Audrius Bačiulis. Buvęs VSD vadovas G. Grina teisus: Lietuva pamiršta savo strateginius tikslus?

Buvęs VSD direktorius G. Grina įsitikinęs, kad Lietuvos valdžios atstovai, priėmę Baltarusijos opozicionierę, galėjo pasiduoti arba įsivelti į geopolitinius Rusijos žaidimus. Anot pašnekovo, Rusija nori susilpninti Baltarusiją, o šios konfliktas su Europos Sąjunga leistų priartėti prie tokio tikslo.

„Kodėl ji (S. Cichanouskaja – LRT.lt) atvažiavo į Vilnių? Aš manau, kad tai yra Rusijos žaidimai. A. Lukašenka žaidžia savo žaidimus, o Rusija žaidžia savo žaidimus. Jeigu aš būčiau Rusijos vietoje, tai labai stengčiausi tai paversti Baltarusijos ir Europos Sąjungos problema. Mano įsitikinimu, tas dabar labai sėkmingai vyksta“, – apie neramumus Baltarusijoje LRT.lt kalbėjo G. Grina (daugiau skaityti ČIA).

Be to, anot jo, Lietuva paskubėjo priimti S. Cichanouskają į savo glėbį neišsiaiškinus, kas finansavo jos rinkimų kampaniją, kas buvo jos rėmėjai. Buvusio VSD vadovo manymu, Lietuva šiuo atveju pamiršta savo strateginius tikslus, kurių vienas – Baltarusijos savarankiškumo stiprinimas.

„Kur yra mūsų strategija? Ji kartais būna nesusijusi su taktiniais dalykais arba būna susijusi tik iš tolo. Mūsų strategija yra paprasta – Baltarusija neturėtų tapti Rusijos dalimi. Kas ten, Baltarusijoje, vyksta, yra detalės. Manęs asmeniškai visiškai nedomina, kiek ten šarvuočių važinėja, kiek milicininkų vaikšto. Svarbiausia – kur bus Baltarusija ir kas tam daro įtaką.

Kažkodėl A. Lukašenką visi vadina paskutiniu diktatoriumi, o kelintas diktatorius yra V. Putinas? Šitą klausimą kas nors nagrinėjo? Prie kažkokio kolūkio pirmininko visi labai gudrūs kabinėtis, tegul prie V. Putino pasikabinėja. Tai yra strateginiai dalykai. Ką mes čia žaidžiame?“ – kalbėjo G. Grina.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
42 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Strategija

Pagaliau. Atsirado žmogus, kuris parodė kur yra esmė. Stebint kaip kiti, veikiantys valstybės pareigūnai vienas per kitą braunasi su ultimatumais ir grasinimais Lukašenkai, susidaro įspūdis, kad jie kaip durneliai šoka pagal Rusijos spec. tarnybų užduotis.

stasys

G.Grina matyt pamiršo nuo kuo prasidėjo Kusaitės byla ir kitos susijusios su Rusijos interesais ? nuo noro žaisti su Putinu geopolitinėmis šaškėmis stumdant jas pagal savo įsivaizdavimą siekiančiu kažkokiu strateginiu Lietuvos planu . Kokiu strateginiu planu Lietuva gali turėti Baltarusijoje ? , matau tik viena , realiai suvokti kūnu ir protu, kad nuo jos pastangų ir noro niekas nepriklauso toje teritorijoje . Ten šeimininkas Putinas ir jo sekretorė kolūkio pirmininkas. Jei tas smurtas yra skirtas praryti Baltarusija visada egzistuos ir B planas ,ateiti ir ja (Baltarusija) pasiimti . Šiais metais tai buvo pademonstruota akivaizdžiai klastojant ir ignoruojant Rusijos Konstitucija . Ten kur teisė neturi viršenybės , galioja visiškai kitos žaidimo taisyklės . S. Cichanouskaja atvyko pas vaikus kurie jau kuris… Skaityti daugiau »

Žudomi žmonės,mušami

žmonės -nereikšminga detalė?Mes daromės panašūs į Putiną?Priėmėte žmogų,Tichanovskają,gelbėjote gyvybę ir tai daug.Tikrai,reikia turėti savo strategiją humanizmui ir Putinas niekur neįvels.

