Ataidai. Andrius Švarplys. Apie genderistines teises ir krikščioniškąjį Lietuvos paveldą

Veidaknygė

Puikus pavyzdys, kaip genderistinė agenda sąmoningai prisišlieja prie Rusijos grėsmės linijos ir konstruoja priešą – krikščionybę. Lietuvos specifika.

Mindaugas Kluonis: „Realybėje tai reiškia, kad norima Lietuvą padaryti tokią pat „dvasingą“ kaip Putino Rusija, be visokių nepriimtinų žmogaus laisvių ir demokratijų.

Kaip tik to ir nereiškia. Tai yra paprasčiausias melas. Nė vienoje Vakarų šalyje krikščionybė nėra traktuojama kaip grėsmė demokratijai. Priešingai, religinių bendruomenių teisės (arba diskriminavimo religiniu pagrindu draudimas) yra įrašyta kiekvienoje Konstitucijoje. Pačios Konstitucijos buvo kuriamos ant žmogaus prigimties pagrindo ir Dievo vardu. Ir net ik pirmosios Konstitucijos 18 amžiuje, bet ir 20 amžiuje.

Pavyzdžiui, Airijos Konstitucija (1937 m.): „In the Name of the Most Holy Trinity, from Whom is all authority and to Whom, as our final end, all actions both of men and States must be referred, We, the people of Éire, Humbly acknowledging all our obligations to our Divine Lord, Jesus Christ, Who sustained our fathers through centuries…“.

Arba Danijos Konstitucija (1953 m.): „The Evangelical Lutheran Church shall be the Established Church of Denmark, and) as such, it shall be supported by the State.“

M.Kluonis painioja genderistines teises su žmogaus teisėmis. Pasigaminęs iš to vėzdą jis siekia propaguoti absurdišką mintį, kad Lietuvos krikščioniškas paveldas yra didžiausia grėsmė demokratijai ir grėsmė nacionaliniam saugumui. Jis sako: „Raktinis žodis, kuris padeda suprasti visą rusiško dvasingumo esmę, yra ne kartą konferencijos metu minėtos „krikščioniškos vertybės“.

Tas pats paveldas, kuris vedė į 1918 m. ir 1990 m. Lietuvos nepriklausomybės atstatymą, buvo visuomenės, tautos stuburas pasipriešinant Sovietų okupacijai, dabar tampa „raktine“ grėsme Lietuvai?

Viena interesų grupė, įsivaizduojanti, kad jų propaguojamos lytiškumo viešosios teisės yra visuotinės žmogaus teisės, siekdama savo siaurų interesų bando įpiršti tokias absurdiškas interpretacijas. Pasigaunamos paskiros citatos apie dvasingumą, krikščioniškas vertybes ir pradedama mojuoti tokiu vėzdu. (R.Baškienės ir J.Kievišo sampratos yra kita tema, bet jos akivaizdžiai neturi jokių prorusiškų politinių konotacijų, kaip ir anti-demokratinių).

Atkreipkim dėmesį, kaip entuziastingai lietuviškos medijos pasigavo šitą „antį“.

Kaip jau tampa norma, didžiausią fantaziją pademonstravo R.Valatka, pareiškęs, kad R.Baškienė „netveria noru išbučiuoti Putinui kruvinas bandito rankas“… … … 🙂

Akivaizdu, kad tam tikrų žiniasklaidos ir politinių elitų ratų interesai sutampa su genderistine programa. Abu Priešu laiko tą patį elektoratą: vieni įžvelgdami jame prorusišką ir anti-europietišką potencialą, kiti – dėl to, kad šis elektoratas laikosi krikščioniškų pažiūrų, kurios prieštarauja genderistiniams interesams.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
25 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Prieš vėją nepapūsit

Pasaulyje vis labiau įsitvirtina liberalioji demokratija, nes tai yra geriausia įmanoma visuomenės gyvenimo ir savivaldos sistema. Nekliedėkit apie jos žlugimą, lib. demokratija klesti, plinta ir anaiptol nežada griūti. Lietuvos rusofilų ir katalikų religinių fanatikų svajonės kad prez. Trumpas palaikys teokratiją ir dės pančius liberaliai demokratijai, buvo ir yra nesąmonė. Būtent jam teismai deda pančius kai tik jis mėgina varžyti žmonių laisves. O apie tos pačios lyties santuokas jis aiškiai pasakė, kad tos santuokos JAV įtvirtintos Aukščiausiojo Teismo sprendimu ir jis nemato jokio reikalo prie to klausimo sugrįžti. Putino Rusijos skaldomojo veikla turi tik labai ribotą įtaką pasaulio visuomenei ir politikams. Tikinčių kad žiauriai amoralūs Rusijos vadovai ir oligarchai atneš kokią tai aukštą moralę pasauliui yra nebent tik Lietuvos rusofilų ir… Skaityti daugiau »

nuomonė

nuomonė: degeneratai mus visus ir mūsų visų vaikus nori padayti iškrypėliais

G.P.

Mano atsakmas neomarksistui, pasivadinusiam „Prieš vėją nepapūsit”.

