Aurelijus Grigas. Ar draugas Andrius Tapinas yra visuomenininkas? Baikite…

Pastebėjote, kaip Andrius Tapinas nuosekliai ir taikliai parinktu laiku maitina visuomenę tariamais politiniais skandalais.

Portalų antraštės skelbia: “Andrius Tapinas. Prezidentas ir berniukas”. “Jei dar nematėt velykinio mūsų respublikos Prezidento ir pirmosios ponios sveikinimo, būtinai pažiūrėkit”.

“Visuomenininkas A. Tapinas susidomėjo šalies savivaldybių tarybų narių išleidžiamomis kanceliarinėmis lėšomis…”

“Visuomenininkas A. Tapinas skelbia, kad Turkija ir „Baykar“ gamintojas nusprendė Lietuvai padovanoti moderniausios komplektacijos kovinį droną…”

A.Tapinas sako, kad „Šiugždinienei reikėtų rūpintis nebe kėdės išsaugojimu, o potencialiai baudžiamąja byla“.

Pastebėjote?  A.Tapinas kažkodėl vadinamas visuomenininku. Kodėl?

Mat šis žodis skamba patraukliau. Tarsi pilietiškas, nesuinteresuotas, nepriklausomas… Dažnam kyla mintis, gal šis vyras veikia savanoriškai, laisvalaikiu, be atlygio… Mums savanorystė dar vis asocijuojasi su pasiaukojimu, nesavanaudiškumu…

Bet nesvaikite. A.Tapinas gauna didesnį atlygį, negu jūs apie tai svajojate. Gauna iš viešosios įstaigos (VŠĮ) „Laisvės TV” .

Dar prieš keletą metų portalas ve.lt rašė, kad „Laisvės TV” , įregistruotos 2016 m. spalio 4 dieną, metinėse finansinėse ataskaitose nėra nė vieno sakinio, jog paramą šiam kairiųjų ruporui suteikė Sorošo fondas…

“Kauno diena” skelbė, kad “2018 metais Piliečių aktyvumui skatinti – beveik 3 mln. eurų, kliuvo ir „Laisvės TV“.  Tai patvirtino ir portalas delfi.lt , kad “Vidaus reikalų ministerija 100 tūkst. eurų finansavimą ji skyrė „Laisvės TV“ projektams, dalį finansavimo ji jau yra gavusi anksčiau, tik apie tai garsiai nekalbėjo…”.

Pasirodo, negerai klaidinti žmones – visuomenininku vadinti žmogų, kuriam už “visuomeniškumą” mokamos šimtatūkstantinės išmokos. Tokiu “visuomenininku” svajoja tapti kas antras Lietuvos pilietis. Tačiau pinigai mokami ne už visuomeniškumą, o už tai, kad A.Tapinas nuolat tąsytų nereklamuojamos politinės jėgos  oponentus. Gal girdėjote, kad šis visuomenininkas ką nors blogai būtų pasakęs apie eksprezidentę D.Grybauskaitę? Arba apie Laisvės partiją?

Už tai negražu riebiomis valdžios dotacijoms šeriamą veikėją vadinti savanoriu. Liaudyje tai vadinama makaronų kabinimu…  A.Tapinas joks visuomenininkas. Tai valstybės dosniai apmokamas nuomonės formuotojas, išpažįstantis Laisvės partijos idėjas, turintis pretenzijų brautis į aukščiausią Lietuvos valdžią.

Sklando gandas, kad A.Tapinas seniai matuojasi prezidento kėdę…

Neblogai nuskambėtų: „visuomenininkas“ A.Tapinas iškėlė save kandidatu į Lietuvos Respublikos Prezidentus…

Ei, pone Gitanai, pats laikas rankioti priešais prezidentūrą mėtomas pirštines! Apsidairykite, jums į nugarą jau alsuoja visuomenininku apsimetęs neomarksistinių struktūrų dosniai finansuojamas politinis darbuotojas draugas Andrius Tapinas!

5 16 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
23 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tomas Jakutis

VisuoMenininke Tapinai, kovidui ir Ukrainai paramą rinkai, išlaidų turėjai, o kur čekučiai ir banko išrašai?
Koks buvo administracinių išlaidų procentas?

blue yellow zov marinie

nu,ironija ir sarkazmas gerai……palost kazino irgi baikis…..

Mickėyus Mouseas

Tai ką sumąstė Tapinas prieš pradėdamas šį kanceliarinių išlaidų šaįšalą? Koks tikslas? Kas toliau? Tik nesakykit , kad Tapinas – Lietuvos patriotas ir viskas čia „Vardan Tos”.

Tomas Jakutis

Tapinas tik įrankis.
Veikiantieji asmenys čia yra landsbergių partija. Mato, kad priėjo liepto galą: ekonomiką nustekeno, recesija prasideda, koalicijoje sutarimo nėra, o dar spės gimti Vėgėlės partija, Antros Lietuvos ar Šeimų Sąjūdžio. O rugsėjį apturėjus rinkimus, landsbergiai tikisi likt tikrai ne šeštoj vietoj ir valdyti kartu su Skverneliu ir dar kuo nors. Jokia nauja partija nespės.

blue yellow zov marinie

..nu ka cia sakyt….

