Antanas Kulakauskas: Piliečiams reikia jungtis ir racionaliai veikti

Esminiai klausimai šiandien yra vertybiniai, moraliniai. Politiko pareiga klausti: ar tai, kas gera kažkam, yra gera ir visuomenei? Deja, dabartinė politinė sistema nesugeba stabdyti tautos jėgų menkėjimo. Ji nepajėgi spręsti mums iškilusių istorinių uždavinių.

Mūsų bėda, kad neliko sąžiningo demokratinio politinio žaidimo taisyklių. Be jų kova su korupcija ir oligarchija negali būti sėkminga. Todėl pirmiausiai turime įtvirtinti taisykles, kurios užtikrintų visuomenės dalyvavimą priimant politinius sprendimus. Ir tai privalo padaryti patys piliečiai, spausdami „valdantį elitą“, kuris linkęs suvokti valstybę ir mus kaip valdomą objektą.

Mums reikia ne tik atgauti istorijos veikėjo, šalies šeimininko sąmonę, bet ir išdrįsti elgtis kaip savarankiškam veikėjui. Demokratija nėra kieno nors dovana. Ji išsikovojama ir saugoma ją branginančių žmonių pastangomis. Iki šiol piliečiai vis kreipdavosi į valdančias partijas. Mes sakome: laikas piliečiams gręžtis į save, jungtis ir racionaliai veikti.

Šaltinis: lietuvossarasas.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
21 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
vertimas į žmonių kalbą

Ciu ciu ciu,
kasc, kac, kac-
eikite ir balsuokite už kuolo sąrašą.
Negi jums gaila- šitie irgi nusipelnė gyventi geriau….

Pamenate, kaip kuolys skelbė jog są/sorošinių pirmučiausias tikslas
atkurti dialogą su visuomene, tartis visais klausimais, išklausyti, įsiklausyti, paisyti nuomonės.
Dar iki savivaldybių rinkimų pradžios nesulaukus, kuolininkai pamiršo savo deklaruotus principus, o kai nusėdo savivaldybės tarybos krėsluose, užsidarė duris ir nebepasirodė.
Kulakauskio piarinali liurbių sąrašo atstovai jeigu tik pateks seiman, iškart atsižegnos nuo piliečių ir imsis sau įprasto koncervų ir liberastų subinių bučiavimo.
Balsuotojai buratinai kaip visada liks su barankos skyle rankoje.

Dabar svarbu

visuomenei jungtis į kolektyvinius ūkius (kolūkius). Nes kolektyvas – jėga!

Pikasas

Na štai, Antanas Kulikauskas vėl bando rasti auksinį viduriuką politikoje, kaip tai yra daręs anksčiau. Jau maniau, kad jis galutinai pasidavė esamai „sistemai”. Sveikinus sugrįžus.

Kas geriau

Piliečiams jungtis ir racionaliai veikti ar sėdėti prie pečiaus ir laukti, kada gi ateis ta demokratija, gerovė, dings visi vagys. Spausti elita ne runkeliams, nes elitas turi gumines kulkas, vandens patrankas. Čia ne paspausi, nes gausi guminę kulką į užpakalį ir sušlapsi nuo vandens patrankų.
Tegul eina kiti, o aš pasižiūrėsiu pro langą ir gal dar pasijuoksiu.

Balsuosiu už Lietuvos sąrašą ,o Kulakauską

reitinguosiu į antrą vietą.Dar vyrui pasakysiu ,kad reitinguotų panašiai.

tai neįmanoma

Didžiausia lietuvių blogybė – nesugebama susijungti. Šį negebėjimą patvirtina ir artėjantys rinkimai.

Jules

Ko vakar taip maivėsi, vaipėsi, muistėsi ta jūsiškė MGU ekonomikos pliurpė ir runkeliukų kvailintoja per Dezi LRT rinkimų į Seimą debatus? Mažai babkių beturi ar paksoidai spaudžia?

Face Pikasiui

Neapsigauk gerbiamasis. Visi diktatoriai graziai suokia apie demokratija ir „ginaa” ja taip, kad nelieka akmens ant akmens:)
Uztenka uzeit i Kulikausko ar Kuolio facebuko paskyra ir isitikinsit ar jie demokratiski ar ne. Puikus testas. Pabandykit ir visus kitus taip patikrinti. Pamatysit kas bijjo ir negerbia kitu nuomones, tas ne is tolo neklausys visuomenes balso, tam ji ne is tolo nerupi. Jie girdi tik save ir nori, kad ir visi kiti tik juos girdetu ir klausytu. Tai egocentrizmas.

Juozas

Paskutinis kartas patikimas „LIETUVOS SARASUI”.Visur reikia vienybes, o juo labiau valstybes sistemai. Kodel lietuviai negali gyventi kaip ESTAI? Lietuva buvusiu rotaciniu partiju praskolinta su didziulemis palukanomis, nes vyriausybiu galvos buvo nesavarankiskos ir klause DVARPONES „patarimu”

Jules to Juozas

Mes, lietuviai, negalime skelbti Bankui Trockis karo, nesuvoki? Jėgos nelygios, o be to – nunykstame. Gal toks supremacistų planas, kas žino, kas žino, kaip ten iš tikro yra ir kas nuspęsta mūsų atžvilgiu? Po Kovo-11 skaičiau, berods, „Lietuvos aide”, kad bankyrai mums skyrė 80 metų egzistencijos, taigi pasiskaičiuok nuo 1990 metų, kiek mums beliko laiko kaip tautai egzistuoti? Latvijai ir Estijai davė po 50 metų, taigi mūsų popieriai labai prasti.

