Aštuoni kandidatai į prezidentus įteikė VRK reikiamą parašų skaičių

Kandidatai į Lietuvos Respublikos prezidentus, kad toliau galėtų dalyvauti rinkimų kovoje, iki ketvirtadienio, kovo 27-osios, vakaro turėjo įteikti Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) ne mažiau nei 20 000 rėmėjų parašų.

Iš dvylikos rinkimams registruotų kandidatų tai pavyko padaryti aštuoniems.

Pagal pateiktų parašų kiekį kandidatai į prezidentus išsirikiavo tokia greta:
Dalia Grybauskaitė, surinkusi 68 000,
Zigmantas Balčytis, surinkęs 67 000,
Valdemaras Tomaševskis – 51 000,
Artūras Paulauskas – 42 000,
Artūras Zuokas – 39 000,
Bronis Ropė – 36 000,
Naglis Puteikis – 26 000,
Linas Balsys – 20 500.

Reikalingų parašų skaičiaus nepavyko surinkti Vladui Lašui (10 000 prašų), Rolandui Paulauskui (9 000 parašų), Kristinai Brazauskienei ir Jonui Lašiniui.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
36 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Valio!

Sveikiname Naglį Puteikį!

Arūnas > 1 komentarui

Gal neplaukiokim padebesiais ir neapgaudinėkim savęs. Nematau dėl ko sveikinti. Pirma: Dar neaišku ,ar pakaks parašų. Antra: Jei parašus ir užskaitys, tai su tokiu aktyvumu, koks buvo per parašų rinkimą, tikrai nelaimėsim.

lenkia

Puteikis šiandien lenkia Grybauskaitę 27 : 25 procentai. Žr. Alfa.lt.:)

Vaikų darželis > 9:43

Toks balsavimas kaip Alfoje, tai dundukam smegenis plauti. Ten gali nors ir kas dieną balsuoti.

DŽIAUGIUOSI

JEIGU PUTEIKIS NETURĖDAMAS PINIGĖLIŲ SUGEBĖJO TIEK PASIEKTI—VADINASI VILČIŲ TURIME.

TO ,,VAIKŲ DARŽELIS''

BET UŽ VISUS TEN TAI GALIMA BALSUOTI.AR PONAS NEPASTEBĖJAI????

Vaikų darželis > 9:59

Tikrai pastebėjau. Bet taip pat pastebėjau, kad rašymas didžiosiomis raidėmis, tai rodiklis – ne visai stabilios vidinės būsenos.

arvis

atkreipiu dėmesį-visi pretendentai naudojosi partinėmis struktūromis arba piktnaudžiavo tarnybine padėtimi,vienas N.Puteikis neturėjo savo struktūrų,jam padėjo savanoriai,t.y.žmonės,patikėję,kad jis gali ką nors pakeisti Lietuvoje.Nepavesk,Nagli…

arvydas

užskaitys,nes elektroniniai iškart užsiskaito,o iš 21 575 reikia 15 530,nes elektr.-4470.vadinasi,turi išbraukti virš 6000 parašų.Mačiau,kaip krupščiai savanoriai skaičiavo,tai VRK turės tik skestelti rankomis prieš savo bosus-deja….
Pirma kliūtis įveikta,lieka sunkesnė-agitacija.Vienintelis veiksmingas dalykas agitacijai-TV.Bet čia N.Puteikis gaus tik tą minimumą,kurį garantuoja įstatymas kandidatui,ir tai dar reiks pakovoti.Teikia vilties,kad sisteminiai ,turėdami biudžeto-partinius-korupcinius pinigus,užpils žmones lavina savo demagogijos,ir tai gali suveikti priešingai.Ką mes galime padėti? kalbėti su kiekvienu,agituoti,savo kaime kalbinti žmones-jei norime turėti tą patį,darykime tą patį,jei norime kitaip,darykime kitaip.jei esame patenkinti dabartimi,tai balsuokime už Gryb.tokių bus-valdininkai,teisėjai,politikai,esantys prie ES lovio,vadybininkai ir pan.tipai…o Lietuvos ateitis vis tik priklauso nuo tūkstančių eilinių-kiek jie užzombinti,kiek sugebės kritiškai ir blaiviai pažvelgti į tikrovę….

