Audriaus Bačiulio pastebėjimas: konservatoriai nutarė pradėti atvirą karą su Prezidentūra

Tai konservatoriai nutarė pradėti atvirą karą su Prezidentūra:

– su Nausėda nesuderintos kandidatų į ministrus pavardės (skaityti ČIA) teškiamos ant stalo viešai, kaip ultimatumas, nes jokios alternatyvos, iš kurių prezidentas galėtų rinktis, nesiūlomos;

– į užsienio reikalų ministrus teikiamas Gabrielius Landsbergis, atvirai užimantis priešingą Nausėdai poziciją santykių su Lenkija klausimu, be to, susipykęs su Vengrija, Latvija ir žadantis tapęs ministru versti Baltarusijos vadovą Lukašenką.
T.y., kandidatas į užsienio reikalų ministrus, kurio pareiga palaikyti ir vystyti geros kaimynystės santykius, dar iki tapdamas ministru jau susipyko su visais Lietuvos kaimynais.
Iš ankstesnės veiklos Seime žinant Gabrieliaus polinkį su visais arogantiškai konfliktuoti ir negebėti susitarti net dėl nereikšmingų dalykų, yra akivaizdu: tokių asmeninių savybių politikas apskritai netinka jokiai diplomatinei veiklai.

– į sveikatos apsaugos ministrus siūlomas Arūnas Dulkys, sprendžiant iš jo gausių per pastarąjį pusmetį visiems norintiems klausyti dalytų interviu, ne tik jaučiasi asmeniškai nuskriaustas ir pažemintas prezidento Nausėdos, kuris nepratęsė jo kandencijos Valstybės kontrolieriaus pareigose, bet dar ir linkęs kerštauti.

Iš esmės Ingrida Šimonytė stato Gitaną Nausėdą į padėtį be jam priimtinos išeities: Žinomai viešų konfliktų vengiantis ir sutarimo ieškantis prezidentas dabar turi arba nusileisti ir nuolankiai patvirtinti visus ministrus iš lapo, taip atsisakydamas savo konstitucinių įgaliojimų ir pareigų vadovauti valstybės užsienio politikai, arba atmesti Gabrieliaus Landsbergio kandidatūrą ir taip eiti į atvirą ilgalaikį konfliktą su didžiausios valdančiosios partijos pirmininku.

Ar galima buvo padaryti kitaip? Žinoma, juk yra nusistovėjusi tradicija, kad kandidatai į ministrus viešai vardijami arba po kelis į vieną postą, arba tada, kai būsimasis premjeras jau būna suderinęs pavardes su prezidentu.

Bet konservatoriai per ilgai sėdėjo opozicijoje, tad dabar griebia ir ryja jiems atitekusį valdžios pyragą be saiko ir proto. Be to, pralaimėjimas Nausėdai buvo pernelyg skausmingas ir didžiulius pinigus į Šimonytę investavę konservatoriai lig šiol negali atleisti prezidentui savos nesėkmės, tad nesuvaldo pagiežos ir keršto.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
26 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Nuomonė

Netiesa :(.

Kis

senai siuliau valdzios vyrus ir moteris tikrintis sveikata ne tik fiziskai,bet psichologiskai.Vairuotojus tikrina,o valdzios niekam neateina i galva,kad zmogus sizofrenikas.Kas tas aplamai Gabrielius?Tai dedules broileris,kuris nesiojes URM ministerijoje is kabineto i kabineta papkutes pasirasymams,siandiena tos tokios rimtos ministerijos ministru,tokius zingsnius gali zengti tik zmogus be smegenu arba kaip dedulis suvaikejes,cia jau robos ,juostos visu spalvu perzengtos.JUk tai tragedija Lietuvai ir jos gyventojams?Jeigu prezidentas nesiims veiksmu su pirmomis zibutemis eisime pliat skinti jas is kotu.Karta reikia pasakyti vieninteli zodi-gana zaisti musu likimais!

Labai

teisingi pastebėjimai!Lietuvos mažuma nubalsavo kaip galima blogiau. Dabar pamatysime tikras rietenas, kurias jau inicijuoja valdantieji su jiems britinkančiu buku familiarumu ir arogancija.

na taip

Bet to ir reikejo tiketis. Nauseda tures pasirinkti, ar toliau nores bandyti igyvendinti kazkokia savo vizija (vis dar nesu tikras, kad suprantu, kokia ta jo vizija yra) ar tapti prezidentu, panasiu i Brazauska, kuris tuo metu tik ordinus kabino, ir tai pagal pateiktus sarasus. Paziuresim, pamatysim. Bet kuriuo atveju, Nausedai teks kovoti, ypatingai pries Gabrieliu. Gabrielius akivaizdziai turi gana gerai suplanuota strategija, pagal kuria svajoja patekti i aukstus europinius postus, gal net ir auksciau negu komisaras. Jau ankstesni jo veiksmai tokius zenklus rode, cia ko gero senelio patirtis ir patarimai skaiciuoti kelis zingsnius i prieki. Tik svarbu bus nesusimauti rimtai ir buti nuolat mediju demesio centre, kad UR ministyrui nera taip jau sudetinga. Be to Gabrielius tures URMo resursus ir… Skaityti daugiau »

Bačiuli !!!