Stasys

Tai kad, manau, piliečius skaldo 2K.
Tik jie tenori būti vieninteliai, tai visokiomis priemonėmis skaldo, prikuria partijėlių, kad tie protesto balsai išsiskaidytų, o jie liktų vieninteliai su savo liokajais/balsuotojais. Kas gali paneigti, kad jų tikslas nėra su tais „auksiniais samčiais” pabaigti viską išsemti.
Pavyzdys masiulis, kuris su savo liberastais užsimojo užšokti aukščiau jų ….

Nebūtinai

Nebūtinai, galima sėdėti anmt upės kranto ir laukti praplaukiančių priešų lavonų- svarbiausia neužteršti upės.

Stasy

Tik jie tenori būti vieninteliai, tai visokiomis priemonėmis skaldo, prikuria partijėlių, kad tie protesto balsai išsiskaidytų, o jie liktų vieninteliai su savo liokajais/balsuotojais. Šito aš negaliu nei patvirtinti nei paneigti. Va yra dvi koalicijoa – Puteikio ir Krivicko koalicija prieš korupciją ir yra S. Buškevičiaus ir tautininkų koalicija „Prieš korupciją ir skurdą”. Siekiai, galima sakyti, vienodi, o eina atskirai. Va čia ir yra skaidymasis. O kodėl jie eina atskirai? Mano manymu šių koalicijų vadams visai neįdomu kaip ir kas pateks į seimą. Jiems svarbu gauti 5 ar 7 procentus rinkėjų balsų ir kiekvienas vadukas jau seime su keliais partiečiais. Tai nesažininga rinkėjų atžvilgiu. Aišku aš norėčiau, kad jie atskirai gautų ko daugiau rinkėjų balsų ir gal tada galėtų eiti išvien… Skaityti daugiau »

to Jules

kodel, gerbiamoji, tavo popieriai turi priklausyti nuo kazkokiu Aidas pliurpalu?
Tai Soros mokesi ir isbande kaip idejas ikunyti protuose, kad jos duotu reikiama efekta.
Nepatikek nei savo kuno baltam (rinkos)chalatui, nei savo proto manipuliantams.

StasysG

Kaip jungtis? Kur jungtis? Tel., adresai e-meilų?

Jules

Na, ten buvo ne „Aido” pliurplai, o labai įtakingos institucijos išvada, tik pamiršau kokios, o laikraščiuose kapstytis bibliotekoje tingiu ir nėr reikalo, kad ir taip aišku, kad neosovietinis elitas(Former Bolsheviks) už geras Banko Trockis babkes yra pasirašęs „Savižudybės paktą”. Jie mano, kad spės pabėgti iš Lietuvos, jei Rusijos Federacijos tankai vėl į Lietuvą įvažiuos. Jie nekvaili – ne šiaip sau vilų šiltuose kraštuos prisipirkę. Ir apskritai – teiraukitės latifundininko drg.Karbauskio su komisaru, o ne manęs. Jie geriau žino.

Buras to A.K.

Su korupcija jau daugiau nei !)metu kovoja Soroso Transpierance Internacional su statytiniu Muravjovo, o nei skaidrumo apie is ofsoru ateinanti neaisku kapitala ar viesuosius pirkimus nepadidejo, nei korupcijos nesumazejo. O juk gauna is Soroso, PB ir kitu fondu milziniskas sumas. Ka nuveiks siedu?
Pries Muravjova buvo Juozapavicius. Tai tas prasitare, kad jo bosai jam taip prisake: gaudyk tik mazas zuveles, ryklius palik ramybej. Tai ir palakste Muravjovas su skrajutem apie gydytoju ar policininku kysius… taciau neisaiskino nei vieno rimtesnio korupcijos atvejo.

Jules

Taip, Jacob Schiff’ą reik palikt ramybėje ir iš tolo nesiartinti prie „Auksinio Sakso”, kurio kilmė ne germaniška, be jokios abejonės, tiesa?

 korupcija rinkimuose prasidejo

Ka tik LNK parode pacius aktyviausius rinkejus – bambalu miegejus. Linksmai griztancius is rinkimu. Ju balso kaina pakilo nuo 7 iki 10euru. Ne viena bambala nusipirko. Stai kokie zmones gali nulemti musu tautos likima.
Dabar uzdrausta balsuoti girtiems. Bet ar nereiktu uzdraust balsuoti nuolatos girtaujantiems? Tai butu pirmas zingsnis kovoje pries korupcija.

Apie liberalų "Lietuvos sąrašą"

Dorovė ir intelektas yra skirtingi dalykai, todėl mažas skirtumas, koks liberalas yra: mažiau intelektualus ar daugiau intelektualus. Bent man labiau patinka mažiau intelektualus liberalas, nes jis yra mažiau pajėgus pergudrauti ir apgauti dorus rinkėjus, lyginant su mažiau intelektualiu liberalu.

Mazeli

Tamstos galva libderastinė.

21
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top