Arabiškas kolektyvinis moterų prievartavimas „Tacharruš“ jau išplito ir Europoje

Corey Charlton | Mailonline

Policija baiminasi, kad kolektyvinis moterų prievartavimas, arabų pasaulyje žinomas kaip „tacharruš gamea“, vykęs Vokietijos mistuose Naujųjų Metų naktį, jau išplito Europoje.

Šio veiksmo pavadinimas išverčiamas kaip „kolektyvinis priekabiavimas“ ir yra vykdomas vyrų, būriais užpuolančių vienišas moteris – jos graibomos, o kai kada ir žaginamos.

Vyrai iš pradžių auką apsupa ratu. Tada kai kurie jų ją seksualiai prievartauja, o kiti, tiesiogiai neįsitraukę, stebi arba nukreipia pašalinių dėmesį nuo to, kas vyksta.

Kartais auka, išsigandusi ir šoko būsenos, taip pat yra apiplėšiama.

Užpuolimas dažniausiai lieka nenubaustas, nes dėl didelio užpuolikų skaičiaus ir užpuolimo chaotiškumo neįmanoma nustatyti dalyvavusių.

Tebėra diskutuojama, ką reiškia žodis „tacharruš“ – kai kas sako, kad jis nurodo į flirtavimą, tačiau mokslininkai teigia, jog žodžio vartosena pakito po užpuolimų, prasidėjusių Egipte 2011 metais.

Vokietijos pareigūnai pareiškė kad būtent toks reiškinys buvo stebimas Kelno miesto centre Naujųjų Metų naktį, kai šimtai moterų skundėsi, jog buvo seksualiai užpultos.

Šie veiksmai vykdomi tik viešai ir beveik visada per demonstracijas arba dideliuose viešuose susibūrimuose, kur užpuolėjai randa saugumą žmonių gausoje ir netvarkoje.

Šis arabiškas reiškinys pirmą kartą Vakarų pasaulio dėmesį patraukė 2011 metais, kai CBS kompanijos darbuotoja žurnalistė iš Pietų Afrikos Lara Logan buvo užpulta didelio būrio vyrų, kai rengė reportažą iš revoliucijos pergalės šventimo Tahriro aikštėje Egipto sostinėje Kaire.

Logan, pasakodama apie Egipte patirtą nelaimę po kelių mėnesių laidoje „60 minutės“, apibūdino tai, kaip rėkianti minia „prievartavo mane savo rankomis“.

44 metų moteris papasakojo šiurpą keliančių detalių apie 2011 metų vasario mėnesio užpuolimą, trukusį 40 minučių, be kita ko, ir apie tai, kaip ją atskyrė nuo jos komandos narių po to, kai kažkas iš siautulingos minios sušuko „Numaukime jai kelnes!“

Ji sakė: „Staiga, dar prieš suvokdama, kas vyksta, aš pajutau rankas, grabinėjančias krūtis, tarpkojį, grabinėjančias mane iš nugaros. Ir tai darė ne vienas asmuo – vienus keitė kiti. Aš žinojau, kad netoliese buvo Rėjus, kuris man šaukė: „Lara, laikykis už manęs, laikykis už manęs“…“

Kai ji buvo įtempta į vyrų būrį, kamera užfiksavo ją šaukiančia „Stop“. Vėliau išaiškėjo, kad kažkas minioje melagingai šaukė, kad ji esanti Izraelio žydė.

Angie Abdelmonem, Arizonos valstybinio universiteto JAV doktorantė, neseniai paskelbė tyrimą apie „tacharruš“ atvejus Egipto revoliucijos metu.

Jos teigimu, „seksualinis priekabiavimas ir užpuolimai Tahriro aikštėje atkreipė pasaulio dėmesį“, bet daugelis vietinių jau nuo pat pradžių buvo įsitikinę, jog valstybė samdo piktadarius, kad šie priekabiautų prie moterų ir taip trukdytų viešam protestui.

„Šis suvokimas pasikeitė 2011 metų vasario 11 dieną, kai Mubarakas atsistatydino, o per revoliucijos pergalės šventimą būrys užpuolė ir išprievartavo CBS korespondentę Larą Logan“, – rašė ji.

„Tarp 2011 ir 2013 metų seksualinis priekabiavimas tapo įprastas Tahriro aikštės protestuose – tą atskleidė nemažai plačiai nuskambėjusių smurtinių užpuolimų, kurie rodo, jog sukilimo metu moterų kūnai buvo sudaiktinti ir nužmoginti.“

Ji daro išvadą, kad „sąvokos neapibrėžtumas“ nutrynė ribą, kada priimtinas flirtavimas tampa priekabiavimu.

Vokietijos policija įsitikinusi, kad Kelne ir kituose miestuose arabai ir vyrai iš šiaurės Afrikos vykdė būtent „tacharruš“ – skundų dėl tokių išpuolių buvo gauta šimtai.

Kaip Vokietijos policija sakė laikraščiui „Welt“, nusikaltimus padarė būriai jaunų vyrų dideliuose žmonių susitelkimuose, o nusikaltimų pobūdis – nuo priekabiavimo iki žaginimo.

Tai buvo pirmas atvejis, kai toks reiškinys buvo užfiksuotas Europoje, o kai po truputį ėmė ryškėti užpuolimų mastas, buvo pranešta, kad panašių nusikaltimų įvyko ir kituose miestuose, tokiuose kaip Ciurichas ir Zalcburgas.

