Antano Terlecko knygos „Ne pats pasirinkau savo dalią“ pristatymas Vilniuje

2014 m. vasario 6 d., ketvirtadienį, 16 val. Lietuvos mokslų akademijos Didžiojoje salėje (Gedimino pr. 3, Vilnius) bus pristatyta Lietuvos laisvės šauklio, žinomo rezistento Antano Terlecko naujausios knygos „Ne pats pasirinkau savo dalią“ (iš „Versmės“ leidyklos serijos „Neparklupdyta Lietuva“).

Diskusijoje dalyvaus knygos autorius A. Terleckas, knygos leidėjas „Versmės“ leidyklos vadovas Petras Jonušas, knygos dailininkė Ona Liugailienė, rezistentas Julius Sasnauskas rezistentų teisių komisijos pirmininkas Gintaras Šidlauskas. Į pokalbį įsitrauks Nepriklausomybės Atkūrimo Akto signatarai Algirdas Endriukaitis, prof. Bronislovas Genzelis, Balys Gajauskas, Romualdas Ozolas, Zigmas Vaišvila bei Vladas Terleckas. Apie knygą savo įspūdžiais dalysis Seimo narys, istorikas dr. Arvydas Anušauskas, istorikas VU doc. dr. Algirdas Jakubčionis ir VU Istorijos fakulteto studentas Paulius Kruopis. Bus sudaryta galimybė įsigyti pristatomą knygą.

Rezistento, politiko, Lietuvos laisvės lygos įkūrėjo ir vadovo, nenuilstančio Lietuvos laisvės šauklio A. Terlecko knyga „Ne pats pasirinkau savo dalią“ tarytum apibendrina ilgą ir sudėtingą autoriaus gyvenimo kelią, jo išgyvenimus, apmąstymus, lūkesčius ir gyvenimo patirtį. Šiame leidinyje nėra vietos pagyrūniškumui ar pozuojančiai beletristikai. Knygos autorius A. Terleckas kviečia skaitytoją kartu mąstyti ir diskutuoti. „Manau, kad savo trūkumų, ydų, nemalonių faktų nutylėjimas būtų nepagarba skaitytojui, pačiam sau ir istorinei tiesai. Tiesos, kad ir kokia ji būtų, nutylėjimas ar pagražinimas paverstų atsiminimus beprasmiu kūriniu“, – teigia knygos autorius.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Anikė

Prisimenu gerbiamą Antaną Sąjūdžio renginiuose.Jis visada kalbėjo „tiesiai šviesiai”,be pagražinimų.Kai kas,dabar esantys prie lovio tildydavo,kad „nereikia liūto už ūsų tampyti”. Manau jis matė ir suprato,kas tame virsme išplauks į paviršių.Vienas Jūsų Lygos dalyvis iš Klaipėdos dabar tampomas po teismus,kad Garliavoje saugojo mergaitę.
Rašykit prisiminimus,nes tikroji istorija klastojama.Kas privertė literatūros
ąžuolą Justiną Marcinkevičių pasitraukti? Kas puolė ir dabar puola kitus tikruosius Lietuvos sūnus ir dukras?Nejaugi Lenino politinio sifilio bacila
tokia gaji,kad veši Lietuvoje,naikina tautą,protus?Kaip gydytis,gydyti kitus?
Stiprybės Jums ir ilgų gyvenimo metų.

Sūneliui

Kovojo gerb. Terleckas, kovojo, bet sūnelį kosmopolitu ir prisitaikėliu išaugino.

2
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top