Audrius Bačiulis. Šimonytė – premjerė Uspaskicho ir Palucko malone

Šimonytė – premjerė Uspaskicho ir Palucko malone.

Sąskaitos išstatytos, žiūrėsim, kuo susimokės.

Biudžetas netrukus.

P.S. Dar antrojo rinkimų turo naktį sakiau: pirmas Šimonytės darbas – telefonas, skambutis ir tik ką balansą suvedusios buhalterės balseliu: „Labą ryte, pone Viktorai, mums čia, moteriškame kolektyve, vyrų trūksta. Tai gal į koaliciją?“

Nepaskambino. Nutarė, kad ir Seimo vicepirmininko posto pakaks.

Bet Viktoras ne su tokiomis derėjosi, žino, kiek jo balsai Seime sveria ir kiek verti.

Priminsiu, kadaise premjeras Kubilius tvirtinant biudžetą mokėjo Karbauskiui po LTL100 milijonų už balsą. O čia visą premjerę tvirtinti reikia.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
20 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Pastaba

Kažkaip primena šmeižtą šie teiginiai :).

>Pastaba

Kad dauguma socoialdemokratų nedalyvavo balsavime, tokiu būdu sumažindami reikalingų 50 proc. karetelę ir išvengdami tiesiogiai atsiskleisti, už ką jie, tai tiesa. Socialdemokratų parija primena stoties prostitutę, kuri dėl lūpdažio nepagailės vienos valandėlės.

Dėl 100 mln. kažkaip Bačiulis nusivažiavo. Emocija paėmė viršų.

stasys

Balai žino pro kokia skyle pasiklausant Bačiulis padarė tokias išvadas .Už lempos stova , gale lovos, jam tikrai neteko dirbti ..lieka koks nors paukštelis pašnibždėjo . Juk kol liberalai savi- izoliuoti draugauti teks tikrai su kažkuo vienu iš tu dvieju pristatant tiek nauja biudžeta , tiek ministru kabineta . Manau Paluckas , jam dabar naudinga būtu gauti kelis valdančiosios daugūmos bonusus perrenkant partijos lyderiu.

Taip

Kaip bebūtų didžiausi politiniai ir moraliniai kaltininkai tai rinkėjai,kurie balsavo už nevykusias ir vertybiškai suklupusias partijas ir partijėles.Čia didžiulį politinį-propagandinį įdirbį įdėjo liberalmarksistinė nomenklatūrinė žiniasklaida su LRT priešaky bei su neoliberalizmo virusiniu užkratu veikianti švietimo ir mokslo sistema.Tad,ar atsiras platus tautos siekis ir pajėgios patriotinės partijos,kuomet sugebės nors iš dalies užvaldyti žiniasklaidą bei esmingai pertvarkyti švietimo ir mokslo auklėjimo ir ugdymo turinį ?Jei tai neįvyks,Lietuva gali prarast valstybingumą ir taps kraštutinio globalizmo ir kosmopolitizmo valdomu kraštu,deja.

stasys

Idomu kur dingo ‘saldžiabalsis’ Algirdas tiek laiko čia visiems ausyse zizes apie kažkokia ‘vienybe’ su laiko nugairintais politiniais autsaideriais ? Gal žvejoja ant suoliuko parke naivias ‘bobeles’ užkalbėdamas anoms galveles jog sušelptu Sajūdžio ‘veteraną’ kaip nukentėjusi nuo politinės sistemos auka. Jei kas tai tik įronizuoju , ar kas pastebėjo jog iš viešumos dingo Lietuvos gelbėtojai ? ..raitikite minti ant piršto , kaip kas elgiasi nepavykus rinkimams .

Dabar nėra nei kairės,

nei dešinės.Visi supanašėjo dėl iš ES pareinančių didelių pinigų.Skiriasi tik tikslai,kam tuos pinigus vieni ar kiti naudos.Bus labai sunku eiti juos ir atiduoti tautai,kaip toje pasakoje apie „drakoną”.

Kas Ingridos Šimonytės tėvas

visi žino: armonaitės ir čmilytės tėvai – kgbistai (nusipelnę gyventi geriau)
o kas buvo/yra šimonis – Ingridos tėvas?
gal kas žino?

Kis

viskas dzin,Viktortas turi atsiimti savo gautus ir investuotus milijonus i balsavimus,o rinkejas kaip priimta grazins ir su kaupu,nes 4 metus bus neblogi viciokui otkatai.Zasybys.Tiems idiotams teks daug uz ka sumoketi uz balsavimus.Vatnikai,kaip dalia pasakytu,juos daro per visus galus,o jie nuo tu malonumu staugia,baubia,bliauna,bet vel ir vel renka.Pasakyk po to ,kad tai ne vatnikai?

