Audrius Bačiulis. Tebūnie dar kartą pašlovinta rusiškoji korupcija

Šaltinių teigimu, posto neteko transporto ministro pavaduotojas Nikolajus Zachriapinas. Jis yra FSB karjeros pareigūnas, kuris kadaise buvo komandiruotas į „Rosaviation“, o vėliau – į Transporto ministeriją. Dabar jis vėl yra Rusijos Federacijos federalinės saugumo tarnybos T departamento vadovo žinioje.

Dabartinis susisiekimo ministras Jevgenijus Dietrichas visada turėjo sudėtingus santykius su Zachriapinu, o 2019 m. jis pradėjo jo puolimą. Praėjusiais metais Rusijos FSB pradėjo tyrimą dėl dviejų Zachriapino veiklos epizodų.

Pirmoji buvo susijusi su sąveika su įmonėmis, kurios vykdė Krymo tilto apsaugos sistemų tiekimo sutartis. Antrasis yra susijęs su Užriapino naudojamu tarnybiniu automobiliu. Transporto ministerijos vadovo pavaduotojui suteikiamas automobilis „Toyota Camry“, o Zachriapinas važinėja tarnybiniu mersedesu. Šį automobilį jam išnuomojo Federalinė valstybinė transporto ministerijos unitarinė įmonė „Rusijos transporto ministerijos UVO“. FGUP per mėnesį moka net 450 000 rublių lizingo įmokų.

Federalinė saugumo tarnyba anksčiau suabejojo tokių valstybės lėšų panaudojimo pagrįstumu ir tuo, ar Zakhryapinas buvo kaip nors susijęs su lizingo bendrove. Pasak šaltinio, lemiamas veiksnys, lėmęs Užriapino atsistatydinimą, buvo Federalinės saugumo tarnybos T departamento vadovo pasikeitimas. Kovo pabaigoje Leonidą Popovą pakeitė Viktoras Gavrilovas.

Nikolajus Zachriapinas gali ne tik pasitraukti iš susisiekimo ministro pavaduotojo pareigų, bet ir gauti teistumą.

Neseniai buvo pradėtas tyrimas dėl Krymo tilto statybos. Visus tilto statybos darbus kontroliavo Rotenbergų klanas, ir niekas kitas prie tų pinigų nelindo. Tačiau tilto apsaugos darbai Rotenbergų nedomino, o jiems taip pat buvo skirtos didžiulės pinigų sumos. Tad čia Susisiekimo ministerijos atstovai turėjo progą iš to padaryti didelį biznį. Kalbama apie stebėjimo kamerų įrengimą, saugumo zonų sukūrimą, įspėjimo sistemų įrengimą ant tilto, tvorų ir kontrolės punktų įrengimą ir pan.

Už šią sritį buvo atsakingas Transporto ministerijos vadovo pavaduotojas Nikolajus Zachriapinas, kurį į šią agentūrą delegavo Rusijos federalinė saugumo tarnyba. Ir jam kilo daug klausimų, ypač dėl galimų sąsajų su bendrovėmis „Baurama“ ir „Asteros“, kurios gavo daug pinigų įvairiems Krymo tilto darbams.

Kol Rusijos federalinės saugumo tarnybos T departamentui vadovavo senoji komanda, artima Zachriapinui, visos surinktos medžiagos nebuvo leista panaudoti. Tačiau balandžio mėn. atėjo naujas T direktorato vadovas Viktoras Gavrilovas ir patikrinimas buvo atnaujintas. Tačiau buvo nuspręsta paprasčiausiai atleisti Zachriapiną iš pareigų.

https://t.me/vchkogpu/7734
https://t.me/vchkogpu/7736

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
37 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Negerk

broleli trečios…

T0mas J.

Šį portalą skaitau jau daug metų, tad pastebėti pokyčius, jiems įvykus – natūralu. 1. Po nuoroda „Redakcija” nebeliko turinio, t.y redakcinės kolegijos pavardės ištrintos. 2. Maždaug tuo pačiu metu portale Tiesos.lt akivaizdžiai padaugėjo partijos NS Valdybos narių straipsnių. 3. Maždaug tuo pačiu metu pasirodė straipsnis http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/nuo-backos.-gabrielius-landsbergis-lietuvoje-30-metu-vyko-gijimas-ir-mes-pa ir paskaitykite ką po tuo straipsniu parašė akivaizdžiai susijaudinęs žmogus „Egidijus 2021-10-16 18:50“ – PERNAI METŲ SPALIO VIDURY. 4. Portalas https://rekvizitai.vz.lt/imone/tiesos_lt/ pateikia informaciją, kad NEUŽILGO po to įregistruota įmonė Asociacija Tiesos.lt – įregistruota 2021-11-30 adresu: Vilnius, Vydūno g. 12-23 asociacijos pirmininkė Ramutė Bingelienė, telefonas +37061573934, įmonės kodas 305946178 Nurodoma, kad įmonės tinklapis yra štai toks: https://tiesoslt.com/ – bet jis neveikia. (Girdėdami šį faktą prisiminkite, kas pažymėta portalo tiesos.lt apatinėje eilutėje – portalas įkurtas 2012… Skaityti daugiau »

