Artėjant rinkimams Dalia Grybauskaitė gręžiasi į smurto aukas

Trečiadienį, sausio 29-ąją, prezidentė Dalia Grybauskaitė, lydima būrio žurnalistų, apsilankė Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje Lazdynuose, nusifotografavo su čia gydomu Ukrainos piliečiu Rostislavu Melnyku ir prieš TV kameras pareiškė (žr. video nuo 2:22):

„[…] tokie sužeidimai rodo, kad prieš žmones buvo naudojama brutali jėga. Ir, aišku, tai visiškai nepateisinama. Valdžios brutalios jėgos naudojimas prieš savo piliečius niekada nėra pateisinama. […] O svarbiausia, kad dabar žmonės išėjo kovoti už save, už savo ateitį. Jie nėra prieš ką nors ypatinga, bet tai yra už Ukrainos laisvę, jie yra už laisves – žodžio, žmogaus… Iš tikrųjų Ukraina po truputį kyla. Ir tai labai sudėtingas ir, sakyčiau, nerimą keliantis reiškinys, ypač valdžiai turėtų būti.“

Netrukus Dalios Grybauskaitės asmeninėje veidaknygėje atsirado įrašas:

Ligoninėje aplankiau pirmąjį į Lietuvą atskraidintą sužeistą ukrainietį iš Maidano.
Dėl valdžios ir opozicijos negebėjimo rasti taikaus sprendimo nukenčia žmonės. Tai yra nepateisinama ir turi būti nedelsiant sustabdyta.

Malonu, kad artėjant rinkimams prezidentė Grybauskaitė nepaprastai įtemptoje savo darbotvarkėje atrado minutėlę Ukrainos režimo smurto aukai.

Įdomu, ar rinkimų išvakarėse Dalia Grybauskaitė ras laiko ir Lietuvos režimo smurto aukoms? Ar aplankys Garliavoje sumuštus taikius piliečius, areštinėje komos ištiktą fotomenininką Juozą Valiušaitį? Gal pagaliau prezidentė išsiruoš „į Niekur“ ir susitiks su prievarta iš gimtųjų namų išplėšta Deimante Kedyte, pasidomės jos būkle ir sveikata?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
19 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kaip gražu :)

Gal iš tiesų rūsti Dalios širdis atitirpo? Ar čia tik toliau vaidnama skiepų istorija?

Stasys

Oi kaip nepatinka man žmonės chameleonai!

Cirkas atvaziavo!

Sedi bernas,kaip ridikas.Patys padangas degino ir apsinuodijo nuo kenksmingu dumu….Barbaru gauja!

sutinku,

kad 2012 5 17 -tą buvo panaudota brutali jėga. „Valdžios brutalios jėgos naudojimas prieš savo piliečius niekada nėra pateisinama”.

naglumas

neispasakytas cia kur protas ant ribos prisivilioti ,kad balsas butu teigemas,o as paskun jus pribaigsiu negryztamai

Blondinė

Peržiūrėjau filmuką:nepatiko,galėjo ir labiau pasistengti repeticijose,būtų įtikinamiau.

Reiks įvertinti

jai ir smurtą Garliavoje.Ką ji padarė,kad jo nebūtų?Mes paklausime per rinkiminę kampaniją jos būtinai.Klausime ir klausime.Ir dabar dar smurto auka ištremta-Garliavos mergaitė.paklausime,ką ji darys ir kada ir kuo skubiau,kad mergaitė grįžtų į Lietuvą,būtų išgelbėta nuo priverstinio nutautinimo.

Viena vertus jos žingsnis

aplankyti ligonį buvo politinis ir Ukrainai labai svarbus.Tačiau tai kartu ir egoistinis nepateisinamas žingsnis,-naudojimasis savo tarnybine padėtimi savo rinkiminei kampanijai.Nemoralu…Nors reikia kuo daugiau sužeistųjų atvežti į Lietuvą,tai sumanymas labai geras.

Pardave tada ji mus

Garliavoj ,o nuo manes jai Lemonto lietuviu sutikimas …

O kur ji buvo prieš 5 metus,

kai Lietuvos generalisimus-ienės juknevičienės įsakymu buvo šaudoma guminėmis kulkomis į lietuviškus protestuotojus? Ar ji apsilankė nors pas vieną sužeistą? Negaliu į ja žiūrėti. Tiesos. lt nedėkite jos abrozdėlių nes bijau kad sudaužysiu monitorioų.

rezisierius

Polikarpovna – artiste is sudegusio teatro.

AKIVAIZDI

dviveidė, nenuoširdi, bijanti kalbėti su tauta.Įdomu, kaip ji bendraus su konkurentais pries rinkimus? Tikriausiai tik nuotraukomis ir klipukais. Nes savo „darbu” prarado bet kokį pasitikėjimą….

Daina

didi veidmainė. Dėl smurto Lietuvoje, įvykdyto prieš savo tautiečius, ši moteris turėjo seniai atsistatydinti. Tai būtų buvusi garbingo žmogaus garbinga pozicija. Dabar ji man visiškas niekas.

TAUTIETĖ

TOKIA VAIDMAINIŠKA PREZIDENTĖ LIETUVAI NEREIKALINGA

TAUTIETĖ

TOKIOS PREZIDENTĖS LIETUVAI TIKRAI NEREIKIA

deja

Deja, gręžiasi tik į kitų šalių aukas. Gal jai geriau pasipustyti padus ir nešti kudašių į Maidaną, jei ukrainiečių likimas poniai rūpi labiau nei Lietuvos piliečių

Al.

Kodėl tas vyrukas kambary su kepure ir dar prieš moterį ?

Wxh

Gydomas bus uz kokius pinigus?Mokesciu moketoju?

Akivaizdu

kad ponia bijo ir vengia (ne)savo tautos, kas kita Briuselis, Ukraina…

19
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top