O tai

mes ne krikščionys,negalim priimti persekiojamus?

Marazmas

Lietuva neturėjo kvailesnio VSD vadovo kaip Grina. Ką jis darė, kai rusai supirkinėjo Lietuvos žemes? Sakė, kad čia ne VSD reikalas. Įsivaizduojate, kaip būtų pasauliui atrodžiusi Lietuva, jei nepriimtų Tarakono šantažuojamo baltarusių laisvės simbolio? Gal galėtų išskleisti savo nesąmonę, kad SC atsidūrimas Lietuvoje yra Kremliaus žaidimai? Ką Kremlius iš to laimi – absurdas ir tiek. Tiesiog tarakonas išmetė pavojingą simbolį iš valstybės, nes bijojo jį viešai sunaikinti. O tai, kad Grinos nedomina, jog Baltarusijoje žudomi žmonės, parodo, koks baisu cinikas vadovavo VSD ir paaiškina, kodėl be gailesčio tampė nekaltą nepilnametę Kusaitę. Ar tokie metodai labai skiriasi nuo Tarakono smurto?

Kis

Kodel si moteris atbego i Lietuva ,o ne i rusija,juk vis „opozicija”pradedant gazpromo vietininku Naltarusijoje ir dar kelis,kuriu nepasodino.O Cichanovskos vyras-blogeris beje slovina Krymo uzgrobima.To jus nezinojote,o po to ,kai pasake,kad nurimtu zmones ,kurie patikejo tos virtuves seimininkes padorumu,liepe ramintis nejaugi dar neaisku kur tas nustipes suva slepiasi?O musu politikanai,ypac tie (kubilius) smerkia Lukasenka,o juk prie seimo su ruso pagalba issaude visus nepatenkintus,blia kada jie supras ,kad kalbant bent mastyti reikia,o sneketi vejus su Pumprickaite.Jeigu trumpai,tai tipeliai panasus i Povilioni gavo apmyztu skuduru per snukius.Matyciau tyu avinu reakcija,jeigu Baltarusijos valdzia kazka panasaus vebliautu,irodykite,kad viskas falsas,beje cia kvepia kisimasis i vidaus reikalus.Idomu ka daro kiti kaimynai,kurie masto ne kabanciu galu,o makaule?

Grinai

Niekas nenori stiprinti Balatarusijos nepriklausomybės. Rusija nori turėti savo įtakoje. Lenkija irgi nori, kaip buvusią koloniją. Pagaliau Europa nori, nes čia vis dar nevyksta linksmų vyrukų paradai. O Lietuva nori to, ko nori Lankija ir Europa, nors tie norai skirtingi.

Grinai

Suklydau. Netyčia parašiau, kad Lietuva kažko nori. Ji negali norėti, nes jos, kaip tokios nėra.

Grina be gaidžio sindromo

Tikriausiai ir Šimašius, priduodamas Beliackį Baltarusijos nepriklausomybės garantui, vadovavosi panašia paradigma. „Baltarusija neturėtų tapti Rusijos dalimi”, toks mūsų šventas strateginis tikslas, o kas ką ten tankais traiško, kas aukštyn kojom pakeičia rinkimų rezultatus, tai antraeilis dalykas. Svarbu, kad Europa nenusigręžtų nuo Baltarusijos nepriklausomybės garanto Lukašenkos, nes kitaip ten ateis Rusija. Tarsi ji ten seniai nebūtų atėjusi. Nėra jokios Nepriklausomos Baltarusijos, nedaug beliko, kad tai bus įtvirtinta de jure. Ir čia jokie flirtai, žaidimai „Europa ar Maskva” yra tik Grinoms ar Nausėdoms su kažkokiomis Nacionalinėmis tarybomis, kurių niekada nebus, ir jie tai puikiausiai žino. Kaip bebūtų, Tarakonui vis vien jau nedaug liko laiko. Greičiausiai ir jo šeimininkui Kremliuje.

Vargas dėl Grinos

Bačiuli, radai kuo remtis – Grina!? Vargas Lietuvai, kai jos saugumą gyna tokie grinos su savo beviltiškom logikom: Cichaunouskaja yra Putino statytinė, jos tisklas susilpninti Putinui Baltarusiją, bet Putinas paknopstom skuba pasveikinti su pergale tironą, o ne savo statytinę. Čia tokie, anot Grinos, Putino žaidimai. Vargas Lietuvai su tokiais grininiais marazmais.
Živie Belarus!

