Audrius Bačiulis. Kieno diriguojami ir koordinuojami išpuoliai prieš G.Nausėdą žiniasklaidoje

Atsakymas į klausimą, ar užingridų išpuoliai prieš Nausėdą žiniasklaidoje kieno nors diriguojami ir koordinuojami:

Štai 2017-2019 Soroso fondui Lietuvoje vadovavusi Milda Ališkauskienė surašo klausimyną „kokiai nors gyvenimo būdo laidai“ ir įkrauna į FB.

Dabartinis Soroso fondo Lietuvoje vadovas Justinas Žilinskas patikina, kad būtinai atsiras žurnalistų, kurie šios temos imsis.

Kas nežino – Soroso fondas – vienas iš Lietuvos Žurnalistikos Centro steigėjų.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
22 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Sorosas

finansuoja?

T0mas J.

Šią savaitę Europos Teisingumo Teismas (ETT) paskelbė, kad Izraelis yra okupantas (Golano aukštumos, Jeruzalės Rytai, Vakarų Krantas) ir nurodė, kad okupuotose teritorijose pagamintų prekių kilmė prekiaujant Europos Sąjungoje turi būti privalomai nurodoma, aiškiai įvardyta.
Todėl man yra visai nepriimtinas prezidento Nausėdos elgesys, kad jis siekia artimai bendrauti su okupantų valstybe ir paskutinę savo vizito Niujorke dieną pakvietė Izraelio prezidentą Reuveną Rivliną kitais metais apsilankyti Lietuvoje.
Reikalaukime iš savo valdžios – Seimo, Vyriausybės ir prezidento, – kad šią šalį vertintų atitinkamai: nedera artimai bendradarbiauti su agresore, negerbiančia tarptautinės teisės.
Apgailėtinas Mildos Ališauskienės atvejis užpuolant Nausėdą ir smarkiai abejojant jo religiniu nuoširdumu man primena laikus, kai žurnalistas Palangos bažnyčioje besimeldžiantį Paksą apibūdino žodžiais „demonstravo pamaldumą”.

T0mas J.

Pataisykit portalo laikrodį, jis valanda skuba.

timelups

Prieš tris metus portale buvo gausu godotojų ir stiprybės linkėtojų, kuroe žagsėjo nuo meilės žaliesiems varškėčiams.
Skvernel-karabasininkų kadencija eina pabaigon. Per tris metus „mieliausieji” prišiko kalną mėšlo, o mylėtojų minios išsivaikščiojo.
Dabar turim naują kumyrą- Bankininką.
Gal kas nors yra matęs, ar bent girdėjęs tokią pasaką kur bankininkas yra moralus, doras ir teisingas, prastuomenei gėrį kuriantis?
Būtų didelė atrakcija tokį pamatyti.
Visiškai retorinis klausimas- kada pusgalviai suvoks, jg Bankininkui nusišikt ant buratinų reikalų ir ant Lietuvos taip pat?
Nes bankininkai gyvena kitoje dimensijoje. Visi.
Nuosėda taip pat.

> timelups

Gaila Tamstos,nes esate užsiktrėtęs ideologinio šarlatanizmo virusu.- todėl ir pateikėt šleivą nuomonę.Antra,- Žalieji valstiečiai ,kaipo pagrindinė valdančioji partija padarė politinių ir moralinių klaidų /nuėjo obuoliauti su aršiu karjeristu ir liberalmarksistu S.Skverneliu bei sukūrė neoliberalistinę Vyriausybę/,padarė daug gerų Lietuvai darbų ir yra ne prastesnė politinė parlamentinė jėga už Gabrieliaus neoliberalus,socdemus,galimai korumpuotą Liberalų Sąjūdį ar kitus politinius sambūrius.

timelupsui

na nera jis joks kumyras, tiesiog bent jau kai kuriais atvejais atrodo geriau, nei kad butu atrodziusi Simonyte. tik tiek. Nauseda bent jau kartais pasisako apie tautiskuma, tai nera blogai, nes tokiu budu ta zinute bent kazkiek patenka i mass media, nes kitu atveju ir to nebutu.

neblogai

Bet jei Sorošo klapčiukų efektyvumas tiek tetraukia, tai nėra blogai. Lygiai taip pat tuos pačius klausimus būtų galima užduoti Grybauskaitei ar Šimonytei. Ir kaip tai atrodytų? Reikia tik džiaugtis, kad Sorošo augintinių lygis ir veiksmingumas ne ką didesnis už Prigožino trolių. 🙂

velniškai gerrras

Belzebubas dauk geresnis uš Liucipierių!

in nomine

Tikri katalikai turi melstis mažesniems velniams

Komentatorius

Nuo kada Tiesos pasakymas yra „išpuolis”?
Ką čia šitas rašeiva peza?

