Ar transatlantinė sutartis išgelbės mus nuo Rusijos?

Rytoj Europos Parlamentas balsuos dėl rezoliucijos dėl ES ir JAV prekybos susitarimo (angl. santr. TTIP). Siūlome pasiklausyti seminaro, vykusio birželio 25 d. Vilniuje „Ar transatlantinė sutartis išgelbės mus nuo Rusijos?“, pranešimų.

Lauros Gintalaitės, „Stop TTIP“ kampanijos koordinatorės (Lietuva), pranešimas „Stop TTIP“ kampanija ir savarankiškai organizuojama Europos Piliečių Iniciatyva:

Jürgen Maier, Aplinkosaugos ir vystymosi Forumo direktoriaus (Vokietija), pranešimas Kas nerimauja dėl transatlantinės sutarties: Vladimiras Putinas ar Europos piliečiai? Mitai ir realybė apie TTIP:

Loros Verheecke, Corporate Europe Observatory (CEO) tyrėjos (Belgija) pranešimas Reguliavimo bendradarbiavimas pagal TTIP: kad įstatymai būtų kuo prastesni:

Andrejaus Gaidamavičiaus, Europos Parlamento nario Bronio Ropės padėjėjo maisto saugos ir aplinkosaugos klausimais, Lietuvos žaliųjų judėjimo tarybos nario pranešimas GMO, pesticidų pramonė ir TTIP – vienose rankose:

Diskusija apie galimas TTIP pasekmes ir veiksmų planą, kurio galima būtų imtis, – joje kalbėjo darnaus vystymosi ekspertas Liutauras Stoškus, žurnalistai, profsąjungų atstovai ir užsienio pranešėjai:

Guso Van Harten, Osgoode Hall Teisės Universiteto profesoriaus (Kanada) pranešimas Investuotojo-valstybės ginčų sprendimo mechanizmas ES ir JAV laisvosios prekybos sutartyje:

Reportažų autorius – Andrejus Gaidamavičius.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tadas

Aišku,kad išgelbės,žinoma su Putino pagalba,šitas narcizas taip puikiai murkdo rusus į liūną,kad belieka tik grožėtis.

ruta

Na , tenka konstatuoti , kad Lietuvos politikai jau sekmingai / jiems/ harmonizavosi su Korporacijom , Bankais , briuseliais , amerikom ..

Tadai

Jei pats galvoji, jog prisivalgęs GMO apsisaugosi nuo rusų, tai gili užuojauta pačiam 🙂

Letas Palmaitis

Kol kas tai vienintelė jėga, galinti išgelbėti Baltiją nuo ruskijos ir nuo kapituliantiškos Europos Sąjungos. Tačiau jokiu būdu neišgelbės nuo satanistinio „orvelizmo”. Tam turi būti kitos sutartys.

asai

Jei ir toliau taip rusai inirtingai puls, kaip iki siolei, tai issigelbejimo nera ir nebus!
🙂

vasia

mus reikia gelbeti ne nuo Rusijos,o nuo valdzios veikeju dirbanciu Rusijai

7
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top