Jeigu

gerbiamo Puteikio neišbrokuos balsų ir pateks į kandidatų rinkiminį sąrašą tai kiekvieno savę gerbiančio pyliečio įvykdyti pareigą eiti į rinkimus ir balsuoti už Puteikį.

A. N.

Na taip, Tomaševskio rėmėjų gretos vieningos… Bet jei sugebėta surinkti Puteikiui reikalingą kiekį parašų, tai ir patriotiškai nusiteikę visuomenininkai šiek tiek susiorganizavo!

Kad

Puteikiui pradėta rinkti parašus vėliau.Bet yra,tai šaunu ir galiu pasakyti ,kad žmonių palaikymą jis realiai turi.Jo komanda gerai organizuota,visi sumanūs,todėl ir pergalė gali būti reali.Daug kas norėtų balsuoti už Vaišvilą,bet jo nėra,todėl jėgas turime sutelkti ties N Puteikiu.Tai dar vienas šansas būtų ir referendumams.Visur pažįstamų tarpe tai galima būtų ir pasakyti,kiekviena minutė,kiekviena mintis turi artinti jo tikslą.Gal galime susikoncentruoti ir tai padaryti?
Alke buvo šlykštus komentaras ir vis kartojamas „Jūs valgot,š. ir mums tarnaujat”-Parašiau sutrumpintai.Tas komentaras ne vieną užvedė priešintis tiems kas taip mąsto.Ar liksime tam statuse apie kurį šneka niekadėjai,ar įrodysime,kad esame mąstančios,atsakingos asmenybės?Tikiuosi,kad taip.

to jeigu

Ne tik balsuoti,to maža,dar dešimčiai išaiškinti,kodėl reiktų balsuoti už jį.
Mes visada galim jei norim padaryti viską.

to vaikų

Kaip žmogus nori,kaip jis moka taip rašo ir nemenkinkim neįžeidinėkim vieni kitų.Nesuprantu, patys kenčia dėl visokio žeminimo ir taip elgiasi su kitais?Tėvai visad Lietuvoje mokė „nedaryti kitam to ko pats nenorėtum kad tau darytų”.Nejau užmiršti išmintingų žmonių perspėjimai?

Rita

Uz NAGLI PUTEIKI ,uz musu ateiti .Uztenka ,komunistai valde 24 metus ,isvoge ,praskolino Lietuva ,isvare zmones . Turime susivienyti ir nebebalsuoti nei uz viena kurie siandiena sedi prezidenturoje ir seime .

buvo du favoritai

Z.Vaisvila ir R. Paulauskas.neliko ne vieno.nezinau uz ka balsuot..

teisybe

Rinkdama parašus už Naglį Puteikį patyriau, kokie žmonės yra apolitiški ir nepilietiški. Koks ketvirtadalis mano pakalbintųjų iš viso nežinojo, kas toks tas Naglis Puteikis, todėl jo rėmėjai darbo turi apsčiai: aiškinti aiškinti ir dar kartą aiškinti, kas jis toks ir kodėl į prezidentus „veržiasi”. Melskimės visi, Naglį palaikantieji, kad tik sistema jo nesutraiškytų, neišbrokuotų mūsų visų parašų ir net neprasidėjus rinkiminėms kovoms išmestų „kaip musę iš barščių”. Todėl dirbkime, dirbkime, dirbkime…
Laikas keltis!

Kiekvienas turime nors

po vieną ar keletą žmonių suagituoti už N.Puteikį.

Neturėtų Vaigauskas išbrokuoti pusę parašų.

Tai būtų pernelyg įtartina.Svarbiausia,kad N.puteikis turėtų galimybę kalbėti…Nors gali būti,kad į antrą turą išeis kairieji ir laimės.Bet ir tai būtų geriau nei D.Grybauskaitė..nes tai būtų laikina.Mes balsuosime už N.Puteikį..

na na>buvo

Vaišvila-taip ir labai gaila,kad jo nėra.Žmonės pasigenda.R.Paulauskas bandė pasinaudoti žmonėmis rinkusiais parašus dėl žemės nepardavimo užsieniečiams,ateiti ant gatavos sukurtos struktūros,net pasivadino”iniciatyvinė grupė”,”savanoriai”ir tai yra negražu.Taškas.

to> buvo du favoritai       2014-03-28 15:38

Ne du o trys favoritai buvo Z. Vaišvila, R. Paulauskas ir N. Puteikis. Kaip žinai Vaišvila atsiėmė savo kandidatūrą, Paulauskui nepasisekė surinkti parašų tai liko vienas geras kandidatas tad ir balsuok už jį ir paagituok draugus kaimynus, saviškius. Ir palinkėkim jam sėkmės.