Marius

Kad šis veikėjas turi ambicijų tai faktas. Blogybė yra tik ta, kad Nausėda yra visiškas nulis, mėmė ir pastumdėlis. Tai kai toks ponas Niekas yra prezidentu, ambicijų turintiems paprasčiausiai atsiranda noras būti prezidentu. Kas bus kai reikės rinktis tarp Tapino ir Vėgėlės? Vėl mažesnė blogybė… Ir tai mane ezina. Vėl turėsime rinktis tap šūdo ir trydos? Atsibodo.

Paskutinį kartą redagavo 16 dienų prieš Marius
Al.

Tai kodėl tau nepabandžius nurungti Vėgėlę ? Juk neturėtų būti sunku ?

Marius

1. Neturiu ambicijų. 2. Reikia pinigų. Daug pinigų. Be pinigų net pas rinkėjus nenuvyksi.

blue yellow zov marinie

…o gal,siaip per durnas….,o ir praeitis ne kokia,kvaileli

Marius

Taip, jūsų praeitis, zov marine, tikrai yra nekokia: psichiatrinės pacientas.

Al.

Taip, ko jau neturim, tai ambicijų ir pinigų. Bet užtat trąšas atpažįstam neklystamai.

Jules

Sovietinės-kolaboracionalistinės nomenklatūros produktas, ne daugiau. Privilegijuota persona, o tokios mūsų „babuškoms” labai patinka – rinks prezidentu.

blue yellow zov marinie

..jo,patvirtidami savo igimta durnuma,tevynainiai tikrai rinktu ta tapinoida….oi oi…..viskarius,cigaras,saulelydis svieto pabaigos fone…da plikos mergos galet palakstyt,kad graziau butu…

o taip,

Milaiti, viena „babuška“ pakudakuoja prie kienvieno tavo blūdo. Geltonai, geltonai.

Jules

Langu majore, priviet! Kak dieržitsia vaš načalnik i voobčie tovarišči z Rakiškisa?

blue yellow zov marinie

…jo,kienvieno kienvieno….net kabuciu tingisi det,ant tiek tu niekciemnas,dalbasike…

Jablonskis

Palauksime, kada JAV teis Tapinus ir Ohmanus už paramą Ukrainai Moskovijos gaminiais ir vargšų čiabuvių pinigų pasisavinimą už bairaktarus ir radarus. Kadangi konservai neblogai pasiganė Taivano ir radatų piniguose, tai mikliai suorganizuos išankstinius rinkimus, kad panašūs į NS susiorientuoti, apie ką yra čekučių istorija, nesuspės. Na, Ukrainos patriotai, greičiau sudarinėkite sąrašus rugsėjo rinkimams, nes konservai dabar ateis nebe 4 metams, bet penkiems. Skelbkite pinigų rinkimą plakatams ir laikraščiams.

O gal suroganizuosite, kokį Lietuvos išlaisvinimo būrį kaip Belgorodo kaimų puolimą, jei patys tomis nesąmonėmis tikite.

etatinis pizdukas tas tapinas

daug yra pizdukėlių – visi jie svajoja apie gerą gyvenimą (kitų sąskaita)
bet tapinas nėra eilinis pizdukas: jis genetinis pizdukas (kaip jo tėtušis)

naivuoliai šį triukšmelį

priima už gryną pinigą

Skaitytojas

Labai geras ir taiklus straipsnis, kuriam visiškai pritariu.

Tik tas „kabinti makaronus (ant ausų)“ yra rusicizmas „viešat lapšu (na uši)“. Rusiškus šmaikštavimus vis dėlto palikčiau kokiam nors Valatkai.

blue yellow zov marinie

..ale,koks tuei arsus…turejai gi skaityt apie ultra kalbos sargus 1928…beprociu durniu kompanija ir kampanija…..tu atgimes jie….laiko spirale veikia,nabage……

Praseivis

Visi lansberginiame durnių laive „patriotiškai” kvatojomės, kai vietiniai runkeliai su vatinkomis ir bunkerinėmis ušankomis, ukrainietiškomis višivankomis…vieni kitiems pasakojo apie Mariupolio, Soledaro… Zelenskio „peremogas”. Zelios susitikime su Bidenu jau pradedama kukliai kvatotis apie buvusios neįveikiamos tvirtovės, nieku pavirtusio Bachmuto Zelios banderinių chalopų „peremogas”… Akivaizdu, kad Ukrainoje JAV ir banderinių chalopų „peremogų” juokas kuo toliau tuo bus didesnis… JAV finansinė situacija ir viltis, kad Putinas ir toliau priims JAV pasakas jog JAV Ukrainos reikaluose nedalyvauja, Zelios Bachmuto ir būsimos „peremogos ir kontrpuolimai” rodo, kad Ukrainos „peremogų” juokų geografija su laiku turės plėstis į labiausiai trokštančią sudalyvauti „baikose” Lenkiją, Rumuniją, gal dar į Šolco Vokietiją… Mažiausiai norės Ukrainos reikaluose tiesiogiai „pajuokauti” kokia Prancūzija, Skandinavijos šalys…. Tad belieka lansberginio durnių laivo keleiviams palinkėti ir… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

…ir kad kvatojosi,kvaiselis prasalieioitis, atsitupes ant aptriesto kelmelio,kad kvatoooooojosi….,paskui paslydo ir…issivoliojo savo kakiuose……piktas nusliukino i bruzgynus,visas sikaluotas ir dvokiantis…..

23
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top