Audrius Bačiulis. Puolimas prieš Lietuvos sukilėlius ir partizanus buvo sudėliotas ir surežisuotas dar prieš dešimtmetį

Stribas Šimašius ir jo pasturlakai vapa, esą niekas nekaltina kolaboravus su naciais dorų kovotojų už Lietuvos laisvę, tokių kaip Juozas Lukša-Daumantas ar Adolfas Ramanauskas-Vanagas. Ant pastarojo, jei ir puolė, tai tik blogoji Vanagaitė-Dušanskienė.

Visiškas melas. Puolimas prieš Lietuvos sukilėlius ir partizanus, tapusius kovos su sovietų ir nacių okupacijomis simboliais, buvo sudėliotas ir surežisuotas dar prieš dešimtmetį, kai toks „sovietinis partizanas“ (paprasčiau sakant, Lietuvos išdavikas) Josifas Melamedas paskelbė paskvilį, pavadintą „Lithuania –Crime and Punishment“, kuriame žydšaudžiais apšaukė apie 5000 lietuvių, tarp jų Lukšą-Daumantą, Ramanauską-Vanagą, Baliukevičių-Dzūką, Noreiką-Vėtrą ir daugelį kitų.

Kai LGGRTC patikrino tą „Melamedo sąrašą“, iš jame įvardytųjų tik apie 1000 asmenų buvo pripažinti arba tikrai dalyvavę žydų žudynėse, arba galimai galėję tokiais būti.

Pirmasis nuo Melamedo šmeižto (beje, doro Lietuvos žydo rankomis) buvo nuvalytas Lukša Daumantas, kuriam kaltinimai organizavus „Lietūkio“ žudynes buvo suvis absurdiški. Į reikalą įsikišo (tegu bailiai ir nesėkmingai) ir Lietuvos Prokuratūra. Šmeižikai dešimtmečiui pritilo, o pernai smogė Ramanauskui-Vanagui. Vėl buvo atmušti, bet įžvelgė silpną vietą – bailų mėmę Vilniaus mero poste – ir puolė vėl, kol kas – sėkmingai.

Tikėkimės, neilgam, nes visuomenės reakcija į Škirpos ir Noreikos priskyrimą Holokausto bendrininkams sukėlė analogišką pasipiktinimą kaip ir puolimas prieš Ramanauską-Vanagą.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
15 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Laikas eina, nėr ko delsti

Reikia skubiai leisti prezidentui susidaryti nuomonę. Skelbkim moratoriumą, sudarykime komisiją. Pirmininku Melamedą, į narius: Šimošių, Nikžentį, Bumblevičių, Kuklėniškytę, ką nors iš Paleckų ir t.t., ir pan. Tegu persvarsto viską iš naujo ir sprendžia ar leisti lietuviams ką nors gerbti, ar ne. Jei neleis, teks susitaikyti.

Stasys

Niekšu nepavirstama gyvenant, o tampama gimstant. Gimstant jo sielą užvaldo šėtonas, kurio niekas negali iš jo dūšios išvaryti, tik grabo lenta sulygina su visais kitais. Kiek žinau stribų išperos būna dar žiauresni už savo gamintojus. Jaučiu, kad jų nemažai yra sulindusių į atsakingas bei aukštas pozicijas. Gal dėl to ir atrodome labai varganai. Taip pat jaučiu. kad didelę dalį mūsų šalies (tiksliau jos gyvūnų) yra tas nelabasis šėtonas užvaldęs. O apie tą Šimašių nėra net ko komentuoti. Žinau tik viena, normalioj valstybėj tokie neturėtų užimti nors kiek aukštesnio posto, ypač vadovaujančio. Palauksim, pažiūrėsim ar mūsų aukščiausioji valdžia bei teisėsauga turi stuburą ir sąžiningą mąstymą ?

Jo, gerai sakai!

Sudarykime komisiją iš sovietikų, nudreifavusių į neosovietikus(liberoidus) pagal Gorbio komandą. Iš bolševikų į kapitalbolševikus. Anksčiau jie ganė proletariatą, o šiandien kapitalą. Ką ten prof.Genzelis sakė apie Bumbliauskus ir Niekžentančius iki Gorbio, nepamenate?

