Andrius Švarplys. Visuomeninis transliuotojas neatstovauja nei Lietuvos konstitucinėms vertybėms, nei piliečiams

Visuomeninis transliuotojas toliau prievarta, šiurkščiai tvirtina naratyvą: „Vaikas yra geriausia ką turi visuomenė“.

Visuomenė?

Penki plius angažuotas vedėjas prieš vieną R.Dagį: Žiobienė, Slušnys, Dičpetrienė, Kukuraitis, Ruškus (JTO ekspertas)…

Jie sako, kad ne tėvai turi auklėti savo vaikus, ne jie turi gauti finansus (valstybės duodamus „vaiko pinigus“) – tai neefektyvu. Efektyviau skirti pinigus šių veikėjų fondams, o jie tai jau pasirūpins mūsų vaikais – suteiks šeimoms paslaugas.

Toliau tęsiamas prigimtinių šeimos ryšių demonizavimas ir brukamas leftistinis-globalistinis (Jungtinių Tautų organizacija!) naratyvas silpninti šeimą, vaiką padaryti valstybės nuosavybe ir viešuosius finansus skirti būtent tokio pobūdžio programoms.

Tuo tarpu, ne visuomenė ir ne valstybė turi vaikus – vaikai gimsta šeimoje. Prigimtinės žmogaus teisės yra nepalyginamai svarbesnės už norvegiškus fondus.

Matyt, to nežino visuomeninis transliuotojas.

Jis taip pat nežino, kas yra žodžio laisvė, objektyvi žiniasklaida, Lietuvos Konstitucija, pilietinis interesas.

Šis transliuotojas ir šie ekspertai neatstovauja Lietuvos konstitucinėms vertybėms ir Lietuvos piliečiams. Jie atstovauja „geriausiam vaiko interesui“, t.y. vaiką traktuoja atskirai nuo šeimos – kaip daiktą, kaip valstybės/visuomenės nuosavybę.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
18 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
na taip

ir ka? viskas ir iki tol buvo zinoma. autorius tik primine lrt status quo. net ir Kukuraicio buvimas tame „ekspertu” ratelyje nenustebino, butent Kukuraitis buvo vienas is labiausiai neaiskiu politine prasme ministru, toks apsimetantis kvailesniu, negu yra,o kartais nuosirdziai nevykes

Niekingas statistinis vienetas

Mąstantiems siūlau pažvelgti giliau. . Prisimenate, apie 2012 m. pasaulio pabaigą. Daug kas šaipėsi… Įvykti dideliems procesams reikia atatinkamo laiko. . Truputi istorijos. Toks rusų mokslininkas Čiževskis savu laku pateko į kalėjimą…, nes remdamasis mokslu įrodė, kad didžioji spalio socialistinė revoliucija įvyko ne dėl Lenino ir proletariato…, o dėl 1917 m. didelio saulės aktyvumo… Už Lenino indėlio ir proletariato vaidmens sumenkinimą (nuvainikavimą) tokiuose svarbiuose įvykiuose ryšium su … revoliucija, mokslininkas mito „valdiška duona”. . Palyginti visai neseniai, mokslas prakalbo apie tamsiąją materiją ir tamsiąją energiją… Kažin kaip tie „tamsumai” veikia materiją,… ir taip pat žmonių mąstymą (su visu gyvenimu)?! . Ar ne apie tai derėtų mąstyti 2012 m. pasaulio pabaigos kontekste… Sąvoka „pasaulio pabaiga”, labiau sietina su žmonių sąmonės ir… Skaityti daugiau »

Atstovauja

bilijonieriams, kam dar neaišku? Neaišku, kam drg.L.Trockis atstovavo, kaip šiandien drg.Trockyte, laikinai sulaikyta Uhane(Kinija), o ne Halifax’e? Neaišku gali būti tik Kapsukės docentams – profesūrai.

Niekingas statistinis vienetas

Google > race mixing is communism
Labai iškalbingos nuotraukos…

Kis

„visuomeninis „(Landfzberghio gauhos) transliuotojas gyvena ir zino,kad jis gyvas kol gyvi mitologines butybes,po po paskutinio kastuvo ziupsnelio pakasant toki setona,viskas pasibaigs ir jie paliks tokiais,kas bus ju „sefas”?Jeigu KGB atsatovaus bus jums viskas ka jus ti8k trokstate.Tai liudnos prognozes. Ateitis nera tokia beviltiska,kai turime tokius Don Kichotus kaip Karbauskis,kurio genai ne is setono ir stukaciaus,bet is zmogaus sumeno ir doroves neironais.Tevukas nera stukalines,nei daraugu,nei aplinkiniu,gyveno pagal Auksciausiojo ir kupriaus sukurtais istatymais.Paziurekite zemiu uzvaldymo evoliucija,juk niekam nera paslaptis,kad visa tai buvo kurta ne uz aciu,o kas kure irgi zinoma.Tikiu ir net jauciu,kad po siu rinkimu daug kas pasikeis,zmogus prareges ir prades mastyti ne zombinimo dezemis ,bet savo smegenu likuciais.Gaila.kad jaunoji karta(nepriklausomybes;dauguma jau apdorota),bet ji nera kvaila,jie stos i doros kelia,bet bus… Skaityti daugiau »

A mums

svarbiausia – Pasaulinės Vyriausybės statybos.

