Audrius Bačiulis. Apie Metų įvykį ir Metų žmogų

lzinios.lt

Toks yra vienas – Donaldas Trumpas. Ir bet kuri žiniasklaida, bet kuris apžvalgininkas, įžvalgininkas, politikas ar politologas, bandantis neigti šią akivaizdybę, tad desperatiškai ieškantis ir netgi atrandantis kitą kandidatą į Metų įvykį/žmogų Nr.1, tėra veidmainingas niektauza, nevertas jūsų ir mūsų dėmesio.

Donaldo Trumpo pergalė sugriovė visus ligšiolinius įsivaizdavimus apie Amerikos isteblišmento ir didžiosios žiniasklaidos galią, prikišamai parodydama, kad Amerika išliko demokratine šalimi, kurioje vis dar rinkėjai, o ne partinė nomenklatūra ir su ja suaugę politologai bei žurnalistai sprendžia, kas ateis į valdžią.

Po Donaldo Trumpo pergalės sekę devyni prezidentavimo mėnesiai paneigė visus isteblišmento ir didžiosios žiniasklaidos skleistus gandus, esą tai būsiąs niekam tikęs Amerikos ir Vakarų pasaulio lyderis.

Nutiko lygiai atvirkščiai.

Jūs nepatikėsite, bet netgi visiškai anti-trumpinė televizija CNN užvakar pranešė, jog „Donaldas Trumpas pasiekė tam tikrų pergalių užsienio politikoje“. Vardijo daugiausiai Artimuosius Rytus, pergalę prieš ISIS, suvaldytą padėtį Irake ir Afganistane, raketų smūgį Assadui už cheminio ginklo naudojimą, perversmą Saudo Arabijos vadovybėje.

Savaite anksčiau toks pat užkietėjęs, Lietuvoje populiarus anti-trumperis Edwardas Lucas pripažino straipsnyje „The Times“, kad prie Donaldo Trumpo Amerikos sąjungininkų Europoje saugumas smarkiai išaugo.

Smagus Donaldo Trumpo spyris į pasturgalį europiniams NATO parazitams, pagaliau privertęs juos didinti išlaidas gynybai; šarvuota amerikiečių brigada Lenkijoje; pusantro karto padidintas finansavimas JAV pajėgoms Vidurio ir Rytų Europoje; ginkluotės tiekimas su Rusijos agresija kovojančiai Ukrainai; nauja JAV nacionalinio saugumo strategija, Rusijos ir Kinijos politiką įvardijanti pagrindiniais iššūkiais Amerikai, – visa tai geriau už bet kokius žodžius paliudijo, jog naujasis JAV prezidentas savo požiūrį į mums grėsmę keliančia Vladimiro Putino Rusiją rodo veiksmais, o ne kalbomis.

Nors būta ir Donaldo Trumpo kalbų.

Tokių kalbų, kokių iš Amerikos prezidentų lūpų negirdėjome daugiau nei ketvirtį amžiaus, nuo tada, kai Ronaldas Reaganas paragino tuomet dar buvusios Sovietų Sąjungos tuomet dar lyderį Michailą Gorbačiovą nugriauti Berlyno sieną.

Kalbėdamas Varšuvoje, Vidurio ir Rytų Europos vadovų konferencijoje, Donaldas Trumpas pažadėjo ginti Vakarų Civilizaciją nuo jai gręsiančių pavojų. Tai jau būtų daug, bet jis kalbėjo toliau.

Donaldas Trumpas tapo pirmuoju iš didžiųjų Vakarų valstybių vadovų, padėjusių lygybės ženklą tarp hitlerinio nacizmo ir stalininio komunizmo, 1939-siais pasidalijusių Rytų Europą.

Tokio iššūkio Maskvai per aštuonis dešimtmečius nebuvo metęs joks Vakarų lyderis.

Reikia suprasti, kad visa anksčiau Sovietų, o dabar Rusijos valstybinė pasaulėvoka pagrįsta teiginiu, jog 1941 metais „po klastingo hitlerinės Vokietijos užpuolimo didžioji rusų tauta Didžiajame tėvynės kare išgelbėjo pasaulį nuo fašizmo“, tad to pasekoje rusai savaime yra geriečiais, kovojusiais Pasaulinio Gėrio jėgų pusėje. Ir Vakarai turi juos už tai mylėti, gerbti ir popinti.

