Artūras Račas. Kaip jaučiatės, A.Kubiliau?

faktai.lt

Šį pavasarį iš prieglaudos pasiėmėme mažą juodą šuniuką. Pavadinome ją Nuka. Kartais (pastaruoju metu labai retai) taip nutinka, kad rytą kur nors virtuvėje randame mažą balutę. Tai tada Nuka tupi nuleidusi galvą, suglaudusi ausis, ir atrodo taip juokingai, kad visas pyktis iš karto praeina.

Panašiai šiandien atrodo Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė. Kuri praėjusią savaitę atėjusi į susitikimą paliko didelę balą, o šiandien, suglaudusi ausis, sako, kad tos balos komentuoti nenori. Nes visas balas turi nusausinti specialiosios tarnybos, kurių dauguma pavaldžios prezidentei.

Skirtumas tarp mano Nukos ir D.Grybauskaitės tik tas, kad nors prezidentė ir atrodo juokingai, vis tiek šiek tiek pikta.

Ir pikta net ne ant prezidentės – daug labiau pikta dėl to, kad niekas į jos paliktas balas deramai nereaguoja. Visi Seimo nariai, kurių akivaizdoje prezidentė papylė purvo mojuodama „slapta informacija“, šiandien taip pat, kaip ir prezidentė, tupi suglaudę ausis ir tyli.

Niekas iš tų, kurių akivaizdoje šalies vadovė paskelbė melagingą informaciją, nedrįsta atsistoti ir viešai pasakyti, kad karalienė nuoga ir kad normalioje valstybėje net prezidentė neturi teisė užsiimti šmeižtu. Kodėl nedrįsta? Tikriausiai todėl, jog bijo, kad atsistojus paaiškės, jog karalienės spintoje pažymų yra daug, ir nežino, ar vienoje iš tų pažymų nerašoma apie jį patį. Todėl geriau suglausti ausis ir pažiūrėti, kas bus. Su tais kitais, kurie atsidūrė prezidentės padarytoje baloje.

Aš juos iš dalies suprantu. Septyneri metai D.Grybauskaitės valdžios jau įpratino visus bijoti, o baimė – natūralus jausmas. Net Seimo nariams.

Bet žinote, kas man įdomu?

Man labai įdomu, kaip jaučiasi buvęs premjeras, šiandien einantis opozicijos lyderio pareigas, Andrius Kubilius. Man įdomu todėl, kad šiaip jau A.Kubilius, priešingai nei koks M.Adomėnas ar A.Anušauskas, yra vienas padoresnių TS-LKD politikų (čia nekalbu apie jo nekompetentingus sprendimus, padariusius daug žalos Lietuvai, kai jis vadovavo Vyriausybei).

Toks klausimas man kyla prisiminus A.Kubiliaus veiksmus iš karto po to, kai D.Grybauskaitė paleido gandą apie „slaptus susitikimus“. Jei neprisimenate, tai A.Kubilius tada, kaip pagal komandą „fas“ puolė reikalauti, kad J.Sabatauskas būtų nušalintas nuo vadovavimo Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitetui, remdamasis „viešai pasirodžiusia informacija“.

Man įdomu, kokie jausmai kyla A.Kubiliui šiandien, kai jau iš esmės akivaizdu, kad ta „viešai pasirodžiusi informacija“ tebuvo antis arba specialiai paskleistas šmeižtas, kuriuo buvo siekiama sukompromituoti prezidentei neįtinkančius politikus.

Man nuoširdžiai smalsu, kaip jaučiasi iškilus politikas, buvęs Vyriausybės vadovas, sužinojęs, kad patikėjęs šmeižikiškais gandais, užsipuolė savo kolegą Seime, su kuriuo kartu dirba jau ne vienerius metus. Kaip jis elgiasi Seimo koridoriuje susitikęs J.Sabatauską?

Šypsosi?

Nuleidžia akis ir suglaudžia akis, kaip virtuvėje po stalu balutę padariusi Nuka?

Atsiprašo?