DD plius DD

Visų pirma- kas bevyktų, kokiais scenarijais besiklostytų, kokiomis intencijomis ar interesais aktyvistai besivadovautų, Rusija, kiek tik gali ir kur tik gali, visada bandė ir bando pasinaudoti. Kokį nors Grinos žodžiais „žaidimą” jie visada žaidžia. Šiuo atveju, jeigu jau apie strategijas kalbam, visai nesvarbu kokį. Svarbu yra kitkas- Tichanovskaja yra tapus baltarusiško protesto kristalizacine figūra- tam tikra prasme naujos Baltarusijos viltim. Protestas jau apėmęs visą šalį, ne vien Minską- ten ne kokie Grinai besivaidenantys Putino ir Lukašenkos pasiintrigavimai. Tai visai kas kita. Ir Lietuva paprasčiausiai simboliškai ištiesė ranką baltarusių tautai. Neįsivaizduoju kas čia Grinai nepatinka. Gal jo manymu būtų geriau, jei prieš nosį užtrenktumėm duris? P.S. Pastebėjau, kad mūsų lietuviška užuovėja ne vien Griną erzina, o kone visus būtent Kremliaus žaidimų… Skaityti daugiau »

Raigerdas

Tas pats žymusis rusų karvedys Suvorovas, sutriuškinęs Žečpospolitos kariuomenę, yra pasakęs:”Ne tiek yra pavojingas priešas už sienos, kiek savi idiotai”. Todėl šis komentatorius parašė teisingai:”Marazmas 2020-08-13 8:03 Lietuva neturėjo kvailesnio VSD vadovo kaip Grina. Ką jis darė, kai rusai supirkinėjo Lietuvos žemes? Sakė, kad čia ne VSD reikalas”. Nežinau, kokioje mokykloje mokėsi Audrius Bačiulis, bet jis šio patarimo neįsisavino nuo pat mokyklos suolo:”Ėjo du draugai. Ir staiga pasirodė Meškinas. Vienas draugas iš baimės nukrito, o kitas pabėgo. Meškinas atėjo prie gulinčio berniuko, apuostė jį ir nuėjo. Atsipekėjęs berniukas atsigavo, o tas iš krūmų sugrįžęs „draugas” ir klausia:’ką tau pašnibždėjo Meškinas?’ Berniukas atsakė:”Meškinas pasakė, kad DRAUGĄ pažinsi nelaimėje”. Tai štai, tiek Audrius Bačiulis, tiek G.Grina yra mūsų tautos priešai, o mes… Skaityti daugiau »

vladas.vilimas@gmail.com

P. Grina ir Bačiulis – teisūs. Pro šią prizmę ir reikia žvelgtivertinant situaciją.

Cichanouskaja

Sorosine siuksle!

Prašalietis

Audrius Bačiulis kaip ir Buvęs VSD vadovas G. Grina „su savo teisumu”, kaip du žaidžiantys valstybes vaikai smėlio dėžėje samprotauja apie „savo valstybių geopolitinę veiklą”. Bent kiek žinantis tokios valstybės kaip Lietuva istoriją žmogelis supranta, kad vieną kitą milijoną turintys pseudovalstybiniai dariniai buvo šimtus metų, yra šiandien ir bus ateityje tik tikrų geopolitinių žaidėjų įrankiu ir teritorija skirta savo geopolitinių santykių aiškinimuisi. Pavyzdys yra Nausėdos „geopoliniai veiksmai” Baltarusijos atžvilgiu. Nausėda nugirdęs Vokietijos užsienio reikalų ministro pasisakyme paminėtas galimas sankcijas Baltarusijai, „pats imasi geopolitinės iniciatyvos tvarkyti Baltarusijos reikalus”. Baltarusijai neistvarkant Nausėda žada „suburti kitas valstybes Baltarusijos kaimynes sutvarkyti Lukašenką”. Lukašenkai „neistvarkant”, t.y. neužleidžiant prezidento kėdės, „pagal geopolitinį planą B” Nausėda „žada inicijuoti ES sankcijas Baltarusijai”. Jei Europa Lietuvos nepalaikys, tai Nausėda… Skaityti daugiau »

Teisingos

Logiskos isvados, su su meska zaisti pavojinga, ten zaidejai su ypatimgais sugebejimais, ypac pasizymi klasta ir melas.