Straipsnio tęsinį skaitykite ČIA

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
21 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Na,straipsnis tikrai

labai elegantiškas ir tikslus.Dėl Jeruzalės tikrai neramu.Nes -tikėjimas,krikščionybė yra metafizika.Šiuo balsavimu buvo nuo to sąmoningai atsiribota.O tai daug baisiau,nei reveransas Berlynui.Beje,o kur dongo Merkel delfi puslapiuose.Ir ,nepaisant blokados,dujos per Nerdstrymą Vokietijai teka?

Lietuva turi tikrai labai

pasistengti ir kokiu tai būdu atsiprašyti ar pasiaiškinti,kad pernelyg atsipalaidavo.Nes Trampo charakteris būtent tas,kad tikrai apie mūsų išsišokimą,esančių parubežy,bus mums priminta,tik kai nesitikėsim.Šiaip ar taip Trampas ne motina Teresė,o skaičiuoja kietai.Kaip ir turi būti.Nesigailinčiom kiaulėm…

Tarabilda

Sakykim tiesiai šviesiai – per šventes, kai visi trūsė virtuvėse prie puodų ir sėdėjo užstalėse buvo įvykdyta valstybės išdavystė. Mūsų apverktiname geopolitiniame būvyje buvo išduotas pagrindinis strateginis partneris JAV ir NATO.
Manau, kad turėtų būti pradėta impičmento procedūra visiems, kurie prie to prisidėjo, nes akivaizdu, kad sulaužyta Konstitucija. Deja, tarp mūsų veršių neatsiras, kas tokią idėją galėtų bent artikuliuoti, kad Prezidentė būtų pastatyta į savo vietą.

Tik klausimas

joooo… taaaaip… žinoma… 1937–1938 m. buvo žmogelių, tame tarpe ir mylimoj Lietuvėlėj, kurie net duče ir fiureriu gėrėjosi, matė juos esant Europos „gelbėtojais” nuo bolševizmo, „ryžtingais vadais” etc …. Žinia, tai labai sąlyginis palyginimas, nes šiuo atveju kalbame apie DEMONRATINĖS valstybės prezidentą ir panašumai daugiau retorikos, mimikos ar gestų, bet nepolitinės metodikos. Bet vis dėlto, klausimas didelis: ar TIKRAI yra taip jau kuo gėrėtis?

Juozapas

Taip, niekšiškas matrioškyno poelgis tikrai neliks be atsako. Jau esu sakęs ką padaryčoau Trumpo vietoje- nebausčiau Lietuvos ir nieko neprasikaltusių paprastų piliečių, bet valdżiukės kurwų lizdą pakedenčiau gruntaunai.
Tam pakanka, kad amerikonai nutekintų pasaulio žiniasklaidai surinktą žvalgybinę informaciją apie mūsų kriminalinio režimo šulus ir veikėjus.
Jankių žvalgybai paviešinus tai ką jie žino apie mūsų politinių grybų praeities tamsius puslapius, apie V. Pociūno, Garliavos, Kusaitės ir kitas rezonansines bylas, apie lytinius iškrypėlius Lietuvos valdžioje, režimo klikai būtų šakės.
To ir linkiu artėjančių Naujųjų proga.

Du klausimai Tapinui:

1. Ar skaitote Bačiulio straipsnius?
2. Jei taip, ar suprantate, kas parašyta?

Tautai

reiktų šviečiamojo straipsnio apie Izraelio ir Palestinos istoriją.Kiek,kada ir kam priklausė Jeruzalė.

antanaa

Indomiai čia pas mus:Šengeno zonai 10 metų,susitikime tik Latvija ir Estija.Baltarusija ketina nesinaudoti Klaipėdos uostu,ir valdžioj,ir žiniasklaidoj tyku ramu.Bet kiek triukšmo dėl alkoholio!Ačiū gerb.Bačiuliui,kaip visada konkrečiai ir aiškiai.

išvadavimas pagal tolerastus-liberastus

Euro liberastai klykia jog Izraelis privalo palikti „okupuotas” teritorijas.
Kas gi ten per „okupuotos teritorijos”? Kaip jos istoriškai vadinasi?
Ėgi tai … Samarija ir Judėja. Biblijinio senumo žydų žemė.
Taigi, ” vaduotojai” ragina „išvaduoti” Judėją nuo… judėjų!
O šiaip, tarp kitko, arabai Palestinoje gyvena, palyginus su žydais, neseniai.
Nuo to meto kai Saladinas užgrobė tas žemes nugalėjęs krikščionis kryžiuočius.
Apart žydų, Izraelio žemėse taip pat tūkstančius metų gyveno klajokių beduinų gentys. Beduinai nors ir musulmonai, bet yra lojalūs Izraelio valstybei -skirtingai nuo arabų tarnauja Izraelio armijoje, užima atsakingus postus valstybės tarnyboje. Beduinai beveik atvirai nemėgsta arabų ir vadina juos atsibastėliais ir tinginiais.

