Arvydas Anušauskas Fainai Kukliansky: „Tai jau su J.Lukša-Daumantu viskas gerai?“

O skeptikai sakė, kad neperskaitys.
Tokio teksto, kuriame būtų tiek viena kitai prieštaraujančių tezių, senokai neteko skaityti. Tai jau su J.Lukša-Daumantu viskas gerai?
„Mes neturime jokių priekaištų dėl J. Lukšos-Daumanto praeities. Tačiau nerimaujame, kad kartu su juo nebūtų pagerbta fašistinė-antisemitinė organizacija „Lietuvių aktyvistų frontas“, – sako ponia pirmininkė.
Taip iš piršto išlaužiama problema, nes nei Seimo nutarime dėl partizano metų paskelbimo tokių žodžių ir užkulisinių minčių nėra.
Cituoju Seimo nutarimą:
Seimas,
atsižvelgdamas į tai, kad 2021 m. rugpjūčio 10 d. sukanka 100 metų, kai gimė partizanas, vienas Lietuvos pasipriešinimo sovietų okupaciniam režimui lyderių Juozas Lukša-Daumantas;
pabrėždamas, kad rezistentas Juozas Lukša-Daumantas buvo vienas svarbiausių kovotojų už Lietuvos laisvę;
įvertindamas Juozo Lukšos-Daumanto nuopelnus ginant Lietuvos nepriklausomybę laisvės kovose, jo veiklą prasiveržus už geležinės uždangos, besąlygišką ištikimybę partizano priesaikai;
akcentuodamas, kad Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžio istorija turi ypatingą reikšmę tautos istorinei atminčiai ir nacionalinei tapatybei;
siekdamas pažymėti Juozo Lukšos-Daumanto darbų svarbą ir reikšmę, nutaria.
..“.
Perskaitėte? Radote? Ir aš neradau.
Taigi, kur ponia pirmininkė įskaitė tuos pavojus, jei čia kalbama apie vieną itin svarbią organizaciją – Lietuvos laisvės kovos sąjūdį.
Atsakymo nelaukiu, bet gal kada nors ponia pirmininkė pati pasakys, kas jai padiktavo tą pareiškimą.
O man raminamųjų nereikia – aš ramus, žinau ką pats rašau.
P.S. Na ir jos minimas istorikas Bubnys turi Arūno, o ne Vytauto vardą. Šiaip, žiniai.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
24 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
taip

Kukliansky tikslas yra aiskus, nuolat kelti erzeli del bet ko ir provokuoti. ir gavus atkirti (kartais, deja, ir negrazu) jaustis ir vaidinti auka. priesinti zydus ir lietuvius ir gauti pinigus, galima sakyti, kad tiesiogh uz tai. kazkodel manau, kad pinigai eina is ivairiu saltiniu, ne tik is tarptautiniu zydu organizaciju ar Lietuvos biudzeto. o instrukcijas ir paruostukus tai tikrai gauna is Lietuvai nedraugisku pusiu. ir viskas cia butu lyg ir aisku. bet taip nera. pirmiausia, kodel ja vis isrenka pirmininke, jeigu atseit tiek nepatenkintuju ja yra toje organizacijoje? antra,kodel su ja tebebendrauja Lietuvos valdzia, kai galetu paprasciausia, kad ir neformaliai, paskelbti persona non grata, nekviesti i jokius renginius ir pan. trecia, kodel medijos jai nuolat suteikia tribuna savo smeiztams, netikiu,… Skaityti daugiau »

Tvankstas

F. Kukliansky užima generalinę talmudinio kahalo liniją : niekinti bet kurį gojų – gyvulį. „Užmušk geriausią gojų.”

Taip

LRT vadovybės svarbios asmenybės -Indrė Makaraitytė, L.Tapinas-yra Sorošo organizacijos ,,Atviros Lietuvos fondas” valdybos nariai. Tad šis Visuomeninis transliuotojas mielai kviečia Fainą Kukliansky į publicistines-politines propagandos braižo laidas.Ačiū A.Anušauskui už Fainai pateiktą atsaką.

DD plius DD

Anušauskas čia žiauriai ir beširdiškai, nepagailėjo poničkos Fainos- ir Bubnys ne Vytautas ir apie jokį LAF kalbos nebuvo, bet ką gi- nieko kito madam ir neužsitarnavo. Belieka laukti kito šviesuolio antiantisemitininko Vinokuro pagalbos. Tas mikliai išaiškins, kad jei Bubnys Arūnas, tas dar nereiškia, kad ne Vytautas, o magaryčioms dar ir Valiušaitį su Stanciku į šuns dienas išdės. Jau ką ką, bet verbalinių suktybių meną vinokurai su kuklianskėmis gerai įvaldę…

ta zydiska ponia,

nenoriu net jos vardo mineti, veikia atvirai pries Lietuva.