Slavaukrainiečių sindromas

Taip jau nutinka, kai visą savo veiksmų taktiką ir strategiją statai ant melo, jis tampa neatskiriama gyvenimo dalimi. Kai melas virsta pagrindiniu valstybės gyvenimo varikliu – tiek šalies vadovai, tiek eiliniai piliečiai praranda gebėjimą suvokti realybę ir suserga mitomanija. Žmogus ima kurti istorijas, mitus, ir pats jais šventai įtiki. Bet kuri epidemija, nekalbant apie COVID, lyginant su šia liga Lietuvoje yra pavienis, jokios grėsmės nekeliantis sveikatos sutrikimo atvejis.

Tomai

..nieks nieko nerasys,nes cia pluduriuoja tipiski leetuviski glusi suudziai.Jie net nesupranta apie ka tu cia ir kodel.Kretinai ir gyvuliai.

Partijos naris nuo 1971 m.(7skiepai)

Posta perskaiceu 3 (tris) kartus ir ne supratau avtoras mili RUSSUS ar ne.
Mes letuvei durnialei ne mokam aiskei destiti minciu.
Kita karta rasik aiskeu, kad paprasta darbo leudis kuribine entelegentija ir pencionierai galetu suprasti ka nori pasakit..

Jules

Manau, kad myli net labai, ne daugiau, nes nedesovietizuotas kartu su Kubiliumi ir Co.

Baciuli

..tau aiskiai sakoma..narod triebujiet razobratsa,tu uz rusus ar ne,blet

Jules

Jei Lietuvoje KGB (Putino chebrytė) įslaptinta su Saule, o Vakaruose labai įtakinga Rusijos penktoji kolona – tai kokio prisipažinimo jūs čia norite? Geriau pakelkite gero vyno taurę už Krymo tilto simbolio palaužimą, o ne reikalaukite Kapsukės absolventų nuoširdaus prisipažinimo.

milaiti

…o tu zuikiu baznycia ar matei….

Al. Tomui J.

Vienintelis būdas – pačiam tapti žurnalistu ir apklausti visus po vieną, pradedant Bingeliene. Ir ne tik tiesos.lt atveju – daugelį mūsų politikų reikia viešai ištardyti. Bet tam reikia laiko ir jėgų. O tie, kas jų turi, dažnai ir patys turi būti perleisti per poligrafą. Arba tiesiog eiti šalin neatsisukant ir pačiam sukurti laikraštį, partiją. Bet tada galim prieiti prie išvados, kad ir valstybę reikia sukurti pačiam. Bet visi tie griaučiai spintoj ramiai juk negulės. Kaip ir tie šimtui metų užslaptinti.

realistas

Niekalai, korupcija čia ne prie ko. Tiltą susprogdino patys rusai, tam kad turėtų pretekstą bombinti Ukrainos tiltus. Sunkvežimis įvažiavo iš Rusijos pusės. Fiziškai neįmanoma, kad sprogmenų prikrautas sunkvežimis iš Ukrainos pravažiuotų iš Ukrainos į Rusiją, net per aplink, per Baltarusiją. Atkreipkite dėmesį, kad susprogdintas ne pagrindinis tarpatramis, kurį realiai yra sunku pakeisti, o tik privažiavimas, jei vykdė ukrainiečių diversantas, tai jis prašovė, o va jei pačios Rusijos FSB darbas žala nėra jau tokia katastrofinė. Bačiulis – susireikšminęs pliurpalas baigęs mokslus Maskvoje.

Tomui

…na va,jau turi 3 pasisakiusius siuo reikalu.Aliokas,Stasys ir Dzeikiokas.Kaip vertintum ju komentus,kazi….Ar vis dar turi jegu testi disputa….

Dzeikas

Realistuj:
FSB pati tilta susprogdino, kad tureti preteksta dusint Ukraina?
Uz tilto sauguma atsakinga FSB, tai jeigu kirsti saka ant kurios sedi „mnogohodovocke” tai jie ant tiek gudrus, kad as visai nieko neraukiu.
Cia kaip paciam pasikart, kad kaimyna uz zmogzudyste nuteistu:))))
Vel gi, sprogdinimas ivykdytas ankstu sestadienio ryta, kai judejimas minimalus ir auku nera(isskyrus sunkvezimio vairuotuoja).
Ne FSB braizas. Jei jie organizuoja koki rusiska Gleivica, tai savus dusina be atodairos – susprogdino 5- auksti kartu su visais gyventojais, kai reikejo casus belli Ickeroja uzpult – dzyn! Kuo daugiau , tuo geriau.Bobos prigimdys.
O Krymo tiltas – ne tas atvejas ir visiskai ne FSB braizas.