Tarabilda Tautai

Tamsta labai paviršutiniškai supranti reikalo esmę. Ne dėl palestiniečių mūsų švonerynas iš Daukantynės nubalsavo prieš Ameriką ir NATO. Ponia labai susirūpino savo ateitimi Briuselyje, ir pofig jai Lietuvos tikrieji strateginiai partneriai ir saugumas.

J---Tarabildai

Taip tai taip- be abejo, visas „balius” būtent dėl Matrioškės karjeros galimybių briuselynuose. Bet,…
Labai verta pamislyti ar tai vien primityvus godžios valdžiai bobšės troškimas.
Jeigu tikėti putlerio tvirtinimu, jog buvusių agentų nebūna, tuomet kyla minčių jog Ponią sėkmingai atlikusią zadanijas Lietuvoje, lubianka stumia Ją į aukštą krėslą ES. Ruskiai ten jau turi Raudonąjį Driukaitį, turi lenkijos išdaviką Tuskių, tad kodėl nepapildžius rezidentų aukso fondo dar vienu lobiu?

Puiki izvalga!

Visada buvau uz prez. D.Trump’a!Jo paskelbta programa pries ,,pabegelius” pristabde ir Merkel bei kitu idiotu veiksmus. Atsirado drasuolis Orban, Szydlo ir kit, galvojantys smegenimis, ne uzpakaliu. Tikiu, kad jis prisimins musu ,,diplomatu” kalbeles – ,,juokdarys”, ,,kas ji rinks” ir pan. Taip , kad grybovskai apie vadovaujancia vieta ES teks pamirsti – juk jos kalte LR nera teisingumo, o vyriausybe paraliziuota, nes abu vadovai nusikalto Tautai – 240 policininku pasitarnavo isigimeliams – pedofilams.Kam gali vadovauti ponia daktarka, kai jos devizas: ,,ekonomika turi buti ekonomiska”?!

Tarabilda

Kaip čia tiksliau pasakius, ar nebus tik taip, kad į ES išrinktųjų klubą gravituoja pačios didžiausios politinės atmatos. Jie vieni kitus traukia į savo glėbį – štazi bobos, italų komunistai, visokiausia gender publika ir kitas mėšlas. Sarafano vieta ten parengta ant viršutinės lentynos, bet už tai metelius (kurie labai svarbūs) padirbėk. Įdomiau man kas kita.Protingas žmogus manytų: braška ta ES per siūles. Perspektyva neaiški net tokioj Vokietijoj, kuri nebesugeba suformuoti nešizofreniškos vyriausybės. Iš kur tad atsiranda motyvas vienam iš partnerių rodyti špygą, ir paskui dar tikėtis, kad jų vyrai už tave eis galvą guldyti. Toks balsavimas panašus į apdujimą ar tikrą beprotybę. Vadinasi turėjo būti kažkoks stiprus motyvuojantis veiksnys, kuris įtakojo tokį sprendimą. Galvodavom, kad taip, nesam savarankiški užsienio politikoj,… Skaityti daugiau »

Al.

Be viso šito,Trumpas stabdo Planuotos tėvystės žudymo tinklą,stabdo privalomą sodomijos propagandą ir net vėl pasveikino visus su Kalėdom.

Dėl ES. Suprantama, kad rusai nori ją užvaldyt. Bet,kažin ar kominterno vadovybė pavaldi rusams ? Todėl ir kvaila būtų Amerikos vietoj, visą ugnį atsukti vien į rusus.

Ar baus Lietuvą dėl mūsų valdžios veiksmų. Jei Amerika suprato, kad Lenkiją vokiečiai ir rusai užpuolė kartu, tai gal supras,kad Lietuva yra užgrobta ir sprendimų nepriima.

