Audrius Bačiulis. Kas pasikeitė, kai protestuoti stojo proletarai

Situaciją Baltarusijoje pakeitė prasidėję protestai didžiosiose gamyklose. Ten ne gatviniai kovotojai ir ne proeuropinis ofisų planktonas, kuriuos be vargo sutvarkė OMON ir KGB, ten gerai organizuotas proletariatas – brigada, pamaina, cechas. Visi visus pažįsta, neretai dešimtmečius. Jų neišvaikysi OMONU, jų neatleisi iš darbo biure, jie neišvažiuos į Europą po koronaviruso atsivėrus sienoms.

Tame ir esminis proletarų skirtumas nuo pirmųjų protestuotojų bei pavojus Lukašenkai.

Nes visas tas Belaz’o, Maz’o, Belraus’o ir kitų senųjų sovietinių gamyklų, kuriomis taip didžiuojasi ne tik Lukašenka, bet ir dauguma eilinių baltarusių („mes savo gamyklas išsaugojome, neleidome privatizuoti, mes pramoninė valstybė, ne taip, kaip jūs lietuviai“), proletariatas savo masėje prosovietinis ir dar prorusiškas, nes dirba Rusijos rinkai.

Taip, jiems irgi Lukašenka pakyrėjęs, bet dėl kitų priežasčių, nei tiems, kurie ėjo į Minsko gatves pirmadienio ir antradienio naktį. Proletarams nereikia laisvos rinkos, privatizacijos ir europeizacijos. Jiems reikia stabilių darbo vietų, geros algos ir gero direktoriaus, kuris rūpinasi darbo kolektyvu. O tam reikia, kad jų produkcija turėtų stabilią rinką, kurią jiems užtikrina tik Rusija.

Sakot, jie dabar nešneka apie sąjungą su Rusija? Nemanot, kad jiems tai savaime suprantamas dalykas? Kaip ir mūsiškiams Baltarusijos demokratizatoriams atrodo savaime suprantama, kad Lukašenka nepatenkinta liaudis gatvėse nori į Europą?

Kas nors klausė proletarų, kaip jie įsivaizduoja Baltarusijos ateitį po laisvų rinkimų? Ir ką jie rinkti nori?

Gerąjį GAZPROM bankininką Babariką, kuris ir celebraliniu paralyžiumi sergančiais vaikučiais daugelį metų rūpinasi, ir Kazimiero Semenavičiaus „Didįjį Artilerijos Meną“ į Baltarusiją parvežė?

Ar Maskvoje Baltarusijos Nacionalinio gelbėjimo komitetą įkūrusį Cepkalą?

Ir tie, kurie pasuko protestus prieš Lukašenką nuo Minsko gatvių prie Minsko, Žlobino, Gardino didžiųjų valstybinių koncernų administracijos pastatų, padarė labai tikslų, neabejoju, iš anksto apskaičiuotą ir parengtą ėjimą.

Todėl ir Lukašenkos jėgos struktūrų vadas atsiprašė, kad kažką be reikalo primušė, ir pats Backa kreiptis į tautą ketina.

* * *

Keletas protesto akcijų vaizdo įrašų (daugiau skaityti ČIA):

– protesto akcija nacionalinio oro uosto „Minsk“ teritorijoje

Bresto meras, kalbėdamas per mitingą „Gefeste“, be kita ko, pateikė ir skaičius, kiek yra sulaikyta protestuotojų:

„Naftano“ (Novopolockas) darbuotojai, surengę du mitingus – aktų salėje ir lauke – ne tik dalijosi savo patirtimi, bet ir suformulavo politinius reikalavimus: A. Lukašenka turi atsistatydinti, S. Cichanouskają pripažinti išrinktąja prezidente, išlaisvinti politinius kalinius, išaiškinti ir nubausti kaltus dėl smurto prieš taikius protestuotojus

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
38 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Och kaip

siunta tarakono padlaziai,siuskit siuskit,vistiek saulute jau ledziasi.

Ar tikrai?