O gal praeina išdidžiai pakėlęs galvą ir specialiai pataškydamas balą, į kurią pastumtas D.Grybauskaitės įlipo, kad kiltų kuo daugiau purslų?

Tai kaip jaučiatės, A.Kubiliau?

faktai.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
28 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
jaučiasi puikiai

visi, kurie vykdo komunistų partijos politiką – nekenčia žmonių ir užsiima juodais darbais – jaučiasi puikiai.
tovariščių kubilių labai vertina draugai juršėnas, kirkilas ir kiti komunistų ideologai.

stasys

O jus Račai į problema pasižiūrėkite kitu kampu, ta istorija su Sabatausto siūlymu jį skirti gen. Prokuroru juokais ar rimtai sukurpė Rolandas Paksas ..Matyt žmogus žinojo kam pasiūlyti eiti po viešumos ešafotų ,..o taip kai tuos du politikus riša vieno apkalta ir pastarojo joje dalyvavimas ..rimtai jos nagrinėti niekas ir nesiėmė .., kitas klausimas kaip ta paaiškinti Sabatauskui kuris kaip ir linkęs buvo pasimatuoti tuos antpečius…bet D.Grybauskaitei nėra tinkamas, ..senosios ‚demokratijos‘ LAPINAIS ji nėra linkusi kliautis .. ir kandidatų prioritetus mato visai kitur . Apsukus tos istorijos ratą sugrįžtame prie to atsisakymo, pasakyti tik kad KANDIDATAS NETINKAMAS reikštu prievole ir motyvuoti toki sprendimą, o koks gali būti tinkamas motyvavimas Rolando Pakso pokštui ? AČIU, NEREIKIA . Ir aiškintis čia niekas… Skaityti daugiau »

Man atrodo,

kad Kubiliaus godumas ir niekšybė neturi ribų. O kaip jums?

Laukiu,

kada Kubilius iseis namo ir nebegris i scena niekados.

Jurgis

Teisingai sako ponas Stasys. Gerai, kad priminė. Juk Sabatauskas ir pasiūlė nukanseliuot Paksui nuodėmes su GRU vienu stambiausiu ginklų perekeiviu Borisovu ir leisti Paksui kandidatuot į seimą ar net į prezidentus.
Kas to nežino?
Nebent ta šutvė, kuri Lietuvos ryte nuolat renkasi pas paksistą A.Klivečką „Sąmokslo teorijoj”.
Tai būtent jie sąmoningai „nežino” ir mums neleidžia žinoti, kokie politikai lietuvos piliečius pardavė ir už kokius grašius VEOLIA baudžiavai. Ar bent girdėjote kada šį žodį minint „sąmokslininkų” šutvėje, prie kurių prisidėj ir į Pakso partiją perbėgęs Venskienės „drąsos kelio” rinkimų vadovas V.Asiliauskas?
Neturime žiniasklaidos. Neturim žurnalistų. Kaip jaučiatės šitiek „žinių” agentūrai vadovavęs, ponas Račai? Gal, kaip ir pasipūtėlis žiniasklaidininkas Valatka, laikote lietuvius mankurtais? Juk tiek daug stengėtės, kad jie nežinotų tiesos.

Niek tokio

Gryžta namo, atsisėda su žmona, įsijungia kokį nors buką serialą per TV ir pamiršta visu rūpesčius.

Jurgis - man atrodo

Jei norite sužinoti, kas dirba valstybę siekiančiai privatizuot Veolijos interesams, tai nepraleiskit progos, atidžiai žiūrėkit, ką paksistas Klivečka pasikviečia į „Sąmokslo teoriją”. Ten pamatysite visus, kuriems tikrai ne jūsų nteresas rūpi. Net Mazūronį, atidavusį daugiabučių renovaciją su ES parama Veolijai, iššaudžiusį šernus ir sunaikinusį kiaulių ūkį. Jau netikiu, kad kiaules stambiuose ūkiuose užkrėtė šernai, nes nei vieno šerno nematėm nustipusio.Matyt ir čia suveikė konkurencija. Juk Veolija siekia ir Aplinkos apsaugą kontroliuoti, ne tik visų rūšių energetiką, vandenį, maisto gamybą, bet ir formacijos pramonę. O kas gamina vaistus, tas žino ir apie nuodus.

