Demokratų partijos kontroliuojamuose miestuose nusikalstamumas – žmogžudystės – išaugo: Mineapolyje – 94%, Filadelfijoje – 27%, Čikagoje – 50%.
67% juodųjų visuomenės policijos finansavimo sumažinimas kelia nerimą…
Ar kas nors apskritai pastebite, kaip suprimityvėjo politinės diskusijos? Ar mums reikia statistikos, argumentų, rimtos diskusijos apie tai, ar iš viso reikia policijos, valstybės, kapitalizmo, konstitucinių teisių?
19 a. tokie miestų merai, leidžiantys anarchiją ir gaujų siautėjimą, būtų pakarti arba nušauti miestelio aikštėje. 20 a. jie būtų patupdyti į kalėjimą už sąmokslą su riaušėmis ir plėšikavimu. 21 a. jie yra palaikomi CNN, BBC, New York Times, Washington Post, garsiausių universitetų ir didžiausių korporacijų.
Po „gentle giant“ George Floyd mirties mums siūloma rimtai apie tai diskutuoti. 2020 m. birželis išsprendė kelių šimtmečių politinės filosofijos problemas. Mes grįžome į 17 a. hobsiškas-lokiškas diskusijas apie prigimtinę chaoso būklę. Mes priversti įrodinėti, kad smurtas ir plėšikavimas yra nusikaltimai, paminklų griovimas – vandalizmas, kad policija būtina saugumui, kad negalima leisti siautėjančios minios smurto. Kad laisvė gali būti apginta įstatymo viršenybės pagrindu, o žodžio laisvė yra geriau nei dominuojančių pažiūrų tironija. Kad teisingų pažiūrų prievartinis diegimas yra totalitarizmas, o ne demokratija ir ne žmogaus teisės.
Vyksta didžiulė, giluminė, fundamentali demoralizacija.
Kai didžiosios verslo korporacijos, S&P 500, medijos, švietimo sistema, universitetai ir politinė Demokratų partija stoja ne teisinės valstybės pusėje, kas gali visa šitą sustabdyti?
„Kairiųjų retorika kenkia mūsų teisingumo sistemai“, – sako JAV Baltųjų rūmų spaudos atstovė ir savo pranešime pamini keletą faktų. Vienas jų sukrečia: tikėtina, trys pareigūnai buvo visam laikui apakinti riaušininkų, nukreipusių lazerius tiesiai jiems į akis. „Tai nėra taikių protestuotojų veiksmai“.