Angonita Rupšytė: „Dėkoju už Lietuvos prikėlimą vilčiai“

Prieš 30 metų 1990 m. vasario 24 dieną rinkimuose buvo sprendžiamas Lietuvos likimas. Dėkoju už Lietuvos prikėlimą vilčiai, už ryžtą ir pasiaukojimą kiekvienam asmeniškai – Sąjūdžio atsakingiems sekretoriams, Sąjūdžio rinkimų šabų nariams, Sąjūdžio eiliniams, Sąjūdžio juodadarbiams (kaip save vadindavome juokais), matomiems ir nematomiems, žinomiems ir nežinomiems, rinkimų organizatoriams, padėjėjams ir savanoriams, skaičiavusiems balsus, stebėjusiems rinkimus, dailininkams, kūrusiems plakatus ir rinkimų agitacinius lapelius, fotografams ir žurnalistams, įamžinusiems tas nuostabias akimirkas, ir daugeliui kitų, kurių neįkainojamą indėlį mena tas metas.

Rinkimus laimėję Sąjūdžio deputatai įvykdė Tautos valią ir Sąjūdžio rinkimų programą. 1990 m. kovo 11-ąją buvo atkurta Lietuvos Nepriklausomybė ir Lietuva pražydo Laisvės pavasario žiedais.

Negalėdama šiandien būti kartu su Jumis visais ir visus apkabinti, tardama AČIŪ, jaučiu, kad esame lyg vienos šeimos nariai – Sąjūdžio bendražygiai, nesvarbu, kiek metų jau prabėgo.

Linkiu stiprios sveikatos, neišsenkamos energijos, naujų susitikimų ir tvirtos dvasios saugant Sąjūdžio idealus.

Eilinė sąjūdietė, Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio rinkimų štabo narė

Angonita

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
19 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
VVPI Sąjūdžio grupė

pirmą kart su Angonita susitikome regis 1988 rugsėjį Saulėtekyje Sąjųdžio spaudos reikalais …. ir nuo to laiko ji beveik nepasikeitė: ta pati šypsena, energija, patriotizmas…. Bravo

Kam pagarba,kam panieka...

Sąjūdžio eiliniai kariai verti pagarbos ir solidarumo…Ačiū, bendražygiai…Tuo tarpu buvęs Sąjūdžio šulas, ONS , garbės bei naudos pinklėms pasidavęs, V.Landsbergis verta paniekos…Tas dvasinis vargeta, vien už Sąjūdžio darbų ir signatarų balkono suprichvatizavimą bei kolaborantės Gryb. iškėlimą Lietuvos valstybingumo ir Suvereno teisių smaugimui ,vertas dorų žmonių paniekos…Kaip verti pasišlykšėjimo ir 90 nuošimčių signatarų, įlipusių į nomenklatūros liūną per pensijų-rentų, sklypų ir kitų naudų pinkles…Tiems menkystoms kuzmickams, stankevičiams, abišaloms,saudargams, paulauskams ir Ko mes ,Sąjūdžio eiliniai, padėjome ir nesustabdėme. Nepamatėme , lyg pusakliai kvailiai,kaip naudos siekimas įsiurbė mūsų Sąjūdžio elito daugumą,atsidūrusįą AT, į nomenklatūros liūną ir valstybės dorovinio- idėjinio sužlugdymo kelią…Signatarai dabar,parišti privilegijų ir nomekl.liūno, tyli ir ,,nemato” ONS kilpos ant valstybės kaklo ir valstybingumo bei tautos smaugimo nomeklatūros ir globalistų-liberastų naudai.Tą šlykštų… Skaityti daugiau »

Sąjūdžio

juodadarbės-bitelės pirmosios buvo išmestos iš darbo ir išvytos iš Tėvynės. Rinkas ikanomika, anot specialisto Uspaspiskycho.

to Kam pagarba, kam panieka...

Jūs Sąjūdžio ar Gorbio „Perestroikės” veteranas? Juk kol Gorbis neleido – jokių sąjūdžių nebuvo.

