Ar patriotai bus valdžioje? Rinkimų pamokos ir perspektyvos

Tai nauja politinė jėga. Nacionalinis susivienijimas vykdė nuostabiai tvarkingą rinkimų kampaniją –  Vilniuje parodė, kaip reikia ją vykdyti. O štai Šeimų sąjūdžio nesėkmės priežastis akivaizdi. Sąjūdis nesugebėjo suburti politinės partijos. Ne protestinio judėjimą, o politinės jėgos, nors palaikymas buvo didžiulis…

Neužteko intelektinio potencialo. Priežastis tą, kad organizatoriai net nesugeba suformuoti kažkokių reikalavimų. Jokios artimiausios vizijos…

Pateikė 50 klausimų sąrašą, kuriame tik prieštaravimai. O juk kartais reikia pasakyti ne tik „Prieš“, bet ir “Už ką“…

S.Skvernelio partija „Vardan Lietuvos“. Tai populistinis judėjimas. Su kuo šis judėjimas gali susidėti? Tai pasako vien pavadinimas „Vardan Lietuvos“. Jis gali pateisinti savo buvimą su bet kuo…

Jei kas paklaustų, kodėl jūs susidėjote su „laisvės partija“ (o pas Skvernelį yra žmonių, kurie mąsto lygiai taip pat, kaip „laisvės partija“), jie atsakytų, kad mes su jais, nes mes – vardan Lietuvos…

Gali būti ir kitokia koalicija. Pvz., jiems būtų užduotas klausimas, kodėl susidėjote su konservatoriais?

Bus grupė, kuri atsakys, mes susidėjome su jais, nes mes – vardan Lietuvos…

O kodėl su socdemais? Kiti vėl atsakys: čia mes – vardan Lietuvos…

Tai visiškai populistinis darinys, gimęs valdžios koridoriuose, Kalbėti apie tai, prie ko jie negali prisijungti, nedera. Reikia klausti, prie ko jie gali neprisijungti.

Manau, gali prisijungti prie bet ko…

Ar profesionaliems patriotiniams judėjimams bus leista sudalyvauti tinkamai rinkimuose?

Labai abejoju. Yra spiečius nevyriausybinių organizacijų, kurių chunveibinai seka, kas rašoma internete, ir kurie tiesiog rašinėja skundus. Pagrįstus/nepagrįstus, nesvarbu. Juk mūsų įstatymai nenumato realios atsakomybės už melagingus skundus…

Jų pagrindinė veikla – įskųsti oponentus…

Yra vaidinamieji influenseriai arba neapykantos kampanijų organizatoriai, ypač pasireiškę Covid pandemijos metu. Jų darbas netgi apmokamas iš valstybės biudžeto…

Visa ši kompanija bus mesta prieš patriotinius judėjimus pagal geriausias rusiškas tradicijas…

Pokalbį šia tema žiūrėkite vaizdo įraše:

5 5 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
19 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
oho

kapitalizme patriotai? Ką gint kapitalizme? išnaudojimą? Ubagišką minimumą? 12 val darbo dieną?

dzi

dzin kokia kalba kalba kapitalistas

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

„Ką gint kapitalizme?”
Žmones. Konstitucijos 5 str – valdžios įstaigos tarnauja žmonėms.

Yra valdomas kapitalizmas ir nevaldomas – laukinis (plėšikiškas, banditiškas, budeliškas, …). Lietuvai reikia suvaldomojo (kaip JK, kaip …) ir tam reikia patriotų.

Ekspertas

Kiekvienas kapitalistas nori, kad piliečiai tvarkingai balsuotų už vienus ir kitus jų nupirktus politikus. Kiekvienas kapitalistas nori, kad piliečiai gerbtų jų nupirktus teisininkus, kurie nesugalvos atimti jų turtą. Kiekvienas kapitalistas nori, kad piliečiai tikėtų jų nupirkta žiniasklaida ir neskaitytų marginalinės. Kiekvienas kapitalistas nori, kad mokslininkai ir ekspertai paaiškintų žmonėms kaip ateina, krizė, kyla infliacija ar pats leidžiasi darbo užmokestis ir čia niekuo dėti kapitalistai, tai arba pati rinka daro arba patys žmonės kalti. Visa tai išdidžiai vadinasi – demokratija. Bėda tik, kad kapitalistams darosi ankšta ir jie nusprendžia paaukoti prastesnius kapitalistus. Kai kurie kapitalistai sugalvojo, kad įtaką plėsti žmonių pagalba jau nebeįmanoma todėl didelė dalis žmonių kapitalistams yra nereikalinga. Todėl gerieji kapitalistai sugalvojo sumažinti žmonių kiekį, kad žemelei būtų lengviau.

Jules

O kokios jie nacionalinės kilmės? Kaip to pseudo istorinio patrioto? Pas mus kapitalbolševizmas – oligarchinė dimokratija, todėl ir tokie mūsų patriotiniai istorikai ir kiti pseudo maksliniekai.

Jules

Pritrūko žodžio. Turėjo būti, „kaip to pseudo istorinio patrioto kumyro Viniuko?” Viniuko (Winnie), kuris Baltijos šalis atidavė Stalino Rusijai. Va kokie mūsų dabartiniai pseudo patriotai. Ar tokie mums reikalingi valdžioje? Kuo jis geresnis už Kubilių arba už kitą pseudo patriotą?

blue yellow zov MARINIE

…Tu pats didziausias patrydiotas,regis.Nes nebaigei jokiu mokslu ir neturi virsininku.Bet,uztai turi begale minciu ir istoriniu ziniu.Jos radosi sluojant gatves,ka ten su mokslinykais ir lygint.

Jules

O ką? Gatves šluoti labai blogai? Pačiam patinka oligarchinė dimokratija – raudonųjų kapitalbolševizmas? Proletariato ganytojai tapę kapitalų ganytojais, kaip Kuodis iš Kapsukės, kokio ten raudonojo prapiesoriaus auklėtinis – studentas? Ar ne to, kuris vijo Gorbio perestroikininkus Birželio Trečiąją iš Mokslų akademijos kokios ten salės, a?

blue yellow zov MARINIE

…DA ZDRAVSTVUJIET TIEMNOTA I OBSKURANTIZM Kto v okuliarax…..UBITJ NIEMIEDLIA…..

blue yellow zov MARINIE

..tautines.Neskiri tautos nuo nacijos.Sakiau,kad reikejo mokytis.O tu ne ir ne.Ot,dabar ir nesigaudai…Matai,kaip tau blogai.Tooota.

Jules

Tauta ir yra lot.nacija, gudruti.

blue yellow zov MARINIE

..da zdravstvujiet sisilistycieskaja parcyja,kazdomu…..proc gnyloj kapytalyzm,prolietaryj fsiex stran,SOJIEDYNIAITIES,BLIADY……

Tauta be sienų

Nemažai kapitalo valdo,tikiu didesnę pasaulio dalį,marksistai,internacionalas

nuomonė

Mano nuomone, šis valstybinės įstaigos pareigūnas ( jo alga berods virš 14500 eurų per, mėn.), galimai niekada nedirbęs savarankiškai,o tik samdomą darbą, nelabai supranta,ką kalba,o gal apsimeta ,kad nesupranta- Anglijoje, Vokietijoje ir kitur asmenys,dirbantys savaraniškai ( individualiai) – self employed turi mokestinių nuolaidų ( tax deduction):

„Valdžiai pateikus mokesčių reformą, kilo ažiotažas dėl individualios veiklos apmokestinimo. Ekonomistas, Vilniaus universiteto profesorius Raimondas Kuodis turi nemažai kritikos planuojamai reformai, visgi mano: individualios veiklos apskritai turėtų nelikti.”

https://www.lrytas.lt/verslas/mano-pinigai/2023/03/27/news/r-kuodis-rodo-i-dirbancius-ne-samdoma-darba-sako-pazistantis-tokiu-kurie-turi-po-kelis-namus-tenerifeje-26531331

blue yellow zov MARINIE

…nuo tada,kai kuodis pasiule apskust es del lenku mazo pvm,kai musiskiai masiskai vaziavo apsipirkt,i si zmoga ziuriu labai neigiamai.Sudzius,siltai isitaises ir da ‘protingai’ postringaujantis bile ka…Anksciau maniau,kad galvotas,pasirodo,ne.

rinkimų parodija

Šitie,atsiprašant,“rinkimai“ yra visiškai tuščias nieko nelemiantis debiliškas farsas, nė kiek ne blogesnis nei tarybiniais laikais-bet kokiu atveju visada „laimi“ tik tolerastų ir vagių blokas, jokiai realiai opozicijai juose dalyvauti tiesiog NELEIDŽIAMA. Mūsų valdžiagyvių niekas nerenka-juos visus iki vieno iš anksto PASKIRIA jų ponai už Atlanto nuo pat 1990 metų. Rinktis paprasčiausiai nėra iš ko.   Visos „partijos” tėra elementarios konkuruojančios banditų gaujos,tesiskiriančios tik pavadinimais,jų tikslai visiškai vienodi-negrų ir afganų kolonizuota ir bilo bandito mirties vakcinomis išnuodyta bei sučipuota Lietuva be lietuvių   Kol žmonės neįsisąmonins kad “konstitucija” Lietuvoje de facto yra niekinis pliurpalų rinkinys, kad ta fantastinė deklaratyvių tezių knygelė yra tik kriminalinės chuntos priedanga, kol žmonės banditų gaują vadins valdžia, kol režimą vadins santvarka, kol egzistuos bukai naivus tikėjimas… Skaityti daugiau »

blue yellow zov MARINIE

…o tai ka gali pasiulyt,nors teoriniu lygmeniu….,keiktis ir spjaudytis mes visi ivalde sia texnika…,nagi,pasakyk ka ismintingo,mielai paklausysim…

stasys

ir kuo tas pilietis nepatenkintas ? Parašyk savo Konstitucija kuri tau patinka ir įtikink visuomene jog tos pataisos reikalingos ? neišeina ? niekas neklauso ? didžioji dalis visuomenė deda atsainiai ‘skersa’ ? o tie ‘ponai už atlanto’ matyt ta proga kelia šampano taure ?:)) baisus sovietinio kolūkiečio sapnas .

stasys

protingos įžvalgos. Labiausiai patiko tos ‘mitologinės būtybės’ :)) Tas tiesa, Lietuvos politinės apačios kaip buvo kolūkiečiais širdyje , taip ir liko . Sąžiningas teisėjas, pareigingas policininkas , moralus politikas .. tai tos dogmos kuriomis vis dar tikį mūsų vargšai ‘nesisteminiai opozicininkai ‘ . Aš nenoriu juos kažkaip įžeisti bet didumą jų tokios sovietiniu laikų iškasenos , kurios nenoromis tampa tuo stabdžiu Lietuvai pagaliau persivesti kūlversčiu ir kaip nors patraukti nuo vienvaldystės esamu valdančiu . Paradoksas kad kėdė opozicijos teisėtai užimta tu kurie na niekaip negali būti ta opozicija ir tai dėka tu pačiu kurie tik geba loti ant ‘megztu barečių landsbergio’ .

19
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top