Kis

PS kas liecia Paluckininkus,tai jie tesia savo genocida,Olekui nebaisu,o Andriukaiciui kilpa,peiliu per febiurze sysalui.Kairiaja puse uzims tie patys igilo gauja.Po 4 metu ,jeigu kunigaiksciai,neis vienu frontu pries sia gauja ruoskite pasturgalius,nes kol gyvos Miliutes,Purprickaites ir kitos sovietines prasmirusios siuksles niekas propogandoje nesikeis.

na taip

Viktoras jau atsiplove ir atsipirko uz visas nuodemes. jis jau visiems tinka, valstieciai irgi jam pries rinkmus pinigu papyle uz nieka, atseit partijos subsidija, nors ir neteiseta. kitais atvejais konservatoriai butu reke, bet dabar atrodo, kad jau puvo pradeje susikukuoti su Viktoru, tai viskas buvo tvarkoj. O Paluckas vis dar tebeiesko vietos po saule, si karta nusprende atvirai eiti su konservtaoriais. tikriausiai jau supranta, kad jo dienos aukstojoje politikoje jau yra suskaiciuotos, nes net savoje partijoje jau tik laiko klausimas, kada bus pazemintas iki eiliniu. O konservatoriai irgi nenustebino, jie ir su tomasevskininkais ir su darbo partija sekmingai dirba Vilniuje, su ta pacia antilietuvoska laisves partija irgi. jiems ideologiniai dalykai jau seniai neegzistuoja. tokia dabar realybe

Uojai,

tai Karbauskis švaistūnas! Šitiek milijonų jam Kubilius sumokėjo, o kiek dabar tik mažai jis milijonų turi

Amen

Teisingai Audriau,
čia beveik tas pats, kaip ir „Be nuodėmės pradėtoji”…

dar šis tas

Gal kas pastebėjo, kad ir VSD socialinė reklama po poros metų pertraukos vėl pasirodė TV ekranuose? Bent jau per LRT. O vakar Piteryje Lietuvos konsulato darbuotojas partrenkė per perėją ėjusią 32 metų moterį. Blaivus, neviršijęs leistino greičio, išlipo padėti partrenktajai ir laukė su atvykstančios greitosios bei policijos. Moteris, atrodo, smarkiai nenukentėjo. Galbūt tai tik visiškas atsitiktinumas, o gal ir provokacija su profesionalia aktore. Labai įdomus kontekstas naujos Lietuvos vyriausybės formavimo metu.

Life Site News

Pennsylvania Republican legislators are holding a hearing on election integrity in their state.
https://www.lifesitenews.com/news/watch-live-pennsylvania-gop-hearing-on-voter-integrity

Dzeikas

Viktoras Uspaskichas yra gerai lietuvius pazistantis cinikas. Juk didzioji dauguma musu BUITYJE panasius kaskadus darome su giminaiciais , bendradarbiais. Kazka pakisome, kazkas mus pakiso. Apsikeikeme ,apsipletkavojome ir po kiek laiko vel biciuliai ir broliai, kaip savo laiku „patriarXas” sake „pasibardamuciu reikaliukus tvarkom”. Tai Uspaskichas pinigu uzkalimo poziuriu veikia visai teisingai mausto brolius lietuvius kaip „tuzik grielku”(rusiskas posakis lygiagretus lietuviskam „varto kaip skudurine Onute”). Visvien uz Viktoro Uspaskich „dzarbas partija” balsuosite. Prognozuojami tie lochai… Kodel balsuosite? Todel kad tokia politiku elgesena jums artima ir suprantama. O stai Neringa Venckiene iskrenta is konteksto, todel kad atvilkt ja is Amerikos pats nesvariu reikaliuku sefas subine pakele.Ir nepaisant to, kad jos byla aiski kaip 2 kapeikos stasiskai (kaip musu vietinis „stasys”) galvoja geras trecdalis… Skaityti daugiau »

Dzeikas

Taipui:
Valstybingumo nepraras. Perims is Moldovos valstybes-klouno ar Europos durnelio vaidmeni ir tiek.
Nors juokdario vaidmuo europos valdovu rumuose budavo toli grazu ne paskutinis. Nori kazkokia ideja isjuokti arba koki garbu asmeni,- suteikdavo zodi juokdariui. Tas issireiskia (apdergia) adresata. Dvariskiai su karaliumi priesakyj teatraliskai pasipiktina juokdari sudraudzia ir nepageidautina tema nuslysdavo salin.
Tiesa kartais aplinkybiu neivertindavo, arba juokdarys „bazara” nepakankamai „isfiltruodavo” – tada jis tapdavo atpirkimo oziu. Juokdariu mirtingumas viduramziu Europoje budavo gana aukstas.

aprobuota, kaip grybauskaitė

Lietuvos valdžią parenka Kremlius:
– turi būti moteris (jos užfiksuoja komunistų-kgbistų-rusų valdančią padėtį)
– tėvas turi būti kgbistas
– motina turi būti žydė
– pageidautina, kad neturėtų šeimos ir būtų iškrypėlė

Va taip

Tiek uspaschiniai tiek paluckiniai viena sako kita daro. NEPATIKIMI. Matyt gerai pažadėjo.

jurgis

Ir čia salietriniai reiškiasi.

Www

Tegyvuoja prostitucija !!!!!!!!!

20
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top