Audrius Bačiulis. Geros naujienos iš mūsų visų kišenės išlaikomos ir niekam neatskaitingos LRT vadovybės

Geros naujienos iš mūsų visų kišenės išlaikomos ir niekam neatskaitingos LRT vadovybės: nuo kitų metų LRT generalinės direktorės Monikos Garbačiauskaitės-Budrienės atlyginimas didinamas iki 83 400 Eur per metus, jos pavaduotojo Gyčio Oganausko – iki 75 060 Eur per metus (daigiau apie tai skaitykite ČIA).

Kaip skelbiama 2019 m. LRT finansinėje ataskaitoje, per praėjusius metus generalinės direktorės bazinis atlyginimas buvo 64 600 Eur, o jos pavaduotojo – 56 000 Eur neatskaičius mokesčių.
Vis dėlto tai tik pareiginis darbo užmokestis. Per praėjusius metus M. Garbačiauskaitei-Budrienei papildomai dar buvo išmokėta 5 700 Eur, o jos pavaduotojui – 4 900 Eur. Už pasiektus praėjusių metų rezultatus jiedu ir LRT departamentų vadovai gavo dar po 1 atlyginimo dydžio premiją.

Priminsiu, kad iš valstybės biudžeto privaloma tvarka skiriamas LRT finansavimas niekaip nepriklauso nuo jos laidų žiūrimumo, kuris šių metų vasarą sudarė apie 12,5 procentų visų Lietuvos televizijų ir radijo stočių auditorijos.

Šiemet Lietuvos nacionalinio transliuotojo biudžetas 2020 m. sudaro 46,3 milijonų eurų ir kitais metais augs iki 53,8 milijonų.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
27 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Žodžio laisvė...

Kunige A.Valkauskai,LRT laukia Jūsų apsireiškimo šioje velnių irštvoje.Gal egzorcizmo
seansai padėtų išgydyti LRT vadų velniškus apetitus???

Tvankstas

Kodėl atlyginimai tokie ? Atsakingas darbas yra kurti melagienas, gaminti propagandonines dešreles CNN stiliumi, ginti Lietuvos oligarchiją nuo Lietuvos žmonių. Išgirstume rytinius pasitarimus (kaip pas Jeff Zucker CNN), praeitų noras pavydėti atlyginimo dydžio.

AAA

Tepaspringsta tais „savo” pinigais:( Gyvenimas anksčiau ar vėliau už viską sumoka.

dalyvis

Matyt Ramanausko,Bačiulio vienminčio atlyginimas nekyla?

Kis

va kur rojus,uztenka tik tarnauti Landzbergio nusikalstamai gaujai ir tu damkese.Niekas ir pirstu nepalies,vienas toks Karbauskis megino,gavo per snuki ir apkaltino laisviu „suvarzymais”Jie jau neskyria kur laisve ,okur pinigai?Gyvenk ir zvenk?

Nieko keisto

Tik eilini karta slykstu. Siaip jauwpagal normalia valstybine logika, dudziausia valstybes mokama atltginima turetu gauti valstybes prexidentas. Visi kiti atitinkamai proporcingai maziau. O lrt tkrai nera svarbiausia kontora. Aisku, lrt atlyginimai neturetu buti mizeris , bet ir be tokie. Jeigu valdiska alga netenkina, yra privatus sektoriys, tsakant allez allez:):) Bent jau taip yra sakoma kituose valdiskuose darbuose

StasysG

elerte gal 10 ar daugiau nei žiūriu, nei klausau. Sistema jiems dosniai moka, kad išsilaikytų. Juk visi taip daro.

Viltis

Reikejo prideti, kad ir NEZIURIMA.

Al.

Neįtikėtino šlykštumo žmogystos.

Elis

Visur elitinės prostitutės apmokamos brangiai.
Lietuvoje jų paslaugas apmoka valstybė, t.y. už smegenų krušimą susimoka mokesčių mokėtojai.

stasys

Tik Bačiūliui reikėjo užsiminti apie LRT iš jos vadovu algų planuojama didinimą sukėlė visos šarkos pasakyti ką galvoja tuo klausimu . Taip mielieji demokratiją , ir tai kad ponas Bačiulis jums plonina liežuvius , kaip tam vilkui pasakoje apie tris paršiukas, nekeičia to fakto jog tamstu galvose medžio ‘apilkos’ dar gi ne senos ir nepresuotos …todel pro jas informacija kosia kaip vanduo pro tas apilkas .. .Pirmą , dėl ko autorius sutraukęs užpakalį komjaunuoliskai tyli , jog valdžioje vėl konservatoriai o lauke krizė nuo kurios kažkaip teks suspaudus diržus gelbėtis, islaidauti tikrai nebus laiko .Antra , aš kaip tikras lietuvis pirmą paklausių o kiek į rankas autoriau ? Ar automobilis valdiškas ?ar į tą skaičių algos įtraukiama ?,. o kaip… Skaityti daugiau »

Deivis pirmajam

Tas egzorcistas bandito veidu pats tarnauja tiems velniams. Čia jis ti k miglą pučia.

