Asta Višinskaitė-Katutė. Kas kieme šeimininkas?

Kad valdantieji neretai neprisiima atsakomybės ir laukia Briuselio leidimų, matėm per migrantų krizę – tris mėnesius pro atvirą sieną tekėjo nelegalų srautai, tik gavus sutikimą buvo pradėta taikyti apgręžimo procedūra.

Dabar pagaliau yra politinė valia eliminuoti sovietmečio okupacinio režimo vizualius pėdsakus, bet rusijos mylėtojų surašyto skundo pasekoje Jungtinių Tautų Žmogaus teisių komitetas stabo skulptūrų nukėlimą. Vilniaus savivaldybė klusniai paklūsta, o Teisingumo ministerija tik apskundžia sprendimą, vietoje griežtos rezoliucijos. Panašu, kad ir vėl nuolankiai lauksime leidimų dėl valstybės vidaus reikalų.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
21 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Šimašius

tik metalinius garažus pajėgus nukelti.

ISZMOGOS

issigando.Jie,su visokiais nuozmogom jauniais teisgali uzdraust aktoriaus R.Adomaicio pagerbima,prisigalvodami nebutu str.

gerbiamieji

piliečiai,tuose reikalavimuose kviečiu laikykitis logikos ir eiliškumo: pirmu numeriu jau senai iš Rasų kapinių privalėjo būt išbogintos okupanto Pilsudskio liekanos . Grūtan jį. Jau po to sektų šitie „išlaisvintojai” (išlaisvino ir beveik penkiasdešimtmečiui pasiliko ).

Jo,pilsudskio nuogramdas

reik prakalt kacapams.O sie tegu pliekiasi su sliakticiais.O mes sedesim ir siemkes gliaudysim ir spjaudysim.

Kakutei

Kažkada buvau tokių paminklų nugriovimo šalininkas. Tada buvo laikas ankstyvaisiais 90 metais. O dabar tai tik vaivorykštinių suoliukų dažytojų būdas įlįsti savo finansuotojams į užpakalį. Atrodo taip nenatūraliai, kaip ir jų santykiavimas.

Lietuvos

šeimininkai yra neobolševikinės kilmės žmonės.

???

šeimininkas – taisyklės ir įstatymai

manau

manau negražu išsižadėti savo istorijos. Vilniaus kraštą iš lenkų atkariavo rusai, patys lietuviai nesugebėjo Vilniaus atgauti iš lenkų, hitlerininkus iš Lietuvos išstūmė TSRS kariai – tiesa yra tokia, ir šios tiesos paminklų vartymas nepakeis.

to< gerbiamieji

satanistinio grūto parko privalo nelikti, visą š. į metalo laužą, nes tai tas pats kas maskvoj mauzoliejus.

sąžiningas lietuvis

Tik padugnės griauna paminklus kariams kapinėse. Autorka tokia pat, nes teisina. Deja lietuviai yra išties žmonės be empatijos. Jei ne šie kariai lietuvių tautos dabar nebūtų žr. Generalplanost. Ir negrūskite tarybinių metų ir Ukrainos. Nei vienas iš čia palaidotų dabartiniame kare nedalyvauja.

???

Kaip šitie okupantų balvonai po 32 metų vis dar stovi Vilniuje? Neįtikėtina.

to sąžiningas lietuvis

Kas to plano autoriai ir kada jis patvirtintas parlamente, data, kas pristatė, kaip balsavo? Kada svarstė ministeriai, kitaip esi tipiškas dezistas, kaip ir Žirikas, kuris irgi daug visokių planų yra prirašęs mūsų ir ukrainiečių atžvilgiu. Ir ne tik Žirikas…

??? > ???

kokiu tikslu 2022-10-7 16:43 naudojai mano niką?

Al.

Sutikčiau, kad paminklus rusų kariams nugriautume, bet kartu turėtumėm nugriauti želigovskininkų panteoną Rasose ir vokiečių karių kapų paminklus Vingyje. Bet ką visa reikštų kartu paliekant šimtui metų užslaptintus priešo agentus ?

milaiti

..nuo kada pavirtai …’saziningu lietuviu’……

Oberpedofilšteinas laimingas juokiasi

Cha cha cha…
žinos prokliati(užkeikti) litovcai kas valdo Lietuvą, o ypač Vilnių 🙂

habilitâs

Jei žmogus būtų maksimaliai apsišvietęs, tada jis neturėtų ko rašyti (beveik), nes beveik viskas šioje žemėje yra parašyta ir apie tai, kas atrasta ir išrasta, ir net daugiau – ko dar niekas neatrado (Enšteino reliatyvumo teorija). Galiu pritarti A. Zolubui: „Visus visų karų karius Lietuvos žemė priglaudė vienodai. Visi jie yra karo aukos, todėl jiems turi būti vienoda ir pagarba“, tačiau kalbant apie kapines yra du svarbūs dalykai, kurie yra labai skirtingi. Pirma, tai kapas ir jo ženklai, nesvarbu kas tai – kryžius, paminklinė lenta, akmuo ar dar kas nors, ir antra – kapinių teritorijoje esantys paminklai, ypač ideologiškai stilizuoti, tokie kaip Antakalnio kapinėse. Ir nereikia Ukrainos, pakanka prisiminti to paties A. Zolubo klausimą: „O ką darė enkavėdistai su partizanų… Skaityti daugiau »

Skaitytojas

Ką padarysi, Lietuvos ponai taip jau išauklėti, kad šv. Užsienio reikia klausyti, o neklausyti būtų šventvagystė.

Sign Up

I have read your article carefully and I agree with you very much. This has provided a great help for my thesis writing, and I will seriously improve it. However, I don’t know much about a certain place. Can you help me?

gate io türkiye

At the beginning, I was still puzzled. Since I read your article, I have been very impressed. It has provided a lot of innovative ideas for my thesis related to gate.io. Thank u. But I still have some doubts, can you help me? Thanks.

21
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top