to 16:43

tik jau ne uz Puteiki del jo visu ,,ne prie ko”( balsavimuose).lieka rinktis tarp Ropes ir Balsio.

toto

esi jaunasys konservatorius,bet galimai sergi skleroze, NE PRIE KO žodžiai yra prezidentes

>>> to

Jūsų teisė rinktis.Jei norite pagelbėti tam kas jau yra,balsuokite už Balsį ar Ropę,jei norite suteikti šansą Tautos valios atstovui-balsuokite už Puteikį.Renkant parašus žmonės sakė balsuos už Grybauskaitę,balsuotų už Vaišvilą ir balsuos už Puteikį.Du minėjo Lašą,du Balsį daugiau nei vieno.Tai jei yra noras išbarstyti balsus tamstos teisė.

diedukas Anūpras

Naglis Puteikis -tinkamas vaikinas, o visi kiti- tai tik dykai duoną valgyti ir orą gadinti.

to toto

Puteikis,,ne prie ko”nr.2

to  18:41

Tautos valia atstovas Rolandas Paulauskas,o ne Puteikis-nepainiokit.ziurekit i balsavimus !

privalome buti vieningi

realiausias antisisteminis kadidatas vienareiksmiskai- Naglis Puteikis. Nesiblaskykime balsuodami.

tam iš VAIKŲ DARŽELIO

Teisingas pastebėjimas-portale alfa galima balsuoti kas dieną vieną kartą iš vienos IP, kad ir už visus ten įrašytus kandidatus. Bet juk jūs už visus nebalsuosit. Balsuosit kas dieną už savo pasirinktą kandidatą. Kitas darys tą patį. Toks balsavimas rodo, kad jei rinkimai vyktų šiandien, N. Puteikis surinktų 27 proc. rinkėjų balsų, D.Grybauskaitė-25 proc., V.Tomaševskis-11 proc. Tas trečiasis beveik kas dieną keičiasi-tai Tomaševskis, tai Balčytis- tik procentas beveik nesikeičia. Stebint balsavimo rezultatus matosi įdomi tendencija-jau keletą dienų D. Grybauskaitės palaikytojų procentas yra beveik toks pats, o N.Puteikio po truputį kyla. Ypač jis pakilo šiandien t.y. po to, kai kandidatai, nesurinkusieji 20 t. parašų iš apklausų lentelės buvo išimti. Manau, kad kaip kurių jų rėmėjų balsai atiteko būtent Puteikiui. Vlado Lašo tai… Skaityti daugiau »

>>>>> to 18:41

Tautos Valia atstovas LIETUVOS ŽEMĖ,kito atstovo nėra ir visiems apie tai aiškiai pasakė Pranciškus Šliužas.Rolandas P. tai yra Jūsų atstovas.
Prašome nekiršinti žmones ir nekompromituoti referendumą.

  >tam iš VAIKŲ DARŽELIO

Sakykite,-kodel manote,”kad kaip kurių jų rėmėjų balsai atiteko būtent Puteikiui. Vlado Lašo tai tikrai…”? Mane tai labai pradziugintu, bet kol kas neturiu aiskios, patvirtintos, informacijos. Buciau deking.uz komentara.

joo

Interviu su N.Puteikiu ekspertuose.

to joo

tas interviu yra parengtas Tiesos.lt „Naglis Puteikis: Nomenklatūrinį režimą reikia keisti piliečių ir valdžios dialogu”
http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/naglis-puteikis-nomenklaturini-rezima-reikia-keisti-pilieciu-ir-valdzios-di

Taigi

Norite konservo, tai balsuokite už populistą Puteikį. Jeigu norite normalaus vadovo, tai reikia rinktis iš kitų, nors iš tiesų ten tokie kandidatai, kad nėra pasirinkimo. Jeigu balsuosiu, tai tikriausiai balsą atiduosiu už Ropę.

to taigi

tamstai reikia išdrabstyti balsus,drabstykite,nes siekis ,kad niekas nesikeistų,galimai?

Stasys

Anksčiau buvo kalbama, kad Lietuvos Prezidentas turi būti lietuvių tautybės. Ar tai tiesa?

36
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top