Komunizmo šmėkla sklandė Markso laikais

Gi šiandien ji jau atrado Dievą ir Jo įdiegtą sielosna sąžinę, prigimtinį įstatymą išdavusiųjų ištuštėjusius kairiųjų liberalų sielų inkilus, juos užėmė ir ėmė jų paikoms galvoms diktuoti, kaip atnaujinti antikristinį komunistinį eksperimentą. Todėl ir vėl puolami bei naikinami tie patys dalykai – tikėjimas ir Bažnyčia, tauta, jos suvereni valstybė ir prigimtinė šeima, dorovė ir gamta. Kiekviena Revoliucija (šliaužianti, pažangizmo šliužas – taip pat) yra antikonstitucinis Perversmas valstybėje. Ne lėkšti progresyvistai liberalai, bet išsilavinę ir sąžinės klausantys piliečiai tai akivaizdžiai mato ir kalba apie tai tiesiai, atvirai. Neokomunistinės Revoliucijos demonų prigužėjusi komunizmo šmėkla, kaip Trojos arklys, visais laikais ir visuose žemynuose ištroškusi tironijos žmogui sukeliamų kančių, žmogaus kaip Dievo paveikslo ir Bažnyčios kaip Dievo namų išniekinimo. Tarp šių demonų ir biblijinis… Skaityti daugiau »

Nuorodą ,prašom!

Noriu savo ausim išgirst.

jutas

Ką dabar darysi, Lietuva yra tokiame išsilavinimo lygyje. Jei elgtumėmės pagal tai, ką siūlo čia komentatoriai, gautųsi ne mažesnis chaosas.

ah1

kam atstovauja seimažmogiai su priezydentu tam atstovauja ir Visuomeninis transliuotojas, pagal posakį kas moka pinigus tas ir muziką užsako o muzikantai ką? – o muzikantai groja ką už pinigus užsako.

stasys

O kur nuoroda į laidą? Aš gal netikiu A.Svarpliumi ir noriu pats įsitikinti visu tuo apie ką autorius čia visiems pasakoja ?

Al.

Vis mintys tarp eilučių. Kada pradėsim bolševikus vadinti savo vardu ?

to jutas

O pats kokiame? Bankų aveniu lygyje, ane?

Sąjūdžio kitus tikslus skelbė -

grąžinti šeimai jos teises į savo privatų gyvenimą, į vaiko ugdymą, į vertybių skiepijimą. Komjaunuoliai virto ,,liberalais” ir garbingai tęsia komsomolo žygius? O mes tokie kvaileliai, kad nepastebime to ir nesuprantame?
Ateis laikas, it TOKIA vaiko ,,teisių” samprata bei jos įgyvendintojai bus visuotinai pasmerkti, jų palikuoniai gėdysis savo pavardžių…

Niekingas statistinis vienetas

Stačiokiškas paklausimas filosofų savišvietos rateliui.
.
Kaip atsitiko, kad pesestroikinis sąjūdis tapęs Tautos ir Valstybės Atgimimo Sąjūdžiu buvo išverstas (neišvirto, o buvo išverstas (!), ir dabar dar tebesitęsia) į leftistinį globalizmą ?!!
.
Komentatoriai, o galimai ir tekstų autoriai, užuot mane kaltinę nebūtom „nuodėmėm”, ir priekabiavę „lygioje vietoje”, parodykite savo intelektinį „svorį”… Tik nereikia kokiu nors lia – lia…
.
Ir būtinai nudurkite mane su nykščiu „žemyn”, juk esu labai nepatovus akmenėlis jūsų bate…

Juozas

Visai neseniai gavome atsakymą- LRT finansavimas yra „vsio zakonno”, ir tą pasakė pats humaniškiausias LT teismas- KT… Tik kyla dar minčių- o kiek dar pinigėlių susižeria LRT iš valstybės institucijų už taip vadinamą viešinimą: visokios reklamos apie lošimų žalą, apie elektros tiekėjų pasirinkimą, apie galimybes įstoti iki Kalėdų į profesines mokyklas ir t.t. Gali būti, kad antra tiek. Tai kaip po to netarnausi tokiai valdžiai?

Ekspertas

Liudvikui ir kitiems paaiškinu. Liaudžia prota krušti galima ir reikia amžinai nes tai tik minia, banda… Čia tiesiog yra toks socialinis dėsnis ir nūdienos realybė. Perversmą visada padaro tik spec. tarnybos su reikiamais resursais. Lietuvoje vienintelis ir paskutinis pilietinis-tautinis gaivalas pasireiškia žemės referendumu. Ir nekiškite čia sąjudžio nes tai irgi spec. tarnybų (beje net jungtinių – rytų ir vakarų) darbas. Kuom baigėsi žemės referendumas – atsimename. Jos iniciatorius baigė kraujo klane, turbūt bepjaudamas kietą ruginę duoną, įsipjovė į pirštą. Taip, kad jeigu norite televizijos – kurkite ją. Už tai gal nenužudys. O į esamą valdžią reikia žiūrėti kaip į okupacinę…

Tai nuorodą kokią įkėls kas nors?

o tai tam Ėlėrtė portale nė velnio nerandu .Blyn, koks ten nepatogus tinklapis:(

18
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top