cha

Baimė natūralus jausmas, net seimo nariams. Žinoma – prisidirbusiems. Vieni tai darė iš godumo, kiti iš kvailumo. Kas įdomu nutarė, kad VEOLIJAI reikia leisti pačiai kontroliuoti sau mokamus mokesčius? Vat šiems ir reikia savo prokuroro. Kiek tik FNTT atrasdavo VEOLIJOS valdomų įmonių nusižengimų, tiek prokurorai juos išteisindavo, vadindami tai nereikšmingu „politikavimu”. Tai juk nuo Veolios teroro bėga žmonės, kaip bėgo no jos palestiniečiai Gazoje. Tik kai Europos visuomenininkai sukėlė triukšmą, VEOLIA su Sorošo SODA_STREAM turėjo savo verslą Izraelyje parduoti. O kas žino? Gal Europai pabėgėliai ir buvo užfundyti kaip tik dėl to? Argi iš mūsų spaudos tai sužinosi? Neturim tikrų žurnalistų, tai beieka patiems kurt „sąmokslo teorijas”. 🙂

reiktų paklausti

kaip jaučiasi A.Zuoks, atsivedęs Dalkia-Veolia. Kaip jo IKORAS, kurį taip nuskriaudė Prezidentės palaikomas vienintelis konkurentas Fortum?

Tikram Jurgiui

Jeigu tu nematei nuo maro nustipusio nei vieno šerno, tai dar nereiškia, kad ir kiti nematė. Jau vien iš šito taško žiūrint, tavo informacija negalima tikėti.

tikram nejurgiui

matei savo akimis? Užlipai grybaudamas ar šventai tiki Mazūroniu, kuris už nuopelnus net partiją gavo? 🙂
O jei turi nuorodą į media, tai pasidalink ir su jurgiais.

petras

Kai isparceliuoji valstybes turta,pardavineji istatymus reikia ir suglaudus ausis pasedeti…

paradoksas

kai Zuokas galutinai įtvirtino Dalkios-Veolios monopoliją, kone privatizavusią valstybę, savivaldybę įskoinusią milijardu, savo partiją pervardino LIETUVOS LAISVĖS SĄJUNGA.
Nuo ko Zuokas mus išlaisvino? Nuo savo valstybės? Mokesčius mokėsim Dalkijai, o valstybės likučiams tik pvm nuo mokesčių?
Už Dalkijos pasikvetimą ir globą Zuoką apdovanojo geras Putino draugas Širakas, kurio sukurtą „Europos konstituciją” atmetė airiai ir Kačinsko lenkai. Po to Kačinsko elitas susprogo lėktuve.
Reikia tik suvesti visus tuos trupinius, kuriuos gaunam iš info į vienį ir sudėliosim puzlę.
Prancūzija Dalkijoj teturėjo tik 30 procentų akcijų, iki visas jas išsipirko VEOLIA. Kas dabar valdo pagrindinius akcijų paketus yra dodžiulė VIRŠVALSTYBINĖ paslaptis.

apie ką kalbėjo

Viktoras Suvorovas, buvęs DRU šnipas, dabar JK rašytojas VIKTORAS SUVOROVAS, Ukrainos tv laidoj (žr. youtube) kad „PUTINUI NELIEKA NIEKO KITO KAIP TIK PASIIMTI LIETUVĄ”. Jis įrodinėjo, šioj laidoj, kad net mažyčio Lichtenšteino Putinas nepasiimtų, jei ten neatsirastų „politinės valios”.
Taigi net pats ponas Dievas nepažeidžia žmogui duotos laisvos valios. Tam, kad šią valią pažeisti, reikia tą žmogų taip apmulkinti, apgauti, kad jis manytų, jog pats trokšta to, ko trokšta valios pažeidėjas.
Ar ne tam ir dirba ta paksistų komanda iš Sąmokslo teorijos”, kur dažnai ir ponas Račas savo išmintį diktuoja. Senai nebežiūriu to laidos, tad nežinau ką dar ten kviečiasi Klivečka.

