Ateisime ir gruodžio 17 d.

Į skaudžios datos paminėjimą klaipėdiečiai negalėjo neateiti – ši data tapo riba, kai valdžia nusigręžė nuo žmonių, nuo žmogiškumo. Tarsi du pasauliai: mes – suniekinta, pažeminta tauta ir jie – valdžios žmonės, nusavinę mūsų teisę dalyvauti priimant sprendimus, valdantys mus menkinančią žiniasklaidą.

Ateini paminėti gėdingos datos, pasiimi bendraminčio parengtą plakatą ar atsineši savo, bendrauji su praeiviais. Žinoma, būna skaudu, kai praeivis nė nesusimąstydamas piktai kartoja, ką girdi kalbant per televiziją, radiją. Tada ir supranti – skilome ir mes, piliečiai: tą lemtingą gegužės 17-ąją vieni išlaikė žmogiškumo išbandymą ir iki šiol atvira širdimi kelia esminius klausimus, kas vis dėlto vyksta su Lietuva ir su mumis, piliečiais, bet yra ir tokių, kurie liko prie televizoriaus – šiltai ir saugiai piktintis tuo, kuo piktintis jiems nurodo miliūtės, valatkos, jakilaičiai ir pan.

Į aikštę ateina ir tie, kurie ir patys tapo sistemos aukomis. Plakatą su užrašu „Lietuva – nedemokratinė ir neteisinė“ laikė Lietuvos žmogaus teisių gynimo asociacijos Klaipėdos atstovybės pirmininkės, psichiatrų savivalę trečią savaitę patiriančios Ingos Žinienės mama.

Išsiskirdami tvirtai žinojome – į Vienybės aikštę rinksimės ir gruodžio 17-ąją.

Nuotraukos – autorės.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
26 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
VASIA

BŪTINAI ATEIKIM .

Ačiū

Jums už nuoširdumą

vilnieciai

aciu, kolegos! Musu tikslas vienas- isvaduoti Lietuva is melo ir baimes panciu.

Klaipėda okupuota

liberalų muliažų.Pagarba kovojantiems.

Anikė

Sako,kad policija neturi pinigų benzinui,bet kol stovėjo piketuotojai,vienas
ekipažas suko ratus,”saugojo nuo minios”.Klausimas visiems-„Ko visi tyli?”,kai
Seime šeimininkauja kaukoliniai,išsivesdami žurnalistę,kai izoliuojama nuo
visų Garliavos mergaitė,kai teisiami nekalti jos gynėjai,kai dingsta žmonės,kai
trečdalis Lietuvos išvaromas iš gimtinės,nes neturi darbo…Tyli ne tik valdžia,
bet ir visuomenė.Tik saujelė drąsuolių nepasiduoda tautos naikinimui,niekinimui.
Kas,jei ne tu,gins paprastą žmogų,žemę,vaikus,tiesą?

vokietija

pagarba atkakliausiems -lasas po laso ir akmeni prataso

VISI, dalyvavę akcijoje,

esate Lietuvos didvyriai. Didžiausia pagarba Jums. Vaizdai, o ypač video su garso įrašu, padarytu 2013.05.17 – nekalto vaiko klyksmai, maldavimai gyventi tik su Neringa, sujaudino iki širdies gelmių. Gaila, kad gyvenu ne Lietuvoje. Džiaugiuosi, kad dėmėtų sysalinių – bestuburių ‘dvasios driskių’, liko tik vienetai. ***** Klaipėdiškiams broliams ir sesėms – švelnaus pajūrio vėjelio gruodžio 17- tą.

Jonas iš Klaipėdos

Šaunuoiai.Jūsų nepaveikė sklerozė,kaip valdžiavyrių.Kol atmename,tol užmiršimo
dulkės neužklos chuntos ir jų padlaižių įvykdyto smurto prieš vaiką ir taikius
žmones.