Iš čia kylama į žvaigždes

Dar truputis, ir beveik pavys universitetų rektorius. Kurie tik griauna lituanistiką ir šiaip šūdą mala.

Juozas

Nematau čia nieko blogo. Jei duodami pinigai, tai negi grąžinsi atgal. Klausimas kitas- ką veikia didžiai (ne)gerbiama LRT taryba? Ar ne jos darbas yra ne tik prižiūrėti lėšų dalybas, bet ir koreguoti LRT turinį. Nes turinys sulig kiekviena diena vis blogyn. Politikos, ekonomikos, teisėsaugos komentatoriai tie patys su aiškiomis išankstinėmis nuomonėmis. Laidų vedėjai tik vienas kitą kalbina. Vietoj knygų apžvalgų- dviejų (rašytojų) pokalbis apie detektyvus… Gal derėtų rengti peticiją dėl LRT- arba tampa tikrai visuomenine pagal turinį, arba privatizuojam ir tegul kapstosi be valstybės biudžeto pagalbos.

Verutė

Tokie pinigų srautai liejasi per LRT. Todėl niekaip negaliu suprasti, kodėl Mildažytė ir kiti laidų vedėjai nusižeminę maldauja aukoti lėkštei sriubos. Jei vien DVIRAČIO ŽINIOMS sumokama beveik milijonas, o žmogeliai iš nuotraukos pinigais gali išsiklijuoti savo vasarnamius, tai tikrai amoralu kaulyti iš neturtingų Lietuvos piliečių.Gal, sakau, tą misiją perduokit kitai televizijai, kuri pati sugeba išsilaikyti ir yra žiūrima.

Petras

LRT televizija ,tai patyčių kultūros ugdymas. Tuščios .beviltiškos yra pastangos išvalyi mokyklas nuo patyčių. kai patyčios iš LRT kanalo liejasi per kraštus. Ar dar kas nors įžvegia kokią nors grožinę vertę laidoje „Dviračio žynios”?

Lietuvos Respublikos Televizija

LRT yra Lietuvos Valstybes propgandos irankis! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
O ne baciuliu, rusu, lenku, gudu, sinicu,radviliu, iskrypeliu, lietuvos priesu, svarpliu,trimaku ir t.t. propaganda.
Baciuli o kiek tu uzdirbai per metus? gal pasidalinsi su mumis?

 Baciulis pernai uzdibo 150,000 Eur per metus

LRT VADOVAI yra vargseliai palyginus su Baciulio metine alga….

cia rublias Baciulio alga ar  sekeliais  ?

Rubliais…..Mosadas pranesa…..

cia rublias Baciulio alga ar  sekeliais  ?

Cia Breznevo rubliais….

Baciulio alga ?

Taigi cia kas per juokai tovarisc Baciuli ?
Gausi penkiakampe raudona zvaigzde ir pakaks.

Baciulio alga ?

Sekeliais be abejoniu, ir po to rubliais

Baciulio alga ?

Girdejau baciulis paaukojo trumpui naslaiciui kelis centus

150,000 per metus?

What a f-ck?

ka jau cia lrt. ...

O stai pvz Tvankstas isgyvena uz 300 euru per menesi…
O jo draugelis Baciulis …..kala 3000 per savaite….?

Negaliu patikėti

Visi normalūs žmonės piktinasi, jog iš mūsų visų kišenės išlaikomos ir niekam neatskaitingos LRT generalinės direktorės Monikos Garbačiauskaitės-Budrienės atlyginimas nuo kitų metų didinamas iki 83 400 Eur per metus. Per mėnesį ji gaus 6950 Eur. Palyginimui, “Snoro” banko bankroto administratorius Neilas Cooperis ir Co per 3-jų metų laikotarpį sau ir savo įmonei”Zolfo Cooper” išsimokėjo 59,852 mln. Eurų. Taip išeina, kad N.Cooperio metinis atlyginimas buvo 19 950 667 Eur, kas per mėnesį sudarė 1 662 555 Eur !

Bačiulio "mylėtojui"

Nustok galvą daužyti į klaviatūrą, o tai visokių raidžių čia primaigei.

27
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top