Algis Jokštys

Gerb. Autoriau.
Ar jūs iš tiesų tikite, kad vyriausias vasalinės valstybėas sostinės ūkvedys PATS ar su savo pavaldinių komanda priima kalbamus politinius sprendimus ?
Aš neabejoju, kad jis yra tik nelaimingas iešmininkas (streločnik), kuriam teko tokia misija. Bet tuo papačiu manau, kad Šimašius galėjo pasielgti garbingai, pasitraukti iš pareigų. Ir kaip lietuvis, ir kaip bet koks sąžiningas žmogus. O pasielgė išdavikiškai. Nori griauti Cvirkos paminklą, kalbėjo, kad laiko Cvirką išdaviku. Kodėl renkame į valdžią ne žmones iš didelio didelių žmonių pasaulio, o žmogelius iš mažojo ? Nežinau atsakymo…

Stasys

Mano manymu, Cvirkos stovyla neturėtų stovėti ten, kur stovi. Jis to nenusipelnė. Nebent tiems, kuriuos „stalino saulė” šildė. Jis juk dar 1940 metais, vos atbildėjus žiauriesiems raudoniesiems okupantams puolė į jų partiją įsirašyti ir uoliai jiems tarnavo…. Tai ar gali tokio žmogaus paminklas stovėti ? Jo vieta kitur. Bendrai, o kuo šimašius skiriasi nuo jo ? A, tasai ” Cukrinių avinėlių” ar kažko tai panašaus neparašė. …..

tiesiog greitai užsimiršta

Kas yra Šimašius, ne vien Garliava parodo, bet ir gudų disidento Alesiaus Beliackio iš „Viasna” atvejis. Būtent Šimašiaus TM tada perdavė visus Beliackio duomenis Lukajedo režimui. Tad ant Šimašiaus drąsiai galima paišyti „bojaryšniko” buteliuką, perrištą „koloradke”. Ir ne ant jo vieno liurbosrąlų tarpe. Turėtume valstybiškai mąstančią valdininkiją, o ne kelnes trinančius biurokratus, tai Eligijaus Masiulio pravarde Moralistas apklausa duotų atsakymus į daugelį klausimų. Kad atsakymai gauti parodytų eilinis E.Gentvilo širdies smūgis.

Taip

Melas ir šmeižtas yra liberalmarksistų ideologijos viena iš politinių užduočių.

Veikėjai iš už anapus Gėrio ir Blogio

„Puolimas prieš Lietuvos sukilėlius ir partizanus buvo sudėliotas ir surežisuotas dar prieš dešimtmetį”?
– Gerokai seniau, nes net čia įdėto laikraščio kopija jau iš praeito tūkstantmečio: 1999 01.
Vis dėlto svarbiausia yra tai, kad tikslingai sufabrikuoti kaltinimai yra daugybės NEKALTŲJŲ apkaltinimas ne bet kuo, o žmonių ŽUDYNĖMIS! Tuomet tai ne tik nepateisinama moraliai, bet ir yra labai sunki (mirtina?) nuodėmė.
Nebent savavališkai apkaltintieji (lietuviai), nebūdami žydais, nelaikomi lygiaverčiais žmonėnis. Tuomet tai ne tik dar viena moraliai atmestina nuostata, bet ir dar viena sunki nuodėmė krikščioniškuoju požiūriu.
Būtina speciali strategija kaip atremti anapus Gėrio ir Blogio veikiančių grupuočių, kurioms Tiesa yra melas (G.Orvelas), Meilė yra kerštas ir neapykanta (Nyčė) ir t.t., puolimą su tikslu įsiviešpatauti ir pasipelnyti.

Tai, ką padarė

ar nepadarė mirusieji, žuvusieji kažkodėl svarbu tik saujelei valdžią turinčiųjų. Visi kiti nori gyventi su visais taikiai, normaliai. Taip turi būti ir taip galų gale bus.

Kodėl taip skubama?

Kodėl dabar? Gatvės, kryžiai, atminimo lentos… Šimašiaus merystė – tik patogi aplinkybė. Kas dar turi įvykti? Ar žalieji žmogeliukai jau prie sienos, ar tik plačios pinigų upės?