Arvydas

Pagarba drasiems ,garbingiems zmonems.

pagarba

šiems žmonėms. Bet žinote, kas skaudžiausia, kad jų tiek mažai. Kodėl mes tokie abejingi. Juk valgyti nepamirštame, į WC – taip pat. Kodėl taip sunku susirinkti mėnesio 17d. ir pasakyti „ne” sistemai? Kiek Klaipėdoje pensininkų vis dar vaikštančių ir galinčių apsitarnauti. Juk visas laikas JŪsų, ponai, kodėl tokie abejingi. Argi pamiršote, kad už savo abejingumą reikės atsakyti? O kur jaunimas, juk ši 17-a buvo sekmadienis. Kur tu, jaunas žmogau, dar neatbukęs ir nesudiržusia širdimi?…

gal rinkites kasdien nvilnioje parko 15

17 valanda.

yayayayayayayayay

Leiskycia paklausci kur Jūs ateisycia gruodžio 17 d.? TIE-TIE-TIE

Ai dar klausimas, kada pagaliau nuo prezidentūros aikštės nuvalysite tą spalvotą peckelionę nuo grindinio?

butent

Kaip taikliai autoriaus pastebeta, Harliavos aferistes palaikyti ateina tik „sistemos aukos”, ty tokiais save vadinantys zmones su psichine negalia, nes visi sveikieji jau suprato kas ir kaip.

butent

„Tarsi du pasauliai: mes – suniekinta, pažeminta tauta ” – 4-iem zmonem pasivadinti tauta, rodo rimta psichine negalia, gydykites kol nevelu.

Anikė būtentui ir asilėnui

Išmintis sako,neatsižadėk nuo tiurmos,ligos ir ubago lazdos…Ko linkite kitiems
bumerangu gali grįžti patiems.Šiokia tokia pažanga,kad skaitote laisvą laikraštį.Yra viltis,kad praregėsite.

yayayayayayayayay to anikė

Sveikas protas sako, kad reikia matyt ne tik kitų kalbas ir darbus bet ir savo. O violetiniai, kaip tik savo kalbų ir darbų nei girdi nei mato, kažkodėl mato ir girdi tik kitų žmonių, turinčių kiek kitokį, logišką ir sveiką mąstymą. Ko violetiniai (psi___) linki netikintiems vienos šeimos išgalvota istorija, galima pasiskaityti komentaruose tiek, delfyje, tiek ir lryte, tiek ir kituose portaluose arba jų tam pačiam facebooke „kluono gatvės dainoraštyje” kurį administruoja visų galų meistras adminas :D. Taip, kad nereikia čia kliedėt apie kažkokius bumerangus. Čia ne laisvas laikraštis, o mė-sos portalas (beje toks pats kaip ir laisvas laikrastis rasantis visišką briedą) TAŠKAS. Tik vat įdomu kas visą šitą nesąmonę finansuoja?

Valiusė

Sveikas oponente :)rašęs tamsią nemigo ir keršto naktį. Manau šviesoje nedrįstumei net į akis pažiūrėti normaliam žmogui, tautos atstovui.Rašote apie tai,kas jums įdomu, bet neaišku, todėl išdėstysiu atsakymą paeiliui: 1. Apie išmintį- genialu( galima pritaikyti ir jums) 2.Jei ateitumėt kai mes piketuojam, būtume jau 5 3. Jei jūs manotės, kad galite kalbėti visų likusių, be tų 4 piliečių ,vardu ir suprantate ; cituoju-kas ir kaip. Galite bolotiruotis į Prezitentus arba į tos gydyklos, kurią nurodėte pacientus.. 🙂 4. Kodėl klausiate kur mes susirinksime gruodžio 17 jeigu jau žinote, kur mes degame žvakutes?valyti nereikia, tegu Tauta, ar ji suniekinta ar išdurta, mato, kad ne visi kirminai šliaužioja naktimis, mes turime ir rodome savo nuomonę netgi dieną prie Prezidentūros ar kitų viešų… Skaityti daugiau »

Liudas

to ya yay ya spalva tamstai užkliuvo kaip buliui.Įvykiai Garliavoje rutuliojosi ne taip kaip tikėjotės? Mums irgi… deja… Bet tos šeimos ir pavieniai patriotai tikrai neabejingi mūsų vaikų atžvilgiu , kaip beje ir visos Lietuvos likimui

yayayayayayayayay to Valiusė

Aš neičiau, kai Jūs piketuojate, nes:
1. Nesuprantu dėl ko Jūs piketuojate.
2. Ten piketuoja asmenys nusivylę gyvenimu, aš toks nesu.
3. Ten piketuoja žmonės kurie manau nelabai turi ką veikti, man paprasčiausiai gaila laiko, ir turiu geresnių užsiėmimų nei tikėti nesąmonėm.
4. Ten piketuoja žmonės nusivylę valdžia, nors neaišku ką tas piketavimas padės nes piketuotojai visada liks nepatenkinti.
5. Ten piketuojantys žmonės remiasi jausmais, o ne faktais. Aš remiuosi faktais.
6. Žodžiu aš Jūsų nesuprantu.
Kuo Jūs nepatenkinti?

