Audrius Bačiulis. O tuo metu Lenkijoje…

Spėkit, kuri valstybė iš tikrųjų ruošiasi atremti Rusijos agresiją, o kuri daug šneka?

“Šių metų balandžio 17-19 d. visoje šalyje vyks pratybos kodiniu pavadinimu “Wolf-Ram-23”. Jų tikslas – tobulinti tarnybų įgūdžius ir jų reakciją į galimas ekstremalias situacijas.

2023 m. balandžio 17 d., pirmadienį, sostinės Varšuvos teritorijoje prasidės vadovavimo ir valdymo pratybos reagavimo į krizes kodiniu pavadinimu “Wolf- Ram-23”.

Pratybas organizuoja Policijos vyriausiasis policijos komisariatas, bendradarbiaudamas su Jungtinių Amerikos Valstijų teisingumo departamento Federaliniu tyrimų biuru.

Pagrindinis pratybų tikslas – reaguoti policijai susidarius krizinei situacijai, t. y. teroristiniam išpuoliui, susijusiam su chemine, biologine, radiacine ar branduoline grėsme.

Pratybos truks iki 2023 m. balandžio 19 d., trečiadienio, o atskiri jų epizodai apims ir kitų provincijų teritoriją.

Sudėtinga padėtis už rytinės sienos, reikalauja, kad daugelis tarnybų būtų nuolat pasirengusios ir tobulintų savo įgūdžius sprendžiant krizines situacijas.

Organizuojant tokio pobūdžio pratybas siekiama koordinuoti ir bendradarbiauti su saugumą saugančiomis tarnybomis, taip pat išbandyti veikimo procedūras grėsmės atveju.

Pratybos vyks panašiomis į realias sąlygomis, kurių dėka bus galima išsiaiškinti bendradarbiavimo su kitais veiksmuose dalyvaujančiais subjektais principus ir praktiškai patikrinti pareigūnų jau turimas žinias, susijusias su tarnybinės veiklos vykdymu krizinių veiksmų metu.

Vadovavimo ir štabų pratybos taip pat yra puiki proga operacijų dalyviams pasikeisti patirtimi. Surengtų pratybų išvados ir komentarai bus vertinga mokymo medžiaga. https://www.policja.pl/…/

4.3 11 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
blue yellow zov MARINIE

…musuose viska atliks viena sikmonkyte su jakyyyylu….lenkams iki musu kaip iki menulio…

Entuziastas

Bačiulį į frontą.

Paul Casimir

…o tave į Magadano aukso kasyklas. Už apribotą maisto davinį ir vatinuką penkiametinį.

autorius

galėtų dar ir nučiulpti pšėkams

MYKOLAS

Gerai yra tai, KAD dauguma Lietuvoje gyvenančių žmonių žino, KAD jų tikslai TIKRAI ne juos valdančių tikslai. Nesidėk Viešpačiu , žmogau, ir būsi Viešpaties išganytas – pasakė Prūsas paskutiniam vokiečiui.

Diedas

Nors vienas dalykas Lietuvai išėjo į naudą. Kelis amžius su trumpom peryraukom buvom rusų priešai nr 1.
Dabat ukrainiečiai, amerikonai,lenkai užėmė tą garbingą poziciją.
Neaišku ar ilgam.
Ką vatiniai galvojat?
Ar jums dar vis „litfcy vinovaty”

aha, žinosime

dabar „valstybininkai” (pizdukėliai) ypač stengsis sukiršinti lietuvius su lenkais ir visaip bandys žeminti Lenkiją – bukime budrūs: atpažinsime kas yra kas…

Prašalietis

„Kas ruošiasi atremti Rusijos agresiją didelis žinove, Bačiuli, Ukraina padedant ir finansuojant JAV ir visam NATO ruošėsi Rusijos 2022 vasario agresijai „atremti” nuo Minsko2 sutarties kone 8 metus. Metus laikai Ukrainą finansuoja, teikia ginklus, teikia savo karo palydovų, ir ne tik karo, bet pasitelkusi ir Masko komercinius palydovus, žvalgybinę informaciją on line. Pentagonas su NATO ruošia ir faktiškai vadovauja visoms Ukrainos karinėms operacijoms, objektų bombardavimams. Laukiančiai pakariauti su Rusija „antrame ešelone” savo eilės Lenkijos, kuri net neturi praktiškai jokios karinės pramonės, galimybės priešintis būsimai Rusijaos agresijai tikrai nėra didesnės nei suitresuotų Ukrainos banderinių chalopų, kurie Mariupolyje, Soledare, Bachmute, Avdeevkoje, Ugledare, Mariinkoj.. šaukdami„lašinių ukrainai-sala ukraini” kloja šimtus tūkstančių gyvybių… Be to Ukraina iš Sovietijos paveldėjo daug karinę techniką gaminusių gamyklų(lėktuvus, Charkove… Skaityti daugiau »

8
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top