T0mas J.

„FSB pati tilta susprogdino, kad tureti preteksta dusint Ukraina?”
– Nei Hitleriui, nei Putinui preteksto nereikia.
Jie kvaili be preteksto.
O ukrainiečiai dubasins rusus kol gyvi bus. O aš džiaugsiuosi jų sėkme.
Hitlerio ir Putino šunys neverti gyventi.

Džeikui

Tame ir reikalas, kad čia FSB braižas. Patys susprogdino Nord Stream dujotiekius. Patys nužudė Dugino dukterį. Dabar patys apgriovė tiltą, ne susprogdino, o tik apgriovė, nukentėjo tik vienos pusės eismas. Jei būtų pilnai sugriovę tiltą, tai būtų žala patiems sau, o dabar karinių krovinių transportavimas nesutrukdytas, o triukšmas mass media kanaluose pasiektas. Dėl mažo auko skaičiaus? Na FSB mokosi, nebereikia daugiabučių sprogdinti, be to, ir svarbiausia, į Krymą daug elito, tame tarpe ir FSB generolų šeimų važinėja, va savų tikrai nesprogdina.

omg

Neskaičiau, reaguoju tik į straipsnio pavadinimą, turbūt apie korupciją mūsų brangioje LT žmogelis negavo komandos rašyti? O kad Ukrainoje po bidonų viešpatavimo korupcija pasaulio statistikoje lygiuojasi vienoje eilutėje kartu su Siera Leone, Nigerija ir panašiomis šalimis turbūt irgi neparašyta? Atspėjau?

Dzeikas

Dzeikujui:
Neskyri sh nuo bulkutes.
Nei North Stream, nei Dugino dukra, nei juo labiau 5 auksciai nebuvo FSB atsakomybeje.O stai uz Krymo tilto sauguma (nuo diversiju) atsako tiesiogiai FSB ir jeigu FSB sefas sugalvotu sau i koja sauti, tai Krymo tilto susprogdinimas tam geriausiai tinka. Daber FSB sefas net sukaites bando atsikratyti atsakomybes uz diversija, nes konkuruojantys kremliaus bokstai ji mielai padarytuatpirkimo oziu.

fūra

„savininkas susprogusios fūros ant krymo tilto šrašė videokreipimasi:-
„Владелец взорвавшейся фуры на Крымском мосту записал видеообращение”
https://youtu.be/3sxr06UfFvs
„fūra apiforminta ant manęs, ant jos dirba dėdė – pasbrolis mano tėvo- J… M… . visą gyvenimą jis užsiima krovinių pervežimu, krovinį jis gavo per saitą ati.su”
„Фура оформлена на меня, на ней работает дядя — двоюродный брат моего отца — Юсубов Махир. Всю жизнь он занимается грузоперевозками», груз он получал через сайт ATI.SU”

et,

vyksta tyrimas dėl teroristinio akto, palaukim oficialios versijos. Atskrido ar susprogo ir ką vežė. Trąšas kaip Sirijoje?

Bačiuli,

Ar dar draugauji su kgb vaikio sūnumi greituku.

milaiti

..o kodel tau taip nesimiega….

stasys

senas xuilososijos propagandos braižas , nutikus kokiam įvykiui pliurpiama apie viską, bet ne detales .. , keliamos beprotiškos prielaidos iš ju pastatomos smėlio pilys-kaltinimai dar apliejama saldžiu šokoladu -išvadomis kad xuilo satrapams laižant jų gomurys jaustu pasitenkinimą . Nebus jokiu įšvabu jas patiems teks pasidaryti kas gi ten ant tilto nutiko . Su viena išvada iš dalies sutikčiau paviršinio sprogimo ,sprogus krovininiam, tokiu padarynių nepadaryti . Autorius nėra teisus darydamas prielaidą jog apsauga nepakankama Kerčės tiltui, tokio kiekio spogmenu pro patikra nepravežti automobiliniu keliu , be išankstinio suderinimo .

