Audrius Bačiulis. Kas vienija Gabrielių Landsbergį ir Ramūną Karbauskį?

Kas vienija Gabrielių Landsbergį ir Ramūną Karbauskį? Bendras sovietinis požiūris, kad politinės nomenklatūros elito vaikai neturi tarnauti kariuomenėje, nes tai prasčiokų reikalas.

Pasinaudoję spraga Karo prievolės įstatyme, darančiame išlygą studentams, Karbauskis su Landsbergiu išsiuntė savuosius šaukiamojo amžiaus sulaukusius sūnus studijuoti į užsienį.

Tuo metu, kai jų bendraamžiai eina bazinį kario kursą, Augustas Landsbergis šiandien mėgaujasi Kalifornijos palmėmis, o Mantas Karbauskis – išlakiomis Kanados pušimis, o jų rūpestinigi tėveliai nemato tame nieko bloga – juk „vsio zakonno”, kaip sakė Algirdas Mykolas Brazauskas, kadaise kategoriškai užkirtęs kėlią įstatymui, suteikiančiam privalumų įsidarbinant valstybės tarnyboje asmenims, atlikusiems pareigą Lietuvai.

P.S. Atkreipkite dėmesį į nacionalinio transliuotojo „objektyvumą” – visiškai teisingai užvažiavę ant Karbauskio, analogišką Čijauskų žento nuodėmę kažkodėl pamiršo. Nieko, visada bus, kas primena 🙂

https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/1133701/sauktiniu-sarase-karbauskio-sunus-bet-politikas-teigia-kad-jis-i-tarnyba-neis

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
20 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
ha ha

visai nenustebau. nei dėl šitų politikų, nei, tuo labiau, dėl LRT.

Geriausia

būtų profesionalų ir savanorių armija.Motyvuoti tada.

komunistų partija vienija

pagal elgesį – jie tikri komunistai 🙂
—-
t.y. niekšai

stasys

na ..kartais ir veidrodyje musų atvaizdas iš mus juokiasi . Šaunuolis Andriau taikliai pastebėta . Tai dar viena grimasa į Lietuvos demografinį paveikslą ..brangu savo vaikus siusti mokytis į užsienį ,.. juk Lietuvoje nebeliko aukštojo švietimo mokslo kuriam taip trūksta finansavimo . Ka tuo klausimu mano partijų elitas klausti jau nereikia. Atsakimas aišku .

Povilas

Ar čia išvardinti jau visi gudruoliai-„patriotai”.
O jei gerai apsidairytume..?
Būtų gerai pilną sąrašėlį pamatyti.
Ypač tiems, kas rengiasi „rinkimuose” balsuoti.

man smalsu...

Man smalsu,kas taip stipriai sulipdė ir susiejo Bačiulį su ramanausku?Tik pinigai ar ir pažiūrų panašumas?Pinigaujasi,kas kaip sugeba,žinoma.Bet bent jau lietuviškai taisyklingai kalbėti pasimokykit,nes nuo rusiškų vertinių rausta jūsų mokytojų ausys.

Jūs teisi,  ponia Česlava,

Tėvynę privalo ginti ubagai ir negabūs. Gabūs visad tarnauja priešui arba tam, kas daugiau užmokės už Tėvynės išdavystę.

pasipiktinęs.

taip neturėtų būti. Faktas

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.co

Paprasčiausiai, netarnavus Lietuvos kariuomenėje turėtų neturėti teisės dirbti bet kokioje valstybės tarnyboje.
O atsakymas į Bačiulo klausimą „Kas vienija Gabrielių Landsbergį ir Ramūną Karbauskį?”:
ABUDU yra visiškai kardinaliai nusistatę prieš Lietuvos Konstituciją, kuriai PRISIEKĖ. Tai pilnai tenkina HIBRDINIAMS STRIBAMS keliamus reikalavimus. Kai Karbauskis praveria burna, tai vieno lizingo neatskiria nuo tūkstančio. Ar iš viso galima tokio melagio klausytis. Ponas G.Landsbergis, kaip ir jo senelis taip pat užkietėję, suįžūlėję antikonstitucininkai:

http://www.ekspertai.eu/gabrielius-landsbergis-kiauliu-gardeka-jis-ten-veikia99978/

http://www.ekspertai.eu/vytauto-landsbergio-antikonstituciniai-bludai/

Atkreipkite dėmesį…. į tai jie visai nekreipia dėmesio. Užgrūdinti niekšai.

stasys

Papūtė Česlovos Zukulienės sovietinių skersvėjų.. Armija tik kvailiams , bedarbiams ir šeip gyvenimo nevykėliams kurie neranda tos sėkmės ar neturi turtingu tėveliu galinčiu juos išsiūti į mokslus Maskvoje :)).. Pala pala .Tėvyne ginti matyt turėtu irgi tokie pat, juk tuos ‘sėkmingus’ vaikinus galima butu panaudoti labiau praktiškiems darbams . ??? (susiėmęs už pilvo ).

Žodžio laisvė...

Stasiuk,nevaidink didelio protinguolio.Tikriausiai, esi pats didžiausias sovie-
tijos šalininkas.O pats tuomet ar tarnavai kariuomenėj, kai buvai jaunas ir ne plikas?
Rašyk be klaidų.Kiekviename sakinyje po kelias gramatines klaidas.Ką veikei mokykloj?Dinderį mušei,proto bokšte?Ir anuomet ne viskas buvo labai blogai.Dabar,proto bokštai
nustekeno Lietuvą į bankrotą.Už tai profesorių priviso,daugiau nei grybų miške.Va iš
profesorių sudaryti diviziją ir tegul eina iš griuvėsių kelti Lietuvą.Per televizorių rodo kaip kareivukus sustatę gretomis po tris-keturis ir varinėja ristele,arba maudo-
si pliurzėje.Net ir merginos vietoj to kad mokytųsi,gimdytų vaikus ir juos augintų
su šautuvėliais bastosi po miškus.

Bačiulis dramatizuoja

Šaukimas tarnauti ne visuotinis. Paminėti jaunuoliai studijuoja, vadinasi gali rinktis, kaip jiems pasielgti. Nieko čia ypatingo. Šiaip, jei prireiktų ginti tėvynę, abejoju, ar visi tie kurie reikalauja, kad būtinai būtinai reikia tarnauti.. patys eitų ir kovotų, greičiausiai tik kitus ragintų. Nemėgstu tokių aiškintojų.

Trabantas Bačiuliui

Na ir atradimą padarėte. Galėtumėte užmesti akį į LRT ir Delfi archyvą, ar buvo nors vienas kritiškas straipsnis apie G. Landsbergį jų plotuose nuo tos dienos, kai senelis paveldimumo teise jį paskyrė Pirmininku konservatorių partijoje? Kažkokių užuominų buvo, kad jaunuolis sparčiai politiškai bręsta. Dabar jau broileris turėtų būti brandus ir pasiųstas į plunksnų pešimo būgną.
Ką bedarysi, konservinė žiniasklaidą tą produktą užaugino, atšėrė kombikormu ir saugo kaip akies vyzdį. Neįmanoma sveiko proto žmogui nei žiūrėti, nei skaityti jų skleidžiamo propagandinio muilo.

Taip turi būti,

kraują už Tėvynę privalo lieti ubagai, bedarbiai ir minimalios algos vergai, o elitas, valdžia ir turčiai privalo bėgti ir gelbėti savo kapitalą.

štaziui

Apsiviniok galvą savo dvokiančiais rusiškais autais ir nerk žemyn galva atgal į jūsiškio rusiško durnyno išvietės dugną. Ir daugiau ten nebeleisk dvokiančių burbulų. Gulėk dugne tyliai.

O apie ką rašo Ėlėrtė? Nuoroda:

Šauktinių sąraše – Karbauskio sūnus, bet politikas teigia, kad jis į tarnybą neis

stasys

Žodžio laisvė… Jus beviltiškas panagiu krapštytojas pasislėpęs po savo gera nuomone apie save . Toks jau tamstos likimas ..ieškoti svetimuose tekstuose padarytas klaidas . Dirbkite savo darbą garbingai , o Tėvyne ginsime mes, tie kurie sakinyje daro po dvi klaidas ir nemato problemos suklydę.. 🙂

ah1

jokių šauktinių iš viso neturėtų būti – versti žmogų mokintis žudyti o vėliau ir žudyti kitus žmones prieš žmogaus valią turėtų būt laikoma nusikaltimu ir turėtų būti draudžiama, dabar ne tie laikai kad būtų ginklu kovojama už lopinėlį žemės kaip pragyvenimo šaltinį, o eiti mirti dėl turtuolių turtinių interesų gali tik visiškai susipykęs su protu.

ah1

o vienija juos abudu tai kad abu priklauso socialiniam sluoksniui faktiškai nemokančiam jokių mokesčių į biudžetą, „gyvenančių ant proletariato sprando” ir mintančių iš biudžeto pinigų gautų atimtų iš proletariato per mokesčių mokėjimo sisitemą, milijonierių milijonai tai proletariatui nesumokėtos algos už darbą

Gads

Manau,autorius sio straipsnio,neizvelgia,arba isvis nesupranta ,kaip kas.

20
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top