Žodžio laisvė...

Grinos ir Bačiulio paistalai verti tik nuliui.Baltarusių Tauta šiandien lieja kraują dėl Nepriklausomos ir Demokratinės Tėvynės ateities.Kruvinąjį diktatorių – į Europos Tribunolą .

Raigerdas

Ačiū, šitai drąsiai moteriai, Baltarusijos tautos didvyrei, Svetlanai Cichanouskajai, atvykusiai į Lietuvą ir gelbstinčią ne tik Baltarusiją, bet ir dabar jau ir Lietuvą, apnikusią jos kūną įvairių rūšių kvailių, išdavikų ir kitokių kiaulišku elgesiu pasižyminčių žmonių. Vos jai atvykus, ir nespėjus dar atsipeikėti nuo šoko, lietuviškos kiaulės pradėjo lįsti iš visų kampų, kad pareikšti savo kiaulišką nuomonę. Štai viena iš tokių:”Cichanouskaja 2020-08-13 9:34 Sorosine siuksle!”. 300 000 išvežtų į Sibirą žmonių. Kas tai padarė? Štai šitas dabar gyvenantis stribas, nes jis gali apkaltinti bet ką, išskyrus save. Ir tauta, patyrusi šitų kiaulių-žmonių „teisingumą” ant savo kailio, vėl suteikia visas galimybes veikti tokioms kiaulėms darkyti, žlugdyti kitų žmonių gyvenimus. Ponai lietuviai, ar jūs tikrai esate tokie nudurnėję, kad neskiriate normalaus žmogaus… Skaityti daugiau »

ah1

viskas tvarkoj. Baltarusiai pas mus naudojami kaip pigesnė darbo jėga, pigi baltarusio darbo jėga tai konkurencingumo užtikrinimas ES ir didesnio pelno likimas verslininkams Lietuvos ir ES-os. Na kaip priversti masiškai baltarusius pigiai parsiduoti lietuviams? Atsakau – pagal ES suformuotą praktiką su lietuviais, reikia sunaikinti darbo vietas Baltarusijoje,reikia sunaikinti pramonę Baltarusijoje, kad baltarusiai neturėtų kur dirbti savo tėvynėje, savo noru apleistų tėvynę ir eitų gosterbaiteriauti Lietuvon, pigiai pardavinėtų savo darbo jėgą ir lietuviams neštų pelnus didesnius, buržujams nesvarbu kokia kalba kalba samdomieji – svarbu kuo pigiau nusisamdyti ir būti konkurencingiems rinkoje. Taip kad tikslas pateisina priemones.

Petras

Prie bene konkrečiausios strateginės Baltarusijos savarankiškumo stiprinimo priemonės be abejonės yra priskirtinas 250 km/val greičio „Rail Baltica” maršrutas per Vilnių, t.y. sudarymas jos žmonėms, kroviniams galimybės naudotis šiuolaikine susisiekimo priemone tiek vykstant į Baltijos šalis, Suomiją, tiek į Vakarus. Tačiau „Rail Baltica” maršrutas iš Vilniaus buvo atimtas, jis atsidūrė „per Kauną” ir ne tokio greičio…
Beje, kas šiuo atveju taip Lietuvai antistretegiškai veikė ir toliau veikia Grinai neturėtų būti paslaptis…

Al.

Kodėl, užuot žaidę su Rail Baltica, neatkuriat europinio standarto visam Lietuvos geležinkelių tinklui ?
Grinos požiūris yra būtent toks, kokį mes smerkiam, kai jis naudojamas mūsų atžvilgiu.

Jules

Lietuvos inteligentams, ypač baigusiems Kapsukę, labai patinka įvairios lenkų ir gudų organizacijos „Vilno našė”, va kur mūsų nelaimė ir galima pražūtis – ištirpimas slavų jūroje. Tik dabar jau nebegrįžtamai. Tokių inteligentų diplomus reiktų pripažinti negaliojančiais ir tegu eina griovių kasti arba alų varguoliams kioskuose pardavinėti. Panaikinti už tokią paramą visus jųjų mokslinius laipsnius ir pravesti rimtą desovietizaciją. Ką manote šiuo klausimu?

