Audrius Bačiulis. Dėl Vidmanto Valiušaičio paskyrimo LGGRTC vadovo patarėju: tik faktai

Tik faktai. Vidmanto Valiušaičio paskyrimu LGGRTC vadovo patarėju pasipiktino:

a) Faina Kukliansky;
b) jos vadovaujama organizacija Lietuvos žydų bendruomenė;
c) Rusijos propagandiniai portalai „Evrazija Daily“ ir „Sputnik Litva“;
d) Indre Makaraitytė;
e) portalas LRT.lt.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
16 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
stasas

Nepilnas sarašas Audriau .. Pamiršai svarbiausius paminėti turinčius bene didžiausia įtaką nuspręsti kam leisti tirinėti Lietuvos istorija o ir surastus ar nutilėtus jų pačių faktus interpretuoti viešinant .
TIKRIEJI ISTORIKAI ( lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/1218603/valiusaicio-paskyrimas-i-naujas-pareigas-papiktino-ir-istorikus-ir-zydu-bendruomene ) kolkas tyli kitas klanas „rašytoju sajunga” .Ūsuoti bebrai daug plačiau paplytusi populiacija nei pas mus priimta galvoti . ..

Kas tas

LGGRTC?

->stasas

Arūnas Streikus – Lietuvos istorikas, humanitarinių mokslų daktaras, Vilniaus universiteto profesorius, Lietuvių katalikų mokslo akademijos akademikas.

mykolas

Klausiau p. Valiušaitį renginio metu Biržuose, nepastebėjau nieko įtartino. Paprastai nano ir Indrės požiūriai sutapdavo. Kodėl šįkart ne? Iš tos įstaigos kažkas įkimšo į partizanų memorialą buvusį NKVD agentą ir iškalė jo pavardę kaip partizano. Kas tebelakuoja sovietizmą?

Na taip...

Nerimsta ir sovietinio mentalo istorikai

abc

ar tik neartejam prie gudu chaoso?

informacija

Ado Jakubausko metamorfozės
https://www.obzor.lt/blogs/bp10770.html

Gėda. Baisu.

Įdomu Lietuvoj, GG centre dirba geologas, filologas ir net totorius (kiti sako, kad lietuvys). Išprotėjusi šalis. Jokios logikos. Neveltui niekas nesiskaito su skęstančiais D_Laivo matrosais.
Net gėda pasidarė.
Ir baisu: dideliais žingsniais žengiam į prarają, bedugnę.

yla

Kas tas 2020-08-27 8:00
LGGRTC?
Atsakymas:

Lietuvos Gaidziu – Grybu Respublikos Traktoriu Centras.

>stasas

kodėl darote tiek daug rusakalbiams arb baigusiems rusiškas mokyklas būdingų rašybos klaidų? Lietuvių kalba nėra jūsų gimtoji. Tai ko taip rūpinatės Lietuvos genocido ir rezistencijos tyrimo centro reikalais? Giminėje buvo daug stribų?

klausimas ylai

prie ko cia traktoriai?

Vaclovas ing Gėda. Baisu.

Tai kas, kad totorius-lietuvys? Naikino Lietuvos piliečius, neskirstant pagal kilmę. O ir grynų kilmių nėra, tik nacistų pasakos.

Atsakymas klausimui

O prie ko geologas ir filologas GG centre?

Mykolui

Viskas gerai su tom plokštėm – plokštės skirtos tiems, kas kalinti, kankinti, ar net ir nužudyti tuose rūsiuose. Nežiūrint, kas jie iki įkalinimo buvo. Su rūsio ,,teisingumą” perėjusiais kankiniais į kovas gal nesivelsime? Jie ten savo nuo savų atsiėmė. Baisesnės bausmės būti negali.
Labai sveika stribams ir jų palikuoniams sužinoti, jog dėl kažko supykę, jie tuose rūsiuose net ir savus lygiai taip pat žvėriškai kankino. Kad ir už tai, kad girtas stribas nesilaikė subordinacijos – pirma stribų vado mergaitę išprievartavo…

Rasa

Kas tas LGGRTC? Gerbkite skaitytoją ir rašykite pilną pavadininimą, o tik kartodamas trumkinkite. Nors matyt, kad iš esmės viskas labai gerai, jei tokios personos ir instancijos pasipiktino.

Narimantas Čėnas

Vidmantai, sėkmės, plauk pirmyn kaip ledlaužis. Mme. Kukliansky & Co. manęs nestebina, stebina tik kai kurių istorikų požiūris. Pats, būdamas šiokiu tokiu mokslininku, nepritariu mokslo monopolizavimui ar siauram cechiniam požiūriui. Priminsiu, kad Pasteuras buvo chemikas, o labai daug davė medicinai. Svarbu tik faktai ir objektyvi bei kvalifikuota diskusija,

16
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top