Įdomu

1 sunkvežimis 2 perdangos, 2 degančios vietos traukinyje. Traukinys matyt stovėjo, nes negalėjo judėdamas įsmigti ties sprogimo vieta. Keistai atrodo žiežirbų kryptis ne iš sprogimo centro. Turėjo būti savižudis arba nieko nenutuokiantis vairuotojas. Jei buvo nenutuokiantis, tai kažkas kitas paspaudė mygtuką. Jei tai buvo raketos, tai jos turėjo būti JAV landlizinės, bet JAV apdariai prieš 2 dienas plovėsi rankas, kad Duginą nužudė Ukraina, bet JAV neteikė informacijos ir nežino, ką dar planuoja Ukraina. Rusija elgiasi gana solidžiai ir nepuola su išvadomis. Matyt viskam ateis laikas. Įdomiausia po karo bus sužinoti apie susitarimus, kurie pasimatys iš karo rezultatų.

to Tomai

Ačiū už mandagius žodelyčius…..Ai..va….kretine..vos nepamiršau…

> įdomu

kp rašė kad buvo 2 atomobiliai, sprogmenys buvo įdėti į politeleno ritinius. Nors man tai sprogimo bangos dalelės labiau asocijuojasi su granuliuotomis trąšomis. O jei buvo dvi fūros, tai pirmoji galėjo nuvažiuoti toliau po „mygtuko paspaudimo”, na kaip Duginos susprogdinimo atveju.
Na o vairuotojas galėjo ir nieko nenutuokti ką veža, jei sprogdinime dalyvavo antra fūra.

stasys

Ko jus čia kišate ta dugina berazumiai ? pamirškite ta savo ‘komsomolskaja pravda’ ir imkite skaityti analitinius str. mąstančius .

Stasio analitika

Feiginas + Arestovičius. Kiekvienam pagal skonį ir demensijos lygį. Anksčiau Stasys dievino tokio Karolio Jovaišos su mento snukiu analitiką.

Ukrainiečiai

šaukia,kurCichanovskaja,nes Kremlius iškėlė Lukašenkai ultimatumą įsitraukti į karą su sausumos pajėgomis.Kitaip,Lukašenka gali būti nužudytas.Cichanovskaja turi pakviesti sukilti,kitaip į karą įsijungs ir Baltarusija.

>Ukrainiečiai

Jumoras dėl Cichanovskajos užskaitomas.

Klausimas pseudo politikieriams

Įdomu, kas tokie, Lietuvoje didindami kainas ubagynui, lenkia prastuomenę link Rusijos, link Putino, nežinot?

stasys

Klausimas pseudo politikieriams 2022-10-10 16:12 .. kokia dar prastuomenė ? tokios Lietuvoje aplamai nebėra . Galėčiau tokia vadinti čia atbėgusius ir prisiglaudusius ukrainiečius , bielarusus ir tuos pačius rrrrrr..rusus , visi jie bėda tikėdamiesi čia rasti geresni ir sotesni gyvenimą su trupučiu tuo kas primena jų tėvyne . Jums gal į smegenis prikakino kokis Z.Vaišvila ar jo paleckininkai ? ..sąrašas nebaigtinis . Jei ir yra tokiu kurie linksta link xuilo spenio tai tik tokie kuriems permainos reiškia kažką prarasti naujoje ir atsinaujinusiose demokratijoje , kai xuilo po liepomis sodelyje užkasime .

Stasy,

vadovai keičiasi arba yra keičiami, o va Rusija nesikeičia, kaip ir tie, kurie okupacijos dėka tapo tuo, kuo tapo. O kas yra prastuomenė, tam yra Lietuvių kalbos žodynas – ten visos sąvokos paaiškintos.

Dabae jau

nelieka abejonių,kad Lenkijos lėktuvą su Prezidentu ,jo žmona,aukštais pareigūnais,karininkais tada numušė Kremlius.

realistas

Šiandieninė diena, 10-10, tik įrodo, kad tilto susprogdinimas pačios Rusijos darbas, nes šiandien sugriauta Ukrainos elektros sistema. Po to bus ko gero bus sugriauti tiltai per Dnieprą. Tokius planus siūlydavo Rusijos ultrapatriotai dar prieš keletą mėnesių. Nebuvo preteksto, o dabar va yra. Kam naudingas tilto sugriovimas? Pačiai Rusijai kaip pretekstas, tai taip akivaizdu.

Al. Dabae jauiui

Tai buvo akivaizdu iškart, kai Smolensko miesto tinklalapis paskelbė nepriklausomą tyrimą ir gyventojų liudijimus.

stasys

Stasy, 2022-10-10 17:07 .. Ar ne per dažnai manipuliuojate realybe ? Žodžiu sąvokos ne lipdukas jos va taip paprastai žmonėms nelimpa , jei jie patys to nenori .

Your article helped me a lot, is there any more related content? Thanks! https://www.binance.com/es/register?ref=T7KCZASX

37
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top