Andrius Švarplys. „Sorry, Audriau Lapinskai. Tu niekam neįdomus. Tu – Lietuvos pilietis…“

1. Atitinka sociologų išvadas apie saviraiškos visuomenę. Asmuo paskęsta vartotojiškume, įvaizdžių vaikymesi, susvetimėjime. Mercedeso veidrodėlis tampa svarbesnis už žmogaus gyvybę (daugiau skaityti ČIA).

2. Institucijos pradeda funkcionuoti pagal pakitusią žmogaus sampratą ir savo sprendimais įteisina degradaciją. 16 mėnesių lygtinai (t.y. visai nesės į kalėjimą) už žmogaus gyvybę??? Ir tai Keimbridžo karūnos teismas???

3. Čia toks teisingumas yra visiems žmonėms ar subalansuotas Rytų Europos žmonių rasei?

4. Spėkit, ar visa tai rūpi Lietuvos užsienio reikalų ministrui – uoliajam komjaunimo vadui? (Taip, taip, nebūtina kaskart to prisiminti, bet blyn kaip lenda tos prisitaikėliškos išverstaskūrio ausys – nors tu ką. Jei šis ponas padarys bent vieną pilietišką žingsnelį, kas ir priklauso pagal Konstituciją ir jo pareigas – apgins Lietuvos pilietį, duodu žodį niekuomet neprisiminti jo komjaunuoliškos praeities…).

O gal jis rūpi super pilietiškoms Lietuvos ekrano žvaigždėms? Šiandien Vilniaus centre jų koncertas, skirtas parodyti, kad Lietuva karantino metu yra Išvien.

Sorry, Audriau Lapinskai. Tu niekam neįdomus. Visiems tinka, kad tu buvai vertas tik Mercedeso veidrodėlio… Tu – Lietuvos pilietis…

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
13 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Prašalietis

Žmonių pasaulis buvo, yra ir liks ateityje žiaurus, nes žmogaus prigimties pakeisti negali niekas. Kad ir kaip nebūtų gaila, bet civilizuotų, šimtus metų savo valstybingumą turinčių, buvusių imperinių valstybių piliečiai niekados nesutiko ir nesutiks būti”lygiais” su šimtus metų „civilizuotų” kolonijose ar naujai atsiradusių teritorijų „besicivilizuojančiais” gyventojais, ar iš šių teritorijų atvykusiais imigrantais. Aprašytas atvejis visiems „besicivilizuojantiems” naivuoliams tik primena kas yra kas iš tiesų. Būtų buvęs A.Lapinskas Anglijos pilietis, tuomet jo gyvybė turbūt būtų Kembridžo karūnos teismo „įvertinta brangiau”. Na o jei tai būtų atsitikę tikram anglui,manau, kad anglas būtų iš karto atsiprašęs ir tuoj pat sumokėjęs automobilio šeimininkui tiek, kiek jis būtų paprašęs….

Linkevičius? Čia šitas? :

LGL būstinėje apsilankęs L. Linkevičius išreiškė paramą LGBT bendruomenei

Linkevičius? O gal šitas? :

Švedija teigia, kad Linas Linkevičius neprieštaravo Gabrieliaus Bumbulio perdavimui Norvegijai

Linkevičius? Va ,dar vienas:

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius sako, kad karininko Jono Noreikos atminimo lentą ant bibliotekos pastato Vilniuje pakabinę aktyvistai pakenkė Lietuvai.

Dar Linkevičius:

L. Linkevičius ragino parlamentarus ratifikuoti Stambulo konvenciją

stasys

Autoriui sunku suprasti to teismo motyvus , iš to ką rašo delfis tikrai sudėtinga susidaryti pilna tos istorijos vaizdą . Aišku aš dar ‘naglai‘ paklausiu autoriaus o prie ko čia Linkevičius ? gal jam pareigomis priklauso kištis į kiekvieno užsienyje gyvenančio lietuvio gyvenimą ? Taip kaip istorija nutyko praeitais metais matyt buvo pasidomėta ambasados ar reikalinga pagalba konsulinė nukentėjusiu giminų (spėlioju) . Taip, labai norisi kad tokias pareigas Lietuvoje užimtu rusiškasis ‘žirinovskis‘ ar dar koks garsiai mokantis rėkti tautinis herojus .. tik ar nuo to bus pasiektas norimas rezultatas autoriau .? Nukentėjusio lietuvio giminės išreiškė pritarimą teismo sprendimui ir tai rodo kad delfis matyt daug ko nepapasakojo apie ta istorija . Teisingumas ne visada yra tik vienas atpildas už padaryta… Skaityti daugiau »

stasys

Prašaliečiui .. nėra priežasčiu pasiduoti autoriaus provokacijai .

stasiui

autoriaus motyvai yra pakankamai aiskus, nuzudytas Lietuvos pilietis, o zudikas negavo realios bausmes nes atseit gailejosi ir nebuvo baustas anksciau. ir tai nera labai jau iprasta net ir liberalios britu temides atveju. aisku, cia tik spekuliacija, bet isivaizduokime, kad tai butu buves lietuvio merso vedrodelis ir lietuvis butu sumuses angla, o dar labiau naujaji, kitoki, kito tikejimo angla. tikrai tikite, kad bausme butu buvusi lygiai tokia pat? manote, kad britu spauda taip pat nusviestu ta ivyki? o del UR ministro, siaip kai uzsienyje nuzudomas ar kitaip nukencia sallies pilietis, ypac,kai aplinkybes yra nevienareiksmes, yra iprasta praktika, kad ambasados atstovai, konsulai stebi eiga, dalyvauja teismo saleje stebedami, duoda uzklausimus vieninei teisesaugai, daro tiesiogini ar netiesiogini spaudima (na sito is Lietuvos atstovu… Skaityti daugiau »

stasys

2020-04-26 13:42 Per mažai informacijos kad galima butu kalbėti kokiu lygiu dalyvavo Lietuvos ambasada tame procese . JK teismai labai kreivai žiūrį į žmones kurie papuola į panašias situacijas smarkiai apsvaigę .. Todėl jei tautietis judėjo dviračiu (transporto priemonė) beveik kominis , teisėjas ta įvertino kaip didelio atsainumo savo saugumui ir visuomenei poelgį .. JK vairuodamas auto po tokia doze įprastai gauna didelių meteliu kalėjimo , netgi nieko nenutikus . O dabar pridėkite visas tas aplinkybes susiklosčiusias ne tautiečio naudai štai jums ir detektyvas . Girtas kaip pėdas suniokoja svetima turtą piliečio kuris turi ne tik šeima bet ir yra pavyzdingas pilietis , ans bendradarbiauja su teisėsauga ,jautriai ašaroja , gauna progos pasėdėti kalėjime 8 mėn . ir matyt padengia… Skaityti daugiau »

Sisteminės partijos

tyli.Žmogus ne jų dimensija?

Nulauztas veidrodelis

Stasy, esi ypatingai nemalonus tipas, bet net tamstai nelinkiu pakliuti i panasia situacija

stasys

Sunku matyti kita medalio puse . Jei susidarėte įspūdį jog aš čia džiugauju dėl tos nelaimės labai klystate .

štaziui

vaginaline stasele, gana plerpti savo triperoidiniais apatinės kūno dalies organais. Viską čia užtaškei tavo šeimininkų tavyje paliktu turiniu. Gana čia savo gėdą visiems rodyti. Eik, atsiimk savo trisdešimt norveginių kokių ten „teisių institute”. Čionai nebegrįžk.

13
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top