Audrius Bačiulis. Keletas pastebėjimų dėl Vytauto Landsbergio skleidžiamų KGB dokumento ištraukų

Veidaknygė

Keletas pastebėjimų dėl Vytauto Landsbergio skleidžiamų KGB dokumento ištraukų.

a) Tai nėra kažin koks naujas KGB dokumentas. Pirmą kartą spaudoje paviešintas ir plačiai aptartas jis buvo dar ant popieriaus spausdintų laikraščių laikais. Tuomet su slaptuoju KGB agentu bendraujantis Lietuvos politikas “R.” sietas su akademiku, Sąjūdžio Seimo nariu Raimondu Rajecku.

Vėliau irgi ne kartą minėtas, svarstyta, kas tai galėjęs būti. Istorikas Nerijus Šepetys teigia, jog tai Aukščiausiosios Tarybos Sąjūdžio Centro frakcijos narys, Biudžeto komisijos pirmininkas Audrius Rudys;

b) “R.” nežino, kad rusas, su kuriuo jis matyt iš seniau pažįstamas, tad laisvai bendrauja, yra slaptas KGB agentas;

c) Šis KGB dokumentas viešais paskelbtas tinklapyje kgbveikla.lt dar 2012 metais;

d) Vytautas Landsbergis, savo įraše Feisbuke teigdamas, kad KGB raporto surašymo metu 1990 gegužės 18 dieną Sąjūdis neva buvęs “be vairo”, sako netiesą – tuo metų Lietuvos Sąjūdžiui vadovavo 1990 balandžio 22 Antrajame suvažiavime išrinktas Tarybos pirmininkas Juozas Tumelis, ištikimas ir besąlygiškas Landsbergio pasekėjas;

e) Vytautas Landsbergis, savo įraše Feisbuke teigdamas, neva slaptojo KGB agento pašnekovu “R.” galėjęs būti ar tai Vytautas Radžvilas, ar tai Raimundas Rajeckas elgiasi begėdiškai veidmainiškai, nes jis puikiai žino, kas tas “R.”.

Toje KGB dokumento dalyje, kurios Vytautas Landsbergis necituoja, juodu ant balto parašyta: “Neseniai Landsbergis asmeniškai paprašė “R.” viešai pasmerkti Terlecką, bet šis atsisakęs, nes mano, kad Landsbergis, pats atsidūręs ant Terlecko pavadėlio, pats ir turįs apsispręsti dėl santykių su juo”.

Vytautas Landsbergis tiesiog negali nežinoti, į kokį “R.” jis kreipėsi prašydamas tokios delikačios paslaugos, bet buvo pasiųstas.

Tokių dalykų jis nepamiršta.

5 15 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
63 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Greitukas

Vertiname Bačulio greitą reakciją į auktualijas:) O kada visi su R raide ką nos pasakys.

Pisk konservui i zabtus

O kada ožys atsiprašys uz melą?

Radžvilas

Į sceną

Pisk konservui i zabtus

Eik nakui konservu siknaskyle.

Jules

O, sovietikų ir neosovietikų kova dėl valdžios ir asmeninės gerovės pradeda naują etapą – rinkimai artėja ir reik runkeliokus vėl apšauti, ypač po apgaulingais patriotiniais lozungais. Dvejopų standartų maniakeriai ir dezistai turės gero darbo ir dar geresnio uždarbio iki kitų pseudo rinkimų. Ką šiuo klausimu mano čia budintis langų majoras?

blue yellow zov marinie

..o gal jis jau….nastojascyj palkounyk……

Jules

Na, nežinau, nebent Jurgis pakėlė?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Vytautas Landsbergis – labai klastingas Lietuvos priešas.
2003 sausio 23, seime,
Vytautas Landsbergis balsavo už konstitucijos 47 straipsnio keitimą antrąkart. Tai yra balsavo už bemaž didžiausios aferos įgyvendinimą pagal klaikią idėją – žemė užsieniečiams, o ne piliečiams.
1996 birželio 20, Vytautas Landsbergis balsavo už konstitucijos 47 straipsnio pirmąjį keitimą svetimšalių naudai.
1996 birželio 20-osios, 2003 sausio 23-iosios aferistų bendrininkui Vytautui Landsbergiui dera pati didžiausia bausmė – tremtis iš Lietuvos su Lietuvos pilietybės panaikinimu.
Vytautai Landsbergi, ant kelių, bjaurybe.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