DD plius DD

Nelabai suprantu, kodėl mūsų valdžia finansuoja Kuklianski ir kompanijos aktyvizmą. Tuoj prisigyvensim, kad ir Paleckio „Frontui”, ar kokiems „sputnikams” skirsim finansavimą. Niekas kitas taip nepaskatino jau tikro, o ne prasimanyto antisemitizmo Lietuvoje. Lietuvių-žydų santykiai pas mus jau buvo normalizavęsi, kol arenoje nepasirodė vanagaičių, zurofų, kuklianskių ir vinokurų kompanija. Primityvių lunatikų ar šiaip analfabetų, kuriems visur vaidenasi gauruota žydo ranka buvo ir bus, bet niekas jų rimtai nevertino ir žiūrėjo kaip į kaimo durnelius. O minėti ponai savo šmeižtais, provokacijomis ir insinuacijomis tikrų tikriausią antisemitizmą sėja plačiai jau adekvatesnių žmonių tarpe. Nutraukti jiems finansavimą už tai, kad kiršina tautas ir tiek. Tegul pinigų ieško sau palankioje terpėje, o ne jų dergiamos valstybės biudžete. Ir tegul sau protestuoja, nors ir pačiam popiežiui… Skaityti daugiau »

gaila

kad Lietuvoje atsirado tik keturi padorūs žydai, supratę jog jų bendrijai vadovaujančiai žydelkai reikia apriboti įgaliojimus

DD plius DD- taip 10,16

Kaip ją išrenka- nežinau tos virtuvės. Bet buvo ir teismų ir kitokių konfliktų. Greičiausiai ta madam pati būdama teisinės sistemos verpetuose kaip žuvis vandeny, savaip save ir išrenka. O apie tai, kad ta publika nuodija visai neblogą lietuvių ir žydų sambūvį, iš žydų girdis net dažniau, nei iš lietuvių.

Prašalietis

Faina Kukliansky matomai tikrai „perėmė” neaišku kokių „raminamųjų”, o gal koks jaunuolis netyčia užtruko svečiuose,jei jai savo straipsnelyje eilinis propagandistas A. Anušauskas pradėjo vaidentis „istoriku”. Suprantama kodėl A. Anušauskas rašo – „O man raminamųjų nereikia „. Šiuolaikiniai nusenę tautiniai „elitiniai” jaunuoliai žino, kad bet kokie raminami su viagra net ir „istorikui” Anušauskui sutrikdytų ne tik ” profesionalius mokslinius gebėjimus pamatyti kaip istorinius faktus” iš šiandieninio valstietiško Seimo priimtų nutarimų realiai neegzistavusius dalykus kaip „aiškiau nei aišku buvusiais”, bet ir neperseniausiai prisikalbinta pabūti žmona studentė vargu ar ištvertų „jaunatviškai cypauti” Anušausko kompanijoje su tokiu „raminamųjų sugadintu” ne tik „istorijos”, bet ir „tautinio vyriškumo gigantu”. „Istorikas” Anušauskas savo atsakyme Kurliansky nemato reikalo pridėti nuotraukų iš Lietūkio garažo kiemo,kuriame, pagal liudiniko parodymus Lukša-Daumantas… Skaityti daugiau »

Prašalieti,

jei persirijai, vemk tualete.

Žemyna Autoriui

Paaiškinkite, kaip ligi šiol nepasiraitojote rankovių ir neišmėžėte Seimo ir Lobizmo įstatymo??? GĖDA buvo ir klausyti žinią ir skaityti apie naująją lobistę. Ar jūs tik prieš savo tautą narsūs – narsiai ją ignoruojate? O tuos, kas Tautai ir valstybei kenkia, kas ir iš jūsų tyčiojasi, su palaiminga šypsena sau ant galvos užsiropšti ir visa kita ten daryti leidžiate?

Prašalietis

Prašalieti, 2020-07-31 16:50
Bičiuli, malonu yra skaityti šiuolaikine bunkerine „patriotine” leksika parašytą tavo oponuojantį „patriotinį” komentarą Lukšo-Daumanto „vykdytų istorinių nepriklausomybės gynimo kovų didvyriškumo” tema. Tik tokiu bunkeriniu būdu pseudo patriotams belieka prieš Seimo taburetkių dalybas primityviai eilinei rinkėjų publikai, „rinkiminio tonuso pakėlimui”, stumti „buvusių grandiozinių pokario pergalingų kovų istorines tiesas”.

abc.

žemynai 10.

Niekšėja Prochodimcas, niekšėja... 16:39, 17:33

Nemąsto Prochodimcas, nemąsto…
Jei neniekšėtų ir mąstytų, suprastų,
kad kvaila kvaila savąją tautą iškelti virš visų kitų.