Raigerdas

Vach, vach, vach, kokia emocijų lavina liejasi, lyg būtų prasiveržęs ugnikalnis. Bet gerbiami ponios ir ponai, gerbiami partizanų giminaičiai, kodėl jūs buvote tokie ramūs prieš rinkimus? Ogi, todėl, kad Šimašių išrinko Vilnius, o čia jau prabilo žmonės iš visos Lietuvos. Vilniečiai dabar gyvena geriau, nei kiti regionai, todėl jie nori gyventi dar geriau, nes jiems jau to maža. Koks jiems reikalingas meras? Zuokas arba Šimašius – štai ir visas jų pasirinkimas, bet tai kartu ir VILNIAUS MENTALITETAS. Tai žemiečiams vertėtų pagalvoti, ką mes maitiname. Tas nubalsavęs vilnietis, daugiau yra panašus ne tik į lietuvišką budulį, bet ir į mankurtą. Jis neprisimena, kad Šimašius buvo liberalų partijoje, jis neprisimena, kad prasidėjus bylai dėl E.Masiulio, Šimašius labai lengvai išdavė tą partiją ir… Skaityti daugiau »

Elena

Man patiktų, jeigu visas stovylas paliktume stovėti ten,kur jos pastatytos ir prie kiekvienos prikabintume JŲ „nuopelnų” sąrašą, parašytą lietuvių ir anglų kalbomis.Juk pagrindiniai Lietuvos išdavikai laimingi styro Gruto parke.Man baisu pagalvoti ,kas liks Vilniuje po šimašiaus miesto išvalymo,nebent tik vaivorikštinės perėjos.P.S.šimašius blogų darbų tiek pridarė per savo tarnystę Lietuvai,kad nusipelnė ilgų apmąstymų kalėjimed.

Kodėl taip skubama? Todėl!

Užsiimama tokiais dalykais, nes Šimašius nepajėgus valdyti Vilniaus. Visi jo pliurpalai baigėsi visiška nesėkme. Ar tai būtų Nacionalinio stadiono klausimas, ar „šiukšlių reforma”, ar gatvių taisymas, renovacijos projektai, Stoties rajono atgaivinimas. Viskas žlugę! O čia dar koloradinė koalicija formuojama Stribo ir Karbauskio pastangomis. Nausėda priešinasi. Nepadėjo ir pedikų sukilimas Pravieniškėse 5bauginti Nausėdos. Tada Gentvilas atskubėjo į pagalbą ir Šimašius ėmė kaitalioti gatvių pavadinimus, lupti memorialines lentas Vilniuje. Vien kiek dėmesio atitraukta nuo naujosios vyriausybės formavimo užkulisių šiuo akibrokštu ir koks įspėjimas Nausėdai buvo pasiųstas! Šimašiui tai reikalinga, nes kvailesniam savo elektoratui taip bando parodyti, kad jis neva dirba, bet pagrindiniai žaidėjai lieka už kadro. Ir tai – ne vien „ūsbebriai”, bet ir Amerikos Žydų Kongresas su savo filialu – Lietuvos… Skaityti daugiau »

kodėl konservai po medžiu stovėjo

Kažkur mačiau, kad A.Bačiulis smerkė Anūkėlį dėl to, kad partijos pirmininkas nepasmerkė išpuolio. Atsakymas labai paprastas – konservo Adomo Bužinsko karjera. Neperrinktas į Vilniaus tarybą jis ne tik liko administracijos direktoriaus Poderskio pavaduotoju, bet dar tapo „Vilniaus vandenų” ir „Vilniaus šilumos tinklų” stebėtojų tarybų pirmininku ir valdybų nariu. Adomas Bužinskas garsėjo kaip aršus „antivioletinis”, tinklaraščio „Buržujaus dienoraštis” autorius.

stasys

Pilnai gali būti kad tokiais veiksmais Vilniaus meras ieško sau rinkėju jo naujai partijai , tas liberalaus jaunimo elektoratas kuris šiandiena daugiau proeuropietiškas nei lietuviškai patriotiškas galėtu ta skandalinga mero poelgį vertinti gana palankiai . Patriotiškumas toks pat paveikus žmonių protuose jei jam pasiūlyti kai ka daugiau nei tik ilgus dešimtmečius besitęsiančias kovas dėl valdžios ‚sausainio‘ . Baisu tai kad Šimašiaus pirmojoje kadencijoje ženklu „kenkti“ Lietuvos istorijai nebuvo pastebimi ..o tie ryžtingi veiksmai Lukiškiu a. ginant ja nuo tautiniu atjojančiu simboliu .. atiduodant ja visuomenės poreikiams ..na niekaip neleido galvoti kad tas žmogus taip greitai keisis su savo nuomone . Iš kitos pusės politiko lankstumas tiesioginė jo duona bet kad šitaip įmanoma būtu „špagatais žėrglioti“ ..nė ne įtariau . Tai… Skaityti daugiau »

15
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top