Mes nežinome, ar rinksis tie darbininkai sąjungą su Rusija, kurioje pramonė yra gerokai blogesnėse situacijoje negu Baltarusijoje ar Lietuvoje. Daugybę produkcijos Baltarusija per Klaipėdos uostą eksportuoja. Ne veltui Klaipėdos Naftos akcijos krito, kai prasidėjo protestai. Nereikėtų spręsti už kitus žmones, ką jie rinksis ir nudažyti protestų putinstišku trikoloru. Jeigu pastarasis turėtų didelės įtakos, ten jau šaudytų žalieji robotukai. Dabar Kremliaus televizijos iš pastangų putojasi siekdamos protestus parodyti neigiamoje šviesoje.

Prašalietis

Audrius Bačiulis. Kas pasikeitė, kai protestuoti stojo proletarai..
Neatsidžiaugi šiandieniniai „tautiniais, vakarietiškai susicivilizavusiais intelektualais”, kurie, „kai kilniam reikalui prireikia”, moka pažvelgti į vykstančius įvykius Lenino akimis. „Antikomunistinis tautinis patriotas” A. Bačiulis apie Baltarusiją -„Protestuoti stojo proletarai”.
Savo laiku Vladimiras Leninas – „visų šalių proletarai vienikitės”; „Išnaudotojų (kaip ir diktatoriaus Lukašenkos) jungą gali numesti nuo darbo liaudies pečių tik proletaritas, kuris neturi ko prarasti tik savo grandines”; „Pirmyn vergai pažemintieji, išalkusi minai pirmyn…”; „ir namų šeimininkė gali valdyti valstybę”.. ir t.t.

Jei baltarusiai sukurtų gerą

,stiprią krikščioniškai demokratišką partiją,tai būtų gerai.Sorošo pinigų tikrai nereikia įsileisti.Juk nuo kažko reikia pradėti.Ideologijos valgo viena kitą…O Lukašenka naudojasi Rusija,flirtuodamas su vakarais,tik todėl,kad žino,jog be jų,greitai jį pašalibns Putinas.Kaip beversi,jo dienos suskaičiuotos.Jis viską daro tik dėl valdžios.O Rusija tikrai yra baltarusių giminaitė,tokia geografija.Bet be Baltarusijos įvykių,nebus Rusijos įvykių.

Prašalieti,

nebesinacifikuok, nes dar jokia namų šeimininkė jokios valstybės pasaulyje nevaldė, nebent patį. Manaisi esąs aukščiau visų pasaulio nacijų – esąs super nacis. Manai, kad Dievas pačiam pažadėjo teisę valdyti visas tautas, mus, kaip dėdei Džo(Stalinui), ane?

Kis

cia buvo tik Putino repeticija pries spektakli,o spektaklis dar bus,manau tai supranta visi be musu idioti-patriotu.Putinas Baltarusijos nepaleis,pazaide ir tare ;tu paslemeke busi valdzioje iki tol,kol as sedesiu ir taskas.Jie vienas kita supranta ir zino kas cia groja pirmu smuiku,nors rusijoje irgi ne pyragai,bet Lukasenka neturi kuo atsakyti.Mano galva(zodziai Boguzio ,mano tankiai kartojami,maziausiai reikia mums kelti neapykanta pries pacius save,ka gali padaryti pelyte(LT),pries drambli (Rus) nors jis ir ant moliniu koju,bus baisu kai jis sugrius ir virsdamas pridarys velniai zino ko?Turime Astrava?Maza,dar sukurs sunybiu,tai zmogus griovejas,KGB jie neismokyti kurti,jie tik griauna.Pavyzdziu?Musu rezidentas ,kurio deka mes abliai 102 metamsuzslaptinome pacia nuozmiausia sistem pasaulyje-KGB ir vis didziojames kokie mes kieti,net paskalinti sugebame pries Lukasenka.Priemete „baltaruse”neistarianti „R” ir didziokites savo „darbeliais”toliau.Rasau su panieka,bet… Skaityti daugiau »

Prašalietis

Prašalieti, 2020-08-15 10:57
Buvo kažkada laikai, kai valstybes valdė išsilavinę ir valstybės valdymui paruošti aristokratai, kurie žinojo kas tai yra valstybių išgyvenimo jų valdymo strategijos ir taktikos. Tokius kaip Cezaris, Napoleonas, Kaizeris, Čerčilis ir t.t. cituoja ir praėjus daugeliui dešimtmečių ar šimtams metų. Kas apie tai, kad „dar jokia namų šeimininkė nevaldė valstybės”. Tai TSRS pabaigoje „pavaldė” Stavropolio kombainininko protą teturėjęs KOmpartijos Generalinis sekretorius Gorbačiovas, Rusiją 10 metų pavaldė alkoholikas Jelcinas…. Baltarusiją pretenduoja pavaldyti JAV ir vakarų pripažįstama laimėjusia rinkimus namų šeimininkė Tichanovskaja… Apie Lietuvą valdžiusius „tautinius aristokratus”, kaip apie mirusius, tegalima pasakyti „arba gerai arba nieko”….

Negi tik

Cezarį, Napoleoną, Kaizerį, Čerčilį cituoja? Ar kartais neapsirinki? Čerčilį cituos nebent už tai, kad negrįžtamai supartalino Britų imperiją, įvėlęs anglus į karą su Vokietija už ką? Už Lenkiją ar už, na, pats geriau žinai už dar ką, tiesa?

Oi, Kisa,

sakai, kad bus Gudija be raidės „R”? Ar nesapnuoji, nes „R” raidė pati geriausia ir mylimiausia pasaulyje.

bet ir

gamyklose ne tik bulvemis gyvi

Batkiulis

Šiandien Baltarusijos nepriklausomybės garantas Batka pokalbyje telefonu su Putka pasigyrė, kad pavyko apsaugoti sąjunginę valstybę nuo vakarų samdinių, norėjusių įvykdyti spalvotoją revoliuciją.
P.S. Baltarusių KGB Lietuvoje puikiai hibridiškai tvarkosi.

Jules

Putinui Batka nereikalingas – jis jam viso labo tik išdavikas, kurį vienaip ar kitaip Maskva ruošiasi likviduoti ir išgelbėti gudus nuo kruvinojo diktatoriaus, nuo tirono. Putinas gi nedubasina taip Chabarovsko, kaip Batkos omonininkai Baltarusijos jaunimą ir ypač merginas. Maskva rimtai rengiasi pakartotiniams rinkimams, kad tada jau garantuotai būtų išrinktas jai patikimesnis kandidatas, kuris ir prijungs Gudiją prie Rusijos. Tai labai pavojingas žaidimas mūsų atžvilgiu. Mūsų ekskomjaunimo aktyvistai ir įslaptintieji kagebistai nelabai supranta, kokiame nešvariame geopolitiniame žaidime jie gali būti panaudoti mūsų nenaudai. Mūsų kolchozų pirmininkai arba jų vaikai valdžioje ir versle nė ką geresni už Lukašką. Tokie pat nepatikimi, kaip ir pats Batka, kuris jau išsikasė sau ką? Maskva jau turi du tokius slaptus kandidatus nuo opozicijos jam pakeisti, taip… Skaityti daugiau »

gyvenimiška išmintis

„Jei laisvė iš viso ką nors reiškia,tai ji reiškia teisę pasakyti žmonėms tai, ko jie NENORI girdėti“ (Dž.Orvelas) “ 5 procentai visuomenės mąstantys, 15 procentų galvoja, kad mąsto, o likusieji 80 procentų net bijo mąstyti“ (Bernardas Šo) Visiškai nesvarbu,kas balsuoja ir kaip balsuoja- svarbu, kas balsus skaičiuoja. Lojalumas-nebuvimas būtinybės mąstyti. Mirti už kažkieno idealus yra daug lengviau,nei gyventi pagal juos. Auksinė taisyklė-kieno auksas, to ir taisyklės. Jei nori nugalėti priešą-išauklėk jo vaikus. (Kinų patarlė) „Revoliucijas pradeda idealistai, tęsia kriminalistai, o baigia karjeristai.“(Dantonas) Kas kovoja,gali pralaimėti, kas nekovoja—tas jau pralaimėjo. Geriausias būdas pavergti žmogų-be paliovos jį laisvinti. „demokratija yra blogiausia iš visų galimų santvarkų,kurioje hienos valdo asilus.“(Aristotelis) Propaganda yra veiksminga, jei klausome, kas ką čiulba ir tampa bereikšmė, kai pamatome, kas… Skaityti daugiau »

Kas pastūmėjo Lukašenką į Kremliaus glėbį?

Teisingai! – Liberastai, tariamai aršiai kovojantys prieš Lukašenką.
Arba jie tokie buki ir šito nesuvokia, arba to siekia sąmoningai.
Abiem atvejai jie yra velnio advokatai.
Deja, ne taip retai vaistai, gydymas jais būna blogiau už pačią ligą.
Mūsų interesas – baltarusiai, mūsų broliai, kaip politinė tauta.

ah1

nepripažindami batkos ir maidaunydami prieš batką patys batką ir pastūmė pas Putiną. Už ką proletarai kovoja maidaunydami, už globalizmą? Už tai kad dėl kinų ryjamų šikšnosparnių mes nešiotumėm maskes dėl, dustumėm, kvėpuotumėm savo iškvėpomis ir patys save nuodytumėm, už tai kad griautume savo šalių ekonomikas, už tai kad dėl globalaus idiotizmo griūtų ekonomika mūsų ir kitų valstybių, bo kai ekonomika globali – ekonomika orentuota į išorę – covidas padrodė glabalizmo padarinius: Kinijoe ” pirst” ir dūsta visas pasaulis tiesiogiai nuo maskių ir ekonomiškai. O pas batką negriūna, nes pas batką ekonomika orentuota į vidaus vartojimą. Ir jei toliau nedašus, tai bus užleista antroji banga, sako daug stipresnė, gal net prireiks dujokaukių kad dašustų, liksite be pinigų, be maisto, be nieko…… Skaityti daugiau »

Gordon

Dmitrijaus Gordono kreipimasis į Lukašenką ir baltarusius
https://www.youtube.com/watch?time_continue=437&v=NtKU9AwdPb4&feature=emb_logo

Lu Ko Šen Ko

Lukašenka liepė Nausėdai pas save susitvarkyt :
https://youtu.be/e3VPY1hUWsE

Om TV

Lukošenka prisišokinėjo. Nepadės net Putinas
https://www.youtube.com/watch?v=E8fW_yEV13Q

mas onn

jeigu „car nenastojascij”, tai viskas kaip ir sueina: soroshistai ir sorosiata puola bulbašiją (buvusią LDK teritoriją)

Raigerdas

Ne be reikalo sakoma:”Draugą pažinsi nelaimėje”. Ir štai komentatorius ah1 2020-08-15 23:37 ilgai čia maskavosi, prisidengdamas Vedomis. O jis yra paprasčiausias burokevičininkas ir jedinstveninkas. Paprastas, kaip dvi apeikos komunistinio Lukošenkos režimo propagandistas ir lietuviškas išdavikas. Gali būti, kad dabar yra paleckininkų gretose. Neaišku iš kur rašo tas komentatorius ah1, gal net iš Baltarusijos, bet šitas vatnikas yra aiškus stribų palikuonis:”nepripažindami batkos ir maidaunydami prieš batką patys batką ir pastūmė pas Putiną”. Aišku, tas kraugerys Batka, nužudęs savo oponentus, nužudęs Centrinės Rinkimų Komisijos pirmininką Gončarą, dabar pasistatė marionetę, kuri skaičiuoja balsus pagal Lukošenkos nurodytą procentą – 80%. Kodėl jis čia varo propagandą už tą vurdalaką Batką? Todėl, kad tam pretekstą davė straipsnio autorius Audrius Bačiulis. Aš dar anksčiau įtariau, kad su… Skaityti daugiau »

Antikrikščioniškas paklodininke "Raigerdai",

tai nubudęs nepraleidai progos kuoka pamojuoti? – Vėl kreipdamasis „Mieli lietuviai, pradėkite pagaliau atpažinti “netikrus pranašus”,
kurių buvo ir prieš 2000 metų”, kaip ir ankstesniuose komentaruose turi omenyje mūsų Atpirkėją Jėzų Kristų?
Įsidėmėk, „Raigerdai”, įaudrinta vaizduotė, etikečių klijavimas ir gebėjimas samprotauti nėra suderinami dalykai.
——————————————————————–
Pagarba Audriui Bačiuliui už principingumą ir mąstymo savarankiškumą.

Raigerdas

Čia jau atsirado ir teroristo A. Lukošenkos, užgrobusio valdžią ir visą Baltarusiją laikančio savo įkaitais. gynėjų, pasivadinusių krikščionimis. Na, aišku, jūs labai kieti krikščionys, kurie gina komunistinį diktatorių A. Lukošenką. Kaip jums sekasi ginti Baltarusijos KGB? O jūs kartu dirbate su Baltarusijos KGB? Ir kaip jūs dirbate? Skleidžiate Baltarusijos KGB propagandą tarp krikščionių Lietuvoje? O dabar stovėsite taikos kelyje „VILNIUS-MINSKAS-KIJEVAS” ir provokuosite ir kiršinsite tarpusavyje žmones? Ar įkalbinėsite, kad žmonės ten neitų, nes diktatorius ir teroristas A. Lukošenka neleido dalyvauti šioje taikioje akcijoje? O jūs, kas per krikščionys, nes nei Popiežius, nei mūsų Katalikų bažnyčia nepasisakė dėl diktatoriaus ir teroristo A. Lukošenkos gynimo? Pasisakė tik RPC. Tai jūs atstovaujate čia RPC? Ir dėl to taip drebate, kad net bijote net… Skaityti daugiau »

Koks aršus tas anonimas „Raigerdasas“!

Purslų leidėjau ir gąsdintojau teismais (neišmanymo ir silpnumo požymis), nemanai, kad nors ir neturėdamas sopračio, bet be jokio pagrindo šmeiždamas konkrečius asmenis tikrai rizikuoji atsidurti ten, kur kitus siuntinėji?

Mexta

Baigėsi šeštoji protestų diena. Esam vienu žingsniu arčiau pergalės. Iš pat ryto tūkstančiai baltarusių vėl išėjo į gatves su raginimu nutraukti policijos smurtą, o vėliau šimtų įmonių darbuotojai išvyko į streikus, kur pateikė savo reikalavimus. Kiek įmanoma aiškiau ir suprantamai: sustabdykite saugumo pajėgų neteisėtumą, paleiskite visus politinius kalinius ir pripažinkite Tichanovskają teisėtai išrinkta prezidente. Ir vėliau daugelyje miestų gamyklų darbuotojai ir visi ėjo į savo miestų aikštes klausti konkrečių klausimų valdžios. Visiškai nuspėjamai, jie arba vengė atsakymų, arba visai atsisakė išeiti, bijodami žmonių pykčio. Minskas nuėjo toliausiai – čia Minsko traktorių gamyklos vyrai žygiavo prospektu prie Vyriausybės rūmų. Ir pakeliui prie jų prisijungė kitos demonstrantų kolonos, kurios taikiai vaikščiojo po miestą. Ir kas labiausiai stebina, Minsko piliečiai susirinko aikštėje. Toj… Skaityti daugiau »

Raigerdas

Mieli ponios ir ponai, ar jum ne keista, kad diktatorių A. Lukošenką, sufalsifikavusį rinkimų rezultatus, ir Baltarusijos OMON ir KGB, gina ir burokevičininkas bei jedinstvenikas komentatorius ah1, ir Anonimas, prisistatantis čia kaip krikščionis ( 2020-08-16 9:51), ir Audrius Bačiulis, ir Nida Vasiliauskaitė, ir Lina Dūdaitė-Kralikienė ir eilė kitų? Koks bendras požymis yra būdingas visiems šitiems tipams? NUVERTINIMAS kitų žmonių darbų, kurie veikla pasižymi tuo, kad jie siekia pakeisti labai blogą situaciją į geresnę. Tai ir yra SOCIALAUS arba VISUOMENIŠKO žmogaus antipodas. Jų pagrindinis darbas, kurį drąsiai galima prilyginti karmai, yra nukreiptas viena linkme – nuvertinti, sumenkinti, suniekinti, sunaikinti, sugriauti, sužaloti, išniekinti, sudeginti viską, ką daro tas normalus ir sveiko proto žmogus savo ir kitų žmonių gerovei. Tiek anksčiau, tiek krikščionybės… Skaityti daugiau »

ah1

pagaliau raigardas susiaktyvavo ir parodė savo tikrąjį veidą.

Raigerdai, nesikarščiuok,

o pasibarkim kultūringai, gerai? Sakai, kad, „Jeigu po Niunbergo teismo buvo gaudomi visi fašistiniai naciai, tai dabar po Lukošenkos žlugimo ir jo teismo, turėtų būti teisiami ir visi tie, prisidėję prie šio komunistfašistinio režimo stiprinimo”, bet Niurnberge teisėjavo Sovietija(internaciai) ir rasizmu bei atvira segregacija dabar kaltinama Amerika, nežinai ar tyčia apsimeti nežinančiu? Niurnbergo karinio tribunolo verdikte juodai ant balto parašyta, pasiskaityk, kad Aušvico konclagerių komplekse dujomis ir kitomis priemonėmis nužudyta 4 milijonai žydų, o delfistai(filadelfijai) ir Lenkijos prezidentas Dūda sako, kad milijonas, tad kaip mums čia dabar su pačiu bartis? Dezi LRT irgi sakė ir rašė, kad milijonas su kažkiek, tiesa? Kur dingo trys milijonai, už kurių neigimą sodina nedesovietizuoti teisėjai be gailesčio arba meta iš darbo ir atima pragyvenimo… Skaityti daugiau »

Raigerdas>Anonimui

Neįgalus Anonimas „Raigerdai, nesikarščiuok, 2020-08-16 13:16″ siūlo:”pasibarkime kultūringai, gerai”. Neįgalus Anonimas net nesugeba pasirašyti savo nick’o ir šneka nesąmones, nes įsvaizduoja, kad bartis galima ir kultūringai. Na, visiškai iškrypusi sąmonė, nes nesuprantu apskritai, kam reikia bartis ir dar kultūringai. Mano yra tik vienas reikalavimas:”NEMELUOK”. O jūs be MELO gyventi negalite. Ir dar jūs norite diskutuoti. O lia lia …kokia fantastika. Jūs meluosite ir ką? Aš turėsiu paneiginėti jūsų MELUS? Tai, kokia čia gali būti diskusija? O kodėl jūs sau neužduodate sau tokio klausimo: „kodėl aš negaliu kalbėti su kitais žmonėmis nemeluodamas?” O jūs tai negalite. Ir aš rašiau, žemiau esančiame savo komentare, kad jūs negalite be nuvertinimų. Štai faktas:”Kita vertus, o kuo geresnis kolchoznikas Karbauskis už kolūkio pirmininką Lukašenką?” Jūs… Skaityti daugiau »

Vardas

Patiko Audriaus Baciulio mintys.
Realiai Baltarusijos Opozicijos favoritai i Prezidentus yra Viktoras Babaryka, Valerijus Cepkalo. As tai galvoju, kad Baltarusijos Opozicijos favoritas yra kalejime sedintis Viktoras Babaryka.
O kol kas Baltarusijos Prezidentas Aleksandras Lukasenka, nes kaip rasiau Viktoras Babaryka sedi kalejime, o Valerijus Cepkalo yra Rusijoje ar Ukrainoje. Nes neaisku kas tas Baltarusijos Sajudis, bus ar nebus pakartotiniai Baltarusijos Prezidento rinkimai su dalyviais Viktoru Babaryka, Valerijum Cepkalo.
Bus ar nebus Baltarusijos ekonomikos bankrotas, stambiu Baltarusijos imoniu privatizavimas arba bankrotinimas, masiskas baltarusiu darbuotoju ismetimas i gatve.

Taip, Raigerdai,

galima ir kultūringai be užgauliojimų pasibarti. Kodėl Jūs nepasakėte, kad Pasaulio žydų bendruomenė skėlė karą Vokietijai 1933 metų kovo 24 dieną ne Ženevos ir Hagos konvencijų apsaugoje? O ta proga buvo Vilniuje surengtas didžiulis mitingas to karo palaikymui, kur dabar prezidentūra. Pasižiūrėk foto. Ji dabar kiekvienam prieinama. Dedu lygybę, nes vienas pats kolchozo pirminykas, o kitas tokio pirminyko sūnelis. Beje, šito sūnelio tėvukas labai stipriai pliekė Sąjūdį ir palaikė, rėmė ką, nežinai irgi, ane? Gero vakaro!

Дмитрий Гордон

Gordonas apie Gudijos neramumų priežastis
https://www.youtube.com/watch?v=2CBoks8S0CQ

Обозревашка

Jėgų išsidėstymas Gudijoj
Aug 16, 2020

https://www.youtube.com/watch?v=3U6-P_a4wKw

Michailas Velleris

БЕЛАРУСЬ: НЕИЗБЕЖНОЕ БУДУЩЕЕ – Веллер 16 08 2020
https://www.youtube.com/watch?v=PqS3MdVrGdE

Terrorist belarusi

Каратели Беларуси – имена, адреса, родственники
https://t.me/s/terroristybelarusi

Raigerdas>Anonimui

Persigandusiam Anonimui „Taip, Raigerdai, 2020-08-16 19:21”, norinčiam „kultūringai pasibarti”, bet nesugebančiam susigalvoti savo nick’ą, bandysiu paaiškinti dar kartą, bet su sąlyga, kad tai yra paskutinis kartas. G. Orwell „Gyvulių ūkyje” menine forma pavaizdavo kiaulėmis pavirtusius žmones. Kaip jie pavirsta kiaulėmis? Kiaulėmis jie pavirsta tada, kada jie kiauliškai elgiasi kitų žmonių atžvilgiu, bet patys jie tai laiko už NORMĄ. Kiauliškas elgesys kitų žmonių atžvilgiu yra norma. Pavyzdžiui, Anonimas rašo:”Kodėl Jūs nepasakėte, kad Pasaulio žydų bendruomenė skėlė karą Vokietijai 1933 metų kovo 24 dieną”… O prie ko čia žydai ir diktatorius A. Lukošenka, ir šitas klaidinantis žmones Audriaus Bačiulio straipsnis apie „šaunius” Baltarusijos OMON, KGB ir Batką? Nėra jokio ryšio. Kitas nelogiškas dalykas, tai čia:”Dedu lygybę, nes vienas pats kolchozo pirminykas, o… Skaityti daugiau »

Pone Raigerdai,

ryšys yra ir dar koks, neabejok.

Raigerdai, ar paties melas, ne sukiaulėjimas?

Koktu skaityti, kaip straipsnio autoriui demagogiškai priskiriate tai,
ko šis akivaizdžiai nesako: „klaidinantis žmones Audriaus Bačiulio straipsnis apie “šaunius” Baltarusijos OMON, KGB ir Batką”. Kur šiems Bačiulio pagyros?
Bent Orwellu neprisidenginėtumėte ir teisuoliu neapsimetinėtumėte…
Ir kam tas aršumas kitų komentatorių atžvilgiu? – Jie mąsto blaiviau už Jus.

Ko nori darbininkai
38
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top