Audrius Bačiulis. Pasidžiaugėt Kazachstano liaudies kova prieš Nazarbajeva ir už demokratiją?

Veidaknygė

Na ką – pasidžiaugėt Kazachstano liaudies kova prieš Nazarbajeva ir už demokratiją? Putinas irgi pasidžiaugė 🙂

Kaip žinome iš patirties Karabache, Rusija visą laiką parengtyje laiko atskirąją 15-ąją motorizuotų šaulių (taikdarių) brigadą ir yra pagrindine ODKB taikos palaikymo pajėgų formuotoja.

JEREVANAS, sausio 6 d. /ARKA/. ODKB Kolektyvinio saugumo tarybos pirmininkas, Armėnijos ministras pirmininkas Nikolas Pašinianas paskelbė apie ODKB Kolektyvinio saugumo tarybos sprendimą nusiųsti ODKB kolektyvines taikos palaikymo pajėgas į Kazachstaną.

„Atsižvelgdama į Kazachstano Respublikos prezidento K.-J. Tokajevo kreipimąsi ir į grėsmę Kazachstano Respublikos nacionaliniam saugumui ir suverenitetui, kurią, be kita ko, sukėlė kišimasis iš išorės, ODKB Kolektyvinio saugumo taryba, vadovaudamasi Kolektyvinio saugumo sutarties 4 straipsniu, nusprendė pasiųsti ODKB kolektyvines taikos palaikymo pajėgas į Kazachstaną ribotam laikotarpiui, kad stabilizuotų ir normalizuotų padėtį šioje šalyje“, – savo Facebook puslapyje parašė Pašinianas.

http://arka.am/…/sovet_kollektivnoy_bezopasnosti_odkb…/

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Ukraina

gynėsi,kilo Maidanas.Kazachai tam nebuvo pasiruošę?

Apžvalgininkas Bačiulis

šį kartą rašo labai paviršutiniškai. Putiną nudžiugino Armėnijos ir Azerbaidžano konflikto įžiebtas gaisrelis, kur jis pasirodė kaip erelis. Kazachstanas tai ne Armėnija, amžinai nuskriausta ir nelaiminga. tad paklusni ir ne itin protinga (turiu omenyje ne tautą, o jos valdžią). Kazachstane ekonominiai reikalavimai, kilę viename miestelyje, tiesiog per vieną naktį peraugo į nacionalinį politinį beveik visos šalies sukilimą prieš valdančius klanus. Sukilusius piliečius parėmė dalis policijos ir kariuomenės, žmonių rankose atsirado daug ginklų, netgi modernių. Jeigu tai ir bus užgniaužta, tai negreitai ir vargu ar ilgam.

> Apžvalgininkas Bačiulis

Kai piliečius pradeda remti dalis policijos ir kariuomenės, arba (kas jau visai juokinga) kai pilięčių rankose atsiduria modernūs ginklai, tai labiau primena grupuočių kovą dėl valdžios, o ne piliečių sukilimą.

Perspektyva

Manau, kad Kazachstanui (be Rusijos įsikišimo) gali grėsti tik islamistinė revoliucija, bet jokiu būdu ne liberaliai demokratinė genderrevoliucija.

Nenustebsiu

Jei ant šaligatvio mėtysis Nuland bulkučių. O gal Turkija vienija tiurkų tautas. O gal islamistai reiškiasi. Bet jokiu būdu tai ne dėl pabrangusių dujų atomobiliams ar jurtos pašildymui iš balionų.

Diedas

Vatnykas Bačiulis bėdoj.
Jo maitintojas dar vieną konfliktą turi pašonėj.

Leonardas

Kai „revoliucionierių” pajėgos permestos į Kazachiją, tai gal dabar Baltarusijai palengvės?

Kis

su Kazachais Erdoganas,tad jis laimejo pries armenus,laimes ir pries ODKB.Neperdaug raidziu?)

Pilni iš baimes Ožio pampersai…

Vakar, matant, kaip Kazachstane nuo postamento virsta Nazarbajevo paminklas, senasis Landsbergis, įtariu, pareikalavo dar vieno apsauginio?…

10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top