Aušra Maldeikienė. Apie mažas algas ir lengvatines nuomas, kurios duoda pelną

Šiandien Vilniaus miesto savivaldybės administracijos atitinkamiems padaliniams išsiunčiau du paklausimus.

Pirmasis susijęs su šiame bloge jau aptartu Lazdynų baseino vadovų piktnaudžiavimu, savanaudiškai naudojantis miesto suteiktu turtu, apie ką informuoja Vilniaus miesto Kontrolieriaus tarnyba. Kontrolės komiteto posėdyje kolega Algis Čaplikas sakė, kad privilegijos naudotis automobiliu suteikiamos dėl to, kad atlyginimai tokie kuklūs, jog niekas nenori dirbti panašių darbų. Norėdama sužinoti, ką šiais laikais reiškia „kuklus atlyginimas“, mokamas iš miesto gyventojų lėšų, Finansų departamentui išsiunčiau tokį paklausimą: „Prašome pateikti informaciją apie VšĮ „Lazdynų baseinas“ direktoriaus, direktoriaus pavaduotojo ir buhalterio darbo užmokestį ir skirtus priedus už 2014 ir 2015 metus. Taip pat prašome pateikti, koks kitų darbuotojų, be direktoriaus, direktoriaus pavaduotojo ir buhalterio, atlyginimų vidurkis už 2014 ir 2015 metus.
Atsakymus prašome pateikti iki 2015 m. lapkričio 4 d.“

Kitas klausimas susijęs su įsigalėjusia mada pernuomoti Vilniaus miesto tarybos lengvatinėmis sąlygomis skirtas patalpas. Prieš kurį laiką plačiai nuskambėjo istorija apie Lietuvos samariečių organizaciją. Šį sykį kalbama apie patalpų, skirtų neįgaliųjų integracijai, pernuomavimą privačiai komercinei veiklai.

„Lietuvos ryto TV“ 2015 m. spalio 23 dienos laidoje „Lietuvos diena“ Žmonių su Dauno sindromu asociacijos vadovė Neringa Šalugienė atvirai aiškina, kad lengvatinėmis sąlygomis Tarybos išnuomotos patalpos naudojamos ne pagal sutartyje su Tarybą apibrėžtą paskirtį, o papildomos pajamos (apie 300 kv. metrų po 24 Lt, taigi apie 2100 eurų per mėnesį), tikėtina, skiriamos kitoms nei numatyta sutartyje, reikmėms.

Mano paklausimas, kurį pateikiau savivaldybės administracijai, toks:

„2013 m. sausio 31 d. Vilniaus miesto savivaldybės taryba priėmė sprendimą Nr. 1-1049 išnuomoti ne konkurso būdu Žmonių su Dauno sindromu ir jų globėjų asociacijai (Asociacija) penkeriems metams Savivaldybei nuosavybės teise priklausančias, gydymo paskirties negyvenamąsias 287,05 (dviejų šimtų aštuoniasdešimt septynių ir penkių šimtųjų) kv. m patalpas Žolyno g. 47 (unikalus Nr. 1096-6019-9046), nustatant 1 kv. m nuomos kainą – 1 (vieną) Lt per mėnesį.
Dėl spaudoje pasirodžiusios informacijos apie minėtą Asociaciją prašau raštu pateikti paaiškinimą: 1. Ar Asociacija turi teisę pernuomoti patalpas kitai įstaigai? 2. Ar Asociacija nuspręsdama pernuomoti patalpas turėjo gauti Vilniaus miesto savivaldybės leidimą, ir jeigu tokį leidimą gavo, kas jį išdavė?
Atsakymą prašome pateikti iki 2015 m. lapkričio 4 d.“

Apie gautus administracijos atsakymus informuosiu.

Maldeikiene.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
ruta

Stai taip viskas turetu rupeti savivaldybes nariams , BET ..Aciu Gerb Maldeikienei , bet vienas zmogus nepajegus sukontroliuoti ta korupcijos ir svogeriu kruva..Viskas taip giliai isisakneja , kad jau mokesciu moketoju pinigai dalinami , be jokios asmenines atsakomybes .Visokie ceplikai , kaip prisisiurbe prie biudzetiniu pinigu , taip ir ciulpe per visus desimtmecius , o koks ju ‘veiklos’ rezultatas ?Korupcija , emigracija , socialine atskirtis , vaiku skurdas ir mirtingimas / pirmaujame ES /..Kaip atplesti sitas siurbelias nuo valdzios kedziu ?

Prisisiurbę prie biudžetinių pinigų

bus dar ilgai, nes vilniečių ir ne tik abejingumas į valdžią atveda tokius niekšus ir padugnes jau 25 metus, o juos ne rinkti reikia, o karti , karti.

bravo

nors ji kazka daro,o kur kuolys,puteikis,ju yra daugiau….

Atplėšti

nesunku,nerinkim ir nebus čeplikų.

Siūlau

per ateinančius prezidento rinkimus išrinkti tikrąjį Lietuvos prezidentą (-ę) gerbiamą Maldeikienę.

Danutė

Aš manau,kad visuomeninėms organizacijos suteikti patalpas reikia pusrūsiuose ir rūsiuose, jas paremontavus, nes jose negyvenama ir nemiegama, o gerus butus galima parduoti.Savininkas susiremontuos. Kaune net visoje Laisvės alėjoje buvusiuose smetoniškuose butuose, dabar apleistuos, prikišta pilna visuomeninių organizacijų. Visuomeninėms organizacijoms kelioms valandoms surengti retkarčiais susirinkimus galima ir paremontuotuose rūsiuose ir pusrūsiuose.

Danutė konservinė išpera.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!…………

7
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top