Ačiū gerb. Arvydui, kad

akivaizdžiais faktais grįsta argumentacija
partiesė sąmoningą faktų klastotoją.
Faina, bet ne Kukliansky, tikrai!

pastaba

A.A. Pakėlė taurę kvailybės…
Jei A.A. cituoja Fainą, tai rodo, kad istorikui smegeninė supuvo.
Ir visgi, negi neužteko Ramanausko ir noreikos festivalių?
Nėra kas daryti: juk D-Laivas.
O gal visi šie festivaliai ir šventės vien tam, kad nuslėpti tikrą katastrofinę šalies padėtį? Juk jau beveik milijoną žmonių netekom !!!!!

pats laikas

patyrinėti kokių bylų tardytoja buvo Faina. kiek žmonių uždarė psichuškėn, už ką? Kažkodėl rusai,lenkai,žydai veržėsi studijuoti teisę, dirbti valdžios struktūrose, ypač KGB, prokuratūroje, teismuose, kad turėtų progos naikinti Lietuvos žemės Tautą – lietuvius? Daugiau nei keista, kai Vinokuras rašo ,,mes, lietuviai…’, o Faina – ,,aš esu lietuvė žydų kilmės”. Tai tikri lietuviai kaip skamba – Lietuvis lietuvių kilmės? dar Donskis bandė įpiršti nuomonę, kad visi Lietuvos gyventojai – lietuviai. Juk taip buvo naikinama, niveliuojama Tauta, tautinė valstybė. Kodėl kalbininkai iškilmingai tyli ir sutinka, kad Faina ,,LIETUVAĖ ŽYDŲ KILMĖS”, kai ji yra tikra ŽYDĖ. Ir jokia ,,LITVAKĖ”, nes litvakais vadinosi už Lietuvos ribų gyvenantys žydai. Pirmieji taip pasivadino Izraelio žydai, nelabai sutarę su vietiniais žydais… Amerikoje, Australijoje gyvenantys žydai nė neslepia,… Skaityti daugiau »

Prašalietis

pats laikas 2020-08-1 4:57 Gerai, kad, paskaitęs straipsnelį apie Fainą ir jos prisistatymą, pasistengei pamąstyti giliau „ką tai reiškia”. Tik gaila, kad savo samprotavimuose dvejose skirtingose sąvokose „pamatei” vieną prasmę. Šeštadienio rytinis „paoponavimas”. Pasirinktinis (ne)buvimas valstybės piliečiu ir asmens priklausymas tautai, kuri priklauso tik nuo tėtės ir mamos kilmės, yra visiškai skirtingi dalykai. Tad Fainos pasirinkimas prisistatyti nurodant ir savo tautybę yra visiškai normalu. Beje Lietuvos teritorijoje gyvenę žmonės pasidarė „lietuviais” tik 1009 metais, kai jie nužudė vienuolį Brunoną ir tos epochos metraštininkai pavadino Brunoną nužudžiusias gentis rusų duotu vardu Litwa, parašymas”Litua (tekstas lotynų k.) reikia skaityti Litva. Iki to laiko, „lietuviai” buvo žinomi tik kaip žemaičiais, aukštaičiai, jotvingiai, sūduviai, skalviai, kuršiai. Tad samprotaudama(s) apie tai kas yra Tauta ir… Skaityti daugiau »

Dzeikas

F. Kukliansky A.Anusauskui:
– Tam kartui taip.
😉

Dėsnis

Prašalietis, ar koks pašalinis, koks nors žalias žmogelis, labai panašus į okupantą, todėl jo ir mintys negali būt kitokios.

Paskaitykite

Žydų bendruomenės raštus JAV ir Izraelio ambasadai, paskaitykite 2020-07-18 straipsnį „The Jesuralem Post”, kitus straipsnius internete, pasirodo ne naciai, o lietuviai išžudė 212000 iš 220000 žydų, Gyvena Lietuvoje ir vykdo pasaulinę antilietuvišką pamazgų pylimą. Patys ir finansuojame priešiškai valstybei nusiteikusią bendruomenę.

Būtų gerai paskaityti

kokį apžvalginį straipsnį apie visas prieškario ir karo metais buvusias pasipriešinimo Tarybų Sąjungai organizacijas. Nes LAF ir jos veiklą ir žydas ir nežydas žino, jie Lietuvą nuo žydų gynė nuo pat antrosios karo dienos. O Lukša- Daumantas, pasirodo, buvo kitos organizacijos smogikas, o aš ir nežinojau. Galgi, tai buvo padori pasipriešinimo grupė, bent jau žydų nerinkusi ir prie duobių nelydėjusi, o gal ir kolūkiečių šeimų neskerdusi…

jura

Iki siol niekas neitikino, kad Luksa, Ramanowskas, Noreika – didvyriai.
Rekiantis patrijotai nesiskaito. Jiems svarbu parekauti…
A.A. irgi ne firma. Paprasciausias raseiva – prisitaikelis.
O F.K. – geriau su ja netureti reikalu…
Vaziuotu ji prie vidurzemio juros. Kiek suprantu, jos ten irgi nenori matyti.

linkėjimai abriezams

Visa oficiali žmonijos “istorija”-atviras žydaujos melas:

sunaikinta-tiesa.jimdofree.com/blog

24
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top