Ne apie tą žmogų kalbi

Prunckienės patikėtinė, komsomolo vidus po avies kailiu. Tokios personos gali pasiūlyti vergams tik naują vergvaldį, bet ne laisvę. O laisvė atėjo ne jos dėka ir ne „istorinės klaidos( kodėl ne Brazauskas o Lansbergis)”autoriaus dėka.

Klausimas ,,Ne apie tą''...15-37

Būk dalykiškas ir pasakyk tiesiai, nedrebindamas kinkų, kokią personą KONKREČIAI tamsta turi omenyje,kalbėdamas apie ,,Prunckienės patikėtinę”…Ar tai Angonita ,,neperkando” savo laiku Šatrijos?

Papa Borgia

Per ambalinę prichvatizaciją pirmiausia iš darbo lėkė eiliniai sąjūdistai, didiesiems pritariant ir veikiant AMBalo naudai, o vėliau LDDP. Ir taip iki šiolei.

Klausimui

Tai kad iš vieno šaukšto iš tos pačios rankos šėrėsi ir amb ir „klaidos” autorius ir šatrijos liokajė . „Perkando?” tai kad jie sukramtyta košele maitinosi… komcomolpriviet popėruose įvyniotą….

ah1

Na ir kokie gi tie sąjūdžio idealai?

Idealas toks,

kad AMB ir liaudis vieningi po šiai dienai. AMB nebėr, bet yra jo portfelio nešiotojas, kuris labai patinka nacionaliniams patriotams, žodžiu, tautininkams ir Co. Net pensininkai žada Juozaičio dūmus į Seimą nuboginti, kaip žirmūniškiai Maldeikovą su traukiniu.

Ar tiesa,kad

viduramžiais maras sunaikino feodalizma,o dabartinis koronavirusas sunkus išbandymas liberaliam gyvenimo būdui?

optimistinė medicina

Patekęs Lietuvon koronovirusas žus dėl gyvenimui itin kenksmingų sąlygų

Dėkojame

už Lietuvos atidavimą bolševikams 1992 metais, kad šie nudreifuotų į liberoidijas ir patubdytų trečdalį tautos ant kriminalizuojančios minimalkės – minimalios algos, o kitą trečdalį išvytų iš Lietuvos. Trečdalis išvyta, vadinasi, trečdaliu sumažintas lietuvių nacionalinis saugumas. Už tai ir pasveikinkime vieni kitus. Už tai, kad alinamiesi ir nunykstame, už rasistų skaičiuokles ir svajones, kada mūsų bebus tik 2 milijonai, milijonas ir pagaliau jų išsvajotasis nulis lietuvių Lietuvoje. Už galutinį Lietuvių nacionalinį sprendimą ir drg.M.Suslovo svajonę – „Lietuva be lietuvių”.

Taigi

Dėkotojau, pakeiskite Tautos apsisprendimą. Baikite inkšti ir kitus kaltinti.Kur tupėjote, kai, anot jūsų, 1992 metais vyko Lietuvos atidavimas bolševikams ?

stasys

Truputi ne į tema: youtube.com/watch?v=3FhcS-SD66g .. o dar sako kad valdžia nesiklauso ka apie juos rašo paprasta liaudis ir kokias kelia problemas .:) Kol R.Karbauskis bando apvažiuoti visa Lietuva su savo rinkiminiu šūkiu „aš nekaltas kalti anie konservatoriai” .. Socialdarbiečiai spaudos konferencijoje viešina rinkiminių pokyčių idėjas kurios pretenduoja būti pastebėtomis visuomenės .

to Taigi

Mes netupėjome, o priešinomės, Jūsų žiniai. Taip pat ir tada, kai dar Gorbis ar Brežnevas neleido, ar supratote?

O ba...

Dėkotojas anonimas priešinosi. Netupėjo. Dabar bailiai slepiasi ir tai kova vadina. Uch, kaip stipru. Ar aišku?

>O ba..

bolševikas dzeržinskietis papa bordžia milaitis džiūlzas boržoro amžinai pyksta, vis prisimindamas, kad 92-trais kąsnis atiteko kitiems bolševikams. Jo toks darbas pykti ir tą pyktį demonstruoti nesvarbu į temą ar ne.

to >O ba..

Ar jau viską išvardinai, ar dar ką nors magaryčioms pasilikai?

19
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top