Kaip teigiama Šiaurės Reino-Vestfalijos žemės, kur yra ir Kelnas, Vidaus reikalų ministerijos pranešime, buvo gauta 516 pareiškimų dėl nusikalstamų veiksmų, 237 iš jų buvo seksualinio pobūdžio.

Atskirame pranešime iš Kelno policija pateikė nusikaltimų aprašymus, išvardindama atvejį po atvejo, kaip moterys buvo apsuptos būrių jaunų vyrų, kurie kišo rankas į savo aukų kelnes ir sijonus, graibė tarp kojų, krūtis ir sėdmenis, dažnai dar ir pavogdami pinigines bei mobiliuosius telefonus.

Iš viso buvo identifikuota 19 įtariamųjų, visi jie – užsieniečiai.

dailymail.co.uk

* * *

Tiesos.lt prierašas: kasdienybėje šios seksualinės priekabės gali pasireikšti ir taip:

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
11 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
realybė kraupi...

Iš tiek,kiek skaičiau, gyvai realybėj susitikęs su musulmoniškos kilmės personom, galiu sakyt,kad tai visai kitokie žmonės.Jiem būdinga ne individuali, o kolektyvinė sąmonė. Kai yra vienas,švelnus kaip medvilnė,kai yra banda-momentaliai tampa monstru.Man kas įdomu-tai Lietuvos biurokratų atkaklus tylėjimas ir nulinė reakcija į atėjūnų masinius plėšimus,prievartavimus,vykstančius visoje ES teritorijoje.

Kada tą

Merkelienę apgrabinės,laukiu.

Mix

O kur mūsų marija aušrinė, kodėl šios aktyvistės nesigirdi?

Supuvusi Europos ideologizuota valdžia

Policija baiminasi..Gerai kad valdžios nesibaimina, jos bijo tik savų piliečių,prieš kuriuos ir nukreipta ši policuja. O musulmionų teoro valdžia nesibaimina,nes gyvena kitoje dimensijoje, apsaugota tvorų ir sargybinių….

Supuvusi Europos ideologizuota valdžia

Policija baiminasi..Gerai kad valdžios nesibaimina, jos bijo tik savų piliečių,prieš kuriuos ir nukreipta ši policuja. O musulmonų teroro valdžia nesibaimina,nes gyvena kitoje dimensijoje, apsaugota tvorų ir sargybinių….

"Tai buvo pirmas atvejis, kai toks reiškinys buvo

melas, tai pirmas atvejis, kai toks reiskinys iskilo i viesuma. O iskilo tik todel, kad buvo neitiketini „reiskinio” mastai, ir nebuvo imanoma nuslopinti zinios sklindancios socialiniais tinklais. Taigi, kai jau nebuvo galima ignoruoti, spaudoje atsirado siokia tokia informacija apie „Siaures Afrikos kilmes” chuliganus. Ir tik, kai neapsikente visuomenes spaudimo policininkai, nutekino informacija privaciom ziniasklaidos priemonem, tapo zinoma, kad beveik visi ta nakti sulaikyti ar patikrinti buvo naujosios bangos prieglobscio prasytojai ir kiti idomus faktai. Tuo paciu apsinuogino valdzios organu ir „nepriklausomos demokratiskos europietiskos”spaudos pozicija slepti tiesa, dezinformuoti ir plauti smegenis. Svedijoj, po Kiolno ivykiu, i viesuma iskilo, kad dar 2014, 2015 metais tacharrus buvo naudojamas jaunimo muzikos festivaliuose.Tarp nukentejusiu buvo 11,12 metu mergaites. Dabar, i pavirsiu isplaukus siems faktams, svedu… Skaityti daugiau »

Tai buvo pirmas atvejis...

„Tai buvo pirmas atvejis, kai toks reiškinys buvo užfiksuotas Europoje”
Atsiprasau, patikslinu savo netilpusi komentaro pavadinima(citata is straipsnio)

stasys

– na tai visiškai logiška įvykių seka..tam kad afrikietį padaryti Europiečiu ar bent panašių į jį..nepakanka tik jam suteikti legalų pragyvenimo statusą ..Ir tai situacijai suvaldyti tėra laiko tik iki ateinančios vasaros …PRIEŠINGŲ ATVEJŲ Merkel teks imtis griežtu priemonių jau prieš savus piliečius. Smurtas gimdo smurtą ir nieko daugiau ..

blyn

tegu ta nupirdusi europa su pusdurniais vadais užsidaro sienas.

Letas Palmaitis

Tachriro aikštėje banditas Sisi šaudė dešimtis protestuotojų. Kažkam prireikė eilinių melų tolesnei islamo demonizacijai. Svarbu rasti priešą. Kai priešas nurodytas, vergai bus totaliai „ginami” ir biorobotizacija paspartės.

Demonų nevalia demonizuoti

Tiek p. Palmaitis, tiek ir Taufikas Ibrahimas, kaip ir daugelis kitų islamistų šalininkų iš paskutiniųjų tvirtins, jog musulmonai negali būti kalti: jie tik ginasi. Matomai tik „gindamiesi” jie užgrobė dideles teritorijas kone visuose kontinentuose, tik „gindamiesi” degina bažnyčias, žudo „netikėlius”, „gindamiesi” pjausto pagrobtiems ( žinoma – „kaltiems”) įkaitams galvas… Tik nedrįskit jų „šmeižti”.

11
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top