai. Jūsų dievas yra pinigas. „Apsičiupinėkite” ir jūs mielieji. Beveik visi esame jo pavergti.

Vakarams, pradedant graikais, buvo aišku,

kad bet kokios kaitos BŪTINOJI sąlyga yra tai, kas nekinta, kas amžina. Kitaip NEĮMANOMAS, nei joks buvimas, nei jo mąstymas ir pažinimas. Šiuo požiūriu leftizmas su jo beribio pažangizmo ideologija vertintinas kaip intelektualinio ir dvasinio pamišimo forma. Proto ir dvasios ligos privalo būti gydomos, o ne propaguojamos (kaip kryptingai daroma šiandien). Antraip neišvengiamas mirtinai sergančio individo ar tokių klejojančių individų susivienijimų (politinių darinių, civilizacijų ir t.t.) – toks tokį pažino ir ant alaus pavadino – išsekimas, lėtas dvėsimas ir galiausiai žūtis. Arba atitekimas, kaip grobio, ties sienomis laukiančioms barbarų ordoms (komunistuojantiems kinams, islamo džichadistams ar kitiems antikrikščioniškiems gaivalams). „Saugokite sienas” – paskutiniai Vilties prezidento Stasio Lozoraičio žodžiai. Tiek geografines, tiek dvasines pilis. P. S. Naudos gavimu ir konkuravimu(!) grįstas prekiavimas… Skaityti daugiau »

Aha

Vis dar lauksim kada amerikonai ateis. Tai ant velyku, tai ant kaledu.

stasys

Trumpas tai tas pats kraštutiniškumas . Pasaulis blaškosi tarp tu kraštutiniškumo polių , kas įprasta vadinti įtakos perdalinimu . cit. „Viena Twiterio žinutė. Du trumpi sakiniai. Ir koks monolitinis režimo atsakas. Manau, šis epizodas galutinai įrodo, kad žlugo ankstesnė JAV liberali idėja „įtraukim Kiniją į prekybą ir, pajutusi naudą iš tarptautinės laisvos prekybos, ši atsisakys agresyvių pretenzijų keisti pasaulio tvarką“. …Niekas niekur nežlugo, Amerika kaip tik atsigavo .. nes surado sau nauja partnerį naujoms lenktynėms ..tik ši karta ne ideologiniu o ekonominiu pagrindu .:) Savo laiku Sovietai labai prisidėjo motivuodamį ..ši karta ta darys Kinija ..Mastyk plačiau autoriau .. kas čia per Paulausko rujojimas ??

Dzeikas

Vaidui: Siaip diskusija apie „God bless America”, o ne „America first!” Aplamai paemus, placiaja prasme „America first!” geras sukis, nes Trumpas kaip salies vadovas ir privalo rupintis tos salies interesais. Taciau cia gaunasi dvylypis supratimas, t.y. ziurint is kurio tasko ziuri i problema. Sakykim zinoma fraze „Svetimo skausmo nebuna”. Galima suprast dvejopai, o fraze – viena. Su „America first!” – lygiai tas pats. Jus galvojote Rooseweltui buvo ne „America first!” kai jankiai issilaipino 1944m birzelio 6d Normandijoje? O juk per viena diena zuvo keli tukstanciai JAV kariu. Taip. Bet kiek zutu jeigu po 10 metu kristu naciu(arba rusu , jeigu tie „isvaduotu Prancuzija ir Italija, pakeliui ir Britanija) branduolines bombos pacioje Amerikoje? Dabar Trumpas grasina (ir po biski vykdo) isvesti… Skaityti daugiau »

kinai nuvylė

Taip ir norėtųsi kinų paklausti, ar jie norėtų Didžiosios Kinijos su Taivanu, Honkongu, Makao ir Chaišenvėjumi(Vladivostoku), bet be komunistų partijos?

Šviesa šviečia tamsoje, ir tamsa jos neužgožė.

Vis dėlto yra vilties,kad Karaliu Karaliui padedant Trumpas nukirs raudonajam drakonui galvą.

https://youtu.be/7MzDwfxCwO0

10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top