Jeigu trumpai vienu žodžiu, tai – papūsim. Ir dar. Primityvus propagandinis neomarksistų-globalistų triukas – visus, kurie yra prieš jų idėjas, „sutuokti” su Vovka Putinu. Apgailėtina!

O dabar trumpai iš esmės. Yra du keliai. Arba Vakarų civilizacija sugrįš prie savo ištakų – žmogaus ir Dievo ryšio, asmens ir piliečio teisių (apvalytų nuo visokių gender-pseudoteisių), krikščioniškos šeimos idealų, arba Vakarų civilizacijos neliks. Ji bus nušluota islamo ir galiausiai (bent jau dalyje Europos) bus įvesta atitinkama tvarka su šariatu ir panašiais nusulmonų civilizacijos atributais. Aišku, kad tuomet ir visokiems neomarksistams pasibaigs jų aukso amžius – bus sunaikinti arba turės bėgti ten, kur saugu. Jeigu dar bus, kur bėgti…

Tam G.P.

Na ir iš kur tokios žinios? Ar aiškiaregis, ar pranašas esi? Iš kur žinai kad vakarų civilizacija grįš į viduramžių Inkvizicijos laikus?

G.P.

Atsakymas „Tam G.P.”.

Na ir vėl matome tipišką neomarksistinį triuką – priskirti oponentui frazes, kurių jis nepasakė. Būkite malonus, perskaitykite dar kartą mano tekstą ir raskite tą vietą, kur aš teigiu jog, „vakarų civilizacija grįš į viduramžių Inkvizicijos laikus”.

O dėl „aiškeregysčių” ar „pranašysčių” tai nematau reikalo leistis į detales. Kaip sakoma, laikas parodys, kas buvo teisus.

įkyriam libkonui

Orwelini mulki, apsidairyk- tavo numylėta liberastija daugelyje kraštų jau bankrutavo.
Pabusk ir prasikrapštyk taukuotas spanges.
Tai, ką dabar paskubomis dar bandote lipdyti Lietuvoje, yra tiesiog lavono- zombio paskutinis pasispardymas. Groteskiškos konvulsijos su kvazimodiška šypsena, atsiprašant „veide”.
Suprask, sodomistini pašlemėke- kuo dabar aršesni būsite, tuo brangiau vėliau teks susimokėti.
Neabejojame, jog netoli tas laikas, kuomet išsilakstysite po pakampes ir sulysite atgal į išmatomis dvokiančias skyles.

tam G.P.

Šiuolaikinės vakarų civilizacijos ištakos prasidėjo viduramžiais.

To įkyriam

Nėra tokio dalyko kaip liberastija. O liberali demokratija niekur nebankrutavo ir yra labiausiai paplitusi šiuolaikinės civilizacijos savivaldos forma.

Svarbiausias genderistų tikslas

dabar įteisinti Lietuvoje vaikų globėjus,per kuriuos yra tikslas įteisinti vienos lyties šeimas ar sugyventinius,turin tikslą įsivaikinti vaikus?Kaip tik dabar reikia kiekviename rajone turėti kad ir mažus vaikų globos namelius.kad vaikai būtų kuo arčiau namų.

kukliam libkonui

Dyvų dyvai- liberastai tapo „nematomi”. Cha, tikriausiai todėl, kad liberastai yra laaaabai „skaidrūs”: ) Tokie skaidrús kaip Vagilijaus Mėsiulio kyšis dėžutėje nuo viskio. Pinigai tarsi yra, o kyšio nesimato. Va, vienas prokuratūros laucius jau beveik metai tiria, uosto, žiūūūrrri ir niekaip neištiria. Tikriausiai vyrukas ir iki Generalinės kėdės išsitarnaus, bet ir tada neįžiūrės. Bus galutinai apakęs nuo liberastinės korupcijos neįžiūrėjimo. Nėra ir liberastės Kuodytės. Ji apsivilko nematomus karaliaus rūbus ir neregima, nuogu „bebriuku”, žygiuoja pidarų paraduose kartu su ausrinamarina. Rūbai nematomi, tad ir kuosytės nesimato. Tik „bebriuko” dantys. Lietuva aplamai stebuklinga šalis. Beautyful! Nėra pas mus eifelių bokštų, nėra kanjonų anei flamingų. Bet niekas netrukdo rimtais veidais sakyti jog yra. Yra tik nesimato. Liberastijos „dievas” Laukinė rinka ir jos liberastinės… Skaityti daugiau »

tam kukliam

Kokia prasmė nervintis, keiktis, iškraipyti pavardes, įžeidinėti, reikšti baisią neapykantą? Tik pats savo sveikatą gadini ir garantuotai nieko savo čia reiškiamom isterijom nepasieksi.

prasmingam libkonui

Mielas agentėli, čia tau derėtų susirūpinti- savo kva kva kvalifikacija.
Labai jau trafaretiškai dirbi, vienos klišės. Ir nesisaugai.
Esi tikras brokdarys. Chalturščikas.
Todėl juokinga, kad bandai vienu metu joti ant dviejų arkliukų.
Jeigu nesugebi, nereikėjo vienu metu ir libkoną vaizduoti ir čia pat ” juliaus puro” durnelį vaidinti.
Apsikvailinai. Paslydai ant savo paties numestos banano žievelės.
Visiškas mulkis esi.
Eik getiau į delfius budulių lapošinti.