Ir taip, taip niekas Jums nedraudžia reikšti savo nuomonės.
Paskutinis klausimas: Kas Jus finansuoja ir kas Jums perka žvakes, kreidas ir t.t. Atsakymas bus?

yayayayayayayayay to Liudas

Kaip ne taip? Viską jau Teismai išsprendė, tik Jūs pabust kažkaip nesugebat, o jau būtų kaip ir laikas.

asilui yayayayay

Tikrai laikai žmones nesveikais jeigu manai, kad kas nors Lietuvoje dar gali patikiet teismais ir ju sprendimais.Na nebūtum asilas…

yayayayayayayayay

Lietuvoje teisingumą vykdo tik Teismai, o, kad Jum tas nepatinka Jūsų bėdos. Be to visam civilizuotam pasauly taip yra.
Be to viskas pasitvirtino apie ką aš ir rašiau 😀 O Jūs tik tai ir patvirtinat 😀

Tik niekaip neatsakot į klausimus kuriuos parašiau „20:54” 😀

apsurdo virsune...

Jus save is salies matete kai su plakatais gatvese stovite? Jus esat idomus tik patys sau,bet niekam kitam. Kitiems keliat tik pasislyktejima,gailesti ir uzuojauta. Jus patys pazeminot tevyne,isreipete zodi „tiesa” Iki siol trypiat tuos kas yra ne tos pacios nuomes kaip jus. Sergat tik vienu vaiku,kas ir vercia manyti kad jusu psichika suzaluota ir smarkiai kraujuoja. Jums reikalinga pagalba,gal net paguodos zodziai toke kaip:nesijaudink,nurimk,gris tavo mergaite,gris…. Uzjauciu netekus tautos mergaite…………………………………………………………….. Jus bukagalviai,ar pagalvojote kaip turi augti vaikas,kuriam yra prikabinta pedofilijos etikiete? Kaip jai gyventi,kai yra minimas jos vardas,kai violetines prietrankos ja medzioja ir jai meldziasi? Kada gi jus suprasit kad ji ne JUSUĄ Ji yra laisva ir nepriklausoma nuo jusu persekiojimu ir maldu. Ji turi teise tureti vaikyste,kuria is jos… Skaityti daugiau »

Virginija

kas atėmė mergaitei vaikystę? motina, kuri į raudoną piniginę dėjo sisalu ištepliotus pinigus. Jei tai buvo tik vaiko fantazijos, tai nebūtų žuvę tiek žmonių. Visi liudininkai nužudyti, Tai faktas. Jei brutaliai susidorojo su liudininkais, kas gali paneigti, kad Stankūnaitė ir mergaitė, kaip liudininkės, taip pat nužudytos. Amžiams užtildytos, byla baigta. Kiek norite tiek įžeidinėkite, niekinkite – nekaltas kraujas netyli. Jis reikalauja tiesos.

cia

Jus niekinate be priezasties ir teises. Saipotes,zeminate nieko detus zmones,smeiziate. O klnio gatves dienorascio admino kelias i pragara. TIESSOS…

ateikit atgailauti

jūs ateinat kiekvieno mėn.17d. dar kartą apšmeižti jauną motiną ir pasityčioti iš jos dukros, kurią beprotis jos tėvas ir visa jo giminė išniekino, įsprausdami į manekeno klyną ir išmokę savo motiną vadinti šlykštyne, pedofile, sužalojo mergaitės vaikystę ir pasmerkė viso gyvenimo kančiai… Atsipeikėkit, prieikit išpažinties ir atgailaukit, gal būt, atvirai, taip kaip dabar renkatės į aikštę apkvailinti ir springdami neapykanta nekaltai žuvusiems žmonėms…

26
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top