Ekspertas

Chaosas Bačiulio galvoje ir visiška proto negalia. Kai atsiranda protesto nuotaikos tai atsiranda ir kas panaudoja atitinkamą retoriką, po to kai laimi – daro tokius pačius darbus kaip ir reikia, nes retorika tik jaukas miniai. 1. Dėl žiniasklaidos. Žiniasklaida kaip darė įtaką taip ir daro. Tik reikia suprasti, kad jeigu ta žiniasklaida isteriškai ir kitaip neadekvačiai kritikuoja Trampą tai ji sukelia priešingą efektą ir tas efektas yra planuotas ir įgyvendintas per tą žiniasklaidą. Bet žinoma minios tokių fokusų nesupras. 2. Girti JAV demokratiją, kai jo ten nėra – tikras nesusipratimas. „Demokratija” tokia kad kaip ir Lietuvoje, taip ir JAV reikia „rinktis” iš blogo ir blogesnio. Pakišti personažai – teatras miniai. 3. CNN vardijo „pergalės”? ISIS nugalėjimas? ISIS tai JAV projektas.… Skaityti daugiau »

Dzeikas

Ekspertui:
Pamirsote pamineti, kad jankiai patys susiorganizavo 9/11 :-;

Ekspertas Dzeikui

Čia juk kalbam apie Trumpo „laimėjimus”. 9/11 ir Trump ryšys yra toks, kad Trampas per rinkimų kampaniją žadėjo atnaujinti tyrimą. Turint omeny, kad apie pusę JAV gyventojų netiki oficialia versija, tai Trump yra sugrojęs šią natą. Laikas parodys, kaip vykdomi pažadai :). Kas organizavo 9/11 tampa aišku, kai supranti ką reiškia savokos „spec. tarnybos”, „terorizmas” ir jų ryšys su piliečiais, jų valdymu ir globalia politika. „Valstybės” nėra aukščiausia saviorganizacios forma, vien turint omeny, kad stambiam kapitalui neužtenka erdvės veikti kokios tai valstybės ribose.

Nereikia bijoti tiesos

Šį klausimą – Jeruzalės pripažinimą Izraelio sostine – reikia spręsti iš religinių pozicijų, nes tik tuomet atsiveria tikroji visų įvykių prasmė. Al Aksos mečetės sugriovimas ir Trečiosios šventyklos pastatymas, manoma, yra paskutinieji apokaliptiniai akordai. Trečiojoje šventykloje bus karūnuojamas antikristas (žydų mošiachas). Kai kurios žiniasklaidos priemonės tvirtina, jog Trampas galėtų viešpatauti amžinai ir kad jis pagreitino mošiacho atėjimą. Plačiau žr. Lebionkos medžiagą http://lebionka.blogspot.lt/2017/12/apokalipses-isvakarese-trecioji.html

O į klausimą, kam priklauso Jeruzalė, krikščionys galėtų atsakyti Kristaus žodžiais: „Man duota visa valdžia danguje ir žemėje”. Jeigu Kristui, tai ir mums.

Lietuvos metų žmogus

JAKYLAS !!! !

Marginalas Nereikiabijotitiesosei

Iš stiliaus bei kažkodėl pasigauto aškenaziško „mošiacho” matyti autorės mantros. Nieko naujo. Daktarės tikrai nebijo tiesos, nes jau dėstė, jog totalinė čipizacija nebaisi – matyt, neatitinka Apr 13:16-17, arba Apr 13:16-17 meluoja ir galima dėtis sau ant kaktos ką tik valdžia lieps. Įdomu, kodėl žydų tauta neturi turėti nei savo žemės, nei savo sostinės? Juk užtenka žvilgterėti į Lk 21:24 „Jeruzalę mindžios pagonys, kol baigsis pagonių laikai”. „Pagonys” čia hebrajiškas žodis Gojim „gentys”, bet nebūtinai stabmeldžiai. Jerūšalaime gojų laikai baigėsi 1967 m. Kas dėl Antikristo karūnavimo, tai šią „naujieną” mokslo daktarės ima iš „Protokolų” lygio idiotiškiausio burliokinio brudo. Džiugu pranešti daktarėms, kad aškenazių „mošiah”, tai literatūrine kalba MĀŠĪaH, Pateptasis, o išvertus į graikų kalbą – Christos. Nemanyčiau, kad Evangelijos skelbimas… Skaityti daugiau »

21
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top