Paskaitykit 15 min.

žurnalisto pasakojimą,kaip žiauriai elgiamasi su sulaikytaisiais.Sulaužyti stuburai,rankos,kraujo klanai…Laikas eina,reikia skubiai kažką daryti.Stebina NS šaltakraujiškumas.

Raigerdas

O dabar pažiūrėkite kaip Lietuvoje veikė KGB, kaip jie kovojo su partizanais. Pasirodo, kad nei A. Bačiulis, nei Grina apie KGB metodus net nėra girdėję. Štai internete jau platinamas įrašas KGB pokalbio su Svetlana:”„Svetlana Georgievna, labas, prašau atsisėsti. Kaip šitas. Ar nori arbatos? Ne? Gerai, kad turėsime arbatos. Jei norite arbatos ar vandens, pasakykite man. Su jumis elgsimės maloniai. Svetlana Georgievna, pasak kai kurių žmonių, jūs laimėjote rinkimus pirmajame ture. Ši nuomonė prieštaringa, tačiau mes suprantame, kad ji gali sukelti politinių padarinių. Juk šiuo atveju jūs esate vienintelis išrinktas Baltarusijos prezidentas, tiesa? Ir ką galima padaryti, kad vienintelio išrinkto Baltarusijos prezidento Tikhanovskajos (pasak kai kurių) nebeegzistuoja? Mes labai bijome jūsų gyvenimo. Todėl turime pasiūlymų. Jų yra keletas. Faktas yra tas,… Skaityti daugiau »

Raigerdas

Prašome skaityti pirma mano komentarą žemiau, o čia yra tęsinys. Ir pagaliau, ponai lietuviai, supraskite, kas yra tie žmonės Grina ir A. Bačiulis ir kam šitie žmonės tarnauja:”Svetlana Georgievna, tęsiu su jūsų leidimu. Faktas yra tas, kad turėdami visus šiuos scenarijus, išskyrus jūsų sutikimo scenarijų, negalėsite viešai kalbėti apie tai, kokie procesai vyksta su Sergejumi Leonidovičiumi. Ar nenorite, kad jis mirtų per anksti, ar ne? Bet kokia vieša ar nevieša istorija apie mūsų paslaptis su jumis užmuš jį ir jo mirtis bus labai skaudi. Todėl tiesiog gausite stiklainius su jo alkoholiu apdorotais organais ir grožėsitės jais tylėdama. Negana to, šio VRK pastato rūsyje. Kur gyvensi, jau nuo šiandien. Tokiu atveju. Ar žinote, kas nutiks po dvišalės orchektomijos? Gausite, taip pat… Skaityti daugiau »

viskas paprasta

Na štai ir aišku, kokias būdais atnešama Vakarų demokratija. Surandi pakankamai išdavikų ir parsidavėlių , duodi jiems pinigų, pakurstai, pažadi JAV pagalbą ir duodi komandą „Fas!”. Jei momentas tinkamas- ima ir pavyksta, kaip R. Europoje, Ukrainoje ar Gruzijoje. Jei apsiskaičiuoji- gauni į kailį, kaip Sirijoje arba nepavyksta, kaip Venesueloje ar Baltarusijoje. Galima dar ir apšaukti teroristais ir pasiųsti NATO vanagėlius, kaip Serbijoje, Libijoje, Irake, Afganistane… bombikės dažnai pagreitina demokratizacijos procesą. Na o apykvailiams žmogeliams pamojuoji po nosim spalvota vėliavyte, pažadi, kad gyvens kaip Amerikoje ir paprastai to pakanka.

Pone Raigerdai,

o pas mus su nedesovietizuota policija būtų kitaip, jei tik kas nors paprieštarautų, ką? Kova dėl valdžios arba laisvės visada kruvina, kaip ir pačių pačiausiame kadais Sovietijos Politbiure ar CK, nežinot?

