Anglikonų Bažnyčios vadovas: dabar jau būčiau atsargesnis dėl bažnyčių uždarymo

laikmetis.lt

Kenterberio (angl. Canterbury, JK) arkivyskupas, Anglikonų Bažnyčios dvasinis lyderis Justinas Welby (Džastinas Velbis) vis dažniau kalba apie tai, kad pandemijos pradžioje jis vengė rizikuoti palikdamas bažnyčias atviras tikintiesiems, nes tuomet buvo per mažai aiškios informacijos apie koronavirusą.

Arkivyskupas prisipažino, kad jam kilo abejonių dėl bažnyčių uždarymo politikos pandemijos metu – sprendimas buvo priimtas kartu su kitais Bažnyčios vadovais.

„Nebuvau tik aš. Tai nėra diktatūra. Aš nesu popiežius. Tačiau turėjau įtakos, ir nesu tikras, ar buvau teisus“, – sakė jis.

Bažnyčių uždarymas sukėlė kai kurių anglikonų pasipiktinimą, o kai kurie kunigai norėjo, kad bažnyčios liktų atviros tikintiesiems.

Kenterberio arkivyskupas pastebėjo, kad tuometiniai sprendimai buvo priimti atsižvelgiant į buvusį supratimą apie virusą.

„Dabar jau būčiau atsargesnis dėl bažnyčių uždarymo“, – sakė jis žurnalistams. – Tuo metu mums buvo sakoma, kad virusas gali ilgai išlikti ant paviršių, ir kad nuo jo gali mirti 30 proc. užsikrėtusiųjų“.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top