Vlad Mazeliui - runkelis

,,…toliau vyks tautų ir valstybių suartėjimas…” Ar ,,suartėjimas” – tai nekalbėjimas gimtąja kalba ir net jos nemokėjimas, tradicijų, papročių nesilaikymas ir t.t. Mano ,,iš gatvės runkelio” supratimu tai – tautų išnykimas. Ateitis- betaučiai, belyčiai, be Dievo besimėgaujantys malonumais asabos.

Vladas Maželis runkeliui

O tai kokios gi Europos tautos nekalba savo kalbom?

myžaliukui sranui

Kokia kalba kalba airiai, škotai?
Kokia kalba eurovizijose dainuojama daugiausiai dainų?
Kiek dainų per visą eurovizijų istoriją lietuvių atstovai sudainavo lietuviškai?
Kokia kalba vyrauja parduotuvių, paslaugų teikėjų pavadinimuose?
Kokia užsienio kalba Lietuvoje daugiausia verslo iškabų viešose erdvėse?
Flamandų, samių, katalonų, baskų, škotų, airių?
Kokia kalba lietuvių mokslininkai privalo publikuoti mokslinius straipsnius norėdami gauti mokslinį laipsnį? Ar Grybauckaitė kada nors egzaminavo kandidatų į ministrus lietuvių kalbos mokėjimą?
Tęsti?

nepraustaburniui niekšeliui

Reiškia šiuolaikinė Europa, ES, liberali demokratija sunaikino airių, škotų ir kt. kalbas? Super idiotas!

Mirties kultūrininkų solidarumas

Po to, kai prezidentas Donaldas Trumpas nutraukė Planned Parenthood finansavimą,
8 Europos šalys savo mokesčių mokėtojų pinigais pažadėjo apmokėti abortus:
Reuters reports seven other countries now plan to join the Netherlands
in dedicating money to the new abortion fund:
Canada, Sweden, Denmark, Belgium, Luxembourg, Finland and Cape Verde.
http://www.lifenews.com/2017/02/09/eight-countries-will-pay-for-free-abortions-after-trump-defunded-international-planned-parenthood/

Vlad Mazeli II, kaip gerai, kad esi -

visi pamato, kaip galima taip sklandžiai dėlioti žodžius ir būti visišku…
Bjauru, kad tai darai už mokesčių mokėtojų pinigus.
Galiausiai, kaip nesuvoki, kad tavo moralinis bankrotas, kaip ant delno?
Retą apmulkinsi, savę supūdysi, o kito gyvenimo neturėsi.
Nors tau, koks dabar esi, manau, tas pats.

Catholic Family

Dear Colleague,

European youngsters are being targeted by their own parliament’s leadership to become the next generation of ardent abortion proponents. Marianna Orlandi reports.

Stefano Gennarini exposes the way the top editorial boards have gotten it so wrong lately on U.S. foreign aid policy. Not only is there no international right to abortion, there is most certainly no obligation on the part of American taxpayers to pay for it.

Spread the word.

Yours sincerely,

Susan Yoshihara, Ph.D.
Managing Editor
https://c-fam.org/friday_fax/european-parliament-abortion-campaign-seeks-indoctrinate-children/

Nuomonė

Nuomonė: genderistinė programa tai pasipelbnymo programa tikslu kad kuo daugiau būtų sunaudojama kontraceptikų, kuo daugiau būtų abortų paslaugų, kuo daugiau būtų pedofilų ir pedofilams teikiamų vaikų paslaugų, kuo daugiau gėjų ir lezbijiečių perkančių medikamentus lyčiai pakeisti ir lyties operacijų…

smolensk?

Vakar Lenkijos Premjerė B. Szydlo vos nežuvo autoavarijoje, kuomet iš šalutinio kelio iššpkęs gruzovikas rėžėsi į Premjrės limuziną.
Netyčia?
Tarp kitko, tai jau antras atvejis per mėnesį kai „netyčia”.
Netyčia Premjerė yra griežta liberastijos užkarymo Lenkijoje šalininkė.

ruta

..siuliciau ‘nemaitinti’ , o ignoruoti sita propagan-dona Mazeli ..

Draugs Mazeli,

o moterys prie turčių nepriekabiauja, ane?

Nepasirašysiu

Rusija ir Lietuva turi dvi visiškai skirtingas krikščionybės istorijas.
Rusija yra slavų valstybė, kurioje slavai niekuomet nebuvo elitas. Rusija niekuomet nekovojo prieš krikščionybę – priešingai, jai krikščionybės jungas buvo būtinas kaip pakaitalas mongolų-totorių jungui.
Lietuva, tuo tarpu, krikštijosi taip, kad ir dabar turime savo religiją ir su dešimtimis tūkstančių tikinčiųjų visame pasaulyje.

25
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top