Audrius Bačiulis. Už Nacionalinio stadiono statybą atsakingo Vilniaus vicemero Benkunsko žiniai

Veidaknygė

Už Nacionalinio stadiono statybą atsakingo Vilniaus vicemero Benkunsko žiniai: Lenkijos futbolo lygoje šį sezoną neblizganti Plocko „Wisla“ turės moderniausią šalyje stadioną, kurio atidarymas planuojamas kovo mėnesį.

Labiausiai stebina kaina, kurią miestas sumokėjo už naują 15 tūkst. vietų areną – vos 170 milijonų zlotų. Tai vos 36 mln. eurų. Palyginimui, užkeiktu vadinamą Nacionalinį stadioną, kuriame bus tiek pat vietų, Vilniuje dabar planuojama statyti už 160 mln. eurų ir dar bauginama, kad dėl infliacijos ši suma augs.

Płocko miestas paskelbė konkursą stadiono statybai 2018 m. Jį laimėjo „Mirbud“, o darbai prasidėjo po dvejų metų. Po dar trejų metų objektas yra baigtas. 15 000 vietų stadionas bus moderniausias Lenkijos lygoje. Komplekse yra 11 maitinimo taškų, atributikos parduotuvė, kambariai medicinos paslaugoms ir 14 ložių su prieiga prie konferencijų salės. Stadionui suteikta UEFA trečioji kategorija. Plocke yra vos 115 tūkst. gyventojų.

Nuoroda: https://www.lrytas.lt/sportas/futbolas/2023/03/04/news/lenkijoje-atidaromas-naujas-modernus-stadionas-plocke-o-kaina-atima-zada-penkis-kartus-pigiau-nei-vilniuje-26317923

5 13 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Andrius

Jei Benkunskas taps meru, tai bus tęsiami buvusių komjaunuolių darbeliai, brangs šildymas, aukšto lygio korupcija
statant stadioną, naikinant istorinį miesto paveldą, bus daugiau stiklainių senamiestyje, toliau siaurinamos gatvės, nebus nei Vyčio, nei A.Smetonos paminklo…o vasarą miesto gatvėmis žygiuos LGTB paradai.

Nacionaliniai i,,, tai

Tai nevyksta be vilniečių žinios.Jei žmonės to nori,tegu jiems visa tai ir įvyksta.Ir tegu jiems tai dedasi metai iš metų,kol nepajus matyt fizinio skausmo del savo kvailumo.Ką pasėjo tą ir tepjauna

Skaitytojas

Atvirai kalbant, tas stadionas Šeškinėje ant kalno niekam nereikalingas, o jei būtų reikalingas, tai būtų seniai ir pastatytas. Net ir pastačius, nelabai kas jame vyktų, be to, jis tik sugadintų nepaprastai gražią vietą ant kalno, nuo kurios atsiveria nuostabi miesto panorama. Stadione visi pagal idėją turėtų žiūrėti rungtynes, taigi panorama būtų tuščiai iššvaistyta, o kitur tokios nėra.

Stadionai, jeigu jų iš tikrųjų reikia, turėtų būti miesto pakraščiuose, o ne auksinėse jo vietose.

Pastabus

…jus visi nesuprantat…pastatys ta auksini stadiona,ten nieko nevyks,kas ir suplanuota,tada benkartas su sim sim uzvez smelio ir vel bus pliazas.Vilnieciai vel girs konclibus uz sumanuma ir bus ok.Vel bus apie ka padiskutuoti…..

Pastabus

p.s. cia vilnietis klausia,kaip tai susije su vaiku darzeliu……..taigi aisku,kaip…..vaikai pliazo smely statys ‘bapkes’ ir linksmai krykstaus.O ziema lipdys seni besmegeeeni,atiduodami visa pagarba sim sim ir ben ben k unskui.Vot i fsio,rebjaaaata…NU,kas tie mums milijonai,gi vaikiai tai krykstaus,a gaila……

Vilnietis

Čia pas mus 100 milijonų kaina išauga dėl to kad ten pas mus stadione kažkodėl tai turi būti vaikų darželis (ir visą laiką kiek bandė statyti aiškino kad bus vaikų darželis. Tik aš nesuprantu o kodėl ne senelių namai arba pvz hospisas tokiu atveju? kas man gali paaiškinti prie ko čia stadionas ir vaikų darželis? tai manau kad iš čia ta kaina ir susidaro- kai vaikų darželio lygio idiotams prireikia vaikų darželio (nu gal dar plius atkatai)!

Šlykštu ir tiek

Pagoglinkit – “O. Šurajevas: “Zuokai, čiulpk b*bį” (N16 video)”.https://bukimevieningi.lt/o-surajevas-zuokai-ciulpk-bybi-n16-video/
Šis vaizdo įrašas yra įrodymas, kad Lietuvoje neegzistuoja teisė, o įstatymai yra lygūs ne visiems. Landsbergių šaikos atstovai nebaudžiami gali viešai, šaipytis, provokuoti, keiktis, naudodami rusiškus keiksmažodžius. Policija į juos nekreipia dėmesio, nes galimai VRM ministrės Agnės Bilotaitės nurodymu jiems yra liepta užsimerkit ir viso to nematyti.
Šį kartą Ingridos Šimonytės numylėtinis Olegas Šurajevas viešai socialiniuose tinkluose platina vaizdo įrašą, kuriame kandidatui į Vilniaus merus Artūrui Zuokui jis siūlo čiulpti bybį ir netgi grasina, kad jam to nepavyks išvengti. Savo seksualines fantazijas viešai demonstruojantis (ir galimai iškrypėliškų polinkių turintis) klounas – provokatorius jaučiasi nebaudžiamas ir giriasi, kad Zuokas jam nieko nepadarys.

7
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top