Ant Filosofijos fakulteto palangės įrengta stebėjimo kamera nukreipta į aikštėje budinčius žmones

Pilietinės akcijos „Tie-SOS!“ dalyviai rugsėjo 18-ąją įteikė Vilniaus universiteto rektoriui prof. Benediktui Juodkai prašymą pateikti informaciją apie tai, kokiu pagrindu nuo š.m. gegužės 17-osios pro Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto Socialinio darbo katedros langą yra filmuojami Simono Daukanto aikštėje Tie-SOS sargyboje budintys žmonės ir kiti praeiviai. Dokumentą pasirašė 60 piliečių.

Pirmą kartą apie tai, kad yra filmuojami, pilietinės akcijos dalyviai sužinojo iš policijos darbuotojų. Apsilankę Socialinio darbo katedroje jie tuo akivaizdžiai įsitikino.

Prašymą registravo Vilniaus universiteto raštinės darbuotojas. Jis informavo pilietinės akcijos „Tie-SOS“ dalyvių atstovus, kad atsakymas į prašymą bus atsiųstas po dviejų savaičių.

Garbingas Vilniaus universitetas savo svetainėje skelbia, kad jis „puoselėja minties laisvę ir nuomonių įvairovę, atvirumą pasaulio idėjoms ir inovacijoms, kolegialumo, tarpusavio pagarbos, pasitikėjimo ir akademinės etikos vertybes“.

Filosofijos fakultetas taip pristato savo darbuotojus: „Čia dirbantys dėstytojai bei mokslininkai savo tyrimais, kūryba ir pedagoginiu darbu puoselėja mokslą ir kultūrą, suteikia plataus spektro universitetinį humanitarinį ir socialinį mokslinį išsilavinimą bei profesinę kompetenciją, ugdo kūrybiškus, drąsius ir laisvus žmones“.

Visa tai turėdami omeny, pilietinės akcijos „Tie-SOS!“ dalyviai viliasi, kad gerbiamas rektorius paaiškins tokią Universiteto, kuris visais laikais gynė ir saugojo savo autonomiją, poziciją.

Pilietinės akcijos „Tie-SOS!“ dalyviai

Taip pat skaitykite: Vilniaus universitete – sekimo skandalas

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top