Nieko tokio

Pradžioje ir ant Pranckiečio puldavo. O dabar va, koks geras pasirodė. Bus taip ir su Nausėda.

Metamorfozė? - taip

Įdomu, kad M. Ališauskienė žinomo dailininko V. Žuko dukra augusi religingoje(taip save bent pristatydavo tėvai) šeimoje, pati studijavusi religijotyrą ir toks posūkis į liberalizmą… Šiandieną ši moteris platina genderizmo idėjas VDU studentams ir viešojoje erdvėje.

T0mas J.

Ar teisingi gandai kad Milda Ališauskienė dirbo VSD?

stasys

Papuolė labai smalsi moteris ? tokia cekava ir languotu sijonu . G.Nausėda kaip Prezidentas daug atviresnis bendravimui ir kiek matau stengiasi laužyti kai kuriuos stereotipus protokolinio bendravimo .Nuskrido į Japonija aplankė dukra p.Korėjoje. Kas jam gali po to prikišti jog Jis ne šeimos galva netgi būdamas Prezidentu nenusišalina nuo to kas jam labai svarbu . Ar ne to norėjo Lietuva rinkdama šeimos žmogų. ? mažiau dūdų orkestro mažiau būgnais mušama vienok Lietuvos vidaus gyvenime daugiau vietos temų prisėdus arbatėlei , gal ponia Prezidentienė galėtu rasti laiko ir atsakyti į kai kuriuos visuomene dominančius klausimus :))

ah1

o kas gali bijoti prezidento iš svetimos valstybės banko, kuris žino bankinius reikalus ne tik teoriškai bet ir praktiškai ir gali sukurti nacionalinį banką, kurio milijoniniai pelnai gali būti panaudoti valstybės gerovės kūrimui? Juk neveltui keliama idėja gerovės valstybės?

Nepasirašysiu

Bruka tas, kuriam nenaudingas Nausėdos siūlomas valstybinis bankas.
Jam buvo nenaudingi ir Pietu Korėjos, kitu konkurenčių valstybiniai bankai bei apskritai jų ekonominis stiprėjimas.
Kas?

Nepasirašysiu

Ne pelnai naudojami tautos turto kūrimui, o banko kreditai lietuviškoms įmonėms, ypač eksportuojančioms. Išmokite siek tiek ekonomikos, kad vienas ar kitas maciulis už nosies nevedžiotu.

ah1 > Nepasirašysiu

rinkos ekonomikoje pagrindinis ekonomikos variklis pelnas. Banko, AB, UAB, individualuios veiklos – pelnas. O kai banko visas pelnas eina valstybei o ne tik banko pelno mokestis skirtumas yra, plius skirtumai privataus banko ir nacionalinio valstybinio banko tiksluose.

Nepasirašysiu

Šiandien patyriau, kad Kęstutis Girnius – Soroso fondo Lietuvoje dalininkas…

Pavydas

ir bobiškas priekabiavimas. Panašu, kad religiotyrininkės diplomas jai inteligencijos nepridėjo nė trupinio

>Metamorfoze? - taip

As irgi esu nustebusi, kad ji yra butent dailininko Zuko dukra.Zukas savo laiku vesdavo laidas „Marijos” radijuje.Bet jam koja pakiso pries pirmuosius Grybauskaites rinkimus pasakymas, kad ji yra lesbiete.Tuoj pat buvo isspirtas is vedejo vietos.O jo laidos, tarp kitko, buvo gana idomios.Kad dukra, studijavusi teologija, propaguoja genderizma as irgi nustebau.Apie tai skaiciau jau anksciau.Nors is tikruju tai nera kuo stebetis, nes kiek girdejau jos vyras yra tas „garsusis” LNK TV laidos Ka-ka-du vedejas.Supanasejo.

podukra

jei būtų žukų , tai nebūtų . ji tik auksinė kam

22
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top