Andrius Švarplys. Kaip medijos legitimizuoja riaušes JAV: tik pora nuorodų

Dar vakar prestižinėmis vadintos medijos dabar pagal savo politinius interesus legitimuoja riaušes Amerikos gatvėse.

1. Šis straipsnis („‘Protecting property’ is an abstraction to the growing share of Americans who own nothing“) sako, kad daugelis JAV gyventojų, ypač juodieji, neturi privačios nuosavybės arba yra įsiskolinę, todėl jiems nesuprantamas reikalavimas gerbti nuosavybę.

Įsiklausykim: konstitucinis, vienas seniausių ir svarbiausių prigimtinių žmogaus teisių postulatų šiandien yra tiktai abstrakcija. Vadinasi, nekaltinkim piliečių, gatvėse daužančių kitų žmonų nuosavybę?

Beje, jeigu taip jau blogai su nuosavybe Amerikoje, tai kodėl ten dešimtatūkstantiniais karavanais plaukia žmonės?

2) „George Floydas buvo eilinis žmogus“, sako šitas straipsnis (washingtonpost.com: „George Floyd was an ordinary man. His memorial was a reminder of that simple, powerful fact“)

Būti suimtam už vagystę ir narkotikų laikymą ir, galiausiai, būti nuteistam 5 metus kalėjimo už ginkluotą apiplėšimą įsilaužiant į namus – yra normalaus eilinio žmogaus gyvenimas?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
15 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Jules

Kaip dezinfosklaida budulina pasaulio žmones. Va, įsijunkite dabar dezi LRT ir pasimėgaukite demagogijos meno triukais, skirtais mūsų „babuškoms”, jau nekalbant apie kitas Raudonosios oligarchijos TV ir radiją.

stasys

Vargšą Balku Vilniuje prie Amerikos ambasados moksleiviai su mokytojais apstumdė ir kokias išvadas autorius padarytu tokį faktą paminėjus ? Gal nereikia taip skubėti su išvadomis , žiūrėk neatsargiai ka leptelėjai o tau jau klijuoja ‘išvadas’ .

Dzeikas

Isvertus i zmoniu kalba, atvykes ponas dave snukin vietiniam cholopui. Na Lietuvai ant cholopo nusisnypst, bet atvykeliui reiketu paaiskint, kad visdelto cholopas vietiniu chebros nuosavybe ir luosint ar dauzyt ja galima tik suderinus su vietiniu vierchu.Bu atvykeliui isreiksta zodine pastaba.
Lietuviams reiktu isisamonint, kad jeigu jie ne bajorai tai jie niekas Lietuvoje.
Cia tokia tvarka.

Niekas

taip nepatinka savo galvos neturintiems žmonėms, kaip jų kvailinimas. Juk ne veltui sena išmintis byloja: ką iš kvailio paimsi?

taip stasiui

laba diena, p. stasy. kaip tamsta jaustumetes, jeigu as tamsta apstumdyciau uz tai, kad cia nesamones pliauskiate?:):) jus samoningai siekiate to. jaustumetes auka? bet gi tai butu uz jusu nuomone, o ne siaip del kazkokiu buitiniu motyvu. lygiai taip pat, kaip kad apie p, Balku rasote. beje, galite ir neatsakyti, nes nesiruosiu daugiau jusu pasisakymu komentuoti. pradejau galvoti, kad reikia saugoti savo sveikata. nes pamaniau, kad gali atsitikti, jog viena diena del to tapsiu panasus I jus. brrr. pabandziau skaityti komentarus praleisdamas jusiskius. ir man pavyko. ir ta planuoju daryti ateityje

>> 13:49

Teisingai, štazi! Labai jau nesolidu pačiam save komentuoti. Beje, tu ne pirmas trolis, pats save komentuojantis. Taigi neoriginalu.

>>> 13:49

Nesinervuokite taip, nesveika. Net ir kovojant pries stasy

Alkas

http://alkas.lt/2020/06/06/r-cekutis-organizuota-politine-ataka-pries-jav/?comments#comments Audriaus Butkevičiaus komentaras: Tokių gražių riaušių šiaip sau nebūna… Lygiai taip pat neįmanoma prispaudus keliu pasmaugti žmogaus. Kaip žmogus, ne vienerius metus užsiiminėjęs dziudo bei žinantis tą jausmą, kai tave smaugia, galiu pasakyti, jog tokiu būdu žmogaus nenudobsi… Todėl labai drąsiai galiu teigti, kad tą poną recidivystą pasmaugti buvo iš anksto sumanyta. Kitaip tariant, buvo iš anksto kuriama šių riaušių priežastis. Jeigu kas nors norėtų suabejoti tuo, ką dabar sakau, tai peržvelkime visus svarbiausius įvykių parametrus. Pradėkim iš toli: koronavirusu sergančiųjų ir mirčių skaičius – 15 tūkstančių mirusių respublikonų valdomose valstijose ir virš 180 tūkstančių tose valstijose, kurios yra valdomos demokratų. Eikime dar toliau: 30 stambiausių miestų, kuriuose vyksta riaušės, yra valdomi demokratų… Jau vien tik šito pakaktų, norint… Skaityti daugiau »

Radio Svoboda

„Американские вопросы. 10 дней, которые сотрясли Америку ”
(https://soundcloud.com/radio-svoboda):
Jurij Jaromgait:
AntiFa – kovinis Amerikos komunistų sparnas. Jie periminėja policijos ryšį ir pagal tai koordinuoja savo antpuolius.
O demokratai merai šiuos masinius nusikaltimus toleruoja ir net palaiko. Antai, Niujorko meras de Blasio (kurio paties duktė dalyvauja riaušėse, suimtus teroristus paleidžia.

Fox News Chanal

Candace Owens: The left has become desperate
https://www.youtube.com/watch?v=J77YacAk_bE

Fox News Chanal

Candace Owens: Victimhood has become a mental plague on black America
https://www.youtube.com/watch?v=5HaI0smXwMA

Jules

Ką čia ir bepridursi prie pono signataro ir eksministerio Audriaus Butkevičiaus komentaro. Nagi taip ir nekitaip – Koronės konspiracija ir agresija, ne daugiau. Prašom pažodžiui nesuvokti šios minties, gerai? Išmanusis virusas siautėja ir nori ką padaryt? Pamažint žmoniją ar ką tokį iš posto nuversti ir užimti valdžią dezi propagandos pagalba? Prašom tikslinti, kaip čia yr iš tikro, – ačiū!

StasysG

Šis autorius bando atgaivinti MEDIJŲ sąvoką Lietuvoje? Kažin ar pavyks?

štaziui

stasele, kadangi tu ne vargšė, o pati žinai kas, užsitempk savo visko ragavusią vaginą sau ant galvos ir žygiuok prie rusijos ambasados su tarybų sąjungos vėliava.

poojadelhi

I uncommonly esteem your committed Escorts Service in Delhi capacities as the post you circulated have a few unprecedented information which is exceptionally worthwhile for me.

15
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top