kam čia vaidinti?

juk Dalkia-Veolia turi savo advokatą Eizbergą, dirbusį vilniaus privatizatoriumi Zuoko merijoj. Tad kodėl neturėti ir savo prokuroro?

gerbiamieji

straipsnyje yra užduotas klausimas: -Kaip jaučiatės Kubiliau? Tai prie ko čia Zuokas?

mama iš kaimo

Mielieji jurgiai ir stasiai, kokiam dešimtmety jūs sustingot savo mąstyme? Pajudinkit bent vieną smegenų raukšlę, atmerkit akis – ar siaurovizija – vienintelis jūsų pasaulėžiūros formavimo šaltinis? Kodėl prezidento Pakso vien vardas sukelia jums proto alergiją? Ką matom ir ką girdim – labai skirtingi dalykai.

to gerbiamieji

Zuokas ne seimunas, jis nesedi viename „kabinete” su Kubiliumi.

cik ciek

Laukiam tęsinio. Tik šį kartą – apie Butkevičiaus savijautą, nes, anot jo paties, apie jo šventą aplinką išsakyta dar daugiau briedo.

Jooo

Nu ir nudergė Tautos pilvų veržimo specialystą Kubylių.

Ruduo

„Dėdulė” vėl skiepys „MAGNOLIJĄ” .

to gerbiamieji

prie ko Zuokas? Prie daug ko. Prie Vilniaus skolų, prie Rubikon/Dalkia.Veolia užkarimo ant piliečių kaklo, prie to, kad Kubiliui valdant anas buto antiek demokratiškas, jog nesikišo kai koalicijos partneriai Zuoko liberalai šturmavo Garliavą, o dabar garlieviečius po teismus tampo ir pabudas milžiniškas deda, kai tulo tarpu Janukonio-Zuoko Veolijos statytinių išisuka nuyo daug didesnių nusikaltimų. Dabar partijos persigrupavo. Mazūronis atrodo populeresnis, tai įkišo jį į internacionalią Darbo partiją, sūnų į internacionalią liberalų partiją. Mazūronis suteikė Dalkijai Veolijai viltį, kad baigiantis sutarčiai 2017 ji ir toliau turėtų ką plėšti – perleido jai daugiabučių renovaciją. Gyventojai pasirašė su ja sutartį mokėti karšto vandens skaitliuko mokestį… net nežinodami su kuo tą sutartį pasirašo ir be jokio kitokio pasirinkimo. Jei pasipriešinsi, tave monopolia ras būdų… Skaityti daugiau »

joo..

Račas tai toks amžinas devintokas… tai amžius, kuomet matyt sustojo jo mąstymo augimas.
Nusiramink, Rašai, neberinksime nei vieno iki šiol buvusio sime. Teks Dalkijai papildomai pakratyt kišenes naujai atėjusiems prie lovio.:)

geda

tau racai iki prezidentes,kaip iki maeso,o toks susireiksmunes nori buti,ir ka cia jau pakeverzojai,esi labai didelis hamas ir neispruselis,geriau mars po sluota ir tylek

chi chi chi

Kubilmanas dabar užsiima masturbacija

stasys

mamai iš kaimo ..o pasidalinti savo matimais nenorite ?

O kaip tu

jauteisi ponas, stebėdamas, kaip tauta buvo prievartaujama Garliavoje? Gal ir dabar gerai jautiesi, spėliodamas, atsigaus ar ne?

KUR

o kur faktai kad Zuoka aferistas? Jei pavojingu laiku jis bėgo į LENKIJĄ TAI DAR NEREIŠKIA KAD JIS YRA PRISIDIRBĘS

28
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top