Pirma. Įrodyk kad iš vis Lietuvoje yra konservatoriai.
Antra. Pagal kokius kriterijus partijas priskiri „kairei” ar „dešinei”?
Trečia. Baik klaidinti – „landsberginiai yra dešinieji”!
.
Kada komentatoriai pareikš visuotinį nepakantumą klaidinančiai informacijai.
Aišku, klausimas retorinis, o gal kalantis į smegenis – pabudome ir kelkimės!

Na taip,

pradeda karą vardan LDDP – nieko naujo.

Kompromisas

būtų buvęs Ušackas.Žinant,kad Landsbergiams bus sudėtinga bendrauti su rytais,Ušackas būtų buvę pats tas.Nes kaip beversi,-rusai mūsų kaimynai.

Žinant

lietuvišką konservatorišką mentalitetą,nenustebsim,jei jie pradės kažko nepasidalinti tarpusavyje.Be krikščioniško pagrindo,galima tik diktatūra.

manau

Nausedai nereiks vargti,beliko tik sutikimo parasiuka suraityti, cia ne jo valia.

Pastebėjimas Bačiuliui

Jie ne konservatoriai.

Viltys

Landsberginių didžiausia viltis ir didžiausios pastangos bus bet kokiais būdais bandyti išsimeluoti Paryžiaus teisme dėl Snoro užgrobimo. Visi jų nelogiški ir neprotingi žingsniai tik dėl to, o viena iš užgrobimo vykdytojų, šimonytė, vengiant ir bijant teismo, padarys bet ką, kad tik save nors kiek atpraust..

to Kompromisas

LDDP ir yra Rytų statytinė – eksbolševikai. Jie ir laimės po tokių darbų.

Kis'ui arba Kis'ai

Tamsta esate apskritas pykčio pūlinys!

ah1

jei nesiūloma alternatyva iš ko rinktis tai jau kvepia diktatūra.

Ausys išlindo iš už širmos.

Išsidavė konservatoriai. Per pirmą posėdį jau mes sužinojom, kas galimai diktuos ir jiems, ir Prezidentui – pasirodo – tai tiesa.

stasys

Ne str. o skistimelis . G. Nausėda jau parodė savo charakterio brandą , prieš tai paspaudes eks. Premjierui ranka tuo pačiu užkases visus nesutarimo kirvius .Gal apie tai Audrius nežinojo ? žinojo, tik labai jau jam norėjosi ką nors tokių čia pasidalinti . Replikuojant jam priminciau : jog tam darbui tiktų ir KALIAuse. Visiems per dienas šypsosi, nesivaipo , tyliai klauso , jei tik reikia galima pernešti į kitą vietą ir nesulauksite jokių priekaištu , visiems draugišką be abejonių .Jei tik tinkamai apvilkti žiūrėk ir tiktų būti ministeriu vietoj Linkevičiaus , ar ne taip A.Baciuli ?

jutas

Taip taip, stribų anūkai geriausiai padės parinkti.

>>  Ausys išlindo iš už širmos.

„Išsidavė konservatoriai.”
Lietuvoje konservatorių nėra.

Al.

Bijau, kad tai ne dėl keršto. Lietuvos komunistų veikimo būdas toks pat, kaip Amerikos. Mes sakome Gabrielis Lansbergis, bet turime omeny Kamalą Haris.

Skelbkime

Atvirą karą dezinformacijai!
Lietuvoje nėra konservatorių.
Landsberginiai nėra dešinieji.
Melui STOP.

Kagebistų

atžalos profesionaliausios. Jas nebent aplenktų Afrikos aukščiausios klasės specialistai.

Žemyna

skelbkime konkursą, kas geriau tiktų, kas jų tikrąjį veidą atidengtų:
buvę konservatoriai, ekskonservatoriai, pseudokonservatoriai, konservatorių kaukėm besidangsčiusieji, nukritusių kaukių partija, –
kas daugiau pasiūlys?

Deja...

Apie ką šneka,jeigu mes nesugebam izoliuoti vieną tyčinį *rašytoją*:tas nabagėlis stasys vistiek dėmesio centre.Negi negalima tiesiog be komentarų praleisti jo rašliavą?Rodos,taip paprasta.Negi jis neatsibodo?

Tiek Landsbergis,

tiek Ušackas tinkami diplomatijai.

>Žemynos siūlytam konkursui

neliustruoti kregždučiai su pasmukusiom budionovkėm.

T0mas J

Gabrielius jau yra dirbęs Užsienio reikalų ministerijoje kai net aukštojo išsilavinimo dar neturėjo.
Neliečiamųjų kasta. Ar Prezidentas tai žino? Aišku, žino…

26
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top