Audriaus Bačiulio replika apie naująją tvarką „Šimašiaus okupuotame Vilniuje“

Vytautas Petruitis (žr. iliustraciją – Tiesos.lt) įkvėpė pamąstymui.

P.S. Visiems, aiškinantiems, neva moterį sulaikė ne už mojavimą Lietuvos vėliava, bet už „teisėtų policijos reikalavimų nevykdymą bandant nustatyti asmens tapatybę“.

Tai, jūsų požiūriu, dabar, kaip sovietmečiu, Šimašiaus okupuotame Vilniuje turime visą laiką nešiotis asmens dokumentus?

Su nuotrauka, asmens numeriu, parašu ir antspaudu?

Jūs čia rimtai? Blem, net Lietuvos paštas siuntinių, kainuojančių ne vieną šimtą eurų, atsiėmimui to nereikalauja, pakanka kvietimo lapuko.

Ir, jei ką, net sovietmečiu absoliuti dauguma žmonių asmens dokumentų nesinešiojo, o sovietinė milicija žiūrėjo į tai supratingai.

Skirtingai nuo Šimašiaus nelietuviakalbių okupacinių pajėgų.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
15 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
O ką mano

apie tai Vidaus Reikalų Ministrė? Negi tai su jos tyliuoju palaiminimu?

Dzeikas

Jus nebagavote kampo ir siunciamos jums zinutes:
Kovo 11-os islaisvinto Chamo salyje trispalve mosikuoti turite TIK PAGAL KOMANDA. Vienas! – mojuojate.Du! – sustinstate.
O dabar: vienas! – du!-vienas! – du!
O ant jusu patriotiniu jausmu…na vienas chamu lyderiu gerai issireiske – tapsnojo.
Cholopas turi tureti viena jausma – stipriojo baime.

Dzeikas

O ka manui:
Neklausinek TOKIU klausimu.Rodai savo vaikiskuma. Savaime aisku – joks miesto meriukas taip issidirbineti be centrines valdzios palaiminimo nedristu.

stasys

O kas nutiktu jei ten butu mojuojama Rusijos vėliava ? Bijau pusę Tiesose reziduojančiu „laisvamaniu” turėtu skubiai griebti po didelį šauktą valerijono lašeliu . Žemos kultūros temos visada suponuoja diskusijas kuriose dominuoja tarpuvarčių kiemuose gyvenantis patriotai . A.Bačiulis man atrodė kitoks . Na bet laikas nestovi vietoje keičiasi ir požiūriai .. į tokias problemas .

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

(pataisymas)
Su Trispalve Vilniuje pakuodavo prie
Pilsudskio
Hitlerio
Stalino
Nausėdos

atsiprasau

atsiprasau, bet jus esate kvailas p. stasy. elementariai kvailas. anksciau atrode, kad tik apsimetate.

Ramiros

Man tai juokingai atrodo paaiškinimas, jog brutaliai ir pažeminančiai ta moteriškė buvo sulaikyta, kad nustatyti jos tapatybę. Pirma, o kam to reikėjo, juk ji nedarė nieko neleistino, ramiai stovėjo su lietuviška trispalve vėliava (kol kas ji ne uždrausta),tuo labiau, kad gatvėje Šimašiaus pavadintoje Trispalve (tikėkimės, kad jie turėjo omeny geltona-žalia-raudona, o, gal ? ….), antra, ji juk pasakė savo vardą, pavardę, gimimo metus, ką pareigūnė patikrino kompiuteryje. Man peršasi mintis, kad jos tapatybė buvo specų anksčiau nustatyta, o moteriškas ekipažas buvo pasiųstas būtent ją supakuoti, kaip kažkam nepageidaujamą asmenį, aktyvią pilietę, visuomenininkę. Manau, kad kai kurie valdžios „nykštukai”( anot A.Juozaičio) tokių žmonių bijo ir jiems norisi naudoti anų laikų metodus, kad atrodyti aukštesniems, galingesniems ?

stassys

atsiprasau 2020-01-6 10:48 > neatsiprašinėkite jei neturite savo išvadoms argumentu . Taip iš tikro elgiasi tik kvailiai ir savimylos,.. kuriems atrodo kad tik apie juos sukasi esamas pasaulis .Tarpuvarčiu patriotai tikrai įgauna gana aštria ir aktualia problemą Lietuvoje .

kaltas iešmininkas šimašius

komunistai, kgbistai, pedofilai ir pederastai nekalti.
taškas. diskusijos baigtos.

O jis

ne vienas i6 jų anūkėlių? Kas žinote, parašykite? Negi neturėjo superinis jaunimo numylėtinis ir Kubiliaus, žinoma, neturėjo klasiokų, grupiokų ir pan.?

semitus

lauk iš vilniaus merijos

štaziui

gėbistine padla, lojanti apie savo gimtąją rusijos vėliavą – tavo žiniai, šituo skuduru mojuojama gegužės 9 ne vien Vilniuje Antakalnyje, ne vien Vingio parke vykstant rusų „kultūros” dienoms (palaiminus ir parėmus šikašiui). Ir mosikuotojai rusišku skuduru kasmet rengia provokacijas, išsišokimus, atvirus tvarkos pežeidimus (pradedant girtais rusiškai snukiais su atkimštais alkoholio buteliais rankose).

Ką daro „mūsų” mentai? Saugo rusijos „patriotus” ir gaudo reiškiančius teisėtą pasipiktinimą jais.

O dabar susikiši klaviatūra į analinę angą ir bėgte, persdamas rusijos „недофюрер” citatomis iki maskvos. O iš ten – bėgte į Magadaną.

bet Bačiulis jau kai praregėjo...

Apskritai Bačiulis galėtų daugiau pasisakyti. Nes keistoka matyti tiek susitvardantį „buvusį”, kuris žinodamas gerokai daugiau už mane, kartais ir toliau apsimetinėja šlanga. Šiuo atveju jis viską teisingai sudėliojo, bet norėtųsi jį paraginti: – Drąsiau, drambly, drąsiau drambly!

stasys

youtube.com/watch?v=2YzcV_tGgcw ..bačiulis – ramanauskas .

Žemyna

Ponas Š. jums ne koks piemuo, jis tik garbingom kompanijom susideda. 🙁

15
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top