Raigerdas>Pone Raigerdai

Jūs klausiate:”Kova dėl valdžios arba laisvės visada kruvina, kaip ir pačių pačiausiame kadais Sovietijos Politbiure ar CK, nežinot?”. Taip, žinau, bet TAMSTA turėjote atkreipti dėmesį į tai, kas valdo BALTARUSIJĄ. Baltarusiją valdo ne A. Lukošenka. Jis yra tik naudingas jiems įrankis. Tikroji valdžia yra štai tame tipe, kuris privertė Svetlaną Cichanouskaja išvažiuoti į Lietuvą ir ten tylėti apie tai, kas su ja įvyko, kitaip gali būti sužalotas arba nužudytas jos vyras. Štai, kas iš tikrųjų valdo Baltarusiją ir būtent jie sufalsifikavo rinkimų rezultatus. Pats A. Lukošenka yra vedžiojamas už nosies, nes jis iš tikrųjų galvoja, kad laimėjo rinkimus. Jis dėl savo charakterio savybių, kuriose yra ir manikalinių įsitikinimų dėl jo paties „teisumo”, jis neįvertino to fakto, kad MOTERIS gali laimėti… Skaityti daugiau »

Jules

Maskva nėra kvaila – ji atsargoje turi keletą variantų. Keletą kandidatų pergalės ir pralaimėjimo atveju. Na, o mūsiškiai valdžioje, kas jau tokie ir per kieno malonę? Ar ne per tos pačios Maskvos malonę ir jos MGU? Tokių juk ir čia, Lietuvoje, pavojingai daug ir ES parlamente nuo Lietuvos, tiesa? Mokslinio Komunizmo specialisčių ir ypač Lenino empiriokriticizmo genijų(runkelyno mulkintojų), ar taip?

Ne, Pone Raigerdai,

Mėnulis ne iš sūrio pagamintas. Pociūno likvidatoriai, manyčiau, įslaptinti su Saule, kaip ir Kenedžio žudikai. Sakote, kad „Jis dėl savo charakterio savybių, kuriose yra ir manikalinių įsitikinimų dėl jo paties “teisumo”, jis neįvertino to fakto, kad MOTERIS gali laimėti rinkimus, o tuo labiau ne politikė, o namų šeimininkė. Jam tai atrodė, kaip absurdas, todėl jam rinkimai yra kaip “šventė”, nes nėra konkurentų”, o laimėjo namų šeimininkė, bet juk tai absurdas, nemanote? Taip pat sakote, kad „… ta pati KGB, užauginta dar sovietmečiu”, o Lietuvos kieno užauginta, išpuoselėta ir patupdyta? Ne tų pačių kolchozų pirmininkų arba Kolchozų plėtros specialisčių Kapsukėje, kurios ilgai trynėsi verkdamos ES Parlamente? Ašarodamos ir rinkiminiuose sąrašuose save į aukštesnę vietą pakelia, nes moka įtikinamai verkti, ašaras lieti… Skaityti daugiau »

Teisus G.Grina

Visų pirma labai keista, kad šiai moteriškei, išdygusiai iš niekur, kaip Pilypui iš kanapių, Lukašenka leido kandidatuoti. Labai primena Putino rinkimus, kai buvo leista kandidatuoti Sobčiak. Vienas prie vieno Kremliaus variantas. Tokiau dar įdomiau, kaip netrukus po rinkimų, moteriškė paskaito iš lapuko per tv ir padedant Baltarusijos pareigūnams palydima iki sienos, kaip atlikusi jai skirtą vaidmenį ir turinti palikti sceną. O čia patenka tiesiai į UŽ ministro globą. Vadinasi, Linkevičius kontaktavo su diktatoriaus pareigūnais ir prarijo užmestą jauką. Tai galimai Trojos arklys. Maskolija labai klastinga ir į jos suregztą tinklą galimai įkliuvo ir kai kurie mūsų pareigūnai. Ar mūsų vykdomoji valdžia neviršijo savo įgaliojimus? Tokįo svarbaus geopolitinio sprendimo prėmimas turi būti Seimo ir Prezidento prerogatyva.

oho.

kiek daug analitikų iš klausimėlio. tik kur jūs buvot anksčiau? nuosėda keleta iš jūsų tikriausiai pasirinks patarėjais.

Nieko sau

ir čia julius Milaitis dalijasi idėjomis, net su pačiu Raigerdu! Kokia produktyvi diskusija. Tarp kagėbistio-provokatoriaus ir grafomanijos meistro!

Raigerdas

Pateiksiu pakoreguotą komentarą ir prie šito straipsnio:”ah1 dažnai giriasi, kad jis skaito Vedas. Bet matomai, žmogui, linkusiam šlovinti MELĄ ir pastoviai aiškinti kitiems žmonėms, kad tai yra TIESA, nepadeda jokia religija. ah1 dažnai virkauja, kad jis neturi išsilavinimo ir apie viską sprendžia iš savo neišlavinto proto pozicijos. Vedose tai nepriimta, nes ten kaltė tenka pačiam žmogui, kadangi tai yra jo karma. Komentatorius ah1 matomai neša savo MELAGIO karmą ir šitame gyvenime. Bet paimsime ne MELAGį komentatorių ah1 su jo karma, o Jelena Blavatskaja:“Mirtina nuodėmė yra sielos savižudybė. Ji įvyksta, kai žmogus visiškai sąmoningai tarnauja blogiui visa savo proto jėga, gerai skirdamas gėrį ir blogį bei veikdamas visiškai laisvai”. “Dievas niekada nieko nekiša į Pragarą. Patys žmonės laisvai eina į ten,… Skaityti daugiau »

ah1

Raigaidar-ui, žinai pas mus yra toks posakis ” kas užsišiko tas suriko” tai va – tamstos kliedesiai apie ah1 – 5 metrai pro šoną, o dergti kitus skleidžiant tikrovės neatitinkančią informaciją tai kgbistinis mechanizmas, kurį ir tamsta naudoji, ir vis vien batka laimėjo 80 proc., o ne pedagogė, buržuazijos atstovė surinkusi 10 proc.

Štai taip

Kad tikroji Baltarusijos nuotrauka nepasiektų ruusų, sąžiningi žurnalistai nebuvo išleisti https://www.youtube.com/watch?v=lhv8ubiVxyE&fbclid=IwAR1zZDE6UFZG6-g4XsCeIWpf3qFHr64QaiJZbHHNP8LtH-JNQKord95GBAE

Jau pamiršot?

…kas finansavo jos rinkimų kampaniją, kas buvo jos rėmėjai.
Vytautas Pociūnas tikriausiai VISKĄ žinojo. Netgi perdaug žinojo…

Jules

Vytautas Pociūnas, kaip ir Kenedžiai arba legendinis generolas George Patton, arba toks pat legendinis USA Pirmasis gynybos sekretorius James Forrestal, norėjo pasakyti Tiesą ir pražuvo. Kas pasakytų tiesą apie Covid-19, tas irgi pražūtų, jei būtų aukštas pareigūnas, o ne runkeliokas, kaip mes. Tiesos masėms sakyt nevalia – toks Pasaulio kunigaikščio įsakymas. Melo propagandos pagalba valdomos pasaulio masės, kaip mes su tomis „Vilno našė” rėmimo grupėmis. Jei ne diletantai – pasaulis mažai ką žinotų.

Vardas

Patiko Gedimino Grinos mintys, ypac ta dalis kiek Baltarusijos milicininku, sarvuociu vazineja po Minska ar Baltarusija.
Siaip gerai, kad Lietuva prieme Svetlana Cichanovskaja. Beda, kad dar neistraukeme Baltarusijoje Sergejaus Cichanovskio, Viktoro Babarykos ir kitu is kalejimo ar arestines.

keista

Kodėl Grina ir Bačiulis taip skuba prabilti Kremliaus propagandistų tezėmis – Lietuva priėmė? Juk kaip tik Lietuva, matyt, būtent dėl to, labai santūriai ir aptakiai suformulavo Cichanovskajos atsiradimo Lietuvoje pagrindimą.
Ką veikia ir kam dabar dirba buvęs VSD vadovas Gediminas Grina? Su Bačiuliu tai seniai viskas aišku. Vienu iš „Veido” akcininkų buvo Marijampolės „Algos” koncernas, su labai giliais ryšiais Rusijoje ir Baltarusijoje.

ah1

Lietuva nieko nepamiršta. Žalia geltona raudona globalizuojasi, raudona balta žalia – misijoje. Matrica. Ženklai ir simboliai valdo.

vilnietis

Žiurnaliūgos dirba

42
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top