Andrius Švarplys. Kaip tautų apsisprendimo teisė virto pareiga tapti teritorija visoms tautoms, kultūroms ir piliečiams?

Toks vaizdas, kad rasizmo tema Amerikoje pasidarė paklausi žiniasklaidos prekė, tam tikra verslo dalimi ir angažuota politine programa.

Pasirodo, didžiausios nelegalios ar legalios imigracijos keliamos problemos yra susijusios ne su teise, darbo vietomis, mokesčiais, ne su nusikalstamumu, ne kultūrin/socialine integracija, viešąja tvarka, multikultūralizmu ir pan. Ne. Apie šias visuotines imigracijos problemas „Washington Post“ anonsuojamas straipsnis „Make every student attend a citizenship ceremony“ nieko nežino.

Pasirodo, didžiausia problema yra vietinių gyventojų – amerikiečių – požiūris į imigrantus, ir jis yra netinkamas, homofobiškas ir reikalingas „pataisymo“.

Ne tik kad nėra skirtumo tarp amerikiečio ir atvykėlio, betgi „naujieji amerikiečiai“ yra dar tikresni už senuosius amerikiečius, teigiama straipsnyje.

Ar tai ir yra nesenai čia aptartas globalus, kosmopolitinis sapnas? Bet ar jis nėra prievarta nukreiptas į vietinius amerikiečius ir todėl rasistiškas? Ar egzistuoja tautų apsisprendimo teisė ir iš jos kylanti valstybė, ar priešingai – egzistuoja kažkokia prievartinė valstybės atvėrimo pareiga? Pareiga būti teritorija visoms tautoms, kultūroms ir piliečiams?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
bilderberg

planas ir egzistuoja ir kol Švarplys vis dar naiviai klausinėja, tas planas tiesiog kasdien nuosekliai vykdomas

Dzeikas

Nezinau kam konkreciai reiksti pretenzijas .Galeciau placiai pakomentuoti straipsni, – tema man artima ir medziaga pazistama – tciau Sverplio straipsnyj teiginiai migloti ir nesukonkretinti. Antra, lietuviams , ypac „pidrijotams” sudarantiems nemenka sio portalo skaitytoju dali apskritai svetimas amerikieciu mentalitetas.Jei „pidrijotai” ar beretavi (Landsbergio vatnikai) ir sutiks su jankiais del imigracijos klausimu , tai visiskai del kitu intenciju. Ko gero niekur nera tokios opozicinio mastymo tarp europiniu tautu, kaip tarp amerikiecio ir lietuvio. Ir beje jei pastarasis atsiranda JAV ir pasilieka mentaliskai (MENTALISKAI, o ne forma) lietuviu – tokie ten mala sh. ir iki grabo lentos dirba pas kokius lenkus uz minimuma +. Todel nepritardamas ar paneigdamas straipsnio ideja (o ka ten neigti , jei migla .Neisryskinti kai kurie teiginiai) bandau… Skaityti daugiau »

to Dzeikas - Chingishan

kaip tik manau pidrijotų čia mažuma (nebent save priskiria prie jų) lydymo katilas jav niekada neveikė, tik kol buvo babkių lietus tol visi tylėjo ir nebruzdėjo. Nigeriai pvz ten 50 metų nedirba ir nesilydo, loja savo gangsta repus ir prekiauja narkata. antros kartos latinosai dirbt irg nenori, anglų nežino ir nesilydo- nekenčia baltųjų ir pederastų (kaip ir visi kiti nekenčia tų pederastų) ir nori teksaso ir kalifornijos prijungimo prie mexicos. baltiems amerikosams ta amerika pohui ir himnus gieda rankas prie kepenų prispaudę lygiai tol kol jiems babkes moka didesnes nei jie gautų kitose šalyse. kai tik babkės baigis – jie kitos šalies himną klausys, kol vėliavą kels ašaras lies ir rankeles spaus neką su didesniu įkarščiu nei dabar. ir nėra… Skaityti daugiau »

Išties

,,Washington Post”,kaip ir daugelis įtakingų JAV žiniasklaidos priemonių-neoliberalizmo ideologijos skleidėjai.Deja.

Pikc

Čingischanai, sutikčiau – bet su išlygomis. Dėl negrų ir latinosų (ypač meksikiečių), manyčiau, esate teisus. Dar, beje, reiktų nepamiršti ir kinų – tarkim, jei kiltų JAV ir Kinijos konfliktas, kurioje pusėje jie būtų? O ir Amerikos žydai yra pareiškę „American Jews – always with Israel”, tad kol interesai sutampa, tol gerai, bet jei kas…
Antra vertus, nebūčiau linkęs patriotizmo suvesti vien į pinigus: nereikia pamiršti, kad dauguma liberastinės aršiai antiamerikietiškai nusiteikusios baltųjų faunos (visokie vietiniai „jokūbėliai”) yra viduriniosios klasės (ar net ‘grietinėlėls’) atstovai, o ne iš vargingai gyvenančių žmoinų. Ko gero, kaip tik paprastuose žmonėse yra daugiau nuoširdaus patriotizmo, negu visko pertekusioje išlepintoje faunoje. Tai marksistai savo ideologiją bandė „prastumti iš apačios” – neomarksistai savąją „nuleidinėja iš viršaus”.

lee123

Flasher: nike shoes Understandable, nike boots And this mont blanc online store one beats earphones is nike free run growing nike outlet into beats headphones cheap low moncler vest womens number womens nike air max of beats by dre sale old, air max 90 But nonetheless, cheap basketball jerseys it looks this air jordan keep just about into previously put nike shoes into womens nike air max use retro jordans step. nike outlet Look moncler outlet online shop frequent dress baseball jerseys within nike sneakers long beats headphones on sale trench nike shoes for men clothing. moncler sale womens Track nike air max 90 down moncler sale uk blinking beats by dre cheap light fixtures at town mens nike air… Skaityti daugiau »

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top