1996 birželio 20, 2003 sausio 23, apsišaukėliai seimagyviai banditai antikonstituciniu būdu keitė 47 straipsnį svetimšalių naudai (ir tuometiniai prezidentai skelbė pakeitimus) nepaisydami konstitucijos (2 str, 4 str, 3 str, 9 str, 6 str, o taip pat) 153 straipsnio nuostatos, kuriame parašyta:
153 straipsnis
Kai ši Lietuvos Respublikos Konstitucija bus priimta referendumu, Lietuvos Respublikos Seimas iki 1993 metų spalio 25 dienos 3/5 visų Seimo narių balsų dauguma gali pakeisti Lietuvos Respublikos Konstitucijos nuostatas, kurios yra 47, 55, 56 straipsniuose, …”.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Štai visas 1996 birželio 20-osios aferistų bei Lietuvos priešų sąrašas. Balsavo už 47 straipsnio pakeitimą ir yra verti pačios didžiausios bausmės – tremties iš Lietuvos su Lietuvos pilietybės panaikinimu: 1 Vilija Aleknaitė Abramikienė 2 Leonas Alesionka 3 Nijolė Ambrazaitytė 4 Laima Liucija Andrikienė 5 Vytenis Povilas Andriukaitis 6 Jonas Algirdas Antanaitis 7 Vytautas Arbačiauskas 8 Vytautas Astrauskas 9 Arvydas Bajoras 10 Juozas Gediminas Baranauskas 11 Julius Beinortas 12 Aleksandras Bendinskas 13 Juozas Bernatonis 14 Egidijus Bičkauskas 15 Romualdas Ignas Bloškys 16 Kazys Bobelis 17 Vytautas Bogušis 18 Vanda Briedienė 19 Vytautas Jurgis Bubnys 20 Antanas Būdvytis 21 Virgilijus Vladislovas Bulovas 22 Vladas Butėnas 23 Medardas Čobotas 24 Rimantas Jonas Dagys 25 Kęstutis Dirgėla 26 Juozas Dringelis 27 Vytautas Einoris 28… Skaityti daugiau »

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Štai visas 2003 sausio 23-iosios aferistų bei Lietuvos priešų sąrašas. Nedalyvavo balsavime (nesipriešino) ir yra verti pačios didžiausios bausmės – tremties iš Lietuvos su Lietuvos pilietybės panaikinimu: 1 Babravičius Gintautas  2 Bobelis Kazys  3 Čekuolis Jonas  4 Glaveckas Kęstutis  5 Gražulis Petras  6 Kirkilas Gediminas  7 Klišonis Audrius  8 Klumbys Egidijus  9 Lydeka Arminas  10 Matulevičius Algimantas  11 Melianas Artūras  12 Sakalas Aloyzas  13 Steiblienė Nijolė  14 Steponavičius Gintaras  15 Šukys Raimondas  16 Vagnorius Gediminas  17 Vazbys Artūras  Susilaikė (nesipriešino) ir yra verti pačios didžiausios bausmės – tremties iš Lietuvos su Lietuvos pilietybės panaikinimu: 1 Karbauskis Ramūnas  2 Matulevičius Juozas  3 Mincevič Gabriel Jan  4 Tomaševski Valdemar  Balsavo už 47 straipsnio pakeitimą ir yra verti pačios didžiausios bausmės – tremties iš Lietuvos su Lietuvos pilietybės panaikinimu: 1 Andriukaitis Vytenis Povilas  2 Babonienė Ona 3 Balčytis Zigmantas  4 Barakauskas Dailis Alfonsas 5 Baravykas Vydas 6 Bastys Mindaugas 7 Baura… Skaityti daugiau »

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Jau 8 paskutinieji seimai – antikonstituciniai (n_e_l_e_g_i_t_i_m_ū_s), kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucijos 55 straipsniu, kai 70 sąrašinių sukčių negali būti seime.
Visagalės Lietuvos konstitucijos 55 straipsnis – puiki priemonė visų aferų nunulinimui bei visų sukčių partijų išjungimui net iš seimo rinkimų kovos vienu ypu. Kuri maištininkų (opozicinė) partija gali imtis tokios kilnios veiklos? Kuri?
***
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neligitimaus (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2023 rugpjūčio 21

blue yellow zov marinie

…kol skeltu kanopu nenukrate,su savo broileriu plejada jau ruosiasi traukt pramintais takais…Australijon,su pasivogtu mlrd.is draugisko ir didvyrisko Taiwanio.Malonu buvo klausyt Budraitytes,kad ….zvaigzdes rodo,kad turesim…valstybines laidotuves iki pavasario…..Pagaliau baigsis nuodingi sniaukrojimai.

Rasa

Bet į valstybines laidotuves pretendentų tiesiog daug.

blue yellow zov marinie

…tai kad jo visos klastos,kaip ylos is maiso,islindusios.Maisas kaip ezys….

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Net Audrius Rudys yra įtartinas, pagal Nerijų Šepetį? Įdomu.

Pisk konservui i zabtus

Šepetukas su Putinaite, Valatka ir Nikzentaiciu priklauso senam Lietuvos nekentėjų būreliui. Nuo ju plačiu ne koks ne tik KGB, bet ir GRU dvokas sklinda.

Paul Casimir

O tai „b” dalis pakartotame tekstuke yra tik Bačiulio pastaba ir nuomonė, ar daugmaž visuotinai pripažįstama aplinkybė? Jei antras atvejis, tai jokių įtarimų negali būt, gi kiekvienas mūsų bendraujam su daugybe žmonių.

blue yellow zov marinie

labas,durniau.

nesupratai

Tau originalų tekstą pateikia iliustracijoje, kurį nutyli kegebistas Vycka

Paul Casimir

Tą supratau, dėkui. Tačiau aš nesu tikras dėl paties Bačiulio komentare (tekste) esančio „b” punkto turinio. Apie tai klausiau.

blue yellow zov marinie

…zinia,kad nesupranti.Tau gi reik,kad but uzrasyta pu polsku,lenke.

Juozas

Bačo pletkų rinkinys be įrodymų…

Pisk konservui i zabtus

I snuki nori, kgbste?

Paul Casimir

Hmmm

Pisk konservui i zabtus

Ozys slyksteja ne dienomis, o valandomis.

Slapyvardis Dėdulė

Ištraukė Dėdulė iš savo lauko išvietės 30 metų senumo mumijų su reikšminiais žodžiais „liberalas R”. Bus Sinicai vilioti Rakučius.

Paul Casimir

Jei išties šitą dalykėlį dėdulė nutaikė Radžvilan, tai Radžvilui ir NS labai pasisekė. Jau vien todėl netikiu – nors tikrai nieko daugiau nežinau apie tai nei parašyta šiame straipsnelyje ir skaitytojų atsiliepimuose.

blue yellow zov marinie

…skaitytojo atsiliepimas yra vienas…labas ,durniau..

Na taip

TV3 portale yra pilnas tekstas.

kaipgi, kaltas landsbergis

Komunistinė propaganda nepailsdama 30 metų bando pateisinti 1992 Seimo rinkimų rezultatus, taip pažeminusius Lietuvą ir lietuvių tautą jos pačios ir kaimynų akyse. Kaltas Landsbergis, Jei ne Landsbergis tauta iš karto būtų pasukusi teisingu baltarusišku taku į amžiną draugystę su didžiąja rusų tauta.

Na taip

Kiek metu tu KGB dirbai, agente Juozai?

Juozas

Ilgai, vaikeli. Pavargau, bet kelio atgal nėra. Šūdo gabalas aš, išdavikas Juozas.

blue yellow zov marinie

…pasigydytai,ar ka….Mesk gertai taipgi,nelaimeli,sveiku protu praradys…

taip, esu landsbergininkas

Bet pripažįstu kad tai Brazauskas po 1992 Seimo rinkimų išgelbėjo Lietuvą nuo Baltarusijos likimo. Tiesiog Brazauskas pasirodė esantis ne Lukašenka. Jam rūpėjo Lietuvos privatizacija saviškių naudai O jei būtų pasirodęs esantis kaip Lukašenka , kolūkietiška lietuviškų avinų tauta būtų klusniai nubindzenusi paskui vedlį „Lietuvos Ąžuolą”.

blue yellow zov marinie

..tik vienur esi teisus….avinu bandos.Ale,zinok,ir tuei jai priklausai,sprendziant is tavo komentu…Uzjauciu.

o aš tavęs ne

nėra už ką

blue yellow zov marinie

…aitum dziautis,ar ka….

Na taip

Na tai kodel tavo Landsbergistanas pastoviai ES „lyderis” pagal VISUS zmogaus negeroves rodiklius – mirstamuma nuo ligu, trumpa gyvenima, didziausia pajamu nelygumuma, skurdo lygi? Beje, gal zinai kodel pagal tiketina super duper landsbergio „isgelbeta” Lietuva nesiskiria nuo atsilikusios Baltarusijos? Gal turi logiska paaikinima, pensinyke? Tau gi mirti greitai reikes, pagalbos susirgus tavo amziuje nebus.Tu ne Landsbergis.

Ir KODEL tos problemos nerupi tavo Landsbergiams – neturi jie problemu nei su gydymu, nei su pajamomis.

Kiek tu pats lauki eilje pas gydytoja specialista?

na tai todėl

kas statė 50 metų socializmą ir komunizmą, tam ES neskirta vieta tarp pirmaujančių. Lietuva ne išimtis. Keista, ar ne ?

Na taip

Nu tai kas trukdo tavo Landsbergiui sovietiniu privilegiju atsisakyti – ar ne jis uz tai kovojo, kad spec. ligonines panaikintos butu buvusios?

blue yellow zov marinie

…ai,dziaukis,cia daug nepliurpaves/as ne apie dziaugsma,jei ka…./….

o tai kas kaltas?

Jei ne Landsbergis? Kiek pirmaisiais metais buvo Lietuvoje kaltinimų Landsbergiui už tai kad pas mus kolūkiniuose laukuose želia usnys ir kiečiai, o štai kaimyninėje broliškoje Baltarusijoje visos pakelės gražiai nušienautos ir dirvos suartos. Ir kas kurstė tada durnius kolūkiečius? Ogi tie patys kas ir dabar ieško popierėlių prieš Landsbergį.

Na taip

Kada paskutini karta matei KA NORS is Landsbergiu eileje poliklinikoje ar Lietuvos kariuomeneje, agente Juozai?

O pats kiek laiko pas kardiologa lauki priemimo?

juokingas klausimas

Landsbergis ir bendrai Sąjūdis buvo ne už rusiško socializmo pataisymą , o už beviltiško projekto uždarymą, „sugriovimą” kaip sako buv. tarybiniai žmonės . O dėl eilių poliklinikoje, tai nepatarčiau pasirinkti tarybinę polikliniką, jeigu eilėje atsėdėjęs galėtum pasinaudoti ir buvusia ir dabartine

Na taip

Seneli, kodel tau taip patinka svetimas terminas „tarybinis” ir KUR tu 6 menesius poliklikoje sedi tam, kad gautum sekanti siuntima uz 3 menesiu analizems?

Kiek zinau poliklinikas nakciai uzdaro.

paguosiu tave

Jei 50 metų nebūtume kvailioję su Komunizmo statyba, eilės poliklinikoje db būtų trumpesnės. Ypač kapitalistine tvarka taip db nepatenkintiems tarybiniams pensininkams:)

Na taip

Jo, jo, seneli. Cia priverstinis PSD labai gerai su kapitalizmu „dera”.
Tu durnas is prigimties, ar Alzheimeris jau dantis rodo?

pokomunistinėje šalyje

privalomas PSD ne didžiausia nelaimė

Neurochirurgas

Dieduk, gal eik tu smegenis persisviesk. Tau su kognityvinu suvokimu tikrai problemu yra.

Na taip

Beje, sovietini seneli, tu kartais Orvelo „Gyvuliu ukio” neskaitei?

blue yellow zov marinie

….fsio neugomonyssja,xolop…

pats save demaskavo

„R” pasirodė garbingas, ne kiekvieno kegebisto siundomas, o lanzbergis – kaip visada – niekšelis. Jis dievu netiki, kitaip nedrįstų lįsti į bažnyčią su tiek nuodėmių ant kupros

Pisk konservui i zabtus

Na dabar ir Slavinsko (Pikaso) Terlecko šmeižimo istorija kitaip atrodo. Panašu, kad Ožys ne tik “R” ant Terlecko bandė uzsiundyti. Ir daugiau konservuotu šiknaskyliu pritraukęs buvo.

Pikaso komentarus, kuriuose jis Antaną Terlecką vadino kagėbistu, o jo įkurtą Laisvės lygą – KGB organizacija, teismas pripažino šmeižtu, žeminančiu A.Terlecko garbę ir orumą. V.K.Slavinskas sumokėjo 3 tūkst. eurų moralinę kompensaciją ir 1,5 tūkst. eurų teismo išlaidas. Šiuos pinigus pensininkas gavo pardavęs iš tėvų paveldėtą turtą. „Čia dideli pinigai. Ir – ne pinigai yra esmė. Už tiek metų nuoširdaus komentavimo tapau nusikaltėliu. Mane tai šokiruoja. Tai – didelė neteisybė“, – guodėsi kaunietis.

Jules

Niurnbergo teismo verdikte Aušvico konclagerių komplekse 4 milijai žydų aukų ir jis neatšauktas, o jau informacija Lenkijoje ir Lietuvoje eina, informuojama, kad viso labo ten nužudyta 1 milijonas su trupučiu įvairių tautų žmonių. Tad kame reikalas?

Pisk konservui i zabtus

Gal kas žinote uz kokius NUOPELNUS Landsbergis sovietmeciu kompozitorių namuose gavo net penkių kambariu butą?

Palyginimui – Marcinkevičiui ir Kubiliui (Kubiliaus tėvukui) literatų namuose buvo skirta tik trijų kambariu butai.

Pisk konservui i zabtus

Beje, kas nežino – Ožio sūnelis poetas, ne tik kad buvo VISU vaidybiniu filmu, kur buvo niekinami Lietuvos partizanai, bendramintis ir iniciatorius, bet ir pats asmeniskai pastate garbinantį filmą apie partizanu išdaviką Kubilinska.

Obuolys nuo obels toli nerieda arba medį pazinsi pagal ji vaisius.

IP 88.118

Pone Bačiuli, ką tik stebėjau nesuprantamą reiškinį: 19.00 – 19.10 valandų laikotarpyje, Vilniaus šiaurės-rytų padangėje pasirodė tamsiai žalios spalvos objektas, kuris po minutės, tarsi užsidegė ir pradėjo žybėti liepsnos spalva. Maždaug, po poros minučių pradėjo mažėti, ypač ta dalis, kuri švietė ugnimi, kol iš šio objekto danguje neliko, tarsi sudegė. Objektas judėjo tik į šonus, nei krito, nei kilo.
Objektas tikrai buvo labai aukštai, žinant kiek nuo Vilniaus iki Gudijos sienos, gali būti, kad jis nebuvo Lietuvos teritorijoje. Tikiuosi, jog nesu vienintelis tokio keisto, gal būt ir atsitiktinio, reiškinio liudininkas, bet būtų idomu žinoti, kas tai buvo.

blue yellow zov marinie

…tai buvo bojarisnyko poveikis,….gert maziau reikia,durniau……..aiskins jis,mat,savo nezeeemiskus regejimus…..o marsijanynai,iskise galvas,ar nemojo atsisveikindami……..

blue yellow zov marinie

p.s. klausineja jis,mat,Baciulio,kuris tuo metu pats ikales alioko su letai greitai,leipsta juokais is tokiu zingeidziu beprociu,ploja sau per slaunis ir sako……neeee,vis tik armonautai turi pasekeju,idirbis kaip reikiant………

Neurologas

Pirmieji lengvo insulto požymiai. Eik pas šeimos gydytoja, parašyk siuntimo pas nervu ligų gydytoja skanui. Nes kitaip kojas greit uzversi.

iki pilnos laimės trūksta mažmožio

Po sėkmingos prichvatizacijos lietuviškiems komunistams visai smagu ir nepriklausomoje Lietuvoje ir ES sudėtyje. Kirminas graužia dėl vieno: Sąjūdžio lyderis atgavimo momentu buvo ne LKP pirmas sekretorius , visoje savo didybėje, o kažkoks susikūprinęs muzikologas profesorius

konservu dveselienai

O kur tas ožiu dvokiantis marksizmo leninizmo dėstytojas norvegų premija nukiso ir uz ka gavo net DVI SSSR valstybines premijas bei penkių kambariu butą?

63
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top