Ar D. Grybauskaitė atlygins biudžetui padarytą žalą?

Skelbiama, kad gavusi Valstybės kontrolės raštišką įpareigojimą Generalinė prokuratūra kreipėsi į teismą dėl 200 tūkst. litų išieškojimo iš buvusio vidaus reikalų ministro Raimundo Palaičio. Valstybė bandys prisiteisti iš R. Palaičio minėtą sumą, kurią teks sumokėti kaip kompensaciją dėl neteisėto buvusio Valstybės tarnybos departamento direktoriaus Osvaldo Šarmavičiaus atleidimo.

Kaip žinome, teismas nusprendė, kad R. Palaitis neteisėtai atleido ne tik O. Šarmavičių, bet ir FNTT vadovus Vitalijų Gailių ir Vytautą Giržadą. Valstybės kontrolės atstovė teigia, kad sieks iš buvusio ministro išieškoti ir žalą, kurią valstybė patyrė ir dėl neteisėtų jo veiksmų prieš FNTT vadovus. Tačiau pastaruosius pareigūnus R. Palaitis atleido pagal „telefoninę teisę“ – gavęs neteisėtą šalies vadovės nurodymą telefonu. Tai, kad čia jos sprendimas, D. Grybauskaitė pripažino ir pati, padariusi garsųjį pareiškimą: „ministras čia ne prie ko“.

R. Palaičio lojalumą Prezidentė neseniai įvertino apdovanodama jį atminimo ženklu už nuopelnus Lietuvai pirmininkaujant Europos Tarybai. Piliečiams įdomu: ar prezidentė iš savo atlyginimo padengs valstybės biudžetui padarytą žalą neteisėtai atleidus FNTT vadovus? Ar šiuo atveju tik vienas vargšas R. Palaitis „bus prie ko“?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
14 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Labai gaila,kad konservatoriai

daro labai didelę klaidą,tiksliau kartoja sovietmečio klišę,kad šviesią ateitį pastatys jaunimas,o šias kartas nurašo.Tiesiog tobulas sovietmečio aidas…Kai tuo tarpu išmintingieji japonai,pavyzdžiui,netgi 90-100 laiko rimta ekonomikos varomąja jėga,nes jie yra svarbūs vartotojai.O ką jau kalbėti apie 50-60 mečius.Jie yra varomoji jėga,išminties ir vertybių puoselėtojai.Konservatoriai ieško lengvų kelių,žadėdami.

deja

suabsoliutins savę ir prilyginus valsybei ir laisvėi, ko galima tikėtis? Nebent Kalygulos ar Nerono elgesio? Ir taip jau tauta išsibegioja, ir netik dėl ekonominių priezaščių.Kartais žmonėms trūksta deguonės, jei nėra teisingumo

kajus

Teko dirbti CCCP laikais vadovų,tai budavo atvejų kai tiesoginis vadovas nurodinedavo daryti nusikalstamą sprendimą,bet visuomet buvo to veiksmo atsisakyta,nes vadovas yra tik labai laikinas samdinys,kurį akimirką pakeis kitas,o nusikaltimas išaiškes.Nusiplaus nusikaltimą suorganizaves vadovas nes nera jokio dokumento,kad buvo jo iniciatyva,o tavo nusikaltimas aiškus nes buvo veiksmas .Del to viasgalis ir mums visiems ant pečių pasodino galvą,o su ją jau reikia ir galvoti,o ne nosį…..Šiuo atveju kaltas ex.ministeris ir joks burtininkas sperndimo nepakeis.

Anikė

„Kas (savanaudis GARBĖTROŠKA egoistas)rūpinasi tik savo kailiu,lengvai lupa svetimą.”( Iš knygos „Be doros-ne gyvenimas”)
Su kokiom palūkanom valdžia skolinosi?Baisu ir gėda.Grąžinsim skolas mes,dar ją išlaikyti turės Lietuvos žmonės.Tai ne pasaka”Muštas nemuštą neša”,tai mūsų gyvenimas.Gal todėl ir bijo referendumo,kad pareikalaus tauta kaltininkus už klaidas susimokėti?

ugnis copy-paste

FALSIFIKUOTA LIETUVA…………………. 2014-01-20 01:18Kubiliaus uosviene-chazare.Kaip kad popieziaus Jono Pauliaus antrojo motina.Zodziu,is Rotsildu gimines kile.*—Na, o chazarai tai yra tokia tauta is pietryciu, tolokai nuo Lietuvos, kuri yra gyvene garsiuju zydu proteviai.Tradiciskai lietuviai tokius vadina -azijatais-.Idomu; ar zyda pavadinus azijatu, jis labiau isizeistu, nei kad pavadinus zydu ?!Zinote; nieko sau azijatai !…- is tikro daznai jie turi geras galvas…Tai ne genetiskai ivairiu okupaciju ar tremimu, nualinti lietuviai…Gaila tik kad tokie yra tie ex-chazarai, labai gudruciai.Ir tuolab negerai gaunasi, kai tikrai jie turi uz ka kersyti lietuviu tautai. Todel kad toli grazu ne vienas lietuvis karo metu padejo hitlerininkams, o tuo paciu pykstant kad sita siaurine -Jeruzale- buvo taip nuzydinta karo metu.Tad dabar matyt kad instinktyviai jiems dabar reikia atsiimti itaka ir… Skaityti daugiau »

ugnis copy paste tesinys

Yra ir taip, yra ir kitaip…Sunkiau lenkams, nes jie pretenduoja i Lietuvos Sostine ir jos krasta…Sunku V.Uspaskich, nes nebuvo ideali jo verslo finansine veikla (o kieno ji Lietuvoje yra svari ?!), tad tuo remiantis yra aplojamas ir dorojamas lyg tik jis ta isimtis butu – toki -nesvaru- bizni dares… Kai – simtai daug juodesniu verslininku ir politiku visai nelieciami !Sunku Landsbergiui del tos jo galimos ex-kgb-ystes…, del tos -chazariskos- isvaizdos ir daug sakancios pavardes…BET; didziausia beda vis del to jo elgesyje su lietuviu tauta ir joje. Politikoje ir media… Ir manau, kad jei is tikro jis norejo buti Lietuvoje tikru n1, tai turejo ir elgtis kaip n1 !!!…Deja; keli konkretus V.Landsbergio ir jo artimiausiuju draugu -zygdarbiai- politikoje ir Aktai einant… Skaityti daugiau »

ugnis copy paste tesinys

P.S. Tad pasekoje to, ka minejau ir apie ka galima jau butu parasyti knygu kalna, valstybes vyrai, kurie pasirase bet kokius Vyriausybes ar Seimo Aktus, deja bet nebeturi nei patys, nei tie Aktai jokio Sventumo ir Sakralumo bei dvasines reiksmes, Lietuviu Tautos zmonems !Nebeturi tu vyru tie pasirasyti ar ju kolektyvu igyvendinti priimtieji Aktai dvasines reiksmes, kaip ir patys minetieji veikejai (vos ne visi) neturejo dvasiniu nuopelnu nei pasirasant nei igyvendinant tuos Valstybei ar Tautai svarbius ir aktualius Aktus !Pvz. iliustracijai – jei pvz. studentas ar projektuotojas versle Diplominio ar kitokio svarbaus Projekto, jei neapgyne jo ar netgi falsifikavo ji pati ar toliau aktualu jo igyvendinima, tai tas Projektas ar jo igyvendinimas tampa lyg neivykes ar net pripazintas falsifikuotu ir… Skaityti daugiau »

ugnis copy paste tesinys

Lietuvos ekonomikos lygis-apimtis zemesne nei 1998-aisiais. Kainu lygmuo visiskai artimas vidutiniam vakaru europiniam ar kartais net aukstesnis, o neauksciausiojo lygmens darbuotoju atlygiai mazdaug 5 kart zemesni nei vidutiniai vakaru europiniai. Tuo tarpu kai ju valdininku atlygiai netgi ir oficialiai yra lyg vakarietiski, o neoficialios pajamos is gamybos ar paslaugu yra kartais lyg -astronomines-. Pvz. MAXIMA ir kai kurios pvz. baldu imones parduodancios baldus vakarams uz ju lygio kainas, o mokant darbininkui atlygi artima tik minimaliam lietuviskam…Maza to – valdininkai, politikai ir verslo bosai daznai veidmainiauja, ciniski ir demagogai. Kai reikia kalba vienaip, o kai reikia tuo pat atveju kalba priesingai ir is vis nesiskaito su paprasto zmogaus nuomone bei gyvenimo reikmemis, interesais… Tipo kaip ta pat skandalingoji MAXIMA. Virkauja kad… Skaityti daugiau »

sinke

pas mus nėra partijų yra viena bolševiku partija

Vilniete

Stalinas ir Grybauskaite visuomet teisus.

pilnos kelnes baimes

issigando propesorius bundancios tautos. Juk nelengva 320 000 pilieciu, paremusiu zemes nepardavimo ir referendumo iniciatyva, apsaukti marginalais, runkeliais, tamsuoliais. Tad kodel eilini karta nepagasdinus Rusijos agresija? Gal suveiks?

esminė problema

nėra atsakomybės ir daro tada kas ką nori – nuo aukščiausio iki žemiausio, tik žemiausią prigriebia ir nuteisia, o aukščiausias lieka „švarus”.

tiems, kas nežino

kaip veikia Uspaskio- Graužinienės šeimyninė valda, uab’as… Štai spauda rašo: Seimas siūlo leisti rentas gaunantiems signatarams gauti ir pajamas už kūrybinę bei pedagoginę veiklą”. Taigi, Graužinienės – Uspaskio seimas pasitvarko Įstatymus pagal savo chebros narių, o ne visuomenės poreikius. Apdomanoja iš mūsų kišenės tuos, kurie nubalsuoja už Uspakicho interesus: Parašė už Uspakio reikalus balsuojantis „šventasis” signataras A. PATACKAS KNYGĄ – darom naują įstatymą, kad kartais „šventasis” disidentas nenukentėtų materialiai, visą seimo laiką skyręs knygos rašymui ir taip susikaupęs, kad net už saulėgrąžas pamiršo susimokėti… Venskienė išvis seime nesilanko – na ir kas? Juk reikia Uspaskiui turėti „strateginį įrankį”… Prireikia Uspaskį palaikančiam Paksui PREZIDENTO KĖDĖS – prašom, darom įstatymą. Prireikė atsidėkoti „gerai” balsavusiems už Uspaskio didijį reikalą – DAROM, keliam algas… Skaityti daugiau »

Keistas klausimas

aišku nepadengs. Ponia apsaugos ir palaitį ir save kaip apsaugojo čiulbinaitę ir kitus. Taigi klausimas,galima sakyti, be adreso.

14
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top