Ar turėjote mylimiausią Mokytoją, Dėstytoją?

Jei į šį klausimą atsakėte teigiamai, pagerbkite juos geru žodžiu – pasidalykite savo prisiminimais su pilietinio portalo Tiesos.lt skaitytojais.

Ar mokytas žmogus neapleis Respublikos, nemaža dalimi priklauso ir nuo jo mokytojų – tik jie savo gyvenimo pavyzdžiu gali įskiepyti mokiniams ištikimybę ir meilę Lietuvai, išmokyti rūpintis ne tik savo, bet ir bendraisiais reikalaisRespublika.

Trys daugiausia portalo skaitytojų teigiamų vertinimų sulaukę autoriai bus nudžiuginti maloniomis staigmenomis.

Tekstus siųskite adresu tiesos.lt.judejimas@gmail.com.

Irena Vasinauskaitė

ir Tiesos.lt redakcija

* * *

Siūlome prisiminti ir Irenos Vasinauskaitės pasakojimą apie savo Mokytoją „Mylimiausioji“.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Stebėtoja

Idėja graži, tik jau labai nešiuolaikiška. Ar kas dabar atviraus apie savo mokytojus, dėstytojus? Ar manys, kad tai verta brangaus laiko? Ir kokia kalba apie tai kalbėti, kad nebūtų banalu ir sentimentalu.

Nijolė

O jeigu kas apie savo mokytoją parašytų, kur tekstą siųsti? Koks Irenos Vasinauskaitės adresas?

Nemokėsiu gražiai parašyti.

Bet ją prisimenu iki šiol.Ji atvyko netikėtai,mokė trumpai,griežtai,bet visi jutome jos dėmesį.Buvo labai įdomu.Dėstė rusų kalbą ir literatūrą,nors buvo fizikė.Ji atvyko iš Ukrainos ,-tada buvo sovietmetis.Tokia šilta,graži,šviesių bangelių šukuosena.Bangelės buvo labai gražiai suguldytos ir mes mėgome jas stebėti.Mums patiko jos eisena,apranga.Ji buvo ypatinga.Tai kas,kad visi iš diktanto gaudavome vos ne dvejetus.Bet ji labai įdomiai pasakojo Lermontovą,Gogolį,Puškiną…Į albumus įrašydavo gražias eiles..Ir vis kviesdavo išsitaisyti.Vis klausdavo,ar turi ką man pasakyti?Mes ją mylėjome.Bet kitą rugsėjo pirmąją ji nepasirodė.Jos šeima išvyko…Natalija Žury.

Irena Vasinauskaitė

Sveiki. Adresas, kuriuo reikia siųsti rašinius, nurodytas skelbimuko pabaigoje. O Vasinauskaitei galite rašyti vasinauskaite@gmail.com Nereikia įmantrybių ar saldžių sentimentų. Rašykim, ką atmenam, net jei tai tebus kokia nors istrigusi praeities detalė. Apsižvalgykim, – kritikuoti mokame visi. Pesimizmo nebėr kur dėti. Tad paieškokim teigiamų herojų bent netolimoje praeityje